Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-20 από 20
  1. #16
    Εγγραφή
    16-02-2013
    Μηνύματα
    1.137
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    ↓ 200 ↑ 20
    ISP
    Cosmote-Vodafone-Inalan
    Router
    Fritz!Box 7590 AX
    Και σε μένα ακόμα φαίνεται

  2. #17
    Εγγραφή
    25-08-2022
    Μηνύματα
    163
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    26991/2696
    ISP
    COSMOTE
    Router
    SpeedPort Smart
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από greatst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ από την εφαρμογή My Cosmote στο κινητό βλέπω ότι την δείχνει. Μόλις πατήσεις για λεπτομέρειες βγάζει μήνυμα βέβαια "Ενδέχεται κάποιες πληροφορίες να μην είναι ενημερωμένες" και στην καρτέλα "Διαχείριση" την εμφανίζει ως "COSMOTE TV STREAMING" και "Διαθέσιμο δωρεάν για 1 μήνα, μέχρι τις null".

    Εάν μπω από τον υπολογιστή, στο website της Cosmote, το δείχνει σε μια ενότητα "Εταιρικές (ΑΦΜ -)" το οποίο εικάζω είναι επειδή δεν είχαν καταχωρίσει τον ΑΦΜ στην προσφορά/δώρο, αλλά εκεί λέει σωστά μεν "Διαθέσιμο δωρεάν μέχρι τις 12/1" αλλά μου φαίνεται περίεργο το ότι στα "Ενεργά πακέτα" λέει "Entertainment Pack" και "Ενεργοποιήθηκε στις 12/12/2022".

    Ίσως τους στείλω ένα μήνυμα να το διορθώσουν, αλλά μάλλον είναι σε όλους/ες έτσι υποθέτω. Ας το τσεκάρει και κανείς/καμιά άλλος/η εάν είναι όπως τα λέμε.
    Σε εμένα, φαίνεται ακριβώς κάτω, από τον προσωπικό μου ΑΦΜ, από όπου πάρθηκε η προσφορά και δημιουργήθηκε η συνδρομή. Σίγουρα, κάτι σκαλίζουν, καθώς μέχρι την περσινή προσφορά και μετά την ημερομηνία λήξης θέασης, εξαφανίζονταν, η εν λόγω προσωρινή συνδρομή, από το mycosmote γενικότερα. Θα μιλήσω με το chat τους, στο εμπορικό. Ελπίζω, να έχουν τον τρόπο, να διαγράψουν την εν λόγω συνδρομή, από τον ΑΦΜ μου, και κατ' επέκταση, να την ακυρώσουν εντελώς από αορίστου, που πάνε να την κάνουν.

  3. #18
    Εγγραφή
    18-02-2007
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.225
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    97.6Mbps/10.7Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    10.6(dB) / 13.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από greatst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ από την εφαρμογή My Cosmote στο κινητό βλέπω ότι την δείχνει. Μόλις πατήσεις για λεπτομέρειες βγάζει μήνυμα βέβαια "Ενδέχεται κάποιες πληροφορίες να μην είναι ενημερωμένες" και στην καρτέλα "Διαχείριση" την εμφανίζει ως "COSMOTE TV STREAMING" και "Διαθέσιμο δωρεάν για 1 μήνα, μέχρι τις null".

    Εάν μπω από τον υπολογιστή, στο website της Cosmote, το δείχνει σε μια ενότητα "Εταιρικές (ΑΦΜ -)" το οποίο εικάζω είναι επειδή δεν είχαν καταχωρίσει τον ΑΦΜ στην προσφορά/δώρο, αλλά εκεί λέει σωστά μεν "Διαθέσιμο δωρεάν μέχρι τις 12/1" αλλά μου φαίνεται περίεργο το ότι στα "Ενεργά πακέτα" λέει "Entertainment Pack" και "Ενεργοποιήθηκε στις 12/12/2022".

    Ίσως τους στείλω ένα μήνυμα να το διορθώσουν, αλλά μάλλον είναι σε όλους/ες έτσι υποθέτω. Ας το τσεκάρει και κανείς/καμιά άλλος/η εάν είναι όπως τα λέμε.
    Να ενημερώσω ότι αφαιρέθηκαν όλα όσα αφορούσαν το COSMOTE TV. Χωρίς καμιά δικιά μου ενέργεια/όχληση προς την COSMOTE. Τσεκάρετε και όσοι/όσες άλλες είχατε το ίδιο θέμα.
    Δήλωση αποποίησης ευθύνης:
    Όλες οι πληροφορίες ή/και απόψεις της παρούσας δημοσίευσης παρέχονται χωρίς καμιά εγγύηση (άμεση, έμμεση ή εξυπονοούμενη) ως προς την πληρότητα ή την ορθότητα τους. Με κάθε επιφύλαξη.

  4. #19
    Εγγραφή
    25-08-2022
    Μηνύματα
    163
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    26991/2696
    ISP
    COSMOTE
    Router
    SpeedPort Smart
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από greatst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ενημερώσω ότι αφαιρέθηκαν όλα όσα αφορούσαν το COSMOTE TV. Χωρίς καμιά δικιά μου ενέργεια/όχληση προς την COSMOTE. Τσεκάρετε και όσοι/όσες άλλες είχατε το ίδιο θέμα.
    Ναι και σε εμένα από την προηγούμενη εβδομάδα, μπαίνοντας στο cosmote app, μου πέταξε μια καρτέλα, με όλες μου τις συνδέσεις, προς εμφάνιση, -αυτό με τις καρδούλες- και φαίνεται ότι ακυρώθηκε και η δική μου συνδρομή, όπως και σε άλλους, καθώς βλέπω. Και σκόπευα, να στείλω μήνυμα στο chat εκείνες τις ημέρες, αλλά ευτυχώς με πρόλαβαν

  5. #20
    Εγγραφή
    24-07-2018
    Περιοχή
    Δυτ Θεσ/νικη
    Ηλικία
    18
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000/200000
    ISP
    Inalan
    Νεκροπόστ... αλλα προσπαθω να σβησω το cosmote id και δεν με αφηνει γιατι λεει βλεπει ακομα ενεργη συνδρομη! Η καρτα με την οποια εκανα τη συνδρομη εχει ληξει - δεν χρεωθηκε εξ' αλλου ποτε, ομως ποτε δεν μου εμφανιστηκε στις συνδεσεις καποιο Cosmote TV Streaming ετσι ωστε να το ακυρωσω σωστα. Στο 13888 εδω και κανενα χρονο με παιρνουν... θα ξανακαλεσω αυριοαλλα ειχε κανενας παρομοιο θεμα;

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας