Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    07-05-2015
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Δεν μου εφταναν ολα τα εξοδα που εχω με την μετακομιση, εχω και την Wind να θελει 70€ για την μεταφορα γραμμης.

    Για πειτε κανεναν τροπο να γλιτωσω τα γαμησιατικα.

    Μια λυση ειναι πχ αν ο επομενος που θα μεινει στο παλιο μου σπιτι ειναι γνωστος μου και δεν εχει προβλημα να κρατησει το ιδιο συμβολαιο που εχω, να κανω μεταφορα στο ονομα του, οποτε ουτε αυτος να περιμενει 20 μερες για να αποκτησει τηλεφωνο/ιντερνετ, ουτε εμενα να με πιασουν μαλακα.

    Η αλλη λυση ειναι οταν μεχρι και η Cosmote θελει για την μεταφορα γραμμης 35€, ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ WIND!

    Τιποτα αλλο, περα απο το να τους αφησω φεσι υπαρχει;

  2. #2
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.880
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sun of a beach Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τιποτα αλλο, περα απο το να τους αφησω φεσι υπαρχει;
    Στον εκνευρισμό σου επειδή θεωρείς ότι πιάστηκες μαλάκας (δική σου η έκφραση), επειδή βέβαια δεν ρώτησες το κόστος μεταφοράς όταν υπέγραψες στη Wind, προσβάλλεις συλλήβδην όλους τους συνδρομητές της Wind
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nyannaco : 09-04-22 στις 10:03.

  3. #3
    Εγγραφή
    07-05-2015
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nyannaco Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον εκνευρισμό σου επειδή θεωρείς ότι πιάστηκες μαλάκας (δική σου η έκφραση), επειδή βέβαια δεν ρώτησες το κόστος μεταφοράς όταν υπέγραψες στη Wind, προσβάλλεις συλλήβδην όλους τους συνδρομητές της Wind
    Οταν σε ολες τις υπολοιπες εταιριες τα εξοδα μεταφορας γραμμης ειναι γυρω στα 40€ και η Wind θελει 70€ πως ακριβως να νιωθω; Τι διαφορετικο κανει απο τις υπολοιπες και χρεωνει διπλασια ωστε να μην νιωθω κοροϊδο; Ειδικα οταν δεν με νοιαζει καν να εχω τον ιδιο αριθμο.

    Και συγνωμη κιολας που δεν σκεφτηκα πως οι εταιριες οταν δεν εισαι πελατης σου κανουν δωρεαν αυτο που οταν εισαι πελατης στο χρεωνουν οσο τους καπνισει.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας