Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    06-09-2015
    Ηλικία
    65
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΜΝΗΝΩΝ
    Router
    D-Link N300
    Δεχτηκα τηλεφωνημα απο nova, και προτειναν να παω σε Fiber 50 η 100, απο 3play που ειμαι χρονια. Τους ειπα οτι η οπτικη ινα, εχει σταματησει 15 μετρα απο το σπιτι μου (πιθανως το καλοκαιρι να τη συνεχισουν). Η πωλητρια ειπε οτι ακομη και ετσι (μεσω συρματος), με fiber 50 θα εχω αυξημενη ταχυτητα περιπου στα 30Mbps, και προσβαση στο EON. Μιας και η διαφορα στα 30 EU ηταν μικρη (28.35 EU πληρωνω τωρα), δεχτηκα. Μου ηρθε SMS οτι η συνδεση προκειται να γινει στις 20/12/2021. Εχθες ο courier μου εφερε τον νεο εξοπλισμο. Μονο ομως το νεο vdsl modem, οχι το smart box. Ειχα ρωτησει την πωλητρια τι θα γινει με τον δορυφορικο εξοπλισμο, και με παρεπεμψε στην τεχνικη βοηθεια (13731). Εκει μου ειπαν οτι καταργειται. Σημερα ξαναπηρα στο 13731 και τους ειπα οτι δεν παρελαβα το smart box EON. Με παρεπεμψαν στο 13831, οπου μου ειπαν οτι ο δορυφορικος εξοπλισμος παραμενει. Τελικα τι αλλαγη θα γινει? Δεν γκρινιαζω, απλα ειμαι some confused. Could you please enlighten me?

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.344
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα photivs

    Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα, με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου, ώστε να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε;

    Λιάνα, Nova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας