Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    16-04-2020
    Ηλικία
    63
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Γεια σας
    Δεν ξέρω αν εχω είμαι στο σωστό μερος και θέλω να ρωτήσω το εξής
    Σε γραμμή VOIP έχω πάρει καινούργια συσκευή ενσύρματη και μου βγάζει το εξής : Κάθε φορά που σηκώνω το ακουστικό, αργεί να δώσει σήμα. Μετά από 5-6 δευτ. δίνει σήμα και τότε εμφανίζει και αριθμούς και ενδείξεις στο καντράν.
    Είναι θέμα με τη γραμμή κάτι τέτοιο ή είναι ελαττωματική η συσκευη?
    Επίσης δίνει έναν μόνιμο βόμβο αλλα αυτό θα το λύσω με το vodafone, δεν νομίζω να φταίει η συσκευή
    Εχω την Vofanone την 50αρα γραμμή και η συσκευή είναι η MOTOROLA CT 510

    θενκς σε όλους

  2. #2
    Εγγραφή
    11-09-2017
    Μηνύματα
    1.638
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    None
    Δες μήπως είναι ενεργό το eco dect + mode ή όποιο άλλο mode εξοικονόμησης ενέργειας της συσκευής.
    Το ότι αργεί να δεις κάτι στην οθόνη πιστεύω έχει να κάνει με την συσκευή την ίδια οπότε οι παραπάνω λειτουργίες είναι οι πρώτες που θα κοιτούσαν γιατί είναι στην ουσία αυτές που ορίζουν πως δουλεύει η συσκευή όταν είναι σε stand by.
    Τώρα για το βόμβο, χρειάζεται επεξήγηση. Τον ακούς όταν μιλάς ή εννοείς ότι αντί να σου δίνει το Ελληνικό τόνο (το κλασσικό τουυυ τουυυυ) σου δίνει ένα συνεχόμενο τόνο (τουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ)
    Αν συμβαίνει το 2ο δες τις ρυθμίσεις χώρας που μπορεί να έχει η συσκευή σου και δες αν είναι επιλεγμένη σαν χώρα η Ελλάδα. Αν δεν υπάρχει σαν διαθέσιμη επιλογή βάλε Γερμανία.
    Αν δεν υπάρχει καμία σχετική επιλογή μίλα με την Vodafone.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας