Σελ. 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 178
  1. #31
    Εγγραφή
    10-08-2010
    Μηνύματα
    599
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Path Level
    Interleaved
    Να μη το βάλω ούτε γω δηλαδή....

  2. #32
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.967
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παρολο που εχασα 10mbit, βασικα 13 για τη ακριβεια, δε ξερω αν μπορω να το κατηγορησω αμεσα και να το αφορισω σαν αχρηστο hardware. Μπορει επειδη ειναι καινουριο στο δικτυο της cosmote να θελει στρωσιμο.

    Μανι μανι βλεπω οτι κραταει πολυ υψηλοτερες τιμες noise margin. Το plus συνδεοταν στα 8db ενω ετουτο εδω κατω απο 9.6 δε παει. Οποτε σιγουρα υπαρχει πτωση απο εκει.

    Στο max attainable, το plus εδινε 45mbit και τουτο εδω λεει 43. Αλλα δε παει πανω απο 30. Γι αυτο λεω οτι μπορει να θελει fine tuning.

    Στα καλα του, συγχρονιζει 5 φορες γρηγοροτερα απο το plus και το wifi του ειναι πραγματι ταχυτερο. Τουλαχιστον φαινεται να συνεργαζεται καλυτερα με το usb wifi που εχει αυτο το pc. Η ταχυτητα μεταφορας αρχειων απο το pc προς το κινητο, εχει διπλασιαστει.

    Τεσπα δηλωσα βλαβη και θα δουμε κατα ποσο θα ασχοληθουν και με ποιο τροπο.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  3. #33
    Εγγραφή
    16-02-2013
    Μηνύματα
    1.137
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    ↓ 200 ↑ 20
    ISP
    Cosmote-Vodafone-Inalan
    Router
    Fritz!Box 7590 AX
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giorgosk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να μη το βάλω ούτε γω δηλαδή....
    Το βάζεις και βλέπεις.
    Το κάθε ρούτερ ανταποκρίνεται διαφορετικά.
    Είναι φρέσκο ακόμη στην αγορά και θέλει αρκετή δουλίτσα.

  4. #34
    Εγγραφή
    22-05-2022
    Περιοχή
    Κρήτη
    Μηνύματα
    72
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    63375/10999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΥΔΩΝΑΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 14.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παίδες κάτι παρατήρησα ότι το INP symbols είναι 4/4, αυτό σημαίνει ότι το G.INP δεν είναι ενεργοποιημένο νομίζω...
    Φαίνεται να υπάρχει ίδιο θέμα και σε άλλους..

    Αν θυμάμαι καλά, αν ήταν >30 τότε G.INP θα είναι ενεργό, σωστό αυτό;

    Δεν το βρίσκω στις ρυθμίσεις.. Το ίδιο ισχύει και σε SRA, 35b profile, Bitswap και λοιπά DSL parameters.
    Μήπως τα κάνει αυτόματα ο πΟΤΕ; Αλλά δεν βλέπω να το κάνει αφού παραμένει το πρόβλημα εδώ και πάνω από μία εβδομάδα..

    Μπορούμε να κάνουμε κάτι; Υπάρχει κάποιο άλλο τρόπο;

  5. #35
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.725
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grgamer345 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίδες κάτι παρατήρησα ότι το INP symbols είναι 4/4, αυτό σημαίνει ότι το G.INP δεν είναι ενεργοποιημένο νομίζω...
    Φαίνεται να υπάρχει ίδιο θέμα και σε άλλους..

    Αν θυμάμαι καλά, αν ήταν >30 τότε G.INP θα είναι ενεργό, σωστό αυτό;

    Δεν το βρίσκω στις ρυθμίσεις.. Το ίδιο ισχύει και σε SRA, 35b profile, Bitswap και λοιπά DSL parameters.
    Μήπως τα κάνει αυτόματα ο πΟΤΕ; Αλλά δεν βλέπω να το κάνει αφού παραμένει το πρόβλημα εδώ και πάνω από μία εβδομάδα..

    Μπορούμε να κάνουμε κάτι; Υπάρχει κάποιο άλλο τρόπο;
    Το έχω ξαναδεί να αναφέρεται, αλλά δεν νομίζω ότι ισχύει. Λογικά ακόμη και με 4 είναι ενεργό.

  6. #36
    Εγγραφή
    03-02-2008
    Μηνύματα
    65
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    90000/10000
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΓΕΡΑΚΑΣ
    Router
    Sercomm H300s
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kostinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πιθανότερο άν μιλάμε για ηλικιωμένο είναι να έχει με επιστροφή σήματος τηλ,η ακόμα κι σαν την παρακάτω μπρίζα...
    https://www.vendors.gr/el/%CE%B7%CE%...E%B7-baco.html
    Οχι σιγουρα δεν επιστρέφει η τηλ. γραμμη. Εχει μπει απ'ευθείας στο phone του modem ασυρματο τηλεφωνο. Εχω spare αχρησιμοποιητο ZTE ZXHN H267A (VODAFONE) ,εαν συνδεθει αντι του Speedport Entry 4i θα παιξει..?

  7. #37
    Εγγραφή
    22-05-2022
    Περιοχή
    Κρήτη
    Μηνύματα
    72
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    63375/10999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΥΔΩΝΑΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 14.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Και άλλος μόλις το ανάφερε το ίδιο όπως το λες, οπότε θα είναι πράγματι ενεργό, μπορεί να διαβάζει διαφορετικά το συγκεκριμένο router για κάποιο λόγο..

    Επομένως, έχει γίνει αυτόματα.
    Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση..

    Και κάτι άλλο λίγο off topic.. για να υπάρχει διαθεσιμότητα του πακέτου 100άρα, πόσο πρέπει να πιάσει η γραμμή (attainable rate); Πρέπει να είναι τουλάχιστον 75 με 80 Mbps; Για τα δίκτυα του πΟΤΕ μιλάμε φυσικά..

  8. #38
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.967
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρολο που εχασα 10mbit, βασικα 13 για τη ακριβεια, δε ξερω αν μπορω να το κατηγορησω αμεσα και να το αφορισω σαν αχρηστο hardware. Μπορει επειδη ειναι καινουριο στο δικτυο της cosmote να θελει στρωσιμο.

    Μανι μανι βλεπω οτι κραταει πολυ υψηλοτερες τιμες noise margin. Το plus συνδεοταν στα 8db ενω ετουτο εδω κατω απο 9.6 δε παει. Οποτε σιγουρα υπαρχει πτωση απο εκει.

    Στο max attainable, το plus εδινε 45mbit και τουτο εδω λεει 43. Αλλα δε παει πανω απο 30. Γι αυτο λεω οτι μπορει να θελει fine tuning.

    Στα καλα του, συγχρονιζει 5 φορες γρηγοροτερα απο το plus και το wifi του ειναι πραγματι ταχυτερο. Τουλαχιστον φαινεται να συνεργαζεται καλυτερα με το usb wifi που εχει αυτο το pc. Η ταχυτητα μεταφορας αρχειων απο το pc προς το κινητο, εχει διπλασιαστει.

    Τεσπα δηλωσα βλαβη και θα δουμε κατα ποσο θα ασχοληθουν και με ποιο τροπο.
    Τελικά ο οτες ξηγήθηκε support άμεσα. Την άλλη μέρα ήρθε τεχνικός. Καθάρισε καλώδια που έμπαιναν στο κουτί του σπιτιού, πήγε και στην κολώνα και κάτι έκανε και τα πήρα πίσω τα 13mbit που έχασα. Βασικά γενικά η γραμμή βελτιώθηκε πολύ. Τώρα δείχνει max attainable 52mbit με το 1600 και συγχρονίζει στα 43 με 10snr. Άρα με το plus θα έδινε ακόμα παραπάνω. Σημείωση εδώ το zte έχει 0 crc errors.

    Θα δω μήπως τους καταφέρω να μου ρίξουν το srn στο 8.0 να δω πόσο θα πάει και αν θα μείνει σταθερή και με πόσα crc.

    Του ζήτησα μήπως μπορούν να με βάλουν σε 35b προφιλ, επειδή μεγαλύτερο φάσμα something something, αλλά δεν έπιασε!

    Η βασική διαφορά που βλέπω, ανάμεσα στο plus και στο zte, όσον αφορά τον συγχρονισμό, είναι ότι το plus είχε μία τάση να πηγαίνει πιο κάτω σε srn ενώ το zte έχει τάση να πάει προς τα πάνω.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  9. #39
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.673
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Εγω νομίζω πως θα το βρουν σιγα σιγά και θα φτιάξουν καλό προφίλ χαμηλού snr για το 1600
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  10. #40
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά ο οτες ξηγήθηκε support άμεσα. Την άλλη μέρα ήρθε τεχνικός. Καθάρισε καλώδια που έμπαιναν στο κουτί του σπιτιού, πήγε και στην κολώνα και κάτι έκανε και τα πήρα πίσω τα 13mbit που έχασα. Βασικά γενικά η γραμμή βελτιώθηκε πολύ. Τώρα δείχνει max attainable 52mbit με το 1600 και συγχρονίζει στα 43 με 10snr. Άρα με το plus θα έδινε ακόμα παραπάνω. Σημείωση εδώ το zte έχει 0 crc errors.

    Θα δω μήπως τους καταφέρω να μου ρίξουν το srn στο 8.0 να δω πόσο θα πάει και αν θα μείνει σταθερή και με πόσα crc.

    Του ζήτησα μήπως μπορούν να με βάλουν σε 35b προφιλ, επειδή μεγαλύτερο φάσμα something something, αλλά δεν έπιασε!

    Η βασική διαφορά που βλέπω, ανάμεσα στο plus και στο zte, όσον αφορά τον συγχρονισμό, είναι ότι το plus είχε μία τάση να πηγαίνει πιο κάτω σε srn ενώ το zte έχει τάση να πάει προς τα πάνω.
    Αν μιλάμε για vdsl από αστικό κέντρο προφίλ 8Β έπρεπε να ζητήσεις όχι 35Β που είναι για 200αρα, πρακτικά όμως ο οτε σε γραμμές vdsl από αστικό κέντρο δεν δίνει τίποτα άλλο από 17Α που είναι μεν λάθος γιατί είναι προφίλ καμπίνας με μειωμένη ισχύ για 100αρες.. Οι άλλοι πάροχοι σε vdsl από αστικό κέντρο έδιναν με 8Β 30-50αρες..
    Όσο για το άλλο, η σου καθάρισε τα καλώδια Η άλλαξε ζεύγος και έφτιαξε η κατάσταση..
    Τέλος, ρουτερ με ρουτερ έχουν διαφορές στο chipset/firnware και επομένως στη συνεργασία με το dslam, οπότε διαφορές στις ταχύτητες είναι αναμενόμενες, δεν είναι θέμα ρύθμισης προφίλ.. Οφείλω όμως να ομολογήσω ότι σαν να μου φαίνεται μεγαλούτσικη η διαφορά.. Πιθανόν να οφείλεται και στην αύξηση του Ν.Μ που πρακτικά αν ήταν ρυθμισμένο στο 8 δεν έπρεπε να ανέβει.. Μόνο αν έφτιαχναν προσωρινά οι συνθήκες της γραμμής πχ μειωνόταν ο θόρυβος αλλά μετά από rr έπρεπε να είναι πάλι στο 8..
    Αυτά... ¨

    - - - Updated - - -

    Αλήθεια το παρατσούκλι Speedport Entry 4i μπορεί κάποιος να μου πει πως κόλλησε στο Η1600;
    Γιατί αν τα πάρουμε με τη σειρά υπάρχει και το smart που βγήκε πριν από το Η1600 νομίζω..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grgamer345 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίδες κάτι παρατήρησα ότι το INP symbols είναι 4/4, αυτό σημαίνει ότι το G.INP δεν είναι ενεργοποιημένο νομίζω...
    Φαίνεται να υπάρχει ίδιο θέμα και σε άλλους..

    Αν θυμάμαι καλά, αν ήταν >30 τότε G.INP θα είναι ενεργό, σωστό αυτό;

    Δεν το βρίσκω στις ρυθμίσεις.. Το ίδιο ισχύει και σε SRA, 35b profile, Bitswap και λοιπά DSL parameters.
    Μήπως τα κάνει αυτόματα ο πΟΤΕ; Αλλά δεν βλέπω να το κάνει αφού παραμένει το πρόβλημα εδώ και πάνω από μία εβδομάδα..

    Μπορούμε να κάνουμε κάτι; Υπάρχει κάποιο άλλο τρόπο;
    Όπως αναφέρθηκε, είναι ενεργό κ με 4/4.. Έτσι θυμάμαι...
    Αν και τα υπόλοιπα είναι Path: fast/fast H interleaved/interleaved & Delay:0/0 και το ping σχετικά χαμηλό, τότε είναι ενεργό..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου αλλαξανε το plus με το ΖΤΕ 1600, λογω καμμενων θυρων τηλεφωνου του plus και εχασα 10mbit. Εχω 100αρα τωρα (αναβαθμισμενη) που δουλευει στα 30mbit. Epic.
    Τώρα το είδα.. Τραγική κατάσταση..
    Επομένως δεν μιλάμε για γραμμή από α.κ.. Και άρα σωστά ζήτησες 35Β αλλά για να μη το δώσουν ίσως δεν έχουν 35αρες κάρτες..
    Επίσης εφόσον μιλάμε για καμπίνα ίσως δεν θα σου βάλουν το Ν.Μ στο 8.. Δοκίμασε αλλά νομίζω ότι δεν..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  11. #41
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.967
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν μιλάμε για vdsl από αστικό κέντρο προφίλ 8Β έπρεπε να ζητήσεις όχι 35Β που είναι για 200αρα, πρακτικά όμως ο οτε σε γραμμές vdsl από αστικό κέντρο δεν δίνει τίποτα άλλο από 17Α που είναι μεν λάθος γιατί είναι προφίλ καμπίνας με μειωμένη ισχύ για 100αρες.. Οι άλλοι πάροχοι σε vdsl από αστικό κέντρο έδιναν με 8Β 30-50αρες..
    Όσο για το άλλο, η σου καθάρισε τα καλώδια Η άλλαξε ζεύγος και έφτιαξε η κατάσταση..
    Τέλος, ρουτερ με ρουτερ έχουν διαφορές στο chipset/firnware και επομένως στη συνεργασία με το dslam, οπότε διαφορές στις ταχύτητες είναι αναμενόμενες, δεν είναι θέμα ρύθμισης προφίλ.. Οφείλω όμως να ομολογήσω ότι σαν να μου φαίνεται μεγαλούτσικη η διαφορά.. Πιθανόν να οφείλεται και στην αύξηση του Ν.Μ που πρακτικά αν ήταν ρυθμισμένο στο 8 δεν έπρεπε να ανέβει.. Μόνο αν έφτιαχναν προσωρινά οι συνθήκες της γραμμής πχ μειωνόταν ο θόρυβος αλλά μετά από rr έπρεπε να είναι πάλι στο 8..
    Αυτά... ¨
    Με mini dslam είναι η σύνδεση.

    Ναι για τα καλώδια αυτό έκανε, καθαρισμό και επιλογή καλύτερου.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  12. #42
    Εγγραφή
    22-05-2022
    Περιοχή
    Κρήτη
    Μηνύματα
    72
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    63375/10999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΥΔΩΝΑΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 14.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ναι πρέπει να είναι ενεργό, αν και Delay είναι 0/0 όπως το είπες αλλά Path: fast/interleaved και επίσης Depth: 1/4, οπότε πάλι εξακολουθεί να είναι ενεργό;

    Χίλιες φορές έχω ζητήσει 35b profile από πΟΤΕ να με βάλει και εμένα μπας και βελτιωθεί λίγο ακόμα αλλά καμία απάντηση..
    Έχω ελέγξει ότι η καμπίνα σίγουρα διαθέτει 35b αφού υποστηρίζει Super Vectoring πάντως.

    Και εγώ είχα παρόμοιο περιστατικό με θέμα εσωτερικής καλωδίωσης, πιο συγκεκριμένα στην πρίζα τηλ. και ο τεχνικός άλλαξε κάτι καλώδια από μέσα και μαζί με νέο router, βελτιώθηκε επιτέλους η κατάσταση γραμμής. Δηλ. πριν ήταν μόλις max attainable 49Mbps, actual 46 και snr 10db με Entry 2i, τώρα με το ZTE δίνει παραπάνω, 54 αλλά συγχρονίζει λίγο χαμηλότερα, 43 με 9snr, μετά τη διόρθωση καλωδίωση είναι πλέον 77 και τερματίζει πια 55 με 11snr

    Για τα υπόλοιπα με αυτό το περιστατικό:
    https://www.adslgr.com/forum/threads...40#post7268940

    Επίσης τον έχω ρωτήσει πολλές φορές για την διαθεσιμότητα 100 και 200άρα αλλά πάλι λένε ότι δεν είναι διαθέσιμο όπως αναφέρει το site του, αλλά παρατήρησα ότι δεν έχει ακόμα ενημερωθεί από το Νοέμβριο 2020 και αφού μόλις το έφτιαξε ο τεχνικός πρόσφατα, όποτε μπορεί να μην πήραν χαμπάρι ακόμα και να λένε λάθος;
    Τι πρέπει να κάνω ώστε να καταλάβουν και να πείθουν ότι έχω πλέον καλή γραμμή; Άντε και λίγο 35b

  13. #43
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.764
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλήθεια το παρατσούκλι Speedport Entry 4i μπορεί κάποιος να μου πει πως κόλλησε στο Η1600;
    Καλό ερώτημα.

  14. #44
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grgamer345 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι πρέπει να είναι ενεργό, αν και Delay είναι 0/0 όπως το είπες αλλά Path: fast/interleaved και επίσης Depth: 1/4, οπότε πάλι εξακολουθεί να είναι ενεργό;
    Θεωρώ ότι είναι..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  15. #45
    Εγγραφή
    11-07-2008
    Μηνύματα
    617
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    109998/10999
    ISP
    Nova (καφαο ΟΤΕ)
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΥΝΤΑΙΟ
    Router
    VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 4.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τελικα μαπα το καρπουζι? Να πω στον αδερφο μου να ξαναβαλει το Plus?

Σελ. 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας