Σελ. 120 από 129 ΠρώτηΠρώτη ... 100110115118119120121122125 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.786-1.800 από 1934
  1. #1786
    Εγγραφή
    25-08-2022
    Μηνύματα
    167
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    26991/2696
    ISP
    COSMOTE
    Router
    SpeedPort Smart
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FuS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον όμιλο εργάζομαι.
    Σχετικό link δεν υπάρχει αλλά και το θεωρώ απίθανο να δείτε.
    Δηλαδή, είναι κάποια, εσωτερική, επίσημη ενημέρωση, που έχετε λάβει εσείς οι εργαζόμενοι μεταξύ σας; Δηλαδή, αν επικοινωνήσω από αύριο, για παράδειγμα στο 13888 ή στο chat σας, θα μπορώ να λάβω αντίστοιχη ενημέρωση και όχι γενικές ασάφειες, που λέγατε από αρχές Ιανουαρίου; Σχετικό link υπάρχει (https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/fiber.html), το θέμα είναι να το ενημερώσετε από πέρσι και να δοθεί εκ νέου, ένα καινούργιο deadline ολοκλήρωσης. Θα ήταν καλό promotion, πιστεύω, με τον ανταγωνισμό, να γίνει επίσημα γνωστό, ότι η διαδικασία συνεχίζεται. Υπέρ σας, θα είναι. Άλλωστε, μια τέτοια εξέλιξη, δεν νομίζω, να θέλει, να την κρύψει ο όμιλός σας -Ας καταγραφεί στα σχόλια πελατών σας, αν είναι εφικτό!-.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dtnan : 15-03-23 στις 01:29.

  2. #1787
    Εγγραφή
    07-02-2009
    Περιοχή
    Σταμάτα
    Μηνύματα
    982
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    2* FTTH 1000/100 Cosmote
    ISP
    Cosmote
    Router
    2* Fritz 5530 Fiber-Asus
    SNR / Attn
    -15(dB) / -15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dtnan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή, είναι κάποια, εσωτερική, επίσημη ενημέρωση, που έχετε λάβει εσείς οι εργαζόμενοι μεταξύ σας; Δηλαδή, αν επικοινωνήσω από αύριο, για παράδειγμα στο 13888 ή στο chat σας, θα μπορώ να λάβω αντίστοιχη ενημέρωση και όχι γενικές ασάφειες, που λέγατε από αρχές Ιανουαρίου; Σχετικό link υπάρχει (https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/fiber.html), το θέμα είναι να το ενημερώσετε από πέρσι και να δοθεί εκ νέου, ένα καινούργιο deadline ολοκλήρωσης. Θα ήταν καλό promotion, πιστεύω, με τον ανταγωνισμό, να γίνει επίσημα γνωστό, ότι η διαδικασία συνεχίζεται. Υπέρ σας, θα είναι. Άλλωστε, μια τέτοια εξέλιξη, δεν νομίζω, να θέλει, να την κρύψει ο όμιλός σας -Ας καταγραφεί στα σχόλια πελατών σας, αν είναι εφικτό!-.
    Μην τον αμφισβητείς τον άνθρωπο φίλε.
    Με έχει βοηθήσει παλιότερα, και επιβεβαιώνω ότι γίνονται αναβαθμίσεις αφού, εχθές αναβαθμίστηκαν οι δικές μου γραμμές από 100 σε 200.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_2023-03-14-12-00-45-698_com.mi.android.globallauncher.jpg 
Εμφανίσεις:  56 
Μέγεθος:  132,9 KB 
ID: 246743

  3. #1788
    Εγγραφή
    15-10-2006
    Μηνύματα
    2.002
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FuS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ενημερώσω πως η καμπάνια των αναβαθμίσεων ξεκίνησε εκ νέου στις 10/03.
    Που το είδες ?
    Το έγραψαν κάπου επίσημα ?

  4. #1789
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.691
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από georgep138 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που το είδες ?
    Το έγραψαν κάπου επίσημα ?
    Απάντησε ο άνθρωπος.

  5. #1790
    Εγγραφή
    25-08-2022
    Μηνύματα
    167
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    26991/2696
    ISP
    COSMOTE
    Router
    SpeedPort Smart
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Core2Extreme Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην τον αμφισβητείς τον άνθρωπο φίλε.
    Με έχει βοηθήσει παλιότερα, και επιβεβαιώνω ότι γίνονται αναβαθμίσεις αφού, εχθές αναβαθμίστηκαν οι δικές μου γραμμές από 100 σε 200.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_2023-03-14-12-00-45-698_com.mi.android.globallauncher.jpg 
Εμφανίσεις:  56 
Μέγεθος:  132,9 KB 
ID: 246743
    Δεν έχω απολύτως καμία τέτοια πρόθεση. Απλώς, διατύπωσα μια πρόταση και κάποιες απορίες, σε αυτά που μου απάντησε, τα οποία φαντάζομαι, αποτελούν εύλογα ερωτήματα, σε όλους μας, όλο αυτό το διάστημα, αφού κανένας μας, δεν ήξερε τι επρόκειτο να συμβεί με αυτό το έργο. Σε καμία περίπτωση, ο β’ πληθυντικός, δεν «πήγαινε» στον FuS, αλλά γενικότερα στον εν λόγω όμιλο.

  6. #1791
    Εγγραφή
    07-02-2009
    Περιοχή
    Σταμάτα
    Μηνύματα
    982
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    2* FTTH 1000/100 Cosmote
    ISP
    Cosmote
    Router
    2* Fritz 5530 Fiber-Asus
    SNR / Attn
    -15(dB) / -15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μπορεί και να μην το διευκρινίσει ποτέ η Cosmote στο site.
    πάντως γίνονται πάλι αναβαθμίσεις που δεν έγιναν μέχρι το τέλος του 22.

    Μαγκιά τους που δεν το έριξαν στις δικαιολογίες και να το παρατήσουν.
    Οι δικές μου γραμμές μάλιστα είναι ζόρικες, όντας αρκετά μέτρα από το ΚΑΦΑΟΥ, θα μπορούσαν άνετα να πουν "δεν γίνεται στις γραμμές σας λόγω δυσκολίας και επειδή δεν θα πιάνει υψηλή ταχύτητα", το έκαναν όμως

  7. #1792
    Εγγραφή
    25-08-2022
    Μηνύματα
    167
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    26991/2696
    ISP
    COSMOTE
    Router
    SpeedPort Smart
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Core2Extreme Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί και να μην το διευκρινίσει ποτέ η Cosmote στο site.
    πάντως γίνονται πάλι αναβαθμίσεις που δεν έγιναν μέχρι το τέλος του 22.

    Μαγκιά τους που δεν το έριξαν στις δικαιολογίες και να το παρατήσουν.
    Οι δικές μου γραμμές μάλιστα είναι ζόρικες, όντας αρκετά μέτρα από το ΚΑΦΑΟΥ, θα μπορούσαν άνετα να πουν "δεν γίνεται στις γραμμές σας λόγω δυσκολίας και επειδή δεν θα πιάνει υψηλή ταχύτητα", το έκαναν όμως
    Αναφορικά με το πρώτο, έχω αντίθετη άποψη.. Το θεωρώ πρακτικά αδύνατον, όλη αυτή την προσπάθεια επανεκκίνησης της όλης διαδικασίας, να την αφήσουν διαφημιστικά ανεκμετάλλευτη και να μην την επικοινωνήσουν, στο κοινό. Σύντομα πιστεύω, θα αρχίσει διαφημιστική καμπάνια.

    Τώρα, όσο για τα υπόλοιπα, έχετε απόλυτο δίκαιο. Τέτοιου είδους κινήσεις, προσδίδουν κύρος και αξιοπιστία, μιας και φαίνεται ότι αφουγκράζονται τα αιτήματα/παράπονα των πελατών τους -βοήθησε λίγο και ο ανταγωνισμός, κατά την άποψη μου- και προσπαθούν, να τα διορθώσουν, χωρίς συνέχιση των φτηνών δικαιολογιών, του τύπου «Η γραμμή σας, έχει ανέφικτοτητα και αυτές οι γραμμές εξαιρέθηκαν από το έργο» η «Κάνατε υποβάθμιση -πριν την αρχική ανακοίνωση της δράσης (2021) και για αυτό δεν συμμετέχει η γραμμή στην δράση» εν τελει…
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dtnan : 15-03-23 στις 05:24.

  8. #1793
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.724
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Όταν δεν βγαίνουν επίσημες ανακοινώσεις πολλά μπορείς να ακούσεις από την εξυπηρέτηση..

    Εδώ πέρυσι που ίσχυε η ανακοίνωση άλλοι λέγανε σε κάποιον ότι θα πάρει αναβάθμιση και άλλοι του λέγανε ότι δεν θα πάρει..
    Γνωστός μου που είναι πάνω σε καμπίνα Wind με Cosmote ακόμη δεν έχει πάρει τίποτα..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  9. #1794
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραία!

    Αν μπορείς να μάθεις εάν ισχύουν οι παλιές προυποθέσεις για πακέτα χωρίς 500 λέπτα & πάνω
    θα μας βοηθούσες!
    Τώρα το κοιτάζω και βλέπω ότι πιάνει σχεδόν όλα τα πακέτα, ακόμη και αυτά με 30' κινητά,
    Εάν θέλεις εσύ ή όποιοσδήποτε άλλος να κοιτάξω για κάποιο συγκεκριμένο πακέτο, πείτε μου να το ελέγξω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dtnan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναφορικά με το πρώτο, έχω αντίθετη άποψη.. Το θεωρώ πρακτικά αδύνατον, όλη αυτή την προσπάθεια επανεκκίνησης της όλης διαδικασίας, να την αφήσουν διαφημιστικά ανεκμετάλλευτη και να μην την επικοινωνήσουν, στο κοινό. Σύντομα πιστεύω, θα αρχίσει διαφημιστική καμπάνια.

    Τώρα, όσο για τα υπόλοιπα, έχετε απόλυτο δίκαιο. Τέτοιου είδους κινήσεις, προσδίδουν κύρος και αξιοπιστία, μιας και φαίνεται ότι αφουγκράζονται τα αιτήματα/παράπονα των πελατών τους -βοήθησε λίγο και ο ανταγωνισμός, κατά την άποψη μου- και προσπαθούν, να τα διορθώσουν, χωρίς συνέχιση των φτηνών δικαιολογιών, του τύπου «Η γραμμή σας, έχει ανέφικτοτητα και αυτές οι γραμμές εξαιρέθηκαν από το έργο» η «Κάνατε υποβάθμιση -πριν την αρχική ανακοίνωση της δράσης (2021) και για αυτό δεν συμμετέχει η γραμμή στην δράση» εν τελει…
    Spoiler:
    Χωρίς να έχω σχέση με τo τμήμα marketing της εταιρίας (δεν έχω καν με την εξυπηρέτηση πελατών), δεν έχει ειπωθεί κάτι ότι θα ξεκινήσει διαφήμιση ή promotion σε ΜΜΕ ή έντυπα μέσα.
    Όσο για τα υπόλοιπα που αναφέρεις, δεν ξέρω αν αφουγκράζονται τα αιτήματα/παράπονα των πελατών τους (στα λόγια σίγουρα ναι) αλλά η στρατηγική της εταιρίας είναι συγκεκριμένη. Και είναι προς όφελος τους όλοι (ή όσο γίνεται περισσότεροι) να έχουν όσο πιο υψηλές ταχύτητες γίνεται (είτε γιατί ο πελάτης το θέλει είτε γιατί του δημιουργήσανε του πελάτη την "ανάγκη" να τις έχει). Φυσικά ένας λόγος που κάνουνε τις αναβαθμίσεις είναι γιατί αναμένουν ότι κάποιοι μετά το τέλος των αναβαθμίσεων θα παραμείνουν σε μεγαλύτερο πακέτο (από αυτό που είχαν αρχικά), κάτι που θα οδηγήσει σε περισσότερα €€/πελάτη. Μεγαλύτερο μέλημα τους βέβαια είναι ότι ο "casual" χρήστης που θα πάει σε μια 200άρα vdsl (χωρίς απαραίτητα να την χρειάζεται, πχ. βολεύεται και με 50άρα ή 100άρα) να μπορέσει να "σπρωχτεί" να πάει σε ftth, που αυτή την στιγμή αυτός είναι και ο στόχος τους (μεγαλύτερη διείσδυση σε ftth).


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dtnan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή, είναι κάποια, εσωτερική, επίσημη ενημέρωση, που έχετε λάβει εσείς οι εργαζόμενοι μεταξύ σας; Δηλαδή, αν επικοινωνήσω από αύριο, για παράδειγμα στο 13888 ή στο chat σας, θα μπορώ να λάβω αντίστοιχη ενημέρωση και όχι γενικές ασάφειες, που λέγατε από αρχές Ιανουαρίου; Σχετικό link υπάρχει (https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/fiber.html), το θέμα είναι να το ενημερώσετε από πέρσι και να δοθεί εκ νέου, ένα καινούργιο deadline ολοκλήρωσης. Θα ήταν καλό promotion, πιστεύω, με τον ανταγωνισμό, να γίνει επίσημα γνωστό, ότι η διαδικασία συνεχίζεται. Υπέρ σας, θα είναι. Άλλωστε, μια τέτοια εξέλιξη, δεν νομίζω, να θέλει, να την κρύψει ο όμιλός σας -Ας καταγραφεί στα σχόλια πελατών σας, αν είναι εφικτό!-.
    Ενημέρωση από κάποιο συγκεκριμένο σύστημα (intranet). Δεν ξέρω τι οδηγία έχει έρθει στα call centers αλλά αμφιβάλω ότι θα σου απαντήσουν πιο συγκεκριμένα. Δεν φταίνε οι υπάλληλοι του CC για τις ασάφειες αλλά άλλοι που δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες από εδώ.

    Δεν χρειάζεται ο β' πληθυντικός, δεν εκπροσωπώ τον όμιλο ούτε ασπάζομαι όλες τις ενέργειες του. Απλός χρήστης είμαι σαν όλους εδώ μέσα που απλά τυχαίνει να εργάζομαι εκεί.

  10. #1795
    Εγγραφή
    25-08-2022
    Μηνύματα
    167
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    26991/2696
    ISP
    COSMOTE
    Router
    SpeedPort Smart
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FuS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα το κοιτάζω και βλέπω ότι πιάνει σχεδόν όλα τα πακέτα, ακόμη και αυτά με 30' κινητά,
    Εάν θέλεις εσύ ή όποιοσδήποτε άλλος να κοιτάξω για κάποιο συγκεκριμένο πακέτο, πείτε μου να το ελέγξω.

    Δηλαδή πλέον, γίνονται αναβαθμίσεις, τόσο με τα παλιά εμπορικά πακέτα (120' & 420' λεπτά, προς κινητά και σταθερά και κινητά 29χωρών ΕΕ), όσο και με τα νέα, που είχαν βγάλει πέρυσι, τέτοιο καιρό (500' λεπτά, προς κινητά Ελλάδος & απεριόριστα λεπτά, προς κινητά Ελλάδος), σε όλα τα εμπορικά πακέτα FFTC, δηλαδή ή όχι και απλώς ισχύουν, οι περσινές προϋποθέσεις και πακέτα (παλαιά εμπορικά), για τις γραμμές, προς δωρεάν αναβάθμιση;

    Δεν χρειάζεται ο β' πληθυντικός, δεν εκπροσωπώ τον όμιλο ούτε ασπάζομαι όλες τις ενέργειες του. Απλός χρήστης είμαι σαν όλους εδώ μέσα που απλά τυχαίνει να εργάζομαι εκεί.
    Spoiler:
    Ο β' πληθυντικός, χρησιμοποιήθηκε και ειπώθηκε, πρωτίστως, λόγω ευγενείας, αφού δεν γνωριζόμαστε. Δευτερευόντως, λόγω του ότι νόμιζα, πως εργάζεστε, στην εξυπηρέτηση πελατών και είχατε τη δυνατότητα, να μεταφέρετε ένα σχόλιο/επισήμανση, ενός πελάτη ("πήγαινε" στον όμιλο, δηλαδή, γενικότερα και δεν ήταν κάποια προσωπική "επίθεση", σε μέρους σας, προς θεού, δεν σας ξέρω προσωπικά) και γιατί αναφέρθηκε -παρερμηνεύτηκε μάλλον-, ότι είχα πρόθεση να σας αμφισβητήσω, κάτι το οποίο, διευκρινίστηκε παραπάνω, ότι ΔΕΝ ισχύει
    Αν επιτρέπεται, είστε τεχνικός πεδίου; Αντιμετωπίζω, ένα χρόνιο πρόβλημα, με τη συμπεριφορά των προφίλ ταχυτήτων, της 2ής γραμμής μου και αναρωτιέμαι, αν μπορείτε να με βοηθήσετε, γιατί στο τηλεφωνικό κέντρο, δεν βγάζω άκρη, με το θέμα αυτό και είμαι ένα βήμα πριν αποταθώ, στην ΕΕΤΤ, ως ύστατη λύση επίλυσης.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dtnan : 15-03-23 στις 20:38.

  11. #1796
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dtnan Εμφάνιση μηνυμάτων
    [/SPOILER]

    Spoiler:
    Ο β' πληθυντικός, χρησιμοποιήθηκε και ειπώθηκε, πρωτίστως, λόγω ευγενείας, αφού δεν γνωριζόμαστε. Δευτερευόντως, λόγω του ότι νόμιζα, πως εργάζεστε, στην εξυπηρέτηση πελατών και είχατε τη δυνατότητα να μεταφέρετε ένα σχόλιο/επισήμανση ενός πελάτη ("πήγαινε" στον όμιλο δηλαδή γενικότερα και δεν ήταν κάποια προσωπική "επίθεση", σε μέρους σας, προς θεού, δεν σας ξέρω προσωπικά) και γιατί αναφέρθηκε -παρερμηνεύτηκε μάλλον-, ότι είχα πρόθεση να σας αμφισβητήσω, κάτι το οποίο, διευκρινίστηκε παραπάνω, ότι ΔΕΝ ισχύει
    Αν επιτρέπεται είστε τεχνικός πεδίου; Αντιμετωπίζω, ένα χρόνιο πρόβλημα με τη συμπεριφορά των προφίλ ταχυτήτων της 2ής γραμμής μου και αναρωτιέμαι, αν μπορείτε να με βοηθήσετε, γιατί στο τηλεφωνικό κέντρο, δεν βγάζω άκρη, με το θέμα αυτό και είμαι ένα βήμα πριν αποταθώ, στην ΕΕΤΤ, ως ύστατη λύση επίλυσης.
    Για να μην γεμίζουμε εδώ τον χώρο με off topic κλπ, ζητώ συγνώμη και από τους υπολοίπους , σου έχω στείλει ένα PM.

  12. #1797
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.691
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FuS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να μην γεμίζουμε εδώ τον χώρο με off topic κλπ, ζητώ συγνώμη και από τους υπολοίπους , σου έχω στείλει ένα PM.
    Εμείς
    Μ@λάκες είμαστε ?
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  13. #1798
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.295
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμείς
    Μ@λάκες είμαστε ?
    Να απαντήσει ενας admin για να μην έχει τον κίνδυνο να μπλοκαριστεί απο το forum....
    Θαυμάζετε αλλά δεν αγγίζετε

  14. #1799
    Εγγραφή
    22-05-2022
    Περιοχή
    Κρήτη
    Μηνύματα
    72
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    63375/10999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΥΔΩΝΑΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 14.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ξεκίνησαν επιτέλους οι αναβαθμίσεις;
    Ωραία.. θα περιμένω λίγο ακόμα τότε. Κόντεψα να αναβαθμίσω εγώ τη σύνδεση μου με μερικά ευρώ παραπάνω αλλά με προλάβετε.

    Άντε μην αργήσουν πάλι και τους μαλώσω πάλι, αφού έχω κάποια προτεραιότητα δικαιολογημένα με τρία πλεονεκτήματα μαζεμένα δηλαδή: πολύ γνωστή γραμμή 50άρα σε 100άρα άνετα διαθέσιμα σε πάρα πολλούς, καμπίνα του ΟΤΕ και συμβόλαιο προ 2022.

    Ας τους επικοινωνήσω ξανά να δούμε αν όντως πραγματοποιούνται επίσημα και δεν είναι από κάποιο ωραίο bug καταλάθος ας πούμε..
    Αλήθεια γιατί δεν κάνουν το κόπο να βάλουν νέα αντίστοιχη ανακοίνωση στο site τους; Ίσως θέλουν να κρατήσουν κρυφά να μας κάνουν έκπληξη; Ή απλώς βαριούνται να κάνουν δικαιολογίες; Ότι νομίζετε εσείς...

  15. #1800
    Εγγραφή
    12-12-2008
    Περιοχή
    Βέροια
    Μηνύματα
    2.904
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112637/11255
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η1600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grgamer345 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεκίνησαν επιτέλους οι αναβαθμίσεις;
    Ωραία.. θα περιμένω λίγο ακόμα τότε. Κόντεψα να αναβαθμίσω εγώ τη σύνδεση μου με μερικά ευρώ παραπάνω αλλά με προλάβετε.

    Άντε μην αργήσουν πάλι και τους μαλώσω πάλι, αφού έχω κάποια προτεραιότητα δικαιολογημένα με τρία πλεονεκτήματα μαζεμένα δηλαδή: πολύ γνωστή γραμμή 50άρα σε 100άρα άνετα διαθέσιμα σε πάρα πολλούς, καμπίνα του ΟΤΕ και συμβόλαιο προ 2022.

    Ας τους επικοινωνήσω ξανά να δούμε αν όντως πραγματοποιούνται επίσημα και δεν είναι από κάποιο ωραίο bug καταλάθος ας πούμε..
    Αλήθεια γιατί δεν κάνουν το κόπο να βάλουν νέα αντίστοιχη ανακοίνωση στο site τους; Ίσως θέλουν να κρατήσουν κρυφά να μας κάνουν έκπληξη; Ή απλώς βαριούνται να κάνουν δικαιολογίες; Ότι νομίζετε εσείς...
    αφού δεν μπορούν να τηρήσουν τις προθεσμίες τους τι δελτιο τυπου να βγάλουν; Αποτύχαμε να εκπληρώσουμε την "υποσχεση" μας με καθυστέρηση 3 μηνών και, αφού μας σπαμάρατε με γκρίνια στο τηλεφωνικό κέντρο, σας την κάνουμε σιγα σιγά για να σας δείξουμε ότι μας νοιάζεται σαν πελάτες... Καλύτερο από το τίποτα.

    Επίσης δεν χρειάζεται να πάρεις κανένα έξτρα τηλέφωνο και να γκρινιάξεις. Το επιβεβαίωσε παραπάνω ένας εργαζόμενος του ομίλου και πιο κάτω ένας πελάτης που πήρε χθες η προχθες την αναβάθμιση

    Ryzen 5 2600x | NZXT Kraken x62 | Asus Prime x470 Pro
    16GB HyperX Predator 3000mhz | Asus ROG Strix RTX2070 Super
    Samsung EVO 960 250GB | Samsung EVO 860 1TB |
    Antec Earthwatts Pro 650W

Σελ. 120 από 129 ΠρώτηΠρώτη ... 100110115118119120121122125 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας