Σελ. 400 από 453 ΠρώτηΠρώτη ... 380390395398399400401402405410420 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.986-6.000 από 6786

Θέμα: Nova FTTH

  1. #5986
    Εγγραφή
    14-07-2022
    Περιοχή
    Αιγάλεω
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    139
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1gbps/100mbps
    ISP
    NOVA
    DSLAM
    Wind - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    NOKIA
    9-10 δεκεμβριου εγκατασταση καθετης απο εργολαβους nova.
    15 δεκεμβριου ραντεβου για να ερθει τεχνικος της nova να περασει την οριζοντια μεσα στο σπιτι.
    Ευελπιστω να εχει μαζι του απλο ont για να συνδεσω επανω το δικο μου fritzbox!
    Ειμαι και πολυ περιεργος να δω πως θα παιζει η γραμμη!
    Αφου μεχρι το κουτακι εξω απο το σπιτι ηταν 15 db και μου ειπε μεχρι 20 ειναι αποδεκτο,στα ορια.
    Παρα πολυ γρηγορα εκαναν παντως!
    Οπως και παρα πολυ γρηγορα συνεχιζουν και προχωρανε στα σκαψιματα στην ευρυτερη περιοχη του Αιγαλεω.

  2. #5987
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    1.017
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZYXEL VMG8623
    Μου ήρθε χτες SMS για τον νέο λογαριασμό, και αντί για το συνηθισμένο ποσό των 29 ευρώ που πληρώνω για την 200άρα FTTH, ήρθε χαμηλότερο ποσό στα 21,19 ευρώ!

    Τον επόμενο Μάιο συμπληρώνω τη διετία από την υπογραφή του συμβολαίου, οπότε δεν μπορώ να εξηγήσω αυτή τη ξαφνική μείωση στον τελευταίο λογαριασμό. Παρατήρησε κανείς άλλος κάτι αντίστοιχο;

  3. #5988
    Εγγραφή
    26-09-2015
    Περιοχή
    Κυψέλη, Αθήνα
    Μηνύματα
    526
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps / 1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Router
    ΖΤΕ ZXHN F6600P
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zarko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου ήρθε χτες SMS για τον νέο λογαριασμό, και αντί για το συνηθισμένο ποσό των 29 ευρώ που πληρώνω για την 200άρα FTTH, ήρθε χαμηλότερο ποσό στα 21,19 ευρώ!

    Τον επόμενο Μάιο συμπληρώνω τη διετία από την υπογραφή του συμβολαίου, οπότε δεν μπορώ να εξηγήσω αυτή τη ξαφνική μείωση στον τελευταίο λογαριασμό. Παρατήρησε κανείς άλλος κάτι αντίστοιχο;
    Μήπως έχεις και eon tv; Αυτό το μήνα το παρέχουν δωρεάν.

  4. #5989
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.974
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zarko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου ήρθε χτες SMS για τον νέο λογαριασμό, και αντί για το συνηθισμένο ποσό των 29 ευρώ που πληρώνω για την 200άρα FTTH, ήρθε χαμηλότερο ποσό στα 21,19 ευρώ!

    Τον επόμενο Μάιο συμπληρώνω τη διετία από την υπογραφή του συμβολαίου, οπότε δεν μπορώ να εξηγήσω αυτή τη ξαφνική μείωση στον τελευταίο λογαριασμό. Παρατήρησε κανείς άλλος κάτι αντίστοιχο;
    Δεν γράφει ο λογαριασμός μέσα περί τίνος πρόκειται;
    Αν αφορά μόνο το πάγιο; Τη περίοδο που χρεώνουν δλδ...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  5. #5990
    Εγγραφή
    23-03-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Εχω κανει εδω και κανα εξαμηνο συμβολαιο με nova για vdsl 50. Στην περιοχη μου εχουν βαλει περιπου ενα τριμηνο οπτικη και ετσι αιτηθηκα κι εγω στη nova να βαλω fiber 500. Απο τοτε εχουν κανει τα παρακατω:

    1. Φαση 1 ολοκληρωθηκε. Εγινε η συνδεση με τον κεντρικο κατανεμητη.

    2. Φαση 2 ηρθαν και βαλαν το floor box εξω απο την κςντρικη εισοδο του σπιτιου μου. Να σημειωσω οτι ειμαι σε μονοκατοικια με δυο ισογεια και απο πανω εναν οροφο ενιαιο. Δεν ξερω αν επρεπε να βαλουν floor boxes και στα τρια διαμερισματα..

    Τελοσπαντων απο δω αρχιζει η ταλαιπωρια. Για την τριτη φαση εχουν ερθει τρεις τεχνικοι. Ο πρωτος ηρθε κατευθειαν με καναλια κτλ χωρις να δει ουτε σπιτι ουτε τπτ να βαλει απο το εξωτερικο floorbox την ινα και να την περασει απο μπαλκονια κτλ. Επειδη εχω θερμοπροσοψη και ηθελε να στερεωσει τα καναλια με καρφακια του ειπα οτι δεν προχωραμε και θα σκεφτω κατι αλλο.

    Τους ξαναπαιρνω τηλ για νεο ραντεβου γιατι ειχα αγορασει ειδικα στηριγματα για μονωση και ερχεται ο δευτερος και μου λεει εγω δεν εχω ψηλη σκαλα και οτι πρεπει να φωναξουν παλι τη δευτερη φαση να πανε το floor box πανω στον πρωτο εξω απο την πορτα και να ερθει μετα η τριτη φαση μα τρυπησουν μα το φερουν σαλονι. Παει και αυτος εφυγε.

    Ερχεται και ο τριτος και λεει οτι εγω ειμαι τριτης φασης και οτι το κανουν σε πολλους αυτο στη νοβα να στελνουν λαθος τεχνικους. Οποτε εστειλε και αυτος αναφορα να ερθουν παλι απο δευτερη φαση να μεταφερουν το floor box.

    Απο τοτε εχω μιλησει σε τηλεφωνα chat email κτλ αλλα κανεις δεν εχει ξαναπαρει τηλ για νεο ραντεβου.

    Τελος με πηραν απο cosmote με πολυ δελεαστικη προσφορα.

    Υπαρχει περιπτωση λογω της δικης τους ευθυνης να μην προχωραν στην υλοποιηση του αιτηματοςμου να μπορω να φυγω ατελως η τους εφαγα στη μαπα για δυο χρονια;

    Απο Νοβα μου λεν πως δεν γινεται να ακυρωθει το συμβολαιο με το Fiber 500, αν θελω να μεινω με την VDSL. Πρεπει να υλοποιηθει. Πιστευετε με ΕΕΤ θα βγαλω καμια ακρη?

  6. #5991
    Εγγραφή
    12-10-2018
    Μηνύματα
    271
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zarko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου ήρθε χτες SMS για τον νέο λογαριασμό, και αντί για το συνηθισμένο ποσό των 29 ευρώ που πληρώνω για την 200άρα FTTH, ήρθε χαμηλότερο ποσό στα 21,19 ευρώ!

    Τον επόμενο Μάιο συμπληρώνω τη διετία από την υπογραφή του συμβολαίου, οπότε δεν μπορώ να εξηγήσω αυτή τη ξαφνική μείωση στον τελευταίο λογαριασμό. Παρατήρησε κανείς άλλος κάτι αντίστοιχο;
    Εγώ διέκοψα τον Σεπτέμβριο και πράγματι ενώ πλήρωνα 29,00 ευρώ (δηλαδή 42-13 επιδότηση της FTTH που υπήρχε από παλιά, τελικό 29) ο τελευταίος λογαριασμός ήρθε μειωμένος στα 20,74 ευρώ. Δεν ξέρω τι και πως ίσως να έχει σχέση και με την επιδότηση που είχα (έχεις εποδότηση εσύ?). Δεν πρόκειται για μόνιμη μείωση που θα έχεις. Ίσως να έχει και σχέση με το ότι προπληρώνουμε τον μήνα.

  7. #5992
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.974
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spocky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω κανει εδω και κανα εξαμηνο συμβολαιο με nova για vdsl 50. Στην περιοχη μου εχουν βαλει περιπου ενα τριμηνο οπτικη και ετσι αιτηθηκα κι εγω στη nova να βαλω fiber 500. Απο τοτε εχουν κανει τα παρακατω:

    1. Φαση 1 ολοκληρωθηκε. Εγινε η συνδεση με τον κεντρικο κατανεμητη.

    2. Φαση 2 ηρθαν και βαλαν το floor box εξω απο την κςντρικη εισοδο του σπιτιου μου. Να σημειωσω οτι ειμαι σε μονοκατοικια με δυο ισογεια και απο πανω εναν οροφο ενιαιο. Δεν ξερω αν επρεπε να βαλουν floor boxes και στα τρια διαμερισματα..

    Τελοσπαντων απο δω αρχιζει η ταλαιπωρια. Για την τριτη φαση εχουν ερθει τρεις τεχνικοι. Ο πρωτος ηρθε κατευθειαν με καναλια κτλ χωρις να δει ουτε σπιτι ουτε τπτ να βαλει απο το εξωτερικο floorbox την ινα και να την περασει απο μπαλκονια κτλ. Επειδη εχω θερμοπροσοψη και ηθελε να στερεωσει τα καναλια με καρφακια του ειπα οτι δεν προχωραμε και θα σκεφτω κατι αλλο.

    Τους ξαναπαιρνω τηλ για νεο ραντεβου γιατι ειχα αγορασει ειδικα στηριγματα για μονωση και ερχεται ο δευτερος και μου λεει εγω δεν εχω ψηλη σκαλα και οτι πρεπει να φωναξουν παλι τη δευτερη φαση να πανε το floor box πανω στον πρωτο εξω απο την πορτα και να ερθει μετα η τριτη φαση μα τρυπησουν μα το φερουν σαλονι. Παει και αυτος εφυγε.

    Ερχεται και ο τριτος και λεει οτι εγω ειμαι τριτης φασης και οτι το κανουν σε πολλους αυτο στη νοβα να στελνουν λαθος τεχνικους. Οποτε εστειλε και αυτος αναφορα να ερθουν παλι απο δευτερη φαση να μεταφερουν το floor box.

    Απο τοτε εχω μιλησει σε τηλεφωνα chat email κτλ αλλα κανεις δεν εχει ξαναπαρει τηλ για νεο ραντεβου.

    Τελος με πηραν απο cosmote με πολυ δελεαστικη προσφορα.

    Υπαρχει περιπτωση λογω της δικης τους ευθυνης να μην προχωραν στην υλοποιηση του αιτηματοςμου να μπορω να φυγω ατελως η τους εφαγα στη μαπα για δυο χρονια;

    Απο Νοβα μου λεν πως δεν γινεται να ακυρωθει το συμβολαιο με το Fiber 500, αν θελω να μεινω με την VDSL. Πρεπει να υλοποιηθει. Πιστευετε με ΕΕΤ θα βγαλω καμια ακρη?
    Δυστυχώς τα τεχνικά προβλήματα στη εγκατάσταση υπάρχουν...
    Θέλει υπομονή και επιμονή μέχρι να λυθούν...
    Τώρα, στο τελευταίο.... Επειδή δεν το κατάλαβα....
    Έχεις κάνει απλά αίτηση για οπτική στη Νόβα; Αν ναι μπορείς να φύγεις αζημιως εφόσον δεν έχει ενεργοποιηθεί...
    Έχεις ήδη ενεργή γραμμή με δέσμευση στη Νόβα από πριν; Εδώ δεν μπορείς να φύγεις αζημιως... Δεν έχει σχέση το ένα θέμα με το άλλο...
    Σου ενεργοποίησαν αυτοί vdsl μέχρι να μπει η οπτική; Και πάλι εδώ δεν μπορείς να φύγεις αζημιως....
    Είναι ανάλογα τη περίπτωση.... Αν έχεις ήδη ενεργή γραμμή, από πριν είναι το πιο δύσκολο....
    Τώρα αν σε πήγαν αυτοί σε vdsl προσωρινά ενώ έχεις κάνει αίτηση για οπτική, αλλάζει... Ίσως η ΕΕΤΤ να μπορεί να σε αποδεσμεύσει...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #5993
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    1.017
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZYXEL VMG8623
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως έχεις και eon tv; Αυτό το μήνα το παρέχουν δωρεάν.
    Όχι, δεν έχω eon tv.



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν γράφει ο λογαριασμός μέσα περί τίνος πρόκειται;
    Αν αφορά μόνο το πάγιο; Τη περίοδο που χρεώνουν δλδ...
    Γράφει ότι αφορά κανονικά την περίοδο του τελευταίου μήνα, μόνο από αντί για τη συνηθισμένη χρέωση, αρχική τιμή 42 - 13 (κουπόνι) = 29 ευρώ, αναφέρει αρχική τιμή 34,19 - 13 (κουπόνι) = 21,19 ευρώ!



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athkal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ διέκοψα τον Σεπτέμβριο και πράγματι ενώ πλήρωνα 29,00 ευρώ (δηλαδή 42-13 επιδότηση της FTTH που υπήρχε από παλιά, τελικό 29) ο τελευταίος λογαριασμός ήρθε μειωμένος στα 20,74 ευρώ. Δεν ξέρω τι και πως ίσως να έχει σχέση και με την επιδότηση που είχα (έχεις εποδότηση εσύ?). Δεν πρόκειται για μόνιμη μείωση που θα έχεις. Ίσως να έχει και σχέση με το ότι προπληρώνουμε τον μήνα.
    Έχω επιδότηση με το κουπόνι, αλλά το συμβόλαιο λήγει τον επόμενο Μάιο. Για αυτό μου φαίνεται κουφή αυτή η ξαφνική μείωση του ποσού, αλλά δεν μπορεί να συμβεί μόνο σε μένα, λογικά θα εμφανιστεί και σε άλλους...

  9. #5994
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.974
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Η περίοδος χρέωσης ημέρες, είναι ίδιες;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  10. #5995
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    1.017
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZYXEL VMG8623
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η περίοδος χρέωσης ημέρες, είναι ίδιες;

    Ναι, ακριβώς οι ίδιες. Στην αρχή πίστεψα ότι έστειλαν λάθος SMS, αλλά χτες μου ήρθε και email με ακριβώς το ίδιο μειωμένο ποσό. Οπότε πολύ δύσκολο να πρόκειται περί λάθους...

  11. #5996
    Εγγραφή
    23-03-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς τα τεχνικά προβλήματα στη εγκατάσταση υπάρχουν...
    Θέλει υπομονή και επιμονή μέχρι να λυθούν...
    Τώρα, στο τελευταίο.... Επειδή δεν το κατάλαβα....
    Έχεις κάνει απλά αίτηση για οπτική στη Νόβα; Αν ναι μπορείς να φύγεις αζημιως εφόσον δεν έχει ενεργοποιηθεί...
    Έχεις ήδη ενεργή γραμμή με δέσμευση στη Νόβα από πριν; Εδώ δεν μπορείς να φύγεις αζημιως... Δεν έχει σχέση το ένα θέμα με το άλλο...
    Σου ενεργοποίησαν αυτοί vdsl μέχρι να μπει η οπτική; Και πάλι εδώ δεν μπορείς να φύγεις αζημιως....
    Είναι ανάλογα τη περίπτωση.... Αν έχεις ήδη ενεργή γραμμή, από πριν είναι το πιο δύσκολο....
    Τώρα αν σε πήγαν αυτοί σε vdsl προσωρινά ενώ έχεις κάνει αίτηση για οπτική, αλλάζει... Ίσως η ΕΕΤΤ να μπορεί να σε αποδεσμεύσει...
    Ενταξει ποσο υπομονη ομως εχουν περασει 2 μηνες και παμε για 3.
    VDSL ειχα απο την αρχη (50αρα που συγχρονιζει 30). Εκανα αιτηση μολις ολοκληρωθηκαν τα εργα οπτικης στο δρομο μου για να παω σε 500αρα απο 15/10. Το συμβολαιο δλδ της VDSL ειναι στον 9ο μηνα ενω της 500αρας δεν ξεκινησε καν αφου δεν εχω ενεργοποιηθει.
    Σε αιτημα μου δεν δεχονται να την ακυρωσουν και να μεινω με την VDSL, πρεπει να ενεργοποιηθει η οπτικη ντε και καλα. Εχουν περασει λεει οι 14 μερες που μπορω να κανω υπαναχωρηση απο το αιτημα για οπτικη.

  12. #5997
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.974
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Εγώ συνολικά έκανα 7-8 μήνες μέχρι να βάλω την οπτική...
    Αλήθεια, γιατί θες να ακυρώσεις αφού έτσι κ αλλιώς έχεις vdsl δικιά τους με δέσμευση;
    Πίεζε και άστο να πάρει τη πορεία του...
    Κανόνας είναι πάντως ότι εφόσον δεν έχει ενεργοποιηθεί η οπτική μπορείς να ακυρώσεις ανά πάσα στιγμή...
    Και εγώ είχα κάνει αίτηση σε άλλο πάροχο και πέρασαν μήνες πριν μου κινήσει το ενδιαφέρον άλλο πακέτο όπου ακύρωσα πριν την ενεργοποίηση και πήγα αλλού...
    Επικοινώνησε μέσω της φόρμας με τη πρόθεση σου και ζητά το γραπτώς αυτό που σου λένε...
    Και αν σε πιέσουν η ΕΕΤΤ νομίζω θα σε βοηθήσει... Δε νομίζω πάντως να μπορούν να σου βάλουν ρήτρα τη στιγμή που δεν έχει υπάρξει ενεργοποίηση...
    Διαφορετικά πιέζεις και κάνεις υπομονή για να μπει... Και πάντα όλα γραπτά.... Όχι προφορικά...
    Και έχε κατά νου ότι όλα αυτά παίρνουν χρόνο... Ακόμα και η ακύρωση μέσω ΕΕΤΤ...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 15-12-23 στις 13:40.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  13. #5998
    Εγγραφή
    23-03-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ συνολικά έκανα 7-8 μήνες μέχρι να βάλω την οπτική...
    Αλήθεια, γιατί θες να ακυρώσεις αφού έτσι κ αλλιώς έχεις vdsl δικιά τους με δέσμευση;
    Πίεζε και άστο να πάρει τη πορεία του...
    Κανόνας είναι πάντως ότι εφόσον δεν έχει ενεργοποιηθεί η οπτική μπορείς να ακυρώσεις ανά πάσα στιγμή...
    Και εγώ είχα κάνει αίτηση σε άλλο πάροχο και πέρασαν μήνες πριν μου κινήσει το ενδιαφέρον άλλο πακέτο όπου ακύρωσα πριν την ενεργοποίηση και πήγα αλλού...
    Επικοινώνησε μέσω της φόρμας με τη πρόθεση σου και ζητά το γραπτώς αυτό που σου λένε...
    Και αν σε πιέσουν η ΕΕΤΤ νομίζω θα σε βοηθήσει... Δε νομίζω πάντως να μπορούν να σου βάλουν ρήτρα τη σττπου δεν έχει υπάρξει ενεργοποίηση...
    Διαφορετικά πιέζεις και κάνεις υπομονή...
    Θελω να ακυρωσω γιατι αν ενεργοποιηθω το πεναλτυ στην οπτικη ειναι τεραστιο, ενω αν ειμαι σε VDSL ειναι πιο μικρο μιας και ειμαι στον 10 μηνα. Το μονο σιγουρο ειναι οτι θελω να αποχωρησω απο NOVA. ΕΕΤ εκανα ηδη καταγγελια.

  14. #5999
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.974
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spocky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θελω να ακυρωσω γιατι αν ενεργοποιηθω το πεναλτυ στην οπτικη ειναι τεραστιο, ενω αν ειμαι σε VDSL ειναι πιο μικρο μιας και ειμαι στον 10 μηνα. Το μονο σιγουρο ειναι οτι θελω να αποχωρησω απο NOVA. ΕΕΤ εκανα ηδη καταγγελια.
    Για την οπτική έχεις πάτημα να ακυρώσεις και να μείνεις με τη vdsl τους υπόλοιπους μήνες μέχρι τη λήξη...
    Για τη vdsl ποιο; Και από την οπτική να γλιτώσεις δε νομίζω να γλιτώσεις τη ρήτρα από τη vdsl...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  15. #6000
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.023
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Τελείωσε η κάθετη γραμμή και με πήραν σήμερα τηλέφωνο για ραντεβού με τεχνικό για σύνδεση της οριζόντιας 28 Δεκέμβρη ρε φίλε. Λέω πιο κοντά δεν έχει λέω;;; Όχι με λέει.
    Αντε ακόμα μισό μήνα στο περίμενε
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

Σελ. 400 από 453 ΠρώτηΠρώτη ... 380390395398399400401402405410420 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας