Σελ. 101 από 453 ΠρώτηΠρώτη ... 81919699100101102103106111121 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.501-1.515 από 6786

Θέμα: Nova FTTH

  1. #1501
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.808
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από polakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    O ΟΤΕ ηδη μου δινει διαθεσιμοτητα μεχρι 1000αρα. Απλα ειμαι στην νοβα και εχω αλλον εναν χρονο συμβολαιο με 100αρα. Αρα λες οτι σε καποιους μηνες λογικα θα δωσει και η νοβα στην γειτονια μου διαθεσιμοτητα; Παιζει και να μην δωσει ομως ποτε, οποτε παω αναγκαστικα οτε; Απο τι εξαρταται αν θα δωσει διαθεσιμοτητα;
    Σίγουρα™ θα δώσει και η Nova. Εφόσον τεχνικά είναι εφικτό, περιμένεις να συμβαδίσει και το εμπορικό κομμάτι.
    Η Nova έχει προαναγγείλει ότι θα ανακοινώσει τα νέα της προγράμματα Οκτώβρη/Νοέμβρη.
    Εάν δεν έχεις κάποιο παράπομονο από την υπηρεσία, δεν έχεις λόγο να αποχωρήσεις πληρώνοντας και ρήτρα.

  2. #1502
    Εγγραφή
    04-06-2007
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    16
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    7088/968
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    ZXHN H108L
    SNR / Attn
    10,1(dB) / 32,1(dB)
    Εμένα μου είπαν ότι θα περάσει τεχνικός να ρυθμίσει τα τηλέφωνα (λόγω μιας ασυνεννοησίας Nova - Vodafone δεν μπόρεσε να μου δώσει internet / τηλ στην οπτική ίνα τη μέρα που ήρθε για την εγκατάσταση) ωστόσο είδα ότι άναψε το VoIP φωτάκι στο router και είπα να δοκιμάσω και λειτουργούν κανονικά τα τηλέφωνα.
    Ο τεχνικός δε με έχει καλέσει ακόμη

  3. #1503
    Εγγραφή
    21-09-2005
    Μηνύματα
    592
    Downloads
    21
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100 down / 10 up
    ISP
    ΟTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΜΑΚΡΗ
    Router
    Speedport Smart
    Ποσό καιρό θα χρειαστεί να γίνει μετάβαση από ενεργή γραμμή ΟΤΕ ftth σε νόβα ftth;
    είμαι σ’ αυτή τη φάση
    https://www.imagebam.com/view/MEEQ51B

  4. #1504
    Εγγραφή
    03-10-2018
    Μηνύματα
    1.017
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    1
    Νομίζω μέσα σε 10 μέρες γίνεται.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ds12 : 06-10-22 στις 20:36.

  5. #1505
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dleyteris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποσό καιρό θα χρειαστεί να γίνει μετάβαση από ενεργή γραμμή ΟΤΕ ftth σε νόβα ftth;
    είμαι σ’ αυτή τη φάση
    https://www.imagebam.com/view/MEEQ51B
    Περιπου 5 εργάσιμες

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πέρασε η μέρα, δεν επικοινώνησαν, δεν άλλαξε κάτι.

    Τους έψαξα εγώ, "Θα σας ειδοποιήσουμε" ή απάντηση.
    Καλησπέρα.
    Δυστυχώς έχουν μεγάλο φόρτο εργασίας στο NetLevel2
    Αν θες στείλε επίσπευση στο complaints@nova.gr,info@nova.gr, support@nova.gr για να το δουν πιο γρήγορα αλλιώς υπάρχει προτεραιότητα .

  6. #1506
    Εγγραφή
    21-09-2005
    Μηνύματα
    592
    Downloads
    21
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100 down / 10 up
    ISP
    ΟTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΜΑΚΡΗ
    Router
    Speedport Smart
    Άρα gamsgr 7 ημερολογιακές μια χαρά μακάρι να πάνε όλα καλά και να ενεργοποιηθω χωρίς θέματα ..
    by the way ο ΟΤΕ με έχει πάρει 3 τηλέφωνα αλλά δεν έκανε ουσιαστική αντιπρόταση παρά μόνο τιμές τιμοκαταλόγου.
    Τους χαιρέτισα bye bye πάω στο Ντουμπάϊ

  7. #1507
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dleyteris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα gamsgr 7 ημερολογιακές μια χαρά μακάρι να πάνε όλα καλά και να ενεργοποιηθω χωρίς θέματα ..
    by the way ο ΟΤΕ με έχει πάρει 3 τηλέφωνα αλλά δεν έκανε ουσιαστική αντιπρόταση παρά μόνο τιμές τιμοκαταλόγου.
    Τους χαιρέτισα bye bye πάω στο Ντουμπάϊ
    Λογικά πιο γρήγορα θα έρθει η γραμμή.. μη πω μέχρι τη Δευτέρα. Καλό βράδυ

  8. #1508
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα.
    Δυστυχώς έχουν μεγάλο φόρτο εργασίας στο NetLevel2
    Αν θες στείλε επίσπευση στο complaints@nova.gr,info@nova.gr, support@nova.gr για να το δουν πιο γρήγορα αλλιώς υπάρχει προτεραιότητα .
    Τον κακό τους τον καιρό, πραγματικά.

    Χτες τα ίδια, επικοινώνησα πάλι, "Θα σας ειδοποιήσουμε", πάλι.

    Δέχομαι αυτά που λες, αλλά γενικά αρνούμαι να δεχτώ ότι δεν μπορούν να πάρουν ένα τηλέφωνο και να φτιάξουμε κάτι αμιγώς ψηφιακό μαζί, βήμα-βήμα.

    Δηλαδή, στη χειρότερη, τί χρειάζεται? Αν δεν έχει κάποιο πρόβλημα το ίδιο το h/w (που δεν υπάρχει και λόγος να έχει), reset, δίνω τις πληροφορίες που χρειάζονται για να το βρουν/ταυτοποιήσουν, παίρνει τα νέα στοιχεία και τί άλλο?

    Την Τρίτη θα έρθει τεχνικός, έτσι κι αλλιώς, για τη δορυφορική (άλλη πονεμένη ιστορία εκεί). Τους ζήτησα χτες να έχουν φροντίσει να έχει ενημερωθεί για το θέμα, να έχει κι ένα τερματικό μαζί του μήπως τελικά χρειαστεί να αλλαχτεί, να γίνει ότι είναι να γίνει μια και καλή.

    Με το μέχρι τώρα ιστορικό τους, δεν δίνω την παραμικρή πιθανότητα να το έχουν φροντίσει...θα πετάξουν κανένα "θα χρειαστεί να κλείσετε άλλο ραντεβού σε χ-ψ μέρες επειδή..." και κάπου θα σκάσει η χύτρα ταχύτητας, πια.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  9. #1509
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον κακό τους τον καιρό, πραγματικά.

    Χτες τα ίδια, επικοινώνησα πάλι, "Θα σας ειδοποιήσουμε", πάλι.

    Δέχομαι αυτά που λες, αλλά γενικά αρνούμαι να δεχτώ ότι δεν μπορούν να πάρουν ένα τηλέφωνο και να φτιάξουμε κάτι αμιγώς ψηφιακό μαζί, βήμα-βήμα.

    Δηλαδή, στη χειρότερη, τί χρειάζεται? Αν δεν έχει κάποιο πρόβλημα το ίδιο το h/w (που δεν υπάρχει και λόγος να έχει), reset, δίνω τις πληροφορίες που χρειάζονται για να το βρουν/ταυτοποιήσουν, παίρνει τα νέα στοιχεία και τί άλλο?

    Την Τρίτη θα έρθει τεχνικός, έτσι κι αλλιώς, για τη δορυφορική (άλλη πονεμένη ιστορία εκεί). Τους ζήτησα χτες να έχουν φροντίσει να έχει ενημερωθεί για το θέμα, να έχει κι ένα τερματικό μαζί του μήπως τελικά χρειαστεί να αλλαχτεί, να γίνει ότι είναι να γίνει μια και καλή.

    Με το μέχρι τώρα ιστορικό τους, δεν δίνω την παραμικρή πιθανότητα να το έχουν φροντίσει...θα πετάξουν κανένα "θα χρειαστεί να κλείσετε άλλο ραντεβού σε χ-ψ μέρες επειδή..." και κάπου θα σκάσει η χύτρα ταχύτητας, πια.
    Καλησπέρα.
    Δέχομαι τη δυσαρέσκεια που έχει δημιουργηθεί . Κι εγώ όταν ήμουν στην θέση τους προσπαθούσα να κάνω επίσπευση βάσει διαδικασιών αλλά όταν έχουν 250 πχ πελάτες τέτοιο πρόβλημα και θέλει σε κάθε πελάτη ξεχωριστή παραμετροποίηση ο ims server από τη τεχνική διεύθυνση είναι αρκετά περίπλοκο ζήτημα (δε παίρνει έγκριση από τον ims server για να γίνει registered ο τηλεφωνικός αριθμός). Μακάρι να μπορούσαν τα παιδιά απ' ότι 1st,2nd level να έκαναν/κάναμε κάτι για τους πελάτες. Δεν μπορεί να λυθεί από το interface του CPE είναι θέμα IMS -VOIP SERVER. Καλό βράδυ .

    ΥΓ πάντως αν το έδινες στα complaints@nova.gr θα το έδιναν ως επείγον . (Με πολύ μεγάλη βαρύτητα καθώς είναι το τμήμα που δέχεται αιτήματα ΕΕΤΤ)

  10. #1510
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα.
    Δέχομαι τη δυσαρέσκεια που έχει δημιουργηθεί . Κι εγώ όταν ήμουν στην θέση τους προσπαθούσα να κάνω επίσπευση βάσει διαδικασιών αλλά όταν έχουν 250 πχ πελάτες τέτοιο πρόβλημα και θέλει σε κάθε πελάτη ξεχωριστή παραμετροποίηση ο ims server από τη τεχνική διεύθυνση είναι αρκετά περίπλοκο ζήτημα (δε παίρνει έγκριση από τον ims server για να γίνει registered ο τηλεφωνικός αριθμός). Μακάρι να μπορούσαν τα παιδιά απ' ότι 1st,2nd level να έκαναν/κάναμε κάτι για τους πελάτες. Δεν μπορεί να λυθεί από το interface του CPE είναι θέμα IMS -VOIP SERVER. Καλό βράδυ .

    ΥΓ πάντως αν το έδινες στα complaints@nova.gr θα το έδιναν ως επείγον . (Με πολύ μεγάλη βαρύτητα καθώς είναι το τμήμα που δέχεται αιτήματα ΕΕΤΤ)
    Δεν είναι δυσαρέσκεια, πλέον. Δεν είναι το 1ο πρόβλημα στη συγκεκριμένη σύνδεση. Εδώ και 2.5 πλέον μήνες κάθε 2η μέρα πρέπει να καλώ στο 13831/13731, να περιμένω στην αναμονή, να περιμένω στην αναμονή στο chat, να στέλνω ξανά και ξανά email και κυριολεκτικά την επόμενη φορά να μην έχει γίνει το παραμικρό, να μου λένε ότι τα προηγούμενα που συμφωνήσαμε δεν έγιναν ποτέ/δεν ισχύουν/δεν τα είπαμε ποτέ, κυριολεκτικά Πέμπτη μεσημέρι να λέμε 3 πράγματα και Παρασκευή πρωί να κάνουν διαφορετικά.

    Δεν το χρειάζεται το τηλέφωνο ο αδερφός μου, αδιάφορο είναι. Πρόσβαση στο internet ήθελε, για τη δουλειά, και πλέον την έχει. Απλά είναι ακόμα ένα δείγμα της ανοργανωσιάς (στην καλύτερη περίπτωση) που τους διακρίνει. Όταν την Τρίτη που μας πέρασε μου είπαν πως "το πολύ εντός 24ωρου θα έχετε ενημέρωση" κι ακόμα δεν έχει γίνει το παραμικρό, πώς να τους πάρω στα σοβαρά για οτιδήποτε και πώς να έχω καλή διάθεση απέναντί τους?
    Ας πάρουν τηλέφωνο να πουν "ξέρετε, τρέχουμε σαν παλαβοί, κάνουμε όσο πιο γρήγορα μπορούμε, θα σας ξαναπάρουμε σε 1-2 ημέρες να σας δώσουμε ένα χρονοδιάγραμμα", να ξέρει ο πελάτης ότι δεν τον έχουν γραμμένο εκεί που δεν πιάνει μελάνι.

    Από το "Complaints", δεν έχω παράπονο. Σε 7-10 ημέρες μου απαντάνε...η υπόλοιπη εταιρεία, βέβαια, κάνει πως δεν βλέπει αυτές τις απαντήσεις, πως δεν υπήρξαν ποτέ (κυριολεκτώ).
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  11. #1511
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι δυσαρέσκεια, πλέον. Δεν είναι το 1ο πρόβλημα στη συγκεκριμένη σύνδεση. Εδώ και 2.5 πλέον μήνες κάθε 2η μέρα πρέπει να καλώ στο 13831/13731, να περιμένω στην αναμονή, να περιμένω στην αναμονή στο chat, να στέλνω ξανά και ξανά email και κυριολεκτικά την επόμενη φορά να μην έχει γίνει το παραμικρό, να μου λένε ότι τα προηγούμενα που συμφωνήσαμε δεν έγιναν ποτέ/δεν ισχύουν/δεν τα είπαμε ποτέ, κυριολεκτικά Πέμπτη μεσημέρι να λέμε 3 πράγματα και Παρασκευή πρωί να κάνουν διαφορετικά.

    Δεν το χρειάζεται το τηλέφωνο ο αδερφός μου, αδιάφορο είναι. Πρόσβαση στο internet ήθελε, για τη δουλειά, και πλέον την έχει. Απλά είναι ακόμα ένα δείγμα της ανοργανωσιάς (στην καλύτερη περίπτωση) που τους διακρίνει. Όταν την Τρίτη που μας πέρασε μου είπαν πως "το πολύ εντός 24ωρου θα έχετε ενημέρωση" κι ακόμα δεν έχει γίνει το παραμικρό, πώς να τους πάρω στα σοβαρά για οτιδήποτε και πώς να έχω καλή διάθεση απέναντί τους?
    Ας πάρουν τηλέφωνο να πουν "ξέρετε, τρέχουμε σαν παλαβοί, κάνουμε όσο πιο γρήγορα μπορούμε, θα σας ξαναπάρουμε σε 1-2 ημέρες να σας δώσουμε ένα χρονοδιάγραμμα", να ξέρει ο πελάτης ότι δεν τον έχουν γραμμένο εκεί που δεν πιάνει μελάνι.

    Από το "Complaints", δεν έχω παράπονο. Σε 7-10 ημέρες μου απαντάνε...η υπόλοιπη εταιρεία, βέβαια, κάνει πως δεν βλέπει αυτές τις απαντήσεις, πως δεν υπήρξαν ποτέ (κυριολεκτώ).
    Καλημέρα.
    Σέβομαι την άποψη σου , όντως η τεχνική διεύθυνση πρέπει τυπικά να το ελέγξει σε 24 ώρες . Όσον αφορά την διαχείριση η τεχνική υποστήριξη κάνει ότι μπορεί για τη καλύτερη διαχείριση , συνήθως δε υπάρχει κάποιο άλλο χρονοδιάγραμμα . Καλό Σαββατοκύριακο.

  12. #1512
    Εγγραφή
    21-09-2005
    Μηνύματα
    592
    Downloads
    21
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100 down / 10 up
    ISP
    ΟTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΜΑΚΡΗ
    Router
    Speedport Smart
    Γνωρίζουμε τι εξοπλισμό δίνει η νόβα σε ftth? Ένας εκπρόσωπος είπε για ένα zte αλλά μέχρι εκεί ..

  13. #1513
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dleyteris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωρίζουμε τι εξοπλισμό δίνει η νόβα σε ftth? Ένας εκπρόσωπος είπε για ένα zte αλλά μέχρι εκεί ..
    Η Nova δίνει ένα Nokia που είναι και ΟΝΤ και router μαζί...

    - - - Updated - - -

    Επίσης, συνδέθηκε άλλος ένας στην πολυκατοικία μου (δεν ξέρω πότε γιατί παρέλειψα να ρωτήσω) στη Nova και έβαλε 300 με 26,00€.
    (το δίκτυο είναι της Wind).

    Παίζει κάτι τέτοιο; αν ναι, να κάνω μετατροπή της aDSL (nova) σε FTTH.
    01/06/2022 | Ενεργοποίηση δικτύου και διαθεσιμότητα
    02/06/2022 | Αίτηση προς Wind
    06/07/2022 | Καταχώρηση αίτησης
    20/07/2022 | Επιθεώρηση πολυκατοικίας
    28/07/2022 | Εργασίες κάθετης εγκατάστασης
    22/08/2002 | Εργασίες κόλλησης ινών
    23/09/2022 | Ολοκλήρωση κάθετης
    04/10/2022 | Παραλαβή εξοπλισμού
    04/10/2022 | Ολοκλήρωση οριζόντιας εγκατάστασης
    10/10/2022 | Ενεργοποίηση γραμμής



  14. #1514
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα.
    Σέβομαι την άποψη σου , όντως η τεχνική διεύθυνση πρέπει τυπικά να το ελέγξει σε 24 ώρες . Όσον αφορά την διαχείριση η τεχνική υποστήριξη κάνει ότι μπορεί για τη καλύτερη διαχείριση , συνήθως δε υπάρχει κάποιο άλλο χρονοδιάγραμμα . Καλό Σαββατοκύριακο.
    Καλημέρα,

    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις και τις κατευθύνσεις σου, ειλικρινά τις εκτιμώ.

    Το μπάχαλο που αντιμετωπίζω τόσο καιρό, δεν νομίζω να το έχω ματασυναντήσει στην ενήλικη ζωή μου.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  15. #1515
    Εγγραφή
    21-09-2005
    Μηνύματα
    592
    Downloads
    21
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100 down / 10 up
    ISP
    ΟTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΜΑΚΡΗ
    Router
    Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DoSMaN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Nova δίνει ένα Nokia που είναι και ΟΝΤ και router μαζί...

    - - - Updated - - -

    Επίσης, συνδέθηκε άλλος ένας στην πολυκατοικία μου (δεν ξέρω πότε γιατί παρέλειψα να ρωτήσω) στη Nova και έβαλε 300 με 26,00€.
    (το δίκτυο είναι της Wind).

    Παίζει κάτι τέτοιο; αν ναι, να κάνω μετατροπή της aDSL (nova) σε FTTH.
    Γι’αυτό ρώτησα γιατί ο εκπρόσωπος μου είπε για zte σαν του ΟΤΕ.
    Όταν με το καλό παραλάβω και εγώ εξοπλισμό θα ενημερώσω και για τον εξοπλισμό και για ταχύτητες και για όλα

Σελ. 101 από 453 ΠρώτηΠρώτη ... 81919699100101102103106111121 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας