Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    19-09-2006
    Μηνύματα
    28
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    108286/10999
    ISP
    -
    SNR / Attn
    8,6(dB) / 9,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Το παλαιό μου συμβόλαιό μου έληγε στις 12/2/2022. Από 10/11/2021 έχω ανανεώσει τηλεφωνικά το συμβόλαιο σε EON+ (χωρίς αγορά του EON smart box) και με δικαίωμα υπαναχώρησης 14 ημερών.

    Αν και στους υπολογιστές μου σαν ΕΟΝ σε φορητή συσκευή δουλεύει σωστά, δεν είμαι ευχαριστημένος διότι το ΕΟΝ σε μεγάλη οθόνη κολάει συνέχεια σε 2 τηλεοράσεις LG που δοκίμασα και δεν μπορώ να περιμένω 30 ημέρες για να διαγράψω δεύτερη φορά συσκευή ώστε να δοκιμάσω και αλλού πχ σε ένα Mi Box μέχρι να δω που θα παίξει απροβλημάτιστα. Φυσικά σε αυτές τις τηλεοράσεις άλλες υπηρεσίες όπως το Netflix παίζουν απροβλημάτιστα. Επίσης δεν υπάρχει πρόβλημα ταχύτητας Internet και το Internet VDSL 100Mbps είναι εξαιρετικό. ΕΟΝ TV όμως δεν μπορείς να δεις πάνω απο 15 λεπτά και κολάνε τα πάντα στην τηλεόραση...
    Δεν τολμάω και να κάνω reset στην τηλεόραση που έχω συνδεδεμένο το ΕΟΝ, γιατί σίγουρα ΔΕΝ πρόκειται να ξαναμπεί εφόσον δεν μπορώ να διαγράψω συσκευή.

    Σύμφωνα με τα παραπάνω, έχω διαπιστώσει ότι δεν αξίζει η εκ νέου διετής δέσμευση μόνο και μόνο για να έχω το ΕΟΝ σε μεγάλη οθόνη.

    Για αυτό το λόγο και επειδή δεν μπορώ να το βρώ πουθενά, θέλω να μου στείλετε ηλεκτρονικά ή να μου υποδείξετε που θα βρω το έντυπο υπαναχώρησης ώστε την Δευτέρα 22/11/2021 ή το αργότερο Τρίτη 23/11/2021 που είναι και η καταληκτική ημερομηνία των 14 ημερών, να το καταθέσω ώστε να ακυρωθεί το νέο συμβόλαιο και με την λήξη του αρχικού μου συμβολαίου στις 12/2/2022 να είμαι ελεύθερος να αποφασίσω τι θα κάνω.

    Τέλος, θα ήθελα να που πείτε αν μπορώ να το στείλω ηλεκτρονικά ή με fax εφόσον δεν είναι δυνατή η είσοδός μου σε φυσικό κατάστημα.

    Ευχαριστώ!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Silvester : 21-11-21 στις 01:09.

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.344
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα Silvester

    Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα, με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου, ώστε να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε;

    Λιάνα, Νova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας