Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-17 από 17
  1. #16
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Στα δορυφορικά πάντα υπάρχει όριο χρήσης. Επίσης κανείς δεν έχει δική του υπηρεσία και όλοι λαμβάνουν την ίδια της Tooway και απλά ανάλογα την συμφωνία δίνουν τα δικά τους πακέτα.

    Για παράδειγμα τα όρια χρήσης της bigblue
    https://bigbluinternet.gr/tooway-pol...ikaihs-xrisis/

  2. #17
    Εγγραφή
    19-06-2008
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    1.148
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/700
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    cisco887va+sec-k9
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    δοκιμασε να παρεις το on the spot της vodafone , δινει 5gb με 4,95 ευρω τον μηνα , ή 40gb με 9,95 ευρω οι τιμες ειναι στην μιση τιμη ηδη σε προσφορα
    με αυτα εχω υπολογισει τις τιμες που ανέφερα (δηλαδή στα ίδια λεφτα που ζηταει το wifi, έχω 1,17Tb με τα 40gb/10ευρω της voda). Τέτοιο χρησιμοποιεί μεχρι τωρα.
    Είναι (ισως όχι για πολυ ακόμα ) πιο συμφερον και απο το 50ευρω απεριόριστα gb του ΟΤΕ μεσω κινητής/μήνα (200Gb με wifi on the spot) γιατι ξοδεύει 90Gb/μηνα περίπου

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TheTiesThatBind Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα περίμενα στη θέση σου. Φλεβάρης έρχεται, ορκομωσίες έρχονται, σπίτια θα αδειάσουν, έχεις πιθανότητες να πάρεις ζεύγος εντός του διμήνου. Θα μπορούσες να πας στην Περίβλεπτο στο κτήριο του ΟΤΕ και να ρωτήσεις που κολλάει η αίτησή σου και τι μπορείς να κάνεις για αυτό. Εμένα με βοήθησαν όταν χρειάστηκε και μάλιστα πρόσφατα.
    Και εγώ σε αυτο ελπίζω . Ζήτησα επικαιροποίηση της αίτησης στον ΟΤΕ (να μην λήξη η αίτηση)


    Για router δεν χρειάστηκα να πάρω ούτε το huawei της voda. Εβαλα ένα παλιο huawei p9 σε hotspot διπλα σε παράθυρο και έχει καλό σήμα. Εκεί πάνω συνδέεται το laptop, ο wifi printer, το κινητό κλπ. Η sim του onthespot είναι δωρεαν.

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας