Σελ. 145 από 339 ΠρώτηΠρώτη ... 125135140143144145146147150155165 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.161-2.175 από 5080
  1. #2161
    Εγγραφή
    13-11-2005
    Μηνύματα
    1.209
    Downloads
    35
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    DSLAM
    Tellas - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Speedtouch 585
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 9,5(dB)
    Γιώργο δεν είναι έτσι. Απορώ γιατί ένα μέρος της ΝΔ έχει αυτή την άποψη για τον Λαλιώτη. Μάλλον δεν απορώ. Είναι αυτός που καθορίζει την επικοινωνιακή πολιτική με την κόντρα με την ΝΔ σε κάθε εκλογική μάχη. Καθώς επίσης είναι αυτός που το όνομά του συνδέθηκε με τα μεγαλύτερα έργα της Ελλάδας (Ρίο-Αντίρριο, ΠΑΘΕ, Εγνατία, Μετρό κλπ). Θέλετε-δε θέλετε αυτός τα έκανε. ΝΑΙ υπερτιμημένα, ΝΑΙ με καθυστερήσεις, ΑΛΛΑ ΕΓΙΝΑΝ. Αυτή την 3,5ετία ρε παλικάρια, πείτε μου τι μεγάλο έργο έγινε; Πλην τις εγκαινιάσεις των πάρκων πέριξ των σταθμών Μετρό, εγκαίνια που θα μπορούσε να κάνει και ένας απλός δήμαρχος, ο Καραμανλής τι έχει να παρουσιάσει;
    Ο υπουργός μπούχτισε με την αρνητική δημοσιότητα και αποφάσισε να πάρει το αίμα του πίσω, και μάλιστα, τώρα που το χρειάζεται. Έτσι, λίγο πριν ο "κυρίαρχος λαός" πάει στις κάλπες αποφάσισε ότι είναι ώρα για εγκαίνια. Όπως θα διαβάσατε χθες στο Capital.gr, ο Υπουργός περιόδευσε στην Κοζάνη για το νέο Ενεργειακό Πόλο Καινοτομίας, στην Κέρκυρα για τη δεύτερη διασύνδεση του νησιού με τη Θεσπρωτία και στο Λασίθι και το Ρέθυμνο για τα νέα Βιοτεχνικά Πάρκα της περιοχής. Σήμερα, σύμφωνα με το πρόγραμμα, ο Υπουργός εγκαινιάζει το μεγαλύτερο τηλεσκόπιο της χώρας στο νομό Αχαΐας, κοντά στο χιονοδρομικό κέντρο των Καλαβρύτων. Τις επόμενες ημέρες θα πραγματοποιήσει τα (αναβληθέντα χθες) εγκαίνια στη Ρεβυθούσα, στον αναβαθμισμένο σταθμό υγροποιημένου αερίου. Με τη φόρα που έχει πάρει ο υπουργός θα κόβει κορδέλα κάθε μέρα μέχρι τις εκλογές και αν δεν τον συγκρατήσει κάποιος, κινδυνεύει ακόμη και η ροζ κορδέλα της μικρής Αννούλας, που θα φοράει στα μαλλιά της για να πάει στον αγιασμό του σχολείου της.
    21/8/2007
    08:10


    Κάποιος να τον "μαζέψει"
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wireless_surfer : 29-08-07 στις 00:26.

  2. #2162
    Το avatar του μέλους stelpas
    stelpas Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Νικαετός Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν είναι δυνατόν ωρέ stelpas, να θεωρηθεί επανάσταση η μη αυτοδυναμία... Δεν είπαμε να γίνει κυβέρνηση το ΚΚ, ένα 25% να πάρουν τα μικρά κόμματα ζητάμε, δεν θέλει κόπο...μυαλό θέλει.
    Mικρη ειπα.Νομιζω οτι ο χαρακτηρισμος ειναι οκ.Οταν μετα απο 30+ χρονια αλλαζει το πολιτικο σκηνικό ειναι μια μικρη επανασταση απεναντι στη κατεστημενη ταξη πραγματων.Βαλτο σε εισαγωγικα αν θες.

    Δεν ξερω ρε παιδι μου αλλα....δεν μας εχω ικανους ουτε γι'άυτο.Δεν θελω να αδικήσω το κοσμο που ειναι <<βολεμενος>> ή ελπιζει να <<βολευτει>>.Ισως επειδη εμενα μεχρι στιγμης μου πανε καλα τα(οικονομικα) πραγματα στη ζωη μου και δεν βρεθηκα ποτε σε κατασταση τετοια που να αποτελει μοναδικη λυση το ρουσφετι,να μην μπορω να τους νιωσω.

    Ομως ενας λαος που ειναι τοσο εξαρτημενος απο το δικοματικο κρατος και ελπιζει ακομα απο αυτο....δεν θα πρεπει να περιμενει(απο το κρατος) να λειτουργει....σουηδικα ή βελγικα.Ουτε να εχει απαιτησεις πολλες απο αυτο οσον αφορα τις οργανωτικες του δυνατοτητες.

    Αφου ψηφιζουν για να <<βολευτουν>> και μονο τοτε μην ζητανε και παραπανω πραγματα.Μοκο...

    H επανάσταση παιδιά, είναι κάτι άλλο. Είπαμε, τα ελληνικά μας δεν είναι και τα καλύτερα, αλλά όχι κι έτσι.
    Ειπαμε....βαλτο σε εισαγωγικα.Αν και επανασταση δεν ειναι μονο αυτη με τα οπλα....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stelpas : 29-08-07 στις 00:48.

  3. #2163
    Το avatar του μέλους anthoula
    anthoula Guest
    Ήθελα να' ξερα πως γίνεται τεχνοκράτες άνθρωποι να ασχολείστε ακόμη με έντυπα (και όχι μόνον) Μέσα Μαζικής Εξαπάτησης.
    Υπάρχει πιο δημοκρατικό, ελεύθερο, πλουραλιστικό μέσο ενημέρωσης από το Internet;

  4. #2164
    Το avatar του μέλους minovg
    minovg Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από wireless_surfer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλιστα, μάθαμε και το έργο της ΝΔ. Εγκαινιάζει το μεγαλύτερο τηλεσκόπιο της χώρας στο νομό Αχαΐας!

  5. #2165
    Το avatar του μέλους stelpas
    stelpas Guest
    Υπάρχει πιο δημοκρατικό, ελεύθερο, πλουραλιστικό μέσο ενημέρωσης από το Internet;
    Μα απο το ιντερνετ τα διαβαζουμε τα...εντυπα

  6. #2166
    Εγγραφή
    13-11-2005
    Μηνύματα
    1.209
    Downloads
    35
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    DSLAM
    Tellas - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Speedtouch 585
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 9,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minovg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλιστα, μάθαμε και το έργο της ΝΔ. Εγκαινιάζει το μεγαλύτερο τηλεσκόπιο της χώρας στο νομό Αχαΐας!
    οχι οτι εχω διαθεση να το κουβεντιασουμε, αλλα αν σε ενδιεφερε το τηλεσκοπιο με τον ελαχιστο τροπο, θα ηξερες πως ειναι το μεγαλυτερο την ανατολικης Ευρωπης και 15ο στον κοσμο

  7. #2167
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blizard Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολοι εκεί λοιπόν όσοι θέλουν πραγματικά κάτι διαφορετικό...
    Όλοι οι χουντοβασιλικοί σκώληκες αλήστου μνήμης, εκεί λοιπόν.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από no_logo Εμφάνιση μηνυμάτων
    κάποιες εφημερίδες έχουν περισσότερη ποιότητα από άλλες και αυτό γιατί δεν απευθύνονται σε μάζες ηλιθίων, ικανών να πιστέψουν μλκιές σαν τους τρομοκράτες εμπρηστές, επιχειρήματα που ταΐζονται στους αναγνώστες των εφημερίδων του δεξιού χώρου
    Έτσι ακριβώς.

    Το Δεξί Βουστάσι, χρειάζεται και ειδικό, ισχυρό, ασύμμετρο, κουτόχορτο -> Δεξί κουτόχορτο.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giwrgosth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Εσπρέσο... Πιο σοβαρή...
    Απλά εκτίθεσαι ανεπανόρθωτα.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  8. #2168
    Το avatar του μέλους blizard
    blizard Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλοι οι χουντοβασιλικοί σκώληκες αλήστου μνήμης, εκεί λοιπόν.
    Δεν είπαμε για ψήφο διαμαρτηρίας ? αντί λευκό να βγεί κάτι τελείως διαφορετικό... ή μιλάμε ή βελάζουμε τελικά.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος blizard : 29-08-07 στις 03:19.

  9. #2169
    Εγγραφή
    22-10-2002
    Περιοχή
    Aθήνα/Guildford/Bcn
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    859
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    ~15500/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    zyxel p-600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι "Αδέσμευτοι" και "Ελεύθεροι" Ρύποι που διαβάζεις, καθώς και η "Αποχετευσιανή", είναι υλικά ζημιογόνα για τον εγκέφαλο -> πυρπολούν και καταστρέφουν την (όποια και όση υπάρχει, αν υπάρχει) φαιά ουσία.
    Εγραψα πως η μόνη εφημερίδα που διαβάζω είναι η Καθημερινή της Κυριακής και αυτή όταν είμαι στην Ελλάδα. Οπότε άφησε τα επιλεκτικά quote και συνέχισε να παρακολουθείς το φροντιστήριο που δωρεάν σου προσφέρει το μεγάλο κανάλι.

  10. #2170
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Πρώτα, θα σας παραθέσω τις εικόνες που μου κέντρισαν την προσοχή τις τελευταίες ημέρες...Σε επόμενο ποστ, θα σχολιάσω και επί της συζήτησης. Α, οι εικόνες είναι σε...spoiler για να μην χαλούν το λέιαουτ.

    Προς το παρόν, έχω ένα να πω: Ακόμα και αν οι δημοσκοπήσεις δίνουν στην ΝΔ (αυτή τη ΝΔ, που βρίσκεται ανοχύρωτη απέναντι στον Στρατηγό Άνεμο και τον Στρατηγό Πλημμύρα που θα τον αντικαταστήσει όταν παραιτηθεί), 30% ας πούμε...Σημαίνει ότι το 25% δηλώνουν ΝΔ για φάρσα? Ότι απλά το 1/3 της χώρας φοράει τόσο μεγάλες παρωπίδες και είναι βλαμμένο διαπιστωμένα? Ή ότι απλά οι παλιές αγάπες δεν ξεχνιούνται? Γιατί, το κανονικό ποσοστό που θα έπρεπε να υπάρχει θα ήταν 5%, και το υπόλοιπο 25% να βρίσκεται ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΥ...

    Σόρι, vasper / wizardsl και λοιποί υποστηρικτές της "ανανεωτικής δημοκρατικής παράταξης", την οποία ψήφισα το 2004, αλλά αυτό δεν είναι επανίδρυση του κράτους...Λειτουργία οίκου ανοχής χωρητικότητας 11 εκατομμυρίων με άδεια, βούλα, και σφραγίδα είναι....Τώρα ΚΑΙ με καμένο το 2% της χώρας!!!

    Spoiler:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1251721874_3f55cb9721.jpg 
Εμφανίσεις:  79 
Μέγεθος:  68,0 KB 
ID: 21847

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  asimetri.jpg 
Εμφανίσεις:  2 
Μέγεθος:  107,6 KB 
ID: 21848

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  lidl_nd.jpg 
Εμφανίσεις:  14 
Μέγεθος:  367,1 KB 
ID: 21849


    Άντε, και ένα βιντεάκι που μου άρεσε ως bonus (αν αυτά που λέει μέσα πιστεύετε ότι δεν είναι αλήθεια, ακόμα και μέλος του Υπουργικού Συμβουλίου αν είστε, θέλετε ψυχανάλυση...)

    http://www.youtube.com/watch?v=P8JYyUsQ3VM
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος EvilHawk : 29-08-07 στις 11:01.
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  11. #2171
    Εγγραφή
    21-05-2004
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Thomson 585v7
    SNR / Attn
    9(dB) / 25(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

















    They see me postin', they hatin'...

  12. #2172
    Εγγραφή
    22-10-2002
    Περιοχή
    Aθήνα/Guildford/Bcn
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    859
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    ~15500/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    zyxel p-600
    Φυσικά και μου άρεσε. Εχει γούστο ο επικοινωνιολόγος της Χ.Τρικούπη.

  13. #2173
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Δεν διακρίνω καμία διάθεση απάντησης...Α, ναι, ξέχασα ρε παιδί μου...Ο Στρατηγός Άνεμος φταίει για όλα, τι να λέμε τώρα?!

    (ξανά)ρωτάω:

    • Ο Στρατηγός Πρόληψη και ο Στρατηγός Κινητοποίηση αποστρατεύτηκαν?
      ...Γιατί τις τελευταίες ημέρες άκουσα (και όχι από ένα κανάλι, μην μου κολλήσετε και ταμπέλα αντιφρονούντα) τουλάχιστον 500 άτομα να παίρνουν τηλέφωνο εδώ και κει, στον ant1, στο mega, στο alter, στον alpha, και να λένε για το πως καίγονται, πως δεν υπάρχει ΙΧΝΟΣ οχήματος διάσωσης εκεί που βρίσκονται, και το πως "η ΠΥ τους προτρέπει να εγκαταλείψουν το χωριό".

      Δεν ξέρω, κάτι μου λέει τώρα εμένα ότι ίσως, λέω ίσως, έπρεπε να ληφθεί κάθε μέτρο για να μην υπάρχει αυτό το φαινόμενο? Err...Ξέρω γω? ΑΣ ΠΟΥΜΕ να λειτουργούσε κάποια γραμμή 210-ΧΧΧ / 15ΧΧ / ότιναναι για να δέχεται τέτοιες κλήσεις, και να είναι απευθείας διασυνδεδεμένη με την ΠΥ?

      Δηλαδή, ήταν τόσο καλύτερο το να διαβιβάζει τις κλήσεις ο Ευαγγελάτος, ο Κουίκ, η Τρέμη, ο Χατζηνικολάου, και η Στάη? Μάλιστα...

    • Εκτός από τις τηλεπικοινωνίες και την ΕΕΤΤ, την οποία εκτιμώ απεριόριστα...Δώστε μου ένα σοβαρό λόγο για να θεωρήσω ότι η παρούσα κυβέρνηση "επιτελεί έργο". Σε ποιο τομέα, θα μου πεις τώρα...Ενδεικτικά: Στην Παιδεία. Στην Υγεία. Στην Κοινωνική Πολιτική. Στην Οικονομία.

      (Παιδεία: Το 5% του ΑΕΠ είπαμε το έφαγε η γάτα, σωστά? Τα "Τεχνικά Λύκεια" που θα αντικαθιστούσαν τα ΤΕΕ και θα προσέφεραν "πραγματικά χρήσιμη εκπαίδευση και επαγγελματική κατάρτιση" τα είδε κανείς? Τα Πανεπιστήμια άλλαξαν καθόλου?)

      (Υγεία: Τα ράντζα τι κάνουν, καλά? Ο κ. Αβραμόπουλος όσο καιρό βρίσκεται εκεί, τι μέτρα πήρε για την αναβάθμιση της ποιότητας υπηρεσιών της Υγείας? Α, τόσα πολλά....)

      (Κ. Πολιτική: Οι παροχές -και όχι η εκπλήρωση του προγράμματος- δεν ψηφίστηκαν είπαμε, ε? Α, η Βουλή έκλεισε...Γιατί έκλεισε? Για να μην είναι σίγουρες οι παροχές, ε...Θα ψηφιστούν σε light version μετεκλογικά με δικαιούχους 1/10.000? Ε, εντάξει τότε...Αλήθεια, ένα κύριο Ζορμπά, όχι τον the Greek, τον ξέρει κανείς? Κάτι θυμάμαι ότι θα έδινε στην Βουλή πριν μια βδομάδα...Ουπς, ναι, το ξέχασα, έκλεισε η Βουλή...γαμώτο!!!)

      (Οικονομία: Αυτό με το ΦΠΑ 19% ήταν πετυχημένο, μ' άρεσε. Το πληρώνουν τα πιτσιρίκια που θέλουν παγωτό και από 1.5 Ε το παγωτό πήγε 1.7 Ε... Το ΣΔΟΕ έκλεισε, ε...Όχι, δεν έκλεισε! Με το που έκλεισε σταμάτησαν όλοι να πληρώνουν και μετά έγινε rename το ΣΔΟΕ! Α, και σοβαρά η Ελλάδα απέκτησε 25% περισσότερο ΑΕΠ? Οι αυξήσεις 25% σε όλους τους μισθούς και συντάξεις που είναι τότε? Ο βασικός γιατί δεν πήγε από 600κάτι σε περίπου1000? Τι ρωτάω και γω...)

    • Δεν μπαίνω στον κόπο να ρωτήσω πόσες φορές εμφανίστηκε ο Πρωθυπουργός στην Βουλή τα τελευταία 3.5 χρόνια, γιατί στο τέλος θα μου ρίξετε ξύλο...Πάντως, η απάντηση είναι εύκολη: Λιγότερες απ' όσες έπρεπε (τι στο διάλο έκανε στο Μαξίμου, έπλεκε ζιπουνάκια για τα δίδυμα τόσο καιρό?!)


    Δεν είπα βέβαια ότι θα ψηφίσω ΠΑΣΟΚ για τα παραπάνω...Αλλά ΝΔ, όχι, γιατί, τι μου φταίω για να μου το κάνω αυτό? Το υπόλοιπο 30φεύγα%, σκέφτεται άραγε τόσο διαφορετικά?

    Food for thought, food for thought...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sovjohn : 29-08-07 στις 05:58.
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  14. #2174
    Εγγραφή
    22-10-2002
    Περιοχή
    Aθήνα/Guildford/Bcn
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    859
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    ~15500/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    zyxel p-600
    Εχω ήδη πει πως φταίει ο λάθος συντονισμός και η ελλειπής στελέχωση της πυροσβεστικής. Απλά δε μου άρεσε η προσπάθεια εκμετάλλευσης της κατάστασης από την αντιπολίτευση.

    Σε τι να απαντήσω; Στο ό,τι ο wantilles θεωρεί πως το 44% αυτών που ψήφισαν στις προηγούμενες εκλογές είναι χουντικοί και τρώνε κουτόχορτο; Εγώ ό,τι είχα να πω το είπα. Ούτε κανένα προσωπικό συμφέρον έχω κι ας βγει και το ΠΑΣΟΚ με 10% διαφορά. Εγώ τα 5/6 του χρόνου τα περνάω στην Αγγλία και λίγο στην Ισπανία. Κάντε ό,τι θέλετε εν τέλει
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wizardsl : 29-08-07 στις 06:09.

  15. #2175
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Σε τι να απαντήσω; Στο ό,τι ο wantilles θεωρεί πως το 44% αυτών που ψήφισαν στις προηγούμενες εκλογές είναι χουντικοί και τρώνε κουτόχορτο; Εγώ ό,τι είχα να πω το είπα. Ούτε κανένα προσωπικό συμφέρον έχω κι ας βγει και το ΠΑΣΟΚ με 10% διαφορά. Εγώ τα 5/6 του χρόνου τα περνάω στην Αγγλία και λίγο στην Ισπανία. Κάντε ό,τι θέλετε εν τέλει
    Δεν ειναι χουντικοί αν και ειδικά στο χώρο της ΝΔ υπάρχουν κάποιοι, ελάχιστοι γραφικοί , δυστυχώς.

    Τρώνε κουτόχορτο; Φυσικά, αλλιώς δεν θα είχαν ψηφίσει την πλέον ανίκανη διακυβέρνηση της τελευταίας 50ετίας.

    Σκληρά λόγια, το ξέρω, αλλά επίσης και η αλήθεια, εκ του αποτελέσματος.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

Σελ. 145 από 339 ΠρώτηΠρώτη ... 125135140143144145146147150155165 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας