Σελ. 39 από 66 ΠρώτηΠρώτη ... 1929343738394041444959 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 571-585 από 988
  1. #571
    Εγγραφή
    08-12-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    67
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112637/11255
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΗΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    16.1(dB) / 1.6(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nontasaggelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ πιθανον!
    Απο την αλλη δεν αποκλειεται να κανει χρηση τις οπτικες της voda, αναλογα τις συμφωνιες που εχουν, ειτε θα κανουν.
    Μακάρι να ισχύει κάτι τέτοιο να ηρεμήσουμε όλοι μας!!

  2. #572
    Εγγραφή
    12-12-2008
    Περιοχή
    Βέροια
    Μηνύματα
    2.904
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112637/11255
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η1600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nontasaggelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμαθα μεσα απο τον ΟΤΕ οτι εχουν απελπιστει και αγανακτησει και οι τεχνικοι και οι διοικηση.
    Και οτι θα προχωρησουν σε τοποθετηση δικων τους καμπινων εξτρα διπλα σε καποιες της vodafon για να συνδεσουν τους δικους του πελατες αυστηρα και μονο. Το κοστος θα το επιβαρυνθει ο οτε και δεν θα δωσει καμια πορτα σε κανεναν αλλον παροχο.
    Θα ξεκινησουν απο περιοχες που παρουσιαζουν πολλα προβληματα, και αναλογα πως θα παει, θα επεκταθουν και παρα περα!
    Μου ειπαν καποιες περιοχες, δεν τις συγκρατησα. Θυμαμαιι μονο την Βεροια. (και οτι τα Ιωαννινα δεν ειναι μεσα)
    Σιγά μην τους αφήσουν οι δήμοι να ξανασκάψουν τους ίδιους δρόμους. Άσε που λογικά η Vodafone θα έχει κάνει ήδη "αίτηση" στους δήμους για να περάσουν οι οπτικές τους, άσε που δεν συμφέρει τον ΟΤΕ να επενδύσει άλλο σε καμπίνες VDSL από την στιγμή που πηγαίνουμε σε εποχή οπτικής ινάς... Εδώ στην περιοχή μου έχει ένα μήνα που σκάψανε και για αέριο...

    Ryzen 5 2600x | NZXT Kraken x62 | Asus Prime x470 Pro
    16GB HyperX Predator 3000mhz | Asus ROG Strix RTX2070 Super
    Samsung EVO 960 250GB | Samsung EVO 860 1TB |
    Antec Earthwatts Pro 650W

  3. #573
    Εγγραφή
    24-01-2004
    Περιοχή
    Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    5.623
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110000/10000
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    Wind - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    35(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Με έχει ψοφήσει η Vodafone τον τελευταίο καιρό για ανανέωση συμβολαίου στην κινητή.

    Με έχουν πάρει (ειλικρινά) 30 φορές τηλέφωνο και την τελευταία φορά που απάντησα πως δεν κάνω ανανέωση (και το έκλεισα) επειδή στον Εύοσμο (είναι εκεί η δουλειά μου)τα καφάο της vodafone είναι ΑΘΛΙΑ και δίνουν συνέχεια αποσυνδέσεις, με καλούσε για μισή ώρα συνεχώς χωρίς να απαντήσω στις κλήσεις.

    Ο.Κ

    Σήμερα θα φύγω με φορητότητα στην Cosmote.
    Καθαρές δουλειές.


    ΥΓ: Συγνώμη για το offttopic, αλλά δε μπορώ να πληρώνω μια εταιρεία έστω και στην κινητή, τη στιγμή που στη σταθερή τα έχει κάνει σκατά με τα καφάο της.
    Greece.
    Chosen by the Gods.

  4. #574
    Εγγραφή
    12-12-2008
    Περιοχή
    Βέροια
    Μηνύματα
    2.904
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112637/11255
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η1600
    μαύρισε την όπου μπορείς αν είναι ν μην εξυπηρετεί!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dark-Side : 11-03-23 στις 13:22.

  5. #575
    Εγγραφή
    16-02-2013
    Μηνύματα
    1.156
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    ↓ 200 ↑ 20
    ISP
    Cosmote-Vodafone-Inalan
    Router
    Fritz!Box 5590 Fiber
    Αν δεν βγει άκρη απο Δευτέρα με τη γραμμή, θα επικοινωνήσω και πάλι με Inalan μήπως δεχτούν να μου δώσουν οικιακό συμβόλαιο με τηλεφωνία.
    Έστω να δώσω μέχρι 40ευρώ/μήνα και όχι 80ευρώ που μου ζητούσαν πέρσυ αποκλειστικά για επαγγελματικό συμβόλαιο μόνο. Δεν έχω το "μέγεθος" και απαιτήσεις για επαγγελματικό. Η χρήση που κάνω είναι "οικιακή" (τηλέφωνο, σερφάρισμα, Skype)
    Και το 4G εκεί σέρνεται, με το ζόρι 2 γραμμές σήμα.
    Δεν είναι τυχαίο που στον Εύοσμο βλέπεις σχεδόν σε κάθε κτίριο κουτί της Inalan.

    Εννοείται σε κίνητη μόνο Cosmote.

  6. #576
    Εγγραφή
    08-12-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    67
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112637/11255
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΗΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    16.1(dB) / 1.6(dB)
    Ηρέμησε λίγο σήμερα η μόνο σε μένα?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από andresalonika Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν βγει άκρη απο Δευτέρα με τη γραμμή, θα επικοινωνήσω και πάλι με Inalan μήπως δεχτούν να μου δώσουν οικιακό συμβόλαιο με τηλεφωνία.
    Έστω να δώσω μέχρι 40ευρώ/μήνα και όχι 80ευρώ που μου ζητούσαν πέρσυ αποκλειστικά για επαγγελματικό συμβόλαιο μόνο. Δεν έχω το "μέγεθος" και απαιτήσεις για επαγγελματικό. Η χρήση που κάνω είναι "οικιακή" (τηλέφωνο, σερφάρισμα, Skype)
    Και το 4G εκεί σέρνεται, με το ζόρι 2 γραμμές σήμα.
    Δεν είναι τυχαίο που στον Εύοσμο βλέπεις σχεδόν σε κάθε κτίριο κουτί της Inalan.

    Εννοείται σε κίνητη μόνο Cosmote.
    Αν είχε έρθει η Inalan στην περιοχή μου θα είχα φύγει χθες...

  7. #577
    Εγγραφή
    24-04-2011
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    165
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    εκανα την αντιθετη διαδρομή δηλαδη απο Vodafone 100 με φορητοτητα οπου ειχα τα γνωστα προβληματα που αναφερει ο andresalonica. επειδη στην περιοχη μου για να γινει η μεταφορα στην cosmote έπρεπε να παω πρωτα σε adsl24 έμεινα περι τις 3 μερες με 2,5mbit download. την παρασκευη ολοκληρωθηκε και η μεταβαση σε 100mbit την οποια παλι την τερματιζω και μεχρι στιγμης δεν εχω αποσυνδεσεις. πιθανοτα επειδη αλλαχθηκε εξ ολοκληρου ο βρογχος και κουμπωθηκα σε αλλη πορτα. αυτο που με προβληματιζει μονο είναι οτι κατα τη μεταφορα πρωτα σε adsl ειδα οτι με ειχαν σε target snr περιπου στο 6 το οποιο παρεμεινε και μετα την αλλαγη σε vdsl 100. στη Vodafone ειχα snr περιπου στο 9. η coσμοτε γενικα δεν εχει κι αυτη target snr στο 9? δεν μου το γυρισαν?

    update: επισης εδω και 10 μερες απ τη στιγμη δλδ που εκανα τη μεταφορα μιλησα με 12 εκπροσωπους στο 13888 για να μου χορηγηθει ο κωδικος της τηλεφωνιας γιατι το fritz 7530 ax δεν τον τραβουσε αυτοματα. κατόπιν διαφορων ανοησιών που ακουγα(ενας δε το δήλωσε και βλαβη και μου ρθε και τεχνικος απ έξω ο οποιος απόρησε) η 12η στη σειρα εκπροσωπος μου εστειλε τον κωδικο με sms και ολα κομπλε. σήμερα έλαβα κι ενα mail που με ενημερωνε οτι για να μου δωσουν τον κωδικο πρεπει να στειλω ταυτοτητα στο ts@ote.gr. σκεφτηκα να τους τρολλαρω και να στειλω το αιτημα γραφοντας και τον κωδικο απο κάτω αλλα λεω δωσε τοπο στην οργη...τελικα το ρητο ο επιμενων νικα επιβεβαιωθηκε...καλα ξεμπερδεματα σε οσους αντιμετωπιζουν παρομοια προβληματα

    update2: επισης με voda ειχα σταθερα bufferbloat test στο waveform F ή E. τωρα σταθερα Β με priotirization στο κινητο και στο desktop pc
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος spyzit : 13-03-23 στις 21:55.

  8. #578
    Εγγραφή
    16-02-2013
    Μηνύματα
    1.156
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    ↓ 200 ↑ 20
    ISP
    Cosmote-Vodafone-Inalan
    Router
    Fritz!Box 5590 Fiber
    Σήμερα 17/3 (μετάθεση απο 14/3, η γραμμή συνεχίζει να είναι μαύρο χάλι) έπρεπε να επικοινωνήσει μαζί μου ο υπεύθυνος βλάβης. Με πήρε μια κυρία στις 18:00 και μου είπε ότι έγινε μια ενέργεια στο δίκτυο τους. Και πιο συγκεκριμένα έγινε στις 16:30 μου είπε. Ωραία λέω να το παρακολουθήσουμε καμιά εβδομάδα. Ναι μου λέει το παρακολουθούμε.
    Επόμενη ημερομηνία επικοινωνίας: 20/3
    Μπαίνω στο Fritz, δεν βλέπω να έχει αλλάξει τίποτα εκείνη την ώρα. Κρατάω μικρό καλάθι οτι θα γίνει κάτι.
    Πάλι καλά που έχω το Fritz επάνω και φαίνονται όλα, και σε μένα και σ'αυτούς.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος andresalonika : 17-03-23 στις 20:40.

  9. #579
    Εγγραφή
    16-02-2013
    Μηνύματα
    1.156
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    ↓ 200 ↑ 20
    ISP
    Cosmote-Vodafone-Inalan
    Router
    Fritz!Box 5590 Fiber
    Λοιπόν, δεν ξέρω τι ενέργειες έχουν κάνει αλλά αυτά που έχω προσέξει στη συμπεριφορά της γραμμή μέχρι στιγμής είναι τα εξής:
    - Κλείνω 2 μέρες σχετικά "έυκολα"
    - Το base SNR ανέβηκε σε 9dB στο Down και 29-30dB στο Up
    - Τα bursts λαθών συνεχίζουν να υφίστανται σε άσχετα χρονικά σημεία.
    - Οι απότομες πτώσεις του SNR συνεχίζουν να υφίστανται.

    Αύριο περιμένω να με καλέσουν και λογικά θα μου πουν ότι η γραμμή είναι εντάξει.
    Τι να κάνω; Να τους πω οκ και να το αφήσω να δώ πως θα πάει ή να το κυνηγήσω κι άλλο;

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1111.jpg 
Εμφανίσεις:  27 
Μέγεθος:  32,1 KB 
ID: 246877Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1112.jpg 
Εμφανίσεις:  35 
Μέγεθος:  87,2 KB 
ID: 246878Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1113.jpg 
Εμφανίσεις:  18 
Μέγεθος:  85,2 KB 
ID: 246879

    EDIT: Με πήραν και με ρώτησαν πως την βλέπω τη γραμμή. Λέω τις αποσυνδέσεις τις λύσαμε κατά 90% αλλά αυτό που παραμένει είναι τα ξαφνικά μαζέματα 2-3χιλιάδων CRC με packet loss. Μου λέει οκ θα κάνω μια ρύθμιση και το παρακολουθείς. Οκ λέω.
    Μετά από 2-3 λεπτά έπεσε και όταν επανήλθε βλέπω μου ανέβασαν το SNR στα 10dB και το SRA στο Down είναι Off.
    Άρχιζε να μαζεύει πάλι CRC..
    Πάντως απ οτι κατάλαβα, δεν αλλάχτηκε καμία πόρτα στο dslam τους.
    Τελευταία κίνηση μου είναι να αλλάξω το πριζάκι ρεύματος με ένα της Schneider (σειρά Sedna).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος andresalonika : 20-03-23 στις 16:58.

  10. #580
    Εγγραφή
    09-05-2018
    Μηνύματα
    215
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    ↓ 550 / ↑ 55
    ISP
    COSMOTE
    Router
    FRITZ!Box 7590 ONT: Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από andresalonika Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν, δεν ξέρω τι ενέργειες έχουν κάνει αλλά αυτά που έχω προσέξει στη συμπεριφορά της γραμμή μέχρι στιγμής είναι τα εξής:
    - Κλείνω 2 μέρες σχετικά "έυκολα"
    - Το base SNR ανέβηκε σε 9dB στο Down και 29-30dB στο Up
    - Τα bursts λαθών συνεχίζουν να υφίστανται σε άσχετα χρονικά σημεία.
    - Οι απότομες πτώσεις του SNR συνεχίζουν να υφίστανται.

    Αύριο περιμένω να με καλέσουν και λογικά θα μου πουν ότι η γραμμή είναι εντάξει.
    Τι να κάνω; Να τους πω οκ και να το αφήσω να δώ πως θα πάει ή να το κυνηγήσω κι άλλο;

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1111.jpg 
Εμφανίσεις:  27 
Μέγεθος:  32,1 KB 
ID: 246877Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1112.jpg 
Εμφανίσεις:  35 
Μέγεθος:  87,2 KB 
ID: 246878Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1113.jpg 
Εμφανίσεις:  18 
Μέγεθος:  85,2 KB 
ID: 246879
    Βαλε καθαρο fastpath προφιλ για να εχεις καλυτερη εικονα των λαθων.
    Αφου εχεις παρα πολλα uncorrected dtu's το G.INP δεν εχει κανενα νοημα στην περιπτωση/γραμμη σου.
    Εμενα τα stats μου ειναι κατωτερα απο τα δικα σου, γιατι ειμαι σε Αστικο Κεντρο, αλλα η γραμμη μου ειναι σχετικα καθαρη. (οσο αυτο ειναι δυνατον).
    Παρεπιπτοντως, η Vodafone εξω απο το δρομο μου περναει οπτικες ινες με διαθεσιμοτητα αρχες καλοκαιριου. (FTTH).
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails vdsl2.jpg  

    vdsl3.jpeg  

    Web capture_20-3-2023_vdsl.jpeg  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος TT_01 : 20-03-23 στις 07:57.

  11. #581
    Εγγραφή
    12-12-2008
    Περιοχή
    Βέροια
    Μηνύματα
    2.904
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112637/11255
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η1600
    Εγώ λεω να πας με τα νερά τους, λέτε οτι έφτιαξε; Μαλλον έφτιαξε. Στο επόμενο dc καπάκια βλάβη, τελικά παιδιά δεν έφτιαξε... Τι κάνουμε τώρα; Η vodafone παντως σκάβει για οπτικές αυτή τη στιγμή εδώ, κοίτα μήπως είσαι και εσύ τυχερός και μέχρι το καλοκαίρι πας προς FTTH μεριά.

    Ryzen 5 2600x | NZXT Kraken x62 | Asus Prime x470 Pro
    16GB HyperX Predator 3000mhz | Asus ROG Strix RTX2070 Super
    Samsung EVO 960 250GB | Samsung EVO 860 1TB |
    Antec Earthwatts Pro 650W

  12. #582
    Εγγραφή
    09-05-2018
    Μηνύματα
    215
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    ↓ 550 / ↑ 55
    ISP
    COSMOTE
    Router
    FRITZ!Box 7590 ONT: Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dark-Side Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ λεω να πας με τα νερά τους, λέτε οτι έφτιαξε; Μαλλον έφτιαξε. Στο επόμενο dc καπάκια βλάβη, τελικά παιδιά δεν έφτιαξε... Τι κάνουμε τώρα; Η vodafone παντως σκάβει για οπτικές αυτή τη στιγμή εδώ, κοίτα μήπως είσαι και εσύ τυχερός και μέχρι το καλοκαίρι πας προς FTTH μεριά.
    Οπου υπαρχουν καμπινες δεν προκειται να μπει οπτικη ινα ουτε σε 50 χρονια...δυστυχως.

  13. #583
    Εγγραφή
    12-12-2008
    Περιοχή
    Βέροια
    Μηνύματα
    2.904
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112637/11255
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η1600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TT_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπου υπαρχουν καμπινες δεν προκειται να μπει οπτικη ινα ουτε σε 50 χρονια...δυστυχως.
    Οριστε; Στο μήνυμα που παραθέτεις σου λέω πως στην περιοχή μου με καμπίνες vodafone περνάνε τώρα οπτικές.

    Ryzen 5 2600x | NZXT Kraken x62 | Asus Prime x470 Pro
    16GB HyperX Predator 3000mhz | Asus ROG Strix RTX2070 Super
    Samsung EVO 960 250GB | Samsung EVO 860 1TB |
    Antec Earthwatts Pro 650W

  14. #584
    Εγγραφή
    08-11-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    2.567
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1G/1G
    ISP
    Inalan
    Router
    Mikrotik 5009
    Καλα κι εγω σε καμπινα Vodafone ειμαι και περασε κανονικα η Ιναλαν που το σκεφτομαι να παω.

    Κατι αλλο μηπως εννοει ο φιλος ?

  15. #585
    Εγγραφή
    09-05-2018
    Μηνύματα
    215
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    ↓ 550 / ↑ 55
    ISP
    COSMOTE
    Router
    FRITZ!Box 7590 ONT: Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dark-Side Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οριστε; Στο μήνυμα που παραθέτεις σου λέω πως στην περιοχή μου με καμπίνες vodafone περνάνε τώρα οπτικές.
    Περναει οπτικες ποια εταιρεια η VODAFONE, και αν ναι, παντου η σε συγκεκριμενα σημεια?? Μηπως ειναι η Inalan??
    Επειδη μαλλον δεν εγινα κατανοητος, θα προσπαθησω να το κανω "πενηνταρακια".
    Κατ'αρχας εννοουσα τους 3 "μεγαλους" παροχους και οχι την Ιναλαν, που μια χαρα ειναι και αυτη.
    Και εμενα στην περιοχη μου η VODAFONE εχει καμπινες εδω και 5 χρονια αλλα... περναει οπτικες ινες FTTH, μονο γυρω απο το Αστικο Κεντρο οπου υπαρχει διαθεσιμοτητα εως 50, (εκει ειμαι και εγω), και... τελος.
    Ρωτησα μαλιστα τον εργολαβο και μου ειπε οτι οπου υπαρχουν καμπινες VODAFONE οι πελατες που εμπιπτουν σε αυτες, θα εξυπηρετουνται αποκλειστικα απο αυτες... εις το διηνεκες. (διαθεσιμοτητα vdsl, ... θεωρητικα, γιατι VODAFONE ειναι αυτη.. εως 200, για το 200 δεν ξερω, δεν εχω κανενα γνωστο με 200αρα VODAFONE, αλλα ειναι πιθανο).
    Γυρω απο το Α/Κ, οταν τελειωσουν τα εργα, κατ'αυτον αρχες καλοκαιριου, εως 1Gbps. (Aμην...)
    Ετσι εχουν τα πραγματα εδω, και εκτος της περιπτωσης Ιναλαν, που δεν εχει αναλαβει την περιοχη μου, αλλα μπορει στο μελλον να κανει εισοδο και εδω, νομιζω οτι το ιδιο ισχυει και αλλου, αν παλι κανω λαθος, θα δειξει...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος TT_01 : 21-03-23 στις 05:31.

Σελ. 39 από 66 ΠρώτηΠρώτη ... 1929343738394041444959 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας