Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    14-11-2007
    Περιοχή
    Μπουγατσούπολη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    42
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    55/55
    ISP
    OPTILAND
    Router
    TP-LINK ARCHER C50 AC1200
    Πρόσεξα πως όταν κάποιος ανεβάσει κάποιο θέμα/πρόβλημα του έρχεται η εξής απάντηση:
    "Καλησπέρα .........,

    Θα μπορούσες να μας ενημερώσεις σε ένα προσωπικό μήνυμα με κάποιο από τα στοιχεία της υπηρεσίας σου ώστε να μπορέσουμε να το ελέγξουμε και να βοηθήσουμε;

    Κ....., Nova Support "

    Δεν θα ήταν καλύτερα να μένει ανοιχτό ώστε να ενημερώνονται και οι υπόλοιποι περίπου πως λύθηκε το οποιοδήποτε θέμα/πρόβλημα;
    Π.χ. εγώ θα ήθελα να πω για το δικό μου πρόβλημα ότι μετά από μεσημβρινή μου επικοινωνία η NOVA τα ρίχνει στον ΟΤΕ και ο ΟΤΕ στην NOVA με αποτέλεσμα 50 ημέρες χωρίς Ίντερνετ & τηλέφωνο..

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.345
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα stellios40,

    Ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας.

    Όπως αναφέρεται στις οδηγίες και κανόνες χρήσης του Support forum, η παρουσία μας στο forum δεν αντικαθιστά το customer care της Nova (13831 & info@nova.gr), αλλά λειτουργεί επικουρικά.

    Για την διασφάλιση των προσωπικών δεδομένων, ζητούνται προσωπικά στοιχεία σε προσωπικό μήνυμα προκειμένου να δοθεί η απαραίτητη ενημέρωση ή να δρομολογηθούν ενέργειες επίλυσης.

    Σε κάθε περίπτωση είναι εμφανή τα ζητήματα και οι απορίες των συνδρομητών από τον αρχικό σχολιασμό, ενώ εφόσον χρειαστούν περαιτέρω ενέργειες δρομολογείται ενημέρωση μέσω προσωπικού μηνύματος για τους λόγους που αναφέραμε.

    Σε περίπτωση που επιθυμείς να ελέγξουμε περαιτέρω το ζήτημα που μας αναφέρεις, μπορείς να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα με κάποιο από τα στοιχεία της υπηρεσίας σου.

    Βαγγέλης, Nova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας