Σελ. 416 από 453 ΠρώτηΠρώτη ... 396406411414415416417418421426436 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 6.226-6.240 από 6786

Θέμα: Nova FTTH

  1. #6226
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Έφυγα το πρωί ήδη υπήρχαν κορδέλες μόνο ... Γύρισα και έχουν σκάψει/περάσει σωλήνα πάνω από 1500 μέτρα και φυσικά έξω από το σπίτι μου
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 20240129_153111.jpg  

    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  2. #6227
    Εγγραφή
    26-09-2015
    Περιοχή
    Κυψέλη, Αθήνα
    Μηνύματα
    526
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps / 1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Router
    ΖΤΕ ZXHN F6600P
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από astakos7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η παράσταση του τσίρκο nova τελείωσε.
    Έχοντας διαβάσει άπειρες σελίδες του φόρουμ είχα καταλήξει ότι ήταν λάθος δηλωμένος ο εξοπλισμός, μιλάω χτες το βράδυ με ένα τσακάλι ο οποίος διαπίστωσε ότι είχα δίκιο του λέω τα serial αλλά δεν και πάλι δεν δούλεψε. Σήμερα το πρωί έρχεται ο φίλος μου (τεχνικός νοβα) μιλάει πάλι με τα δικά του κεντρικά και του λένε ότι έχουν βάλει τις 2 γραμμές σε 1 πόρτα και ότι ήταν λάθος δηλωμένος ο εξοπλισμός (ont&router) του τα λέει και σε 5 λεπτά είχα ίντερνετ

    Τώρα κρατάω την 1 γραμμή στη νοβα και πάω την άλλη στην κόσμοτε για σιγουριά η μένω στο τσίρκο (επειδή το δίκτυο είναι δικό τους στην περιοχή μου) ;

    Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας
    Η Nova όσο δουλεύει, δουλεύει καλά. Το θέμα είναι μην σου τύχει πρόβλημα.

    Αν έχεις φίλο τεχνικό στη Nova, νομίζω θα είσαι OK.

  3. #6228
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Απογοήτευση... τώρα κατάλαβα ότι δεν έχουν τραβήξει γραμμές προς τα σπίτια...
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  4. #6229
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.719
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απογοήτευση... τώρα κατάλαβα ότι δεν έχουν τραβήξει γραμμές προς τα σπίτια...
    Mην βιάζεσαι παλικάρης
    Ουτε διαθεσιμότητα υπάρχει
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  5. #6230
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mην βιάζεσαι παλικάρης
    Ουτε διαθεσιμότητα υπάρχει
    Τι είναι αυτό που τράβηξαν τότε?? πρώτη φορά το βλέπω. Vofafone & Cosmote τραβάνε κανονικά γραμμές στα σπίτια όταν πιάνουν μια περιοχή....
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  6. #6231
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.719
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι είναι αυτό που τράβηξαν τότε?? πρώτη φορά το βλέπω. Vofafone & Cosmote τραβάνε κανονικά γραμμές στα σπίτια όταν πιάνουν μια περιοχή....
    Πρώτα οι σωλήνες
    Μετά οι ίνες μέσα στις σωλήνες
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  7. #6232
    Εγγραφή
    27-01-2024
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Nova όσο δουλεύει, δουλεύει καλά. Το θέμα είναι μην σου τύχει πρόβλημα.

    Αν έχεις φίλο τεχνικό στη Nova, νομίζω θα είσαι OK.
    Με την 300ρα 1 μήνα δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα και ο ίδιος χωρίς να έχει κανένα όφελος μου λέει μείνε νοβα γιατί και cosmote/vodafone να πας σε βλαβη πάλι εμείς θα έρθουμε. Το θέμα είναι στο support του κέντρου που ειλικρινά είναι άσχετοι ένοιωθα λες και μίλαγα σε bots άκουγα κάθε φορά από 10 φορές "το εξειδικευμένο προσωπικό μας επεξεργαζεται το πρόβλημα σας "

  8. #6233
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Με πάροχο Νόβα σε περιοχή Νόβα, από την ημέρα που έγινε η οριζόντια και ενεργοποίηση την ίδια ημέρα, έχει περάσει κοντά χρόνος και μέχρι στιγμής είχα μηδενικό downtime... Μόνο κάποια θεματακια με τις ψηφιακές υπηρεσίες του σταθερού, αλλά πρόβλημα 0...
    Πάντως τρέμω και εγώ την ιδέα μήπως χρειαστεί να κάνω υποβάθμιση η τύχει κάνα πρόβλημα πως θα αντιμετωπιστεί...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  9. #6234
    Εγγραφή
    06-12-2021
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    267
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    Router
    FRITZ 7530 AX
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με πάροχο Νόβα σε περιοχή Νόβα, από την ημέρα που έγινε η οριζόντια και ενεργοποίηση την ίδια ημέρα, έχει περάσει κοντά χρόνος και μέχρι στιγμής είχα μηδενικό downtime... Μόνο κάποια θεματακια με τις ψηφιακές υπηρεσίες του σταθερού, αλλά πρόβλημα 0...
    Πάντως τρέμω και εγώ την ιδέα μήπως χρειαστεί να κάνω υποβάθμιση η τύχει κάνα πρόβλημα πως θα αντιμετωπιστεί...
    Όντως, όλα σε όλους είναι καλά μέχρι τη στραβή. Πάντως δεν ανησυχείς μόνο εσύ που είσαι στην εν πολλαις αμαρτιαις περιπεσούσα NOVA. Ένα καρδιοχτύπι και εμείς οι υπόλοιποι στις άλλες εταιρείες το έχουμε...

  10. #6235
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με πάροχο Νόβα σε περιοχή Νόβα, από την ημέρα που έγινε η οριζόντια και ενεργοποίηση την ίδια ημέρα, έχει περάσει κοντά χρόνος και μέχρι στιγμής είχα μηδενικό downtime... Μόνο κάποια θεματακια με τις ψηφιακές υπηρεσίες του σταθερού, αλλά πρόβλημα 0...
    Πάντως τρέμω και εγώ την ιδέα μήπως χρειαστεί να κάνω υποβάθμιση η τύχει κάνα πρόβλημα πως θα αντιμετωπιστεί...
    Ούτε εγώ έχω θέμα στις γραμμές μου (υπενθυμίζω 2x500 από Nova).

    Στο σταθερό με παίρνει η μάνα μου κανά τηλέφωνο που και που ή εγώ αν την καλέσω επίσης που και που, οπότε δε μπορώ να πω με σιγουριά αν είχα ή όχι ποτέ ζήτημα...
    Τον αριθμό από wind ούτε που τον θυμάμαι... χαχαχα.

    Τώρα θα περιμένω να λήξει το συμβόλαιο της wind για να την διακόψω και να γυρίσω της nova σε 1gbps γιατί θα μου βγαίνει φθηνότερα απ' ό,τι δίνω τώρα...
    01/06/2022 | Ενεργοποίηση δικτύου και διαθεσιμότητα
    02/06/2022 | Αίτηση προς Wind
    06/07/2022 | Καταχώρηση αίτησης
    20/07/2022 | Επιθεώρηση πολυκατοικίας
    28/07/2022 | Εργασίες κάθετης εγκατάστασης
    22/08/2002 | Εργασίες κόλλησης ινών
    23/09/2022 | Ολοκλήρωση κάθετης
    04/10/2022 | Παραλαβή εξοπλισμού
    04/10/2022 | Ολοκλήρωση οριζόντιας εγκατάστασης
    10/10/2022 | Ενεργοποίηση γραμμής



  11. #6236
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DoSMaN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ούτε εγώ έχω θέμα στις γραμμές μου (υπενθυμίζω 2x500 από Nova).

    Στο σταθερό με παίρνει η μάνα μου κανά τηλέφωνο που και που ή εγώ αν την καλέσω επίσης που και που, οπότε δε μπορώ να πω με σιγουριά αν είχα ή όχι ποτέ ζήτημα...
    Τον αριθμό από wind ούτε που τον θυμάμαι... χαχαχα.

    Τώρα θα περιμένω να λήξει το συμβόλαιο της wind για να την διακόψω και να γυρίσω της nova σε 1gbps γιατί θα μου βγαίνει φθηνότερα απ' ό,τι δίνω τώρα...
    Εσύ πως δεν έχεις θέμα με τη μία γραμμή που είναι με στεροειδή η να πω overclocked....
    Κατάλαβες τι εννοώ... Αστειεύομαι βσκ...

    Εγώ είχα θέμα με τις ψηφιακές υπηρεσίες, προσπαθούσα να βάλω φραγή εξερχομένων και ΔΕΝ μπορούσα....
    Υπήρχε πινακακι με εντολές για συστήματα wind και πινακακι με εντολές για συστήματα forthnet... Αλλά δεν έμπαινε με τ.ι.π.ο.τ.α....
    Εν τέλει μετά από λίγο καιρό αφού τους ενόχλησα 2-3 φορές δίχως να το φτιάξουν, το έφτιαξαν σε ανύποπτο χρόνο και αφού το είχα ξεχάσει...
    Το δε άλλο που παρατήρησα τώρα είναι με την αναμονή η την εκτροπή...
    Δίνεις τις εντολές και η υπηρεσία μπαίνει και λειτουργεί... Αλλά με τον κωδικό επιβεβαίωσης που σου λέει αν είναι ενεργή η όχι η υπηρεσία, λέει ανενεργή ενώ είναι ενεργή...
    Κάποια παράδοξα, αλλά αφού δουλεύει δεν δίνω σημασία....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 29-01-24 στις 22:52.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  12. #6237
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρώτα οι σωλήνες
    Μετά οι ίνες μέσα στις σωλήνες
    Μα τα σπίτια? έκοψαν σου λέω την ευθεία και πέρασαν μια σωλήνα μέσα χοντρή.. 10 πόντους πάχος τουλάχιστον. Μετά το έκλεισαν και τέλος... που είναι οι κάθετες προς τα σπίτια? πως κατόπιν εορτής μετά θα ξανακοπεί η άσφαλτος και θα περαστεί νέα σωλήνα προς το σπίτι??
    Ειλικρινά δεν έχω καταλάβει τι έκαναν.. αύριο το πρωί θα τους ρωτήσω γιατί συνεχίζουν..
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  13. #6238
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Σχετικά με το άλλο θέμα, αναβάθμιση προς τα πάνω δεν με ενδιαφέρει πολύ... Θα με ενδιέφερε το upload, όχι τραγικά πολύ, αλλά θα το ήθελα.... Όμως 1000αρα γραμμή ΔΕΝ με ενδιαφέρει...
    Θα καθόμουν στα 500 αλλά μιας και δεν τα κάνω τίποτα, και σκεφτόμενος ότι στην επόμενη ανανέωση θα πάει 26€@29€, έλεγα μήπως την έριχνα στα 300@26€....
    Το μόνο που λυπάμαι είναι το upload.....
    Αλλά πάλι καλά έχω και το gigamax unlimited και βολεύομαι κάπως...
    3€ Θα μου πείτε δεν είναι πολλά... Αλλά θα μπορούσα να τα συμπληρώνω στη tv που λέει ο λόγος...
    Όμως.... Φοβάμαι αν αλλάξω πακέτο, μη με βάλουν στη διαδικασία να αλλάξω ρούτερ και πρέπει να τα σεταρω όλα ξανά Η μη τύχει καμιά στραβή και μείνω χωρίς υπηρεσίες να ψάχνομαι μετά..... Και σκέφτομαι μήπως να κάτσω στα αυγά μου καλύτερα....
    Τέλος, με το upload το ξέρουμε ότι οι πάροχοι έχουν θέμα και το δίνουν με το σταγονόμετρο....
    Μια άλλη ιδέα που όμως θα ήταν καλή, θα ήταν να σε αφήνουν να επιλέγεις εσύ το up/down που επιθυμείς από τα τρέχοντα πακέτα... Πχ εγώ θα ήθελα να επιλέξω 300/100 η 300/50.... Η τιμή; Δεν ξέρω ποια θα ήταν... Αλλά θα ήθελα να δω να υπάρχει η δυνατότητα....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 29-01-24 στις 22:57.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  14. #6239
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχετικά με το άλλο θέμα, αναβάθμιση προς τα πάνω δεν με ενδιαφέρει πολύ... Θα με ενδιέφερε το upload, όχι τραγικά πολύ, αλλά θα το ήθελα.... Όμως 1000αρα γραμμή ΔΕΝ με ενδιαφέρει...
    Θα καθόμουν στα 500 αλλά μιας και δεν τα κάνω τίποτα, και σκεφτόμενος ότι στην επόμενη ανανέωση θα πάει 26€@29€, έλεγα μήπως την έριχνα στα 300@26€....
    Το μόνο που λυπάμαι είναι το upload.....
    Αλλά πάλι καλά έχω και το gigamax unlimited και βολεύομαι κάπως...
    3€ Θα μου πείτε δεν είναι πολλά... Αλλά θα μπορούσα να τα συμπληρώνω στη tv που λέει ο λόγος...
    Όμως.... Φοβάμαι αν αλλάξω πακέτο, μη με βάλουν στη διαδικασία να αλλάξω ρούτερ και πρέπει να τα σεταρω όλα ξανά Η μη τύχει καμιά στραβή και μείνω χωρίς υπηρεσίες να ψάχνομαι μετά..... Και σκέφτομαι μήπως να κάτσω στα αυγά μου καλύτερα....
    Τέλος, με το upload το ξέρουμε ότι οι πάροχοι έχουν θέμα και το δίνουν με το σταγονόμετρο....
    Μια άλλη ιδέα που όμως θα ήταν καλή, θα ήταν να σε αφήνουν να επιλέγεις εσύ το up/down που επιθυμείς από τα τρέχοντα πακέτα... Πχ εγώ θα ήθελα να επιλέξω 300/100 η 300/50.... Η τιμή; Δεν ξέρω ποια θα ήταν... Αλλά θα ήθελα να δω να υπάρχει η δυνατότητα....
    Στο 1000 η Nova δίνει 200upload? καλά είδα?
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  15. #6240
    Εγγραφή
    12-10-2018
    Μηνύματα
    271
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχετικά με το άλλο θέμα, αναβάθμιση προς τα πάνω δεν με ενδιαφέρει πολύ... Θα με ενδιέφερε το upload, όχι τραγικά πολύ, αλλά θα το ήθελα.... Όμως 1000αρα γραμμή ΔΕΝ με ενδιαφέρει...
    Θα καθόμουν στα 500 αλλά μιας και δεν τα κάνω τίποτα, και σκεφτόμενος ότι στην επόμενη ανανέωση θα πάει 26€@29€, έλεγα μήπως την έριχνα στα 300@26€....
    Το μόνο που λυπάμαι είναι το upload.....
    Αλλά πάλι καλά έχω και το gigamax unlimited και βολεύομαι κάπως...
    3€ Θα μου πείτε δεν είναι πολλά... Αλλά θα μπορούσα να τα συμπληρώνω στη tv που λέει ο λόγος...
    Όμως.... Φοβάμαι αν αλλάξω πακέτο, μη με βάλουν στη διαδικασία να αλλάξω ρούτερ και πρέπει να τα σεταρω όλα ξανά Η μη τύχει καμιά στραβή και μείνω χωρίς υπηρεσίες να ψάχνομαι μετά..... Και σκέφτομαι μήπως να κάτσω στα αυγά μου καλύτερα....
    Τέλος, με το upload το ξέρουμε ότι οι πάροχοι έχουν θέμα και το δίνουν με το σταγονόμετρο....
    Μια άλλη ιδέα που όμως θα ήταν καλή, θα ήταν να σε αφήνουν να επιλέγεις εσύ το up/down που επιθυμείς από τα τρέχοντα πακέτα... Πχ εγώ θα ήθελα να επιλέξω 300/100 η 300/50.... Η τιμή; Δεν ξέρω ποια θα ήταν... Αλλά θα ήθελα να δω να υπάρχει η δυνατότητα....
    Εγώ πάντως ήμουν τυχερός. Μετά από 2 χρόνια FTTH 100/10 στην WIND/NOVA, με την λήξη και ενώ δεν μου διευκρίνιζαν καθαρά τι θα γίνει, "ανακάλυψα" εντελώς τυχαία την Ιναλαν. Πλέον έχω 200/200 και με άπειρα αστικά + 1500 κινητά +150 Ευρώπη/USA και με μόνο 16,50 ευρώ για 2 χρόνια (με την προσφορά του 1ου στην πολυκατοικία). Πράγματι μου βγήκε σε καλό η ολιγωρία της ΝΟΒΑ για την ανανέωση.

Σελ. 416 από 453 ΠρώτηΠρώτη ... 396406411414415416417418421426436 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας