Ειμαι συνδρομητης της Vodafone σε γραμμη 100αρα με το πληρες πακετο της τηλεορασης.Οπως ολοι ξερετε επειδη χασανε τα αθλητικα της NOVA δωσασε δικαιωμα υπαναχωρησης στους συνδρομητες τους οποτε και εγω ειπα να ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ στη Wind στο αντιστοιχο πακετο.

Αιτηση τηλεφωνικα στις 17 του μηνος και αποστολη συμβολαιων μεσω mail για να μην "καθυστερουμε" και να ενεργοποιηθει η γραμμη τελη της επομενης εβδομαδας αντε στη χειροτερη αρχες της επομενης!!!

Περνανε οι μερες και δεν υπαρχει καμμια δραστηριοτητα ωσπου φτανουμε στη σημερινη μερα που δεησαν να στειλουν τεχνικο να φτιαξει τη γραμμη!!!

Πρωτο τηλεφωνημα!Επειδη δεν υπαρχει ελευθερη γραμμη θα σας πειραζε να τη στησω πανω στην ηδη υπαρχουσα;

Γιατι να με πειραζει;Προχωρηστε.

Δευτερο τηλεφωνημα 5 λεπτα μετα!Δυστυχως μιλησα με τον υπευθυνο μου και μου λεει οτι δεν μπορω να το κανω αυτο και πρεπει να ερθει εργολαβος απο την επομενη εβδομαδα να φτιαξει γραμμη!!!

Οσο γινονταν αυτα τα τηλεφωνηματα ειχα χασει το ιντερνετ προφανως γιατι κατι ειχε σκαλισει αυτος!Φευγει λοιπον ο τυπος και θεωρει σωστο να μην ξαναφτιαξει οτι πειραξε με αποτελεσμα να με αφησει χωρις ιντερνετ!!!

Να τον παιρνω συνεχεια στο κινητο που με ειχε καλεσει και αυτος να μην απαντα!!!Μεχρι και μηνυμα του εστειλα μπας και συγκινηθει αλλα προφανως με εγραψε εκει που δεν πιανει μελανι!

Και εκει αρχιζει ο γολγοθας....παιρνω στη Wind να διαμαρτυρηθω και η απαντηση δεν ειστε στο δικτυο μας και ο τεχνικος δεν ηταν δικος μας αλλα του ΟΤΕ.Παιρνω στον ΟΤΕ μου λενε πρεπει να παρετε στον παροχο σας!Παιρνω στη Vodafone μου λενε να κλεισουμε ραντεβου απο εβδομαδα για τεχνικο ελεγχο.

Τελικο αποτελεσμα για μια φορητοτητα σε αυτο το γελοιο κρατος θα μεινω χωρις ιντερνετ και τηλεοραση στη καλυτερη καμμια εβδομαδα και ενω ηδη περιμενα κοντα 2 εβδομαδες...και φυσικα κανεις δεν ειναι υπευθυνος για ολο αυτο το μπαχαλο.