Σελ. 57 από 66 ΠρώτηΠρώτη ... 374752555657585962 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 841-855 από 988
  1. #841
    Εγγραφή
    17-01-2005
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    223
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11 Mbps
    ISP
    Nova
    Router
    ZyXEL VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    26.7(dB) / 5.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BillyVan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι συγκεκριμενες ρεγλετες ειναι τούρκικες και προβληματικες.

    Οσο και να ψαξεις δε θα βρεις προβληματικες καμπινες ΟΤΕ σε παρομοιο βαθμο με της Vodafone.

    Επιπλεον τα προβληματα βγηκαν με το που εδωσαν 100 απ τις καμπινες αυτες.

    Οι καμπινες του ΟΤΕ εχουν καρτες που υποστηριζουν 35Β 200αρες γραμμες δηλαδη.

    Δεν υπαρχει συγκριση.... τι να λεμε με τα κοτετσια της Vodafone.

    Γιατι δε λεμε και για τις καμπινες της Wind?

    Δεν εχω ακουσει το παραμικρο...και μαλιστα δινει με 35B oλα τα προφιλ

    Επιπλεον θα σου πω οτι σε περιοχες της Αθηνας, Βολου, Ιωαννινα και σε Κοζανη, Βεροια εχει προγραμματιστει

    αλλαγη στις ρεγκλετες.

    Σε καποιες εχει γινει ηδη.

    Αυτο ουσιαστικα τι ειναι?

    Αναγνωριση απο τη Vodafone του προβληματικου υλικου.

    Απλα παιζει καθυστερησεις οπου και οσο μπορει ενοψει οπτικων ινων.
    Και ο ΟΤΕ εδώ στην Κρήτη αλλάζει σε καμπίνες του ρεγκλέτες. Γιατί τις αλλάζουν αυτοί για την ψυχή της μάνας τους ;

  2. #842
    Εγγραφή
    12-12-2008
    Περιοχή
    Βέροια
    Μηνύματα
    2.904
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112637/11255
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η1600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και ο ΟΤΕ εδώ στην Κρήτη αλλάζει σε καμπίνες του ρεγκλέτες. Γιατί τις αλλάζουν αυτοί για την ψυχή της μάνας τους ;
    ΑΥΤΟΙ ΤΙΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ! Η VODAFONE ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΚΒΙΑΣΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ.

    Έλεγε στον οτέ πως απο πλευράς καμπίνας δεν υπάρχει πρόβλημα και πως φταίει ο χαλκός. Όταν πήγαμε στην βονταφον εν τέλη μας είπαν οτι φταίει η καμπίνα! ΕΛΛΑΔΑ 2.0!

    Ryzen 5 2600x | NZXT Kraken x62 | Asus Prime x470 Pro
    16GB HyperX Predator 3000mhz | Asus ROG Strix RTX2070 Super
    Samsung EVO 960 250GB | Samsung EVO 860 1TB |
    Antec Earthwatts Pro 650W

  3. #843
    Εγγραφή
    19-05-2007
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
    SNR / Attn
    19.8(dB) / 26.8(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Aggelos_VDSL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κακο.. Εγω λοφο Λαμπράκη μενω και εχουν σκαψει σχεδον παντου εδω
    Για να καταλάβεις τη γκαντεμιά που βιώνω

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2023-08-25 004836.jpg 
Εμφανίσεις:  29 
Μέγεθος:  389,8 KB 
ID: 250255

  4. #844
    Εγγραφή
    05-06-2017
    Μηνύματα
    1.077
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    HOL - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    Router
    TP-Link Archer VR600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναφέρομαι στις πορτοκαλί-μπλε ρεγκλέτες.
    Ναι, αυτές οι πορτοκαλί μπλέ είναι οι 3M που παίρνουν τα φίλτρα και δεύτερη καλωδιοση για MSAN

    Άλλες πρέπει να ειναι αυτές που χρησιμοποιεί η Vodafone, όπως φημολογείται τουρκικές...
    Scuderia Ferrari

  5. #845
    Εγγραφή
    21-09-2019
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Ηλικία
    26
    Μηνύματα
    45
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10997 kbps/s
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    ZTE ZXHN H288A
    SNR / Attn
    13(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παιδιά, δεν υπάρχει λόγος να βριζόμαστε μεταξύ μας για τις εταιρίες, εδώ γράφουμε από τις εμπειρίες μας στην περιοχή μας, εγώ ποιο πάνω αναφέρω μεγάλο πρόβλημα στις καμπίνες του ΟΤΕ στην Κατερίνη απλά δεν έτυχε να ανοίξω thread, δεν σημαίνει οτι ισχύει γενικότερα, παντου. Φανταστείτε πως σε κάθε περιοχή άλλος εργολάβος κάνει εγκατάσταση τις καμπίνες και σε άλλες χρονικές περιόδους. Πιθανόν δεν χρησιμοποιούνται οι ίδιες ρεγκλέτες ακόμα και στην ιδια περιοχή , πόσο μάλλον σε διαφορετικές.

  6. #846
    Εγγραφή
    12-12-2008
    Περιοχή
    Βέροια
    Μηνύματα
    2.904
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112637/11255
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η1600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnvar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά, δεν υπάρχει λόγος να βριζόμαστε μεταξύ μας για τις εταιρίες, εδώ γράφουμε από τις εμπειρίες μας στην περιοχή μας, εγώ ποιο πάνω αναφέρω μεγάλο πρόβλημα στις καμπίνες του ΟΤΕ στην Κατερίνη απλά δεν έτυχε να ανοίξω thread, δεν σημαίνει οτι ισχύει γενικότερα, παντου. Φανταστείτε πως σε κάθε περιοχή άλλος εργολάβος κάνει εγκατάσταση τις καμπίνες και σε άλλες χρονικές περιόδους. Πιθανόν δεν χρησιμοποιούνται οι ίδιες ρεγκλέτες ακόμα και στην ιδια περιοχή , πόσο μάλλον σε διαφορετικές.
    Έχεις ακόμη θέμα στην Κατερίνη; Δεν καταλαβαίνω γιατί έρχεσαι και μας γράφεις εδώ το προβνημά σου ενω είναι άσχετο με το θέμα μας.

    Ryzen 5 2600x | NZXT Kraken x62 | Asus Prime x470 Pro
    16GB HyperX Predator 3000mhz | Asus ROG Strix RTX2070 Super
    Samsung EVO 960 250GB | Samsung EVO 860 1TB |
    Antec Earthwatts Pro 650W

  7. #847
    Εγγραφή
    21-09-2019
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Ηλικία
    26
    Μηνύματα
    45
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10997 kbps/s
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    ZTE ZXHN H288A
    SNR / Attn
    13(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αρχικά εξακολουθώ να έχω θεμα, 2ον δεν ειναι άσχετο αλλα εχεις δικαιο θα μπορουσα να το γράψω κάπου αλλου 3ον το εφερα σα παραδειγμα για να μην βριζομαστε μεταξυ μας για το ποιος εχει καλες ή κακές καμπίνες, μπορουμε με καλο τρόπο να συμφωνούμε ή να διαφωνούμε.

  8. #848
    Εγγραφή
    12-12-2008
    Περιοχή
    Βέροια
    Μηνύματα
    2.904
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112637/11255
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η1600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnvar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρχικά εξακολουθώ να έχω θεμα, 2ον δεν ειναι άσχετο αλλα εχεις δικαιο θα μπορουσα να το γράψω κάπου αλλου 3ον το εφερα σα παραδειγμα για να μην βριζομαστε μεταξυ μας για το ποιος εχει καλες ή κακές καμπίνες, μπορουμε με καλο τρόπο να συμφωνούμε ή να διαφωνούμε.
    Μα κακώς το θέτεις ως παράδειγμα, γιατί το πρόβλημα στις καμπίνες vodafone είναι συστηματικό και επαναλαμβάνεται ανα περιοχές. Έχουμε γεμίσει ένα νήμα με 57 σελίδες. Το πρόβλημα στην δικιά σου καμπίνα είναι μεμονομένο και μπορεί να οφείλεται σε χίλιους άλλους παράγοντες. Άνοιξε το δικό σου θέμα να δούμε πόσοι θα μαζευτείτε. Τέλος, αποδεδειγμένα μέσα σε 3 χρόνια οι καμπίνες της vf είναι ελαττωματικές! Είναι και της cosmote; Δεν νομίζω αλλά δεν μας νοιάζει κιόλας γιατί το θέμα ασχολείτε με τις καμπινες της Vodafone!

    Και για να συνοψίσω, το σκεπτικό σας ποιο είναι να υπερασπιστείτε την vodafone λέγοντας μας πως και η cosmote έχει τα ίδια προβλήματα; Τι νοήμα έχει αυτό;

    Ryzen 5 2600x | NZXT Kraken x62 | Asus Prime x470 Pro
    16GB HyperX Predator 3000mhz | Asus ROG Strix RTX2070 Super
    Samsung EVO 960 250GB | Samsung EVO 860 1TB |
    Antec Earthwatts Pro 650W

  9. #849
    Εγγραφή
    21-09-2019
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Ηλικία
    26
    Μηνύματα
    45
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10997 kbps/s
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    ZTE ZXHN H288A
    SNR / Attn
    13(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Συμφωνω σε όλα εκτος απ το τελευταιο, δεν υπερασπίζομαι καμια VF, δεν ειμαι υπάλληλος της ,δεν παίρνω μεροκάματο απ αυτήν, απλά ΤΟΝΙΖΩ για τελευταία φορά , ΓΡΑΦΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ , ποιο πολυ μου φαίνεται οτι εσύ υπερασπίζεσαι την cosmote (δικαίωμά σου), κλείνει εδώ για μένα.. συνεχίστε να γράφετε τις εμπειρίες σας.

  10. #850
    Εγγραφή
    12-12-2008
    Περιοχή
    Βέροια
    Μηνύματα
    2.904
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112637/11255
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η1600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnvar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνω σε όλα εκτος απ το τελευταιο, δεν υπερασπίζομαι καμια VF, δεν ειμαι υπάλληλος της ,δεν παίρνω μεροκάματο απ αυτήν, απλά ΤΟΝΙΖΩ για τελευταία φορά , ΓΡΑΦΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ , ποιο πολυ μου φαίνεται οτι εσύ υπερασπίζεσαι την cosmote (δικαίωμά σου), κλείνει εδώ για μένα.. συνεχίστε να γράφετε τις εμπειρίες σας.
    Εγώ φυσικά και την υπερασπίζομαι. Γιατί ενώ μου προσέφερε σωστές υπηρεσίες κάποιος τρίτος έβαλε το χεράκι του και εκβιαστηκά με πήρε στην δική του πλευρά.

    Ryzen 5 2600x | NZXT Kraken x62 | Asus Prime x470 Pro
    16GB HyperX Predator 3000mhz | Asus ROG Strix RTX2070 Super
    Samsung EVO 960 250GB | Samsung EVO 860 1TB |
    Antec Earthwatts Pro 650W

  11. #851
    Εγγραφή
    28-08-2023
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    COSMOTE
    Παιδια καλησπερα,

    Ειμαι κανουριος στο φορουμ αλλα θα ηθελα τα φωτα σας γιατι εχει φτασει ο κομπος στο χτενι.Ειμαι στην κοσμοτε εδω κ ενα μηνα με 100αρα χαλκος γιατι ακομα στην περιοχη μου δεν εχουν fthh κ ρουτερ speedport plus 2 στον Πειραια κ εχω παρα πολλες αποσυνδεσεις μεσα στη μερα.Μερικες φορες εχω παρατηρησει οτι το πρωι κ μεταξυ 11¨30-13¨30 εχω συνεχεια αποσυνδεσεις ανα 10-15 λεπτα.Μεσα στη μερα ειναι πιο αραιες οι αποσυνδεσεις αλλα κ παλι γινονται....Εχω τραβηξει καλωδιο utp 30 μετρα απο το κουτακι του οτε που ειναι εξω απο το σπιτι απευθειας στο ρουτερ.Δεν εχω απωλειες κ δεν εχω κ κανενα errors.Εχουν ερθει αρκετες φορες απο τον οτε κ εχουν μετρησει οτι φερνει στο κουτι 112 κ συγρονιζω κ εγω με 112 με αληθινη ταχυτητα 103 ενσυρματα κ ασυρματα.Με εχουν διαβεβαιωσει οτι δεν ειναι θεμα καλωδιου κ ακομα το ψαχνουν...Πηγαν να μου την κανουν την πρωτη φορα που ηρθαν ριχνοντας την ταχυτητα σε 50αρα κ δεν ειχα αποσυνδεσεις αλλα το ειδα την ιδια μερα κ τους το ειπα κ μου ζητησαν συγγνωμη κ μου το ξαναεπανεφεραν σε 100αρι αλλα ξεκινησαν παλι οι αποσυνδεσεις.Εχουν περασει 30 μερες κ ακομα δεν εχουν βρει τι φταιει.Η καμπινα ειναι της Vodafone...Εχουν ερθει κ συνδιαστικο κ η vodafone μουπε οτι δεν ειναι δικο μου θεμα.Το ερωτημα ειναι τι μπορει να φταιει κ δε μπορουν ακομα να το φτιαξουν?Ειναι θεμα καμπινας?Ειναι θεμα δικο μου κ δε το εχουν καταλαβει?Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2023-08-28 at 2.50.33 PM.png 
Εμφανίσεις:  5 
Μέγεθος:  83,8 KB 
ID: 250342Μπορειτε να με διαφωτισετε?Να φυγω απο τον ΟΤΕ κ να παω Vodafone γιατι τους απειλησα οτι αν δε φτιαχτει σε λιγες μερες τοτε θα κανω καταγγελια για να με αποδεσμευσουν.Θα ειναι καλυτερα?Σας παραθετω τις μετρησεις μου απο το ρουτερΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2023-08-28 at 2.49.41 PM.png 
Εμφανίσεις:  27 
Μέγεθος:  128,3 KB 
ID: 250340
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ozi_freak : 28-08-23 στις 15:51.

  12. #852
    Εγγραφή
    29-12-2017
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Είμαι συνδρομητής της VODAFONE. Ημουν στην COSMOTE και έφυγα λόγω αποσυνδέσεων.

    Στην Κοζάνη τεχνικός της VODAFONE παραδέχτηκε ότι οι αποσυνδέσεις είναι πολλές γενικότερα. Ο ίδιος απέδωσε το πρόβλημα στις υψηλές θερμοκρασίες που αναπτύσονται στις καμπίνες της VODAFONE διότι η καμπίνα έχει πολύ μικρά ανεμιστηράκια χωρίς επαρκής αερωγαγούς με αποτέλεσμα να αναπτυσόνται πολύ υψηλές θερμοκρασίες.

    Αντίθετα μου εξήγησε ότι οι καμπίνες της COSMOTE εχουν 2 μεγάλους ανεμιστήρες με αποτέλεσμα και κάποιος που τυγχάνει να περνά απο δίπλα να ακούει και τον σχετικό θόρυβο που προκαλούν. Δυστυχώς τα ανεμιστηράκια της VODAFONE δεν ακούγονται καν...

    Εγω στην Κοζάνη απο τα τέλη Μαιου έχω πολλές αποσύνδεσεις. Σήμερα πάλι ήρθαν τεχνικοί και ο τεχικός της COSMOTE με αναλύτη στο ΚΑΦΑΟ της COSMOTE διαπίστωσε ότι το πρόβλημα είναι στην καμπίνα της VODAFONE. Απο την VODAFONE μου είπαν ότι αυτή τη φορά θα το διορθώσουνε. Είδωμεν...

  13. #853
    Εγγραφή
    15-06-2005
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    379
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    HOL
    καλησπέρα

    έχω vdsl vodafone 50αρα στην περιοχή Ελληνορώσων Αθήνα που 10+ χρόνια δεν είχε ποτέ θέμα με disconnects . Γύρισα από διακοπές και το router είχε κάνει disconnect , το έκανα reset και από τότε άρχισε τα disconnects ανά 10-20 λέπτά (από ταχύτητα όταν συνδέεται δεν έχει θέμα). Την επόμενη μέρα για 12 ώρες δεν ειχα καθόλου disconnects και σήμερα πάλι αρχίσανε με σχεδόν ίδια συχνότητα. Μου είπαν να έρθει τεχνικός να το δει στο χώρο μου αλλά δεν νομίζω ότι φταίει κάτι εδώ. Έχω κάποιες ερωτήσεις:

    - πως γνωρίζω σε ποιας εταιρίας καμπίνα συνδέομαι ;
    - αν είμαι σε cosmote καμπίνα και αλλάξω πάροχο σε cosmote θα έχω πάλι θέματα; Αξίζει με λίγα λόγια η αλλαγή παρόχου για να φτιαχτεί το θέμα άμεσα;
    - υπάρχει περίπτωση να φταίει η πόρτα στο dslam ; τι μπορώ να κάνω γίαυτο ;

    update:
    με πήρε ο τεχνικός που remotely λέει μέτρησε την γραμμή απο το καφαο (OTE τελικά) στο σπίτι και λέει πως έχει θέμα και πρέπει να αλλάξει το ζεύγος καλωδίων. Τώρα πως γίνεται να έχει φυσική φθορά το καλώδιο και τη Κυριακή να μην είχα κανένα disconnect, δε καταλαβαίνω , υποψιάζομαι πως μάλλον βαριόταν να περάσει και πέταξε το μπαλάκι στον ΟΤΕ. Λένε θα το αλλάξουν σε 2 μέρες. Με βλέπω πάλι εδώ να λέω τα ίδια
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος atomsk : 29-08-23 στις 10:07.

  14. #854
    Εγγραφή
    05-06-2015
    Περιοχή
    Κέρκυρα/Ξάνθη
    Μηνύματα
    1.125
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10998
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΞΑΝΘΗ
    Router
    ZyXEL VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 3.7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ό,τι χαλάει, δούλευε πριν, οπότε μην αναρωτιέσαι γιατί, τι και πώς. Αφού το έδωσαν στον ΟΤΕ, αυτός θα το φτιάξει.

    Είσαι Ελληνορώσων, άρα Α/Κ Αμπελοκήπων άρα καμπίνες Cosmote. Και στο Α/Κ Ψυχικού να «έπεφτες», πάλι σε Cosmote θα ήσουν.

  15. #855
    Εγγραφή
    28-08-2023
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    COSMOTE
    QUOTE=ant21;7466132]Είμαι συνδρομητής της VODAFONE. Ημουν στην COSMOTE και έφυγα λόγω αποσυνδέσεων.

    Στην Κοζάνη τεχνικός της VODAFONE παραδέχτηκε ότι οι αποσυνδέσεις είναι πολλές γενικότερα. Ο ίδιος απέδωσε το πρόβλημα στις υψηλές θερμοκρασίες που αναπτύσονται στις καμπίνες της VODAFONE διότι η καμπίνα έχει πολύ μικρά ανεμιστηράκια χωρίς επαρκής αερωγαγούς με αποτέλεσμα να αναπτυσόνται πολύ υψηλές θερμοκρασίες.

    Αντίθετα μου εξήγησε ότι οι καμπίνες της COSMOTE εχουν 2 μεγάλους ανεμιστήρες με αποτέλεσμα και κάποιος που τυγχάνει να περνά απο δίπλα να ακούει και τον σχετικό θόρυβο που προκαλούν. Δυστυχώς τα ανεμιστηράκια της VODAFONE δεν ακούγονται καν...

    Εγω στην Κοζάνη απο τα τέλη Μαιου έχω πολλές αποσύνδεσεις. Σήμερα πάλι ήρθαν τεχνικοί και ο τεχικός της COSMOTE με αναλύτη στο ΚΑΦΑΟ της COSMOTE διαπίστωσε ότι το πρόβλημα είναι στην καμπίνα της VODAFONE. Απο την VODAFONE μου είπαν ότι αυτή τη φορά θα το διορθώσουνε. Είδωμεν...[/QUOTE]


    Αρα κ στη vodafone εχεις αποσυνδεσεις.Τι αλλαξε απο Cosmote που εφυγες δηλαδη?Οταν εφυγες εσπασες συμβολαιο η' εφυγες οταν εληξε?

Σελ. 57 από 66 ΠρώτηΠρώτη ... 374752555657585962 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας