Σελ. 386 από 453 ΠρώτηΠρώτη ... 366376381384385386387388391396406 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.776-5.790 από 6786

Θέμα: Nova FTTH

  1. #5776
    Εγγραφή
    09-03-2022
    Μηνύματα
    33
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε @otakos νομίζω ότι μας τρολάρεις λίγο...
    Βλέπεις ότι η αρκετά εμπεριστατωμένη εκτίμηση όλων που καλόπιστα βοηθάμε έρχεται σε αντίθεση με την ήδη διαμορφωμένη γνώμη σου, αλλά επιμένεις.
    Επίσης στη βιασύνη σου να ξαναπαντήσεις, αγνοείς χρήσιμες πληροφορίες που σου έχουν ήδη προταθεί, όπως το channel width παραπάνω ή το τι είναι Access Point νωρίτερα.
    Θα ήθελα εάν είχες τον χρόνο και τη διάθεση να επιβεβαιώσεις εάν τελικά η Nova σου έδωσε SIP credentials όπως έλεγες στην αρχή, ή όχι όπως είπες αργότερα ότι "θέλουν χρόνο".
    αρχικα τι εννοεις σε τρολαρω? επειδη στοχευεις να εισπραξεις συγκεκριμενη πληροφορια απο εμενα? σου απαντησα για το channel width 2 φορες πιο πανω. και εσυ στη βιασυνη σου να ξαναπαντησεις δεν το διαβασες οτι απαντησα ηδη μαλλον. εσενα απλα σε ενδιαφερει να σ πω μονο για τα sip credentials τα οποια επισης σ εχω πει 2 φορες οτι μου τα εδωσαν ναι. οσον αφορα τα access point επισης απο τις απαντησεις μου σ εδωσα να καταλαβεις πως εχω αντιληφθει τι ειναι αλλα δεν ειχα αντιληφθει πως δουλευουν με τη τηλεφωνια, γ αυτο ξαναρωτησα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ChriZ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην επιμένεις... αυτό που σου έγραψε ισχύει (είπαμε, μας αρέσει δεν μας αρέσει..)


    Για να βάλεις δικό σου ρούτερ θα πρέπει να μπει ΟΝΤ στο σπίτι από τον πάροχο *, το οποίο μετατρέπει την οπτική ίνα σε ethernet. Αυτό θα πρέπει αρχικά να κάνει η Νόβα για να υποστηρίξει τον δικό σου εξοπλισμό και αυτό αναφέρει η οδηγία που ισχύει από 1/10, καθώς το ΟΝΤ καθορίζεται ως σημείο τερματισμού του δικτύου του παρόχου. Μετά το ΟΝΤ, βάζεις με ethernet δικό σου ρούτερ και κάνεις τις απαραίτητες pppoE ρυθμίσεις εκεί για να έχεις ίντερνετ. Αν σε ενδιαφέρει ο δικός σου εξοπλισμός μόνο για το κομμάτι του ίντερνετ, δεν χρειάζεσαι τα sip credentials, μόνο τα ppp credentials που ανέκαθεν στα έδιναν ούτως ή άλλως.

    * υπάρχουν και άλλοι τρόποι απλά αναφέρω την απλή περίπτωση για να μην τα μπλέκουμε..



    Εδώ δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.. Τεσπα, αν κάποιον τον ενδιαφέρει η ταχύτητα του wifi πρωτίστως, μπορεί είτε να πάρει ξεχωριστό access point της προκοπής, το οποίο συνδέεται στον υπάρχοντα ρούτερ με καλώδιο ethernet, είτε άλλο ρούτερ (που θα είναι γενικώς καλύτερος και το access point του θα είναι και αυτό καλύτερο από αυτό του ρούτερ του παρόχου). Ο άλλος ρούτερ όμως έχει σαν προϋπόθεση το ΟΝΤ που έγραψα πιο πάνω.

    τελεια. μπορεις μονο να μου εξηγησεις τα ppp credentials που λες ανεκαθεν ποια εννοεις? που τα δινουν? τα ζηταμε? και μια ερωτηση ακομα. pppoe ρυθμισεις? αυτα πρεπει να τα ξερω απο καπου? πως κανουμε αυτες τις ρυθμισεις αν ειμαστε ανιδεοι? σε καποιο site?

  2. #5777
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.266
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από otakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελεια. μπορεις μονο να μου εξηγησεις τα ppp credentials που λες ανεκαθεν ποια εννοεις? που τα δινουν? τα ζηταμε?
    Τα ppp credentials είναι το username και το password της σύνδεσής σου. Αν μπεις μέσα στο ρούτερ, λογικά θα τα βρεις κάπου στις ρυθμίσεις του ίντερνετ.
    Τα δικά μου π.χ. στην ADSL που έχω, είναι του τύπου username@tellas.gr
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  wind.JPG 
Εμφανίσεις:  11 
Μέγεθος:  36,7 KB 
ID: 251931
    Αν δεν θέλεις να βάλεις δικό σου εξοπλισμό ΔΕΝ τα χρειάζεσαι. ΟΥΤΕ αν θες να καταργήσεις το ασύρματο του ρούτερ και να βάλεις δικό σου ξεχωριστό access point τα χρειάζεσαι

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από otakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    και μια ερωτηση ακομα. pppoe ρυθμισεις? αυτα πρεπει να τα ξερω απο καπου? πως κανουμε αυτες τις ρυθμισεις αν ειμαστε ανιδεοι? σε καποιο site?
    Στο δικό σου ρούτερ.. στο έγραψα πιο πάνω...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ChriZ Εμφάνιση μηνυμάτων
    βάζεις με ethernet δικό σου ρούτερ και κάνεις τις απαραίτητες pppoE ρυθμίσεις εκεί για να έχεις ίντερνετ.
    Υ.Γ. Μήπως τελικά αυτά που σου έστειλαν είναι αυτά που γράφω πιο πάνω και όχι τα sip credentials? Tι μορφής είναι αυτά που έστειλαν;
    Από το 2014 VDSL περιμένω...
    1216-4241216ΙΛΙΟΝ424FTTH-GPON2023/Q1
    2022/Q2: Για το Q1 είμαι σίγουρος.. για το 2023, από την άλλη, καθόλου..

    2023/Q3 update: Ολίσθηση πλάνου για 2024/Q1...
    2024/Q2 update: Επιτέλους ξεκίνησαν το σκάψιμο... Να δούμε σε ποιο Q θα υπάρξει διαθεσιμότητα ...

  3. #5778
    Εγγραφή
    09-03-2022
    Μηνύματα
    33
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ChriZ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα ppp credentials είναι το username και το password της σύνδεσής σου. Αν μπεις μέσα στο ρούτερ, λογικά θα τα βρεις κάπου στις ρυθμίσεις του ίντερνετ.
    Τα δικά μου π.χ. στην ADSL που έχω, είναι του τύπου username@tellas.gr
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  wind.JPG 
Εμφανίσεις:  11 
Μέγεθος:  36,7 KB 
ID: 251931
    Αν δεν θέλεις να βάλεις δικό σου εξοπλισμό ΔΕΝ τα χρειάζεσαι. ΟΥΤΕ αν θες να καταργήσεις το ασύρματο του ρούτερ και να βάλεις δικό σου ξεχωριστό access point τα χρειάζεσαι


    Στο δικό σου ρούτερ.. στο έγραψα πιο πάνω...


    Υ.Γ. Μήπως τελικά αυτά που σου έστειλαν είναι αυτά που γράφω πιο πάνω και όχι τα sip credentials? Tι μορφής είναι αυτά που έστειλαν;

    οχι. αυτα με το μαιλ tellas τα χω βρει. απλα δεν ηξερα τι ηταν. βεβαια στο κωδικο εχει τελιτσες απειρες αλλα καταφερα να το βρω. ειναι ενας τεραστιος κωδικος. αρα το ppp credentials ειναι οι pppoe ρυθμισεις που λες οτι χρειαζεται? γτ νομιζα ηταν κατι διαφορετικο αυτα τα δυο. αυτα ειναι με το μαιλ tellas ok. αρα αυτα λες οτι χρειαζονται μονο αν βαλω αλλο router σωστα???
    οσον αφορα τα sip credentials οχι ειναι διαφορετικα και μ το ειπαν τηλεφωνικα. τα sip credentials δεν ειναι για αλλο router? εκει το χανω ασχημα πφφφ

  4. #5779
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.822
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    So trolls must troll.

    Δεν εχουμε ιδεα, δεν διαβαζουμε δεν ακουμε , και απλα προσβαλλουμε.

    Welcome to the ignore list

  5. #5780
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.266
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από otakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι. αυτα με το μαιλ tellas τα χω βρει. απλα δεν ηξερα τι ηταν. βεβαια στο κωδικο εχει τελιτσες απειρες αλλα καταφερα να το βρω. ειναι ενας τεραστιος κωδικος. αρα το ppp credentials ειναι οι pppoe ρυθμισεις που λες οτι χρειαζεται? γτ νομιζα ηταν κατι διαφορετικο αυτα τα δυο. αυτα ειναι με το μαιλ tellas ok. αρα αυτα λες οτι χρειαζονται μονο αν βαλω αλλο router σωστα???
    Για να λες τελίτσες, τα είδες μέσα από το ρούτερ.. Συνήθως το password είναι ο αριθμός τηλεφώνου

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από otakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    οσον αφορα τα sip credentials οχι ειναι διαφορετικα και μ το ειπαν τηλεφωνικα. τα sip credentials δεν ειναι για αλλο router? εκει το χανω ασχημα πφφφ
    Tα sip credentials είναι σε περίπτωση που πάρεις άλλον ρούτερ που να υποστηρίζει voip ώστε να δουλεύει και το τηλέφωνο
    Εφόσον στα είπαν για γράφτα μας μια εδώ (εννοείται αντικαθιστώντας τα προσωπικά σου στοιχεία με xxxxx ..) ...
    Από το 2014 VDSL περιμένω...
    1216-4241216ΙΛΙΟΝ424FTTH-GPON2023/Q1
    2022/Q2: Για το Q1 είμαι σίγουρος.. για το 2023, από την άλλη, καθόλου..

    2023/Q3 update: Ολίσθηση πλάνου για 2024/Q1...
    2024/Q2 update: Επιτέλους ξεκίνησαν το σκάψιμο... Να δούμε σε ποιο Q θα υπάρξει διαθεσιμότητα ...

  6. #5781
    Εγγραφή
    09-03-2022
    Μηνύματα
    33
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ChriZ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να λες τελίτσες, τα είδες μέσα από το ρούτερ.. Συνήθως το password είναι ο αριθμός τηλεφώνου


    Tα sip credentials είναι σε περίπτωση που πάρεις άλλον ρούτερ που να υποστηρίζει voip ώστε να δουλεύει και το τηλέφωνο
    Εφόσον στα είπαν για γράφτα μας μια εδώ (εννοείται αντικαθιστώντας τα προσωπικά σου στοιχεία με xxxxx ..) ...
    χαχα δεν μπορω να τα γραψω γτ ειναι ολα προσωπικα στοιχεια. τον αριθμο τηλεφωνου μου ειπαν κ εναν κωδικο. :P αρα τα sip πανε πακετο με τα ppp για να εχεις δικο σου ρουτερ με ιντερνετ και τηλεφωνο ετσι? τωρα καταλαβα νομιζω!

  7. #5782
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ChriZ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι για τη δοκιμή κοιτα να δεις και τι channel width υποστηρίζει μπας και με υψηλότερη τιμή δεις καλύτερη ταχύτητα στο ασύρματο
    Αν και πλασματική θα είναι αλλά λέμε τώρα…
    To συγκεκριμένο huawei υποστηρίζει 80αρι εύρος ζώνης, αλλά κάπου στις ρυθμίσεις πήρε το μάτι μου κάτι για 867Μ ταχύτητα στη 5αρα μπάντα που πρακτικά σημαίνει ότι πάνω από 640 περίπου δεν μπορεί να δώσει στο ασύρματο...
    Αυτό είναι μια υπόθεση... Δεν είμαι σίγουρος καθώς δεν το έχω ψάξει αναλυτικά, αλλά και ούτε έχω συσκευές που να υποστηρίζουν τέτοιες ταχύτητες.. Το κινητό μου που έχει μια κεραία στη 5αρα μπάντα κάνει link στα 433 και πρακτικά δίνει μέχρι 320 πραγματικά..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από otakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχα δεν μπορω να τα γραψω γτ ειναι ολα προσωπικα στοιχεια. τον αριθμο τηλεφωνου μου ειπαν κ εναν κωδικο. :P αρα τα sip πανε πακετο με τα ppp για να εχεις δικο σου ρουτερ με ιντερνετ και τηλεφωνο ετσι? τωρα καταλαβα νομιζω!
    Αν σκοπεύεις να κάνεις χρήση των κωδικών σε ρούτερ του εμπορίου θα χρειαστεί να σου δώσουν και κάποιες άλλες ρυθμίσεις...
    Όπως η πόρτα που λογικά θα είναι η 5060 η ο sip server, registrar expire.. Κλπ κλπ διάφορα άλλα που δεν τα θυμάμαι τώρα...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #5783
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Νέο τεστ με την γραμμή της παλιάς Wind... https://www.speedtest.net/result/15483938917
    01/06/2022 | Ενεργοποίηση δικτύου και διαθεσιμότητα
    02/06/2022 | Αίτηση προς Wind
    06/07/2022 | Καταχώρηση αίτησης
    20/07/2022 | Επιθεώρηση πολυκατοικίας
    28/07/2022 | Εργασίες κάθετης εγκατάστασης
    22/08/2002 | Εργασίες κόλλησης ινών
    23/09/2022 | Ολοκλήρωση κάθετης
    04/10/2022 | Παραλαβή εξοπλισμού
    04/10/2022 | Ολοκλήρωση οριζόντιας εγκατάστασης
    10/10/2022 | Ενεργοποίηση γραμμής



  9. #5784
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DoSMaN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νέο τεστ με την γραμμή της παλιάς Wind... https://www.speedtest.net/result/15483938917
    Την έχεις κάνει 1000αρα αυτή; Αν όχι, κάτι πάει πολύ στραβά από πλευράς ρύθμισης του παρόχου... Γενικότερα πάντως μη το πεις ούτε του παπά!!!
    *Το τεστ υποθέτω με καλώδιο από pc ε;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  10. #5785
    Εγγραφή
    19-07-2007
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17400/1020
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    6(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Σε περιοχή που η Nova κάνει έργα για ftth, ξέρουμε αν ζητάνε να κάνουν κάτι σαν αυτοψία στην πολυκατοικία, για το πως θα περάσουν την καλωδίωση, χωρίς να τους έχει καλέσει κάποιος ιδιοκτήτης ή ένοικος πρώτα?
    Ρωτάω γιατί δεν ήμουν παρών όταν προσέγγισαν και ανησυχώ μήπως δεν είναι στην πραγματικότητα από τη Nova.

  11. #5786
    Εγγραφή
    26-10-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.344
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    33000/5000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΚΡΟΠΟΛΗ
    Router
    TP-LINK TD-W9977
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MasterofMuppets Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε περιοχή που η Nova κάνει έργα για ftth, ξέρουμε αν ζητάνε να κάνουν κάτι σαν αυτοψία στην πολυκατοικία, για το πως θα περάσουν την καλωδίωση, χωρίς να τους έχει καλέσει κάποιος ιδιοκτήτης ή ένοικος πρώτα?
    Ρωτάω γιατί δεν ήμουν παρών όταν προσέγγισαν και ανησυχώ μήπως δεν είναι στην πραγματικότητα από τη Nova.
    "Ελα θεια ανοιξε απο τις οπτικες ειμαστε"
    https://www.facebook.com/reel/1368338700778336
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος koukaki : 09-11-23 στις 12:12.
    KOYKAKI : Τρύπα στην γεωγραφία των ευρυζωνικών συνδέσεων!!

  12. #5787
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.446
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MasterofMuppets Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε περιοχή που η Nova κάνει έργα για ftth, ξέρουμε αν ζητάνε να κάνουν κάτι σαν αυτοψία στην πολυκατοικία, για το πως θα περάσουν την καλωδίωση, χωρίς να τους έχει καλέσει κάποιος ιδιοκτήτης ή ένοικος πρώτα?
    Ρωτάω γιατί δεν ήμουν παρών όταν προσέγγισαν και ανησυχώ μήπως δεν είναι στην πραγματικότητα από τη Nova.
    Απλά ζήτα έγγραφη απάντηση από την Nova ώστε να ξέρεις αν είναι οι ίδιοι η όχι.

  13. #5788
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.023
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από otakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά καποιος να βοηθησει. εχω το κλασικο router της NOVA και εχω κανει απειρα παραπονα. HG8145V5. εχουμε ζητησει αλλαγη ρουτερ 5 φορες και μου στελνουν το ιδιο. εχω 1000 γραμμη και ενω με ethernet κουτσα στραβα φτανει 950, με wifi ακομα και διπλα στο ρουτερ φτανει το πολυ 510. τι στο καλο γινεται? πως μερικοι με αυτο το ρουτερ ποιανουν τοσο wifi? μπορουμε να ελεγξουμε κατι? Οι τεχνικοι της NOVA πετανε χαρταετο εδω και 2 μηνες. Να αλλάξω ρουτερ ? το χω σκεφτει. αλλα οι αλλοι πως ποιανουν τοσο υψηλα με αυτο το ρουτερ? να κανω καποια ρυθμιση?
    Αγόρασε ένα άλλο ρουτερθ. Εγώ έχω xiaomi. Ποτέ δεν είχα πρόβλημα
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  14. #5789
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MasterofMuppets Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε περιοχή που η Nova κάνει έργα για ftth, ξέρουμε αν ζητάνε να κάνουν κάτι σαν αυτοψία στην πολυκατοικία, για το πως θα περάσουν την καλωδίωση, χωρίς να τους έχει καλέσει κάποιος ιδιοκτήτης ή ένοικος πρώτα?
    Ρωτάω γιατί δεν ήμουν παρών όταν προσέγγισαν και ανησυχώ μήπως δεν είναι στην πραγματικότητα από τη Nova.
    Πριν κάνει κάποιος αίτηση, ασχολούνται συνήθως μέχρι το πεζοδρόμιο, δεν χρειάζονται πρόσβαση στο κτίριο.
    Συνήθως μετά την αίτηση του 1ου ενοίκου γίνεται αυτοψία στο κτίριο για να συμφωνηθεί η όδευση από το πεζοδρόμιο και πώς θα γίνει η κάθετη καλωδίωση.
    Με τον πάροχο δεν ξέρω πόσο αποτελεσματικά θα βγάλεις άκρη, εάν δει κάποιος τον εργολάβο/συνεργείο που κάνει τα έργα μπορεί να ρωτήσει απευθείας.

  15. #5790
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.023
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Είχε τσαλακωσει το σπιράλ και ξανά έσκαβαν να περάσουν την οπτική μέσα στην οικοδομή

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  IMG_20231109_102631.jpg 
Εμφανίσεις:  51 
Μέγεθος:  595,1 KB 
ID: 251976
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails da1bbcf3-fe8f-49cd-b8b7-f498277c8513photo.jpeg  

    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

Σελ. 386 από 453 ΠρώτηΠρώτη ... 366376381384385386387388391396406 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας