Σελ. 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 121
  1. #31
    Εγγραφή
    01-11-2003
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.637
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    FritzBox 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντί να διαβάζουμε για μειώσεις στις εξωφρενικές τιμές των τηλεπικοινωνιών της χώρας, διαβάζουμε για αυξήσεις. Αμετανόητοι
    Εγώ διαβάζω 2 ευρώ απεριόριστα για μια ημέρα. Το θεωρείς αύξηση και εξωφρενική τιμη;
    mac rulez

  2. #32
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.527
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ATG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ διαβάζω 2 ευρώ απεριόριστα για μια ημέρα. Το θεωρείς αύξηση και εξωφρενική τιμη;
    60€/μήνα , ναι , εξωφρενικό

  3. #33
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ATG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ διαβάζω 2 ευρώ απεριόριστα για μια ημέρα. Το θεωρείς αύξηση και εξωφρενική τιμη;
    Προφανώς. Αν θέλεις να το βάλεις κάθε μέρα μιλάμε για 60 ευρώ τον μήνα μόνο για ιντερνετ.

    Άσε που κάποτε θυμάμαι με 1 ευρώ είχες για μία μέρα, απλώς δεν θυμάμαι τα όρια που υπήρχαν.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  4. #34
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.527
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cmvrgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά έχετε την ψευδαίσθηση ότι με λιγότερο από 20 ευρώ τη βγάζεις στο καρτοκινητό. Για περιπτώσεις που δεν έχεις σταθερό θέλει ένα εικοσάρικο
    το λιγοτερο.
    10€ το τρίμηνο (πριν τη φραγή)
    viber όλοι έχουν , κανα skype σε ηλικιωμένους και viber-out για έκτακτες τυχών κλήσεις

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άσε που κάποτε θυμάμαι με 1 ευρώ είχες για μία μέρα, απλώς δεν θυμάμαι τα όρια που υπήρχαν.
    1 ολόκληρο γίγα , με 1,5€ 3 γίγα (πάρτυυυυυ)
    κατάντια

  5. #35
    Εγγραφή
    01-11-2003
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.637
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    FritzBox 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων
    60€/μήνα , ναι , εξωφρενικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς. Αν θέλεις να το βάλεις κάθε μέρα μιλάμε για 60 ευρώ τον μήνα μόνο για ιντερνετ.

    Άσε που κάποτε θυμάμαι με 1 ευρώ είχες για μία μέρα, απλώς δεν θυμάμαι τα όρια που υπήρχαν.
    Προφανώς αν έχεις ανάγκη συμβολαίου αλλά πας σε καρτοκινητο, θα πληρώσεις παραπάνω.
    mac rulez

  6. #36
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ATG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς αν έχεις ανάγκη συμβολαίου αλλά πας σε καρτοκινητο, θα πληρώσεις παραπάνω.
    Οκ. Σε τι διαφωνείς περι εξωφρενικών τιμών και αυξήσεων δεν μας εξήγησες όμως.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  7. #37
    Εγγραφή
    21-03-2008
    Μηνύματα
    130
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων
    10€ το τρίμηνο (πριν τη φραγή)
    viber όλοι έχουν , κανα skype σε ηλικιωμένους και viber-out για έκτακτες τυχών κλήσεις

    10 € ανα τρίμηνο σημαίνει οτι έχεις σταθερή για internet.

    Δεν έχουν όλοι. Τους ποιο πολλούς τους βλέπω να βάζουν 12 το ελάχιστο και παίζει γύρω στο 20αρικο. Αν είσαι πιτσιρικάς ναι αν δεν είσαι και θέλεις επικοινωνία με τον έξω κόσμο τα χρειάζεσαι.

  8. #38
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.282
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cmvrgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    10 € ανα τρίμηνο σημαίνει οτι έχεις σταθερή για internet.

    Δεν έχουν όλοι. Τους ποιο πολλούς τους βλέπω να βάζουν 12 το ελάχιστο και παίζει γύρω στο 20αρικο. Αν είσαι πιτσιρικάς ναι αν δεν είσαι και θέλεις επικοινωνία με τον έξω κόσμο τα χρειάζεσαι.
    Λέτε όλοι για viber.....και αν δεν έχεις μβ?

  9. #39
    Εγγραφή
    03-06-2010
    Μηνύματα
    429
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    48000/5000
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    10(dB) / 8.4(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Στον ιδιο δρομο που χαραξε και η Cosmote ... φραγη εισερχομενων και εξερχομενων εαν εντος τριμηνου δεν γινει αγορα μοναδων ομιλιας



    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  YRyMdJH.jpg 
Εμφανίσεις:  70 
Μέγεθος:  92,1 KB 
ID: 233311

  10. #40
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.708
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    GIGAπόνος.

    Πάντως ναι, εγώ με το frog και 10€ το τρίμηνο, έχω και 5€ το μήνα ένα onthespot για ιντερνέτ οπότε μου βγαίνει 7.5€ περίπου ο μήνας αλλά χρησιμοποιώ Calling credit για κλήσεις και μηνύματα.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  11. #41
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.527
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από partblah1990 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον ιδιο δρομο που χαραξε και η Cosmote ... φραγη εισερχομενων και εξερχομενων εαν εντος τριμηνου δεν γινει αγορα μοναδων ομιλιας
    έτσι ήταν , τουλάχιστον στις εισερχόμενες
    νομίζω η cosmote είναι στο δίμηνο (δεν είμαι σίγουρος)

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λέτε όλοι για viber.....και αν δεν έχεις μβ?
    600mb/μήνα φτάνουνε άνετα για voip

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cmvrgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    10 € ανα τρίμηνο σημαίνει οτι έχεις σταθερή για internet.
    σωστά
    για ιντερνετ βάζω ανα μήνα με 10€ 40giga (προσωπικά μου φτάνουν) και έκοψα τα 12,5€ σταθερού γιατί το αύξησαν στα 14,5€
    για netflix κτλ προφανώς δε φτάνουν , οπότε πάει κάποιος αναγκαστικά σε σταθερό

  12. #42
    Εγγραφή
    21-03-2008
    Μηνύματα
    130
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων
    έτσι ήταν , τουλάχιστον στις εισερχόμενες
    νομίζω η cosmote είναι στο δίμηνο (δεν είμαι σίγουρος)

    - - - Updated - - -



    600mb/μήνα φτάνουνε άνετα για voip

    - - - Updated - - -



    σωστά
    για ιντερνετ βάζω ανα μήνα με 10€ 40giga (προσωπικά μου φτάνουν) και έκοψα τα 12,5€ σταθερού γιατί το αύξησαν στα 14,5€
    για netflix κτλ προφανώς δε φτάνουν , οπότε πάει κάποιος αναγκαστικά σε σταθερό
    Φίλε μου μπορεί κάποιος και να βγει με μηδέν χρήματα απλά πετάει το κινητό και επικοινωνεί με σήματα καπνού

    Η καρτοκινητή για νορμάλ χρήση και video χωρίς ADSL - VDSL σπίτι δεν γίνεται. Οπότε είναι ή η μια ή η άλλη. Μόνο αν είναι κάποιος συνταξιούχος χωρίς σταθερό που δεν τον ενδιαφέρει το internet και πάλι βλέπω τα 15αρια και τα 20αρια σε κάτι δήθεν φοιτητικά που δίνουν 1500 και 2000 λεπτά προς όλους (έστω και τρίλεπτα).

    17 - 18 ευρώ το ελάχιστο θέλει μια adsl και 12 ευρώ το ελάχιστο εάν καρτοκινητό να τα μανι μανι τα 30 ευρώ.

    Αν πούμε στο σενάριο που δε θέλει πολλά δεδομένα με 10ευρω τα 40gb από τη vodafone και 12 ευρώ το καρτοκινητό να τα τα 22 ευρώ τον μήνα.

    Ο μέσος όρος που ξέρω τρώει στα 15 με 20 ευρώ τον μήνα για καρτοκινητό όταν δεν έχει πολλές απαιτήσεις για internet.

    Μια μέση λύση για κάποιον που δεν θέλει σύνδεση και τρώει δεδομένα μπόλικα να βγει απεριόριστο στα 30 - 35 ευρώ σαν αυτά που έδωσε στο blackfriday η Vodafone και ξενοιάζει μια και καλή για 2 χρόνια. Μετά βλέπουμε.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cmvrgr : 20-12-21 στις 00:31.

  13. #43
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.795
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Αν αποφασίσουν οι συμβολαιακηδες να διακόψουν Η όσοι από εμάς έχουμε υπόλοιπα σε καρτοκινητα και βρούμε πάτημα να τα ζητήσουμε εκεί να τους δω..

    Πάντως η βοντα το τελευταίο διάστημα έχει κάνει αρκετές προσφορές όπως τη B.F και το onthespot..
    Δεν μιλάω για τόσο για προσφορές εποχιακές γενικά που δίνουν απεριόριστα λίγο δω κ λίγο εκεί.. Δε γίνεται έτσι όμως..

    Γενικά οι παροχοι πρέπει να ξυπνήσουν επιτέλους και να καταλάβουν ότι το 2γιγα 8,5ε έχει πεθάνει.. Η τα λίγα ΜΒ που δίνουν στις ανανεώσεις...
    Τι άλλο να πω...

    Η κινητή κοστίζει το αντιλαμβάνομαι αλλά δεν γίνεται έτσι.. Θέλουν κ 5τζι τρομάρα τους..

    Και αν ανεβάσουν και το 10€ της ανανέωσης.. Εκεί θα γίνει το πάρτι...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Starlink Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναμενόμενη και αρνητική η αύξηση αλλά έχουν ένα πολύ θετικό οι αλλαγές αυτές:

    με 2ευρω απεριόριστα λεπτά ομιλίας ή data για 24 ώρες..... Απλά τέλειο!
    Το διάβασα κ εγώ αυτό. Καλό ακούγεται..
    Ε; Αλλά 2 την ημέρα...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμείς έχουμε 3 καρτοκινητά στην Voda, και τα τελευταία χρόνια και λόγω Lockdown είχαν μαζέψει ένα καλό υπόλοιπο το καθένα και δεν ήξερα τι θα τα κάνω..

    Τελικά με έσωσε το Smart Pocket του CU!
    https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/smartpocket/

    Μετέφερα τα υπόλοιπα που ήθελα σε ένα CU και άρχισα αγορές από καταστήματα..
    Νομίζω φτιάχνεις μέγιστο επιταγή έως 20 ευρώ για ψώνια από SuperMarket π.χ.

    Υπάρχει και 2o καλό στην υπόθεση καθώς το Smart Pocket μπορεί να δουλέψει συνδυαστικά και με τις προσφορές του CU Around!

    Πάλι εκεί θα τα στείλω τα υπόλοιπα, από τις 12-ευρες..
    οπότε από την άποψη αυτή με έσωσε η Voda!

    Μακάρι να κάνει κάτι παρόμοιo και η Cosmote..
    αν και άμα θέλει η Cosmote μπορώ να ξοδέψω το υπόλοιπο και σε πακετάκια για απεριόριστα data!
    Ρε συ iris, με τα pocket και τους κρυστάλλους θα παίζουμε; Σοβαρά πακέτα να βγάλουν όπως το booster για τη σταθερή η το onthespot της βοντα έστω και με χαμηλές σχετικά ταχύτητες... Αλλιώς... Σήματα καπνού για επικοινωνία..

    https://tsekouratoi.gr/otan-oi-india...n-simata-kapn/

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xristosp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ακόμα μια φορά φαίνεται οτι τα μεγάλα κορόιδα της τιμολόγησης είναι οι συμβολαιάκηδες από τους οποίους τα παίρνουν χοντρά και δε τους δίνουν τίποτα (για να τους χρεώνουν έξτρα και να κρατάνε το δίκτυο σε τάξη). Επίσης τα μονοπάτια που διαλέγουν θα τους βγούν μπούμερανγκ γιατί οι καρτοκινητάκηδες τους ξέρουν καλά και βρίσκουν πάντα τη λύση.

    ΟΙ VIRTUAL παροχοι θα έρθουν και θα σας καταδυναστεύσουν ρε!
    +1...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι φθηνά....πάμφθηνα είναι......Για τον Bill Gates.....όσο για μας με βλέπω να μένω με το on the spot
    +1 για το onthespot και μπράβο που το έχουν..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από likos_de Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ αυτό που έχω καταλάβει τόσα χρόνια και από τον κύκλο μου είναι ότι αυτοί που δεν ψάχνονται, δεν ξέρουν η δεν τους νοιάζει είναι αυτοί που τα ακουμπάνε στις εταιρίες αυτές κάθε μήνα είτε είναι καρτοκινητο είτε είναι συμβόλαιο και δεν παραπονιουνται και για το κόστος. Πόσοι ξέρουν λοιπόν:
    1)για την ευρωπαϊκή καρτα νεων στην Vodafone όπου σου δίνει bonus 10€ κάθε μήνα στην 1η ανανέωση του μήνα οπότε με 12€ έχεις 2 μήνες πακέτα των 10ευρω για να μιλάς τα βασικά?

    2)να γυρίσουν την ομιλία τους σε voip χρησιμοποιώντας μόνο το wifi on the spot της Vodafone και να την βγάζουν με 5€/10gb ή 10€/40gb τον μήνα (η δωρεάν με 200mb) και με άλλα 10€ σε κάποιο voip παροχο χωρίς χρονικο περιορισμό στην κατανάλωση αυτού του ποσού και με πολύ χαμηλές χρεώσεις το λεπτό?

    Αλλα από την άλλη αν αρχίσουν όλοι και βρίσκουν τέτοιες λύσης η ελάχιστη ανανέωση θα πάει 30€ και τα πακέτα από 20€, οπότε ας υπάρχουν και αυτοί που τα ακουμπάνε για να μπορούμε κάποιοι λίγοι να την βγάζουμε φθηνότερα.
    Το νο.2 αλλά και σε αυτό που λες στο τέλος δεν έχεις και άδικο..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων
    10€ το τρίμηνο (πριν τη φραγή)
    viber όλοι έχουν , κανα skype σε ηλικιωμένους και viber-out για έκτακτες τυχών κλήσεις

    - - - Updated - - -



    1 ολόκληρο γίγα , με 1,5€ 3 γίγα (πάρτυυυυυ)
    κατάντια
    Αυτο για τη φραγή δεν είχε βγάλει κάποια οδηγία η ΕΕΤΤ να μη μπαίνει; Νομίζω θα ίσχυε από το νέο χρόνο; Ψηφίστηκε η όχι δεν ξέρω..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από partblah1990 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον ιδιο δρομο που χαραξε και η Cosmote ... φραγη εισερχομενων και εξερχομενων εαν εντος τριμηνου δεν γινει αγορα μοναδων ομιλιας



    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  YRyMdJH.jpg 
Εμφανίσεις:  70 
Μέγεθος:  92,1 KB 
ID: 233311
    Αυτό για τη φραγή εισερχομένων έγραψα πάνω..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    GIGAπόνος.

    Πάντως ναι, εγώ με το frog και 10€ το τρίμηνο, έχω και 5€ το μήνα ένα onthespot για ιντερνέτ οπότε μου βγαίνει 7.5€ περίπου ο μήνας αλλά χρησιμοποιώ Calling credit για κλήσεις και μηνύματα.
    Θα το χρησιμοποιούσα το φρογκ αλλά δεν υποστηρίζει easytransfer δυστυχώς..
    Onthespot έχω πάντως..
    Κατά τα άλλα καλά τα λες..

    - - - Updated - - -

    Α.. Ξέχασα, πάλι καλά που υπάρχει κ η q με την 6ευρη και το countdown..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 20-12-21 στις 02:47.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  14. #44
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.644
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    GIGAπόνος.

    Πάντως ναι, εγώ με το frog και 10€ το τρίμηνο, έχω και 5€ το μήνα ένα onthespot για ιντερνέτ οπότε μου βγαίνει 7.5€ περίπου ο μήνας αλλά χρησιμοποιώ Calling credit για κλήσεις και μηνύματα.
    Εγώ έχω δοκιμάσει όλους τους πιθανούς συνδιασμούς

    O πιο φτηνός και χρήσιμος είναι: Δίκαρτο με Frog 10 ευρώ το τρίμηνο + Vodafone On the spot 40άρι + Viber 6E ton μήνα όλα απεριόριστα.
    Για τρεις μήνες η σούμα είναι: 10 + 30 + 18 = 19 ευρώ τον μήνα.

    Με 19 ευρώ τον μήνα έχεις 40+GB, απεριόριστες κλήσεις Ελλάδα κινητά σταθερά.
    Εύχρηστα και ποιοτικά μέσω Viber. Την callingcredit την δοκίμασα, δεν ενθουσιάστηκα με ποιότητα.

    Ένα δίμηνο που χρησιμοποίησα αποκλειστικά το Voxi Uk για να δω ανάγκες μου, δεν κατανάλωσα πάνω από 12GB αν και δεν είμαι βαρύς χρήστης Insta και Youtube.
    Εννοώ πως δεν άνοιξα ποτέ το WIFI για ένα μήνα. Άρα τα 40 του On the spot φτάνουν.
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  15. #45
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.708
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έχω δοκιμάσει όλους τους πιθανούς συνδιασμούς

    O πιο φτηνός και χρήσιμος είναι: Δίκαρτο με Frog 10 ευρώ το τρίμηνο + Vodafone On the spot 40άρι + Viber 6E ton μήνα όλα απεριόριστα.
    Για τρεις μήνες η σούμα είναι: 10 + 30 + 18 = 19 ευρώ τον μήνα.

    Με 19 ευρώ τον μήνα έχεις 40+GB, απεριόριστες κλήσεις Ελλάδα κινητά σταθερά.
    Εύχρηστα και ποιοτικά μέσω Viber. Την callingcredit την δοκίμασα, δεν ενθουσιάστηκα με ποιότητα.

    Ένα δίμηνο που χρησιμοποίησα αποκλειστικά το Voxi Uk για να δω ανάγκες μου, δεν κατανάλωσα πάνω από 12GB αν και δεν είμαι βαρύς χρήστης Insta και Youtube.
    Εννοώ πως δεν άνοιξα ποτέ το WIFI για ένα μήνα. Άρα τα 40 του On the spot φτάνουν.
    Κοίτα δεν μιλάω πολύ στο τηλ. Με το που βάλω τη 10άρα βάζω 3€ που είναι 60+60λεπτά δώρο ομιλίας, το ίδιο κάνω και τους επόμενους 2 μήνες και αυτά τα 120λεπτά το μήνα μου φτάνουν γενικά, αν λήξουν τότε παίρνω με callingcredit αν και αφήνω πάντα 20λεπτά για μια σοβαρή ανάγκη γιατί δεν μπορώ να εξαρτιέμαι με το ίντερνετ για ομιλία.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

Σελ. 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας