Σελ. 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 72
  1. #31
    Εγγραφή
    26-10-2017
    Μηνύματα
    72
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΙΛΙΟΝ
    έχω χρόνια να αγοράσω από το bestprice, χρησιμοποιω το καλάθι του skroutz που με καλύπτει με δωρεάν επιστροφή αν τύχει κάτι, στην Αθήνα και Θεσσαλονίκη παραδίδει η δική τους μεταφορική η skroutz last mile.

  2. #32
    Εγγραφή
    14-11-2021
    Μηνύματα
    1.622
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100Mbps↓ 10Mbps↑
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13.3(dB) / 18.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από περαστικά Εμφάνιση μηνυμάτων
    χρησιμοποιω το καλάθι του skroutz που με καλύπτει με δωρεάν επιστροφή
    Αν δεν έρθει το προϊόν της παραγγελίας σε πόσο καιρό γίνεται επιστροφή του πληρωθέντος ποσού;

  3. #33
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.218
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    πάρα πολύ γρήγορα.

    θα σου πω για να καταλάβεις αλλά κυρίως για να καταλάβουν αυτοί που νομίζουν ότι ξέρουν .. ότι σε περίπτωση που επιστρέψεις ένα προϊόν τα χρήματα στα έχουν γυρισει πριν ακόμα το παραδώσεις στον κούριερ που θα έρθει να το πάρει.
    σε εμένα πάντα έτσι γίνεται.

  4. #34
    Εγγραφή
    14-11-2021
    Μηνύματα
    1.622
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100Mbps↓ 10Mbps↑
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13.3(dB) / 18.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πάρα πολύ γρήγορα.

    θα σου πω για να καταλάβεις αλλά κυρίως για να καταλάβουν αυτοί που νομίζουν ότι ξέρουν .. ότι σε περίπτωση που επιστρέψεις ένα προϊόν τα χρήματα στα έχουν γυρισει πριν ακόμα το παραδώσεις στον κούριερ που θα έρθει να το πάρει.
    σε εμένα πάντα έτσι γίνεται.
    Χρήσιμη η γνώμη σου, προσωπικά για 10 ημέρες διάβασα κάπου.

  5. #35
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.218
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    να στο πω και αλλιώς.
    μιας και είμαι με το παλιό καθεστώς... ντρέπομαι όταν ολοκληρώνω μια παραγγελία γιατί το παλιό σύστημα μου δίνει την δυνατότητα να πάρω πχ ένα router 18.50 ευρώ συν μία οδοντόβουρτσα 1.30 συν ένα φις 20 σεντ.

    όλα αυτά από διαφορετικά κατάστημα με παράδοση σε ακριτικές περιοχές και με δωρεάν επιστροφή.

    Δεν νομίζω να βγαίνουν .
    Μπορεί να το έκαναν για διαφήμιση αλλά μπορεί και να μην τα ζύγιζαν καλά γι'αυτό και το άλλαξαν

  6. #36
    Εγγραφή
    14-11-2021
    Μηνύματα
    1.622
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100Mbps↓ 10Mbps↑
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13.3(dB) / 18.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    να στο πω και αλλιώς.
    μιας και είμαι με το παλιό καθεστώς... ντρέπομαι όταν ολοκληρώνω μια παραγγελία γιατί το παλιό σύστημα μου δίνει την δυνατότητα να πάρω πχ ένα router 18.50 ευρώ συν μία οδοντόβουρτσα 1.30 συν ένα φις 20 σεντ.

    όλα αυτά από διαφορετικά κατάστημα με παράδοση σε ακριτικές περιοχές και με δωρεάν επιστροφή.

    Δεν νομίζω να βγαίνουν .
    Μπορεί να το έκαναν για διαφήμιση αλλά μπορεί και να μην τα ζύγιζαν καλά γι'αυτό και το άλλαξαν
    Από τα χαμηλής αξίας δεν βγαίνουν αλλά διατηρώντας τον πελάτη ικανοποιημένο θα έρθει και η στιγμή που θα αγοράσει κάτι ακριβότερο. Και τότε ότι χασούρα θα την καλύψουν.

    Εγώ χρησιμοποιώ το e-shop γιατί έχει πολύ ποικιλία σε καλωδιάκια. type-c, type-a usb 3.0, hdmi, dvi, δικτύου κτλ κτλ κτλ. Ψωνίζω κάθε λίγο καλώδια, μικρούς προσαρμογείς, κάρτες pci και κάτι άλλα.
    Αναρωτιόμουν και εγώ πως βγαίνουν τα μεταφορικά να στο φέρουν στο τοπικό κατάστημα.

    Ήρθε όμως και η στιγμή που πήρα ένα τροφοδοτικό στα 750W και μία οθόνη και κάτι άλλα πιο ογκώδη προϊόντα. Και εκεί κάλυψαν τη χασούρα σίγουρα.

  7. #37
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.313
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath

    Απορώ πώς θεωρείτε ότι δουλεύει καλά αυτό το πράγμα. Παραγγελία 26/10, παράδοση ακριβώς 1 εβδομάδα μετά για είδος θεωρητικά άμεσα διαθέσιμο. Την παραλαβή μέσω skroutz την τόλμησα γιατί δεν μιλάμε για κανένα δυσεύρετο είδος και το μαγαζί γνωστό
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2022-03-13 135225.png 
Εμφανίσεις:  2 
Μέγεθος:  35,0 KB 
ID: 235827
    To ότι παρέλαβαν από το κατάστημα και μου το έφεραν αυθημερόν εμένα με αφήνει παγερά αδιάφορο, απλά το σύστημά τους δεν λειτουργεί.

    Για το eshop καμία σχέση, ένα βανάκι θα φύγει από τις κεντρικές αποθήκες στο Μενίδι και θα αδειάσει στο τοπικό eshop, το ίδιο του κοστίζει είτε πάρεις μία καρφίτσα είτε ξέρω γω μια καρέκλα, για αυτό έχει δωρεάν μεταφορικά σε σύγκριση με το να στα φέρει στο σπίτι. Πολύ καλύτερο σαν επιλογή για τον καταναλωτή από τα κουλά που κάνουν άλλα μεγάλα μαγαζιά (όπως το Public - αποφεύγει τις αποστολές από κεντρικές αποθήκες και ξεφορτώνεται τα στοκ από το ένα κατάστημα στο άλλο με άγνωστους χρόνους παράδοσης, εσχάτως δεν το κάνει καν αυτό για να μειώσει τα μεταφορικά κόστη, ή όπως το Πλαίσιο, βάζει όριο στο ύψος της παραγγελίας για να παραλάβεις από κατάστημα, ακόμα κι αν έχουν τα προϊόντα σε τοπικό στοκ)
    hnesne

  8. #38
    Εγγραφή
    14-11-2021
    Μηνύματα
    1.622
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100Mbps↓ 10Mbps↑
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13.3(dB) / 18.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    ένα βανάκι θα φύγει από τις κεντρικές αποθήκες στο Μενίδι και θα αδειάσει στο τοπικό eshop, το ίδιο του κοστίζει είτε πάρεις μία καρφίτσα είτε ξέρω γω μια καρέκλα, για αυτό έχει δωρεάν μεταφορικά σε σύγκριση με το να στα φέρει στο σπίτι.
    Το Θέμα είναι ότι τα έξοδα για το κάθε βανάκι δεν θα τα βγάλει από την καρφίτσα που το κέρδος είναι ελάχιστο αλλά από τη 40αρα τηλεόραση. Και βάσει στατιστικών θα υπάρχει πάντα κάποιο ογκώδες αντικείμενο από κάποιο πελάτη από το οποίο θα βγουν τα μεταφορικά. Και κάποιες φορές θα είναι το δικό σου το ογκώδες αντικείμενο. Αυτό είναι το σκεπτικό.

  9. #39
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων

    Απορώ πώς θεωρείτε ότι δουλεύει καλά αυτό το πράγμα. Παραγγελία 26/10, παράδοση ακριβώς 1 εβδομάδα μετά για είδος θεωρητικά άμεσα διαθέσιμο. Την παραλαβή μέσω skroutz την τόλμησα γιατί δεν μιλάμε για κανένα δυσεύρετο είδος και το μαγαζί γνωστό
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2022-03-13 135225.png 
Εμφανίσεις:  2 
Μέγεθος:  35,0 KB 
ID: 235827
    To ότι παρέλαβαν από το κατάστημα και μου το έφεραν αυθημερόν εμένα με αφήνει παγερά αδιάφορο, απλά το σύστημά τους δεν λειτουργεί.

    Για το eshop καμία σχέση, ένα βανάκι θα φύγει από τις κεντρικές αποθήκες στο Μενίδι και θα αδειάσει στο τοπικό eshop, το ίδιο του κοστίζει είτε πάρεις μία καρφίτσα είτε ξέρω γω μια καρέκλα, για αυτό έχει δωρεάν μεταφορικά σε σύγκριση με το να στα φέρει στο σπίτι. Πολύ καλύτερο σαν επιλογή για τον καταναλωτή από τα κουλά που κάνουν άλλα μεγάλα μαγαζιά (όπως το Public - αποφεύγει τις αποστολές από κεντρικές αποθήκες και ξεφορτώνεται τα στοκ από το ένα κατάστημα στο άλλο με άγνωστους χρόνους παράδοσης, εσχάτως δεν το κάνει καν αυτό για να μειώσει τα μεταφορικά κόστη, ή όπως το Πλαίσιο, βάζει όριο στο ύψος της παραγγελίας για να παραλάβεις από κατάστημα, ακόμα κι αν έχουν τα προϊόντα σε τοπικό στοκ)

    Είχα πάρει παλιότερα χωρίς να είμαι μέλος πράγματα μέσω του καλαθιού του skroutz, μάλιστα σε ενα χρειάστηκε επιστροφή, είμαι ευχαριστημένος.
    Πριν μερικές βδομάδες είπα να γίνω και μέλος, είχα κάνει παραγγελία, δεν το είχε το κατάστημα που επέλεξα, μου κάνανε νέα παραγγελία απο άλλο κατάστημα με μεγαλύτερη τιμή, στην αρχή είπα τι γίνεται και την ακύρωσα.
    Τελικά σε καλύπτουν αυτοί την διαφορά, όπως μου καλύψανε την διαφορά για μια επιστροφή που ζήτησα αντικατάσταση και δεν το είχε πλέον το κατάστημα που είχα αγοράσει.

    Ναι αυτό που αναφέρεις πως έχει καταστήματα που είναι πιο φθηνά είναι αληθές, αλλά συνήθως μαζί με το κόστος των μεταφορικών βγαίνει πιο φθηνό το skroutz Καλάθι.
    Βάλε και την ευκολία του δεν βάζεις ξανά στοιχεία δεξια και αριστερά
    Ήμουν σκεπτικός παλιότερα, τα λεφτά της συνδρομής τα έχω βγάλει με το παραπάνω

  10. #40
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.461
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων

    Είχα πάρει παλιότερα χωρίς να είμαι μέλος πράγματα μέσω του καλαθιού του skroutz, μάλιστα σε ενα χρειάστηκε επιστροφή, είμαι ευχαριστημένος.
    Πριν μερικές βδομάδες είπα να γίνω και μέλος, είχα κάνει παραγγελία, δεν το είχε το κατάστημα που επέλεξα, μου κάνανε νέα παραγγελία απο άλλο κατάστημα με μεγαλύτερη τιμή, στην αρχή είπα τι γίνεται και την ακύρωσα.
    Τελικά σε καλύπτουν αυτοί την διαφορά, όπως μου καλύψανε την διαφορά για μια επιστροφή που ζήτησα αντικατάσταση και δεν το είχε πλέον το κατάστημα που είχα αγοράσει.

    Ναι αυτό που αναφέρεις πως έχει καταστήματα που είναι πιο φθηνά είναι αληθές, αλλά συνήθως μαζί με το κόστος των μεταφορικών βγαίνει πιο φθηνό το skroutz Καλάθι.
    Βάλε και την ευκολία του δεν βάζεις ξανά στοιχεία δεξια και αριστερά
    Ήμουν σκεπτικός παλιότερα, τα λεφτά της συνδρομής τα έχω βγάλει με το παραπάνω
    Εμένα ένα ακόμα άλλο θετικό που μου έτυχε με το skroutz (χωρίς καν να έχω plus), ήταν το εξής:

    Παραγγέλνω μέσα σε ΣΚ ένα smartwatch και προπληρώνω (μέσω καλαθιού skroutz). Τη δευτέρα που πάει να εκτελεστεί η παραγγελία απ'το κατάστημα που επέλεξε το skroutz αυτόματα, διαπιστώνουν ότι δεν ήταν διαθέσιμο (δεν είχε ενημερωθεί το stock στο σύστημά τους προφανώς).

    Μου απολογούνται με αυτοματοποιημένο σύστημα, μου επιστρέφουν το ποσό που είχα καταβάλει και μου δίνουν εκπτωτικό κουπόνι 20€ για το λάθος και την όλη ταλαιπωρία (χωρίς να κάνω κάποιο παράπονο ή κάτι, από μόνοι τους).

    Το κουπόνι το χρησιμοποίησα για να αγοράσω το κινητό που έχω τώρα (POCO X3 NFC).

    Ουσιαστικά με αυτή την κίνηση και δεν μου άφησαν περιθώρια να ξενερώσω (αν ας πούμε ήμουν κανάς στραβωμένος) και διασφάλισαν ότι θα προβώ σε κάποια αγορά από το καλάθι σκρουτζ, έστω κι αν χάσουν 20€ απ'το περιθώριο κέρδους τους και κερδίζουν και την ευκαιρία να με κρατήσουν για πελάτη τους.

    Πραγματικά, έξυπνη κίνηση και δείχνει σοβαρότητα και επαγγελματισμό.

  11. #41
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.313
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Όλα καλά κι όλα ωραία λοιπόν. Αν ξεσκαρτάρανε και σε ποια καταστήματα επιτρέπουν να συμμετάσχουν στο καλάθι (δίνοντας ενός είδους ποινή, ας μην την ξέρουν οι καταναλωτές, όταν συμβαίνουν στραβές) θα ήταν όλα όμορφα κι αγγελικά πλασμένα. Κι άλλα κριτήρια βέβαια αλλά βαριέμαι να τα γράφω ξανά και ξανά.
    hnesne

  12. #42
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.218
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    έλεγα να τα πω όλα αυτά τα θετικά που λέτε κουπόνια επιστροφές κάλυψη διαφορας κλπ αλλά και μόνο αυτά τα βασικά που είπαμε αρκούν πόσο μάλιστα έτσι που τονίζεται.

    κάτι άλλο ακόμα.
    αν θέλω κάτι αμέσως οκ .... αλλά αν είναι πχ 2 πακέτα ζάχαρη καρύδας που μπορεί να περιμένει... η κάτι που θέλω να δοκιμάσω..Απλά κοιτάς εξέλιξη τιμής και βάζεις alert αν δεν σε καλύπτει η τιμή στην παρούσα φάση.
    Με λίγη συνήθως υπομονή παίζει φτηνότερο ακόμα και με καλάθι του Σκρουτζ.
    Όλα πάντα με τσεκαρισμα τουλάχιστον best price και Ali η amazon geizhals και hit and miss!
    Τεράστια όπλο το Σκρουτζ για εμάς ειδικά τώρα που βρίσκεις ότι παπαριά αγοράζουμε απο το Ali.... φτηνότερο και γρηγορότερα από Ελλάδα με δωρεάν μεταφορικά, ειδικά για τους εκτός πόλεων...
    Εμένα το Σκρουτζ μου καλύπτει σε τεράστιο βαθμό τις ανάγκες. Έχω κάνει σχεδόν στην άκρη το Αλι. Μόνο κάνα Banggood σε ακραίες προσφορές που κάνει!
    Πλάκα μου κάνουν κάποιο... με τα έξοδα να ανεβαίνουν εδώ περιμένεις να στα φέρει ο κούριερ σπίτι αντί να παίξεις την γκάζια να πας τα πάρεις.
    Και με χρόνους πολύ καλούς. Μέχρι πριν 2 μήνες την επομένη παραλαβή πχ στην Κρήτη. τώρα 50-50

  13. #43
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.978
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων

    Απορώ πώς θεωρείτε ότι δουλεύει καλά αυτό το πράγμα. Παραγγελία 26/10, παράδοση ακριβώς 1 εβδομάδα μετά για είδος θεωρητικά άμεσα διαθέσιμο. Την παραλαβή μέσω skroutz την τόλμησα γιατί δεν μιλάμε για κανένα δυσεύρετο είδος και το μαγαζί γνωστό
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2022-03-13 135225.png 
Εμφανίσεις:  2 
Μέγεθος:  35,0 KB 
ID: 235827
    To ότι παρέλαβαν από το κατάστημα και μου το έφεραν αυθημερόν εμένα με αφήνει παγερά αδιάφορο, απλά το σύστημά τους δεν λειτουργεί.

    Για το eshop καμία σχέση, ένα βανάκι θα φύγει από τις κεντρικές αποθήκες στο Μενίδι και θα αδειάσει στο τοπικό eshop, το ίδιο του κοστίζει είτε πάρεις μία καρφίτσα είτε ξέρω γω μια καρέκλα, για αυτό έχει δωρεάν μεταφορικά σε σύγκριση με το να στα φέρει στο σπίτι. Πολύ καλύτερο σαν επιλογή για τον καταναλωτή από τα κουλά που κάνουν άλλα μεγάλα μαγαζιά (όπως το Public - αποφεύγει τις αποστολές από κεντρικές αποθήκες και ξεφορτώνεται τα στοκ από το ένα κατάστημα στο άλλο με άγνωστους χρόνους παράδοσης, εσχάτως δεν το κάνει καν αυτό για να μειώσει τα μεταφορικά κόστη, ή όπως το Πλαίσιο, βάζει όριο στο ύψος της παραγγελίας για να παραλάβεις από κατάστημα, ακόμα κι αν έχουν τα προϊόντα σε τοπικό στοκ)
    Η περίπτωση σκρουτζ με τι κουριερ ήρθε; Τη δική τους; Γιατί αν ήρθε με acs ίσως λογική η αναμονή..
    Το πλαίσιο που λες τι όριο έχει;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 13-03-22 στις 23:20.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  14. #44
    Εγγραφή
    14-11-2021
    Μηνύματα
    1.622
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100Mbps↓ 10Mbps↑
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13.3(dB) / 18.0(dB)
    Είναι ένα νήμα για το bestprice και η συζήτηση περιφέρεται γύρω από το σκρουτζ.

    Δεν κρίνω αν είναι εκτός θέματος ή όχι, δεν μου πέφτει λόγος, αλλά σχολιάζω ότι εμφανώς το σκρουτζ συγκεντρώνει τεράστιο ενδιαφέρον σε σχέση με το bestprice.
    Οπότε σίγουρα έχει πετύχει σε κάποιες επιλογές του.

  15. #45
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.313
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η περίπτωση σκρουτζ με τι κουριερ ήρθε; Τη δική τους; Γιατί αν ήρθε με acs ίσως λογική η αναμονή..
    Το πλαίσιο που λες τι όριο έχει;
    Με το δικό τους. Η όλη εμπλοκή της courier ήταν 1 ώρα όλη κι όλη. Αλλά αυτό δεν βοήθησε στο ελάχιστο. Οι άλλοι οι άμπαλοι είχαν βάλει στο σύστημά τους ότι το δέμα ήταν έτοιμο από την πρώτη μέρα, πήγε την πρώτη μέρα το courier και είχε αδυναμία παραλαβής και μετά κάθε εργάσιμη έβγαζε αναμενόμενη παράδοση αύριο και στο τέλος της μέρας άλλαζε για την επόμενη. Μπορεί να έπεσα σε περίπτωση αλλά δεν έχω βρει και ποτέ άλλοτε τίποτα άλλο να με συμφέρει.

    Το Πλαίσιο έχει βάλει όριο 35 ευρώ για παραλαβή από κατάστημα. Και τελευταίες φορές που πήγα, αν και είναι τεράστιο το κατάστημά μας, είχε ελάχιστα πράγματα σε στοκ σε σχέση με παλιά. Π.χ. ήθελα ένα ασύρματο τηλέφωνο, από 5-6 εναλλακτικές που είχε στο site διαθέσιμα για αποστολή, στο κατάστημα είχε μόνο το ένα. Κρίμα και ήταν μια καλή επιλογή γιατί πραγματικά με βολεύει, είναι κολλητά στον Σκλαβενίτη που ψωνίζω έτσι κι αλλιώς.

    Ακόμα πιο offtopic, με την acs είσαι άτυχος, να μετακομίσεις στη γειτονιά μας


    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dslsub Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι ένα νήμα για το bestprice και η συζήτηση περιφέρεται γύρω από το σκρουτζ.
    Έτσι κι αλλιώς της ΕΛΤΑ courier είναι η ανακοίνωση, όχι του bestprice. Στο βαθμό που έχουν πάνω-κάτω τα ίδια μαγαζάκια, προτιμώ το skroutz που έχει περισσότερες κριτικές για προϊόντα. Του bestprice είναι και 'χαλασμένο' το σύστημα των κριτικών, δεν μπορείς να γράψεις 2 ξεχωριστές κριτικές για το ίδιο κατάστημα για διαφορετικές παραγγελίες. Στο bestprice όμως βάζω τα αγαπημένα προϊόντα, του skroutz τα alerts για πτώσεις τιμών δεν μου έχουν παίξει ποτέ.
    hnesne

Σελ. 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας