Σελ. 277 από 339 ΠρώτηΠρώτη ... 257267272275276277278279282287297 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.141-4.155 από 5080
  1. #4141
    Εγγραφή
    07-05-2007
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    164
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Cyta Hellas
    Ταχύτητα
    10239/1023
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΦΡΕΑΤΤΥΔΑ
    Router
    Pirelli A4201G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από wizardsl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλάκα έχετε με τη "δεξιά". Δηλαδή το 2004 το 45% του ελληνικού λαού ήταν δεξιοί;
    'Οχι ήταν "μεσαίος" χώρος...

    One can survive everything, nowadays, except death, and live down everything except a good reputation.
    Oscar Wilde

  2. #4142
    Εγγραφή
    10-11-2003
    Περιοχή
    EU
    Μηνύματα
    3.808
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    1 κόμμα κάτι
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μ. Παπαγιαννάκης:

    «Συμφωνώ με την κυρία Παπαρήγα - Πράγματι, δεν έχουμε και τίποτε το σοβαρό που να μας συνδέει επί της ουσίας της πολιτικής»

    Δεν έχουμε και τίποτε το σοβαρό που να μας συνδέει επί της ουσίας της πολιτικής και της τακτικής, για τους θεσμούς και τη δημοκρατία, για την κοινωνία των πολιτών και τα κινήματα, για τις μειονότητες, για την αειφορία και την οικολογία, για την πολιτική ενοποίηση της Ευρώπης, για την ανάγκη πολιτικής διακυβέρνησης της παγκοσμιοποιημένης οικονομίας και κοινωνίας, για την πολιτιστική ποικιλότητα και τόσα άλλα που συγκροτούν τους προβληματισμούς των σύγχρονων κοινωνιών. Η κ. Παπαρρήγα και το ΚΚΕ κάνουν ένα λάθος: ουδείς τους διόρισε κριτές και τιμητές για την αριστεροφροσύνη και την εγκυρότητα των ιδεών και προτάσεών μας. Ας πάρουν απόφαση ότι είναι ένα κόμμα σαν τα άλλα, κι ας κοιτάξουν τη δική τους σταδιοδρομία μέσα στην κοινωνία με τα δικά τους μπαγκάζια, όσο κι αν είναι λίγο βαριά και πολύ φθαρμένα. Οσο για την «χαμένη ψήφο»: Αυτό είχε θεωρηθεί πάντοτε, και από το ΚΚΕ κάποτε, ως επιχείρημα των εχθρών της απλής αναλογικής...
    Η δημοκρατία και η πολιτική ενοποίηση της Ευρώπης είναι αριστερές θέσεις;

    Αφήνω κατά μέρος το γεγονός ότι τέτοιαν επίθεση στο ΚΚΕ ούτε ο ΛΑΟΣ δεν την έχει κάνει.

    Όσο για τη γλώσσα τι να πει κανεις; Αειφορία, αριστεροφροσύνη, ποικιλότητα, to name but a few και βέβαια τα ...μπαγκάζια, γιατί όσο και να μας γυαλίζουν τα σαλόνια, λαϊκοί τύποι είμαστε κατά βάθος.

    Τουλάχιστον επιβεβαιώνουν ότι δεν έχουν καμμία διαφορά με το ΠΑΣΟΚ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lazar : 09-09-07 στις 23:17.

  3. #4143
    Εγγραφή
    08-09-2004
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από wizardsl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλάκα έχετε με τη "δεξιά". Δηλαδή το 2004 το 45% του ελληνικού λαού ήταν δεξιοί;
    Καταρχήν

    Το 2004, ΝΔ ψήφισε το 33,9% του λαού. Να μη λέμε ότι π@@ρα μας κατέβει στο κεφάλι, ε;

    Αριθμητική τρίτης ή τετάρτης δημοτικού:

    Εγγεγραμένοι: 9.897.626
    ΝΔ: 3.359.058

    Διαίρεση 3.359.058 / 9.897.626 = 0,33938 = 33,39%

    Στοιχεία από Υπουργείο Εσωτερικών

    Δεύτερον

    Αυτούς που ψηφίζουν ΝΔ τους χαρακτηρίζουμε δεξιούς. Το σίγουρο πάντως είναι ότι το 90% από αυτούς που ψήφισαν ΝΔ, ψήφισαν εναντίον των οικονομικών τους (τουλάχιστον) συμφερόντων.

    Βέβαια και οι πασόκοι την προηγούμενη τετρατετία ψήφισαν κόμμα που εφάρμοσε ακριβώς την ίδια νεοφιλελεύθερη πολιτική. Αυτούς όμως δεν τους ονομάζουμε δεξιούς.

    Από την εμπερία μου πάντως, πιστεύω ότι είναι αναμφίβολο υπάρχει όντως διαφορά νοοτροπίας μεταξύ της βάσης του ΠΑΣΟΚ και της ΝΔ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bzzt : 09-09-07 στις 23:28.

  4. #4144
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από wizardsl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλάκα έχετε με τη "δεξιά". Δηλαδή το 2004 το 45% του ελληνικού λαού ήταν δεξιοί;
    Πλάκα-ξεπλάκα, το γεγονός οτι κάποιοι απο αυτούς αρνούνται εκλογικά δικαιώματα σε 'Ελληνες πολίτες και παραβιάζουν τις δημοκρατικές τους ελευθερίες επιβεβαιώνει του χειρότερους φόβους των υπολοίπων

  5. #4145
    Εγγραφή
    13-11-2005
    Μηνύματα
    1.209
    Downloads
    35
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    DSLAM
    Tellas - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Speedtouch 585
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 9,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bzzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτούς που ψηφίζουν ΝΔ τους χαρακτηρίζουμε δεξιούς. Το σίγουρο πάντως είναι ότι το 90% από αυτούς που ψήφισαν ΝΔ, ψήφισαν εναντίον των οικονομικών τους (τουλάχιστον) συμφερόντων.
    Αυτο κανει το 30.9 των ελληνων χαζους εννοεις? Εγω νομιζα το 65% χαζους κατα το
    80% των ΝΔ χαζοι (λεμε στο περιπου κι άναρχα)
    80% των ΠΑΣΟΚ χαζοι " "
    70% των ΚΚΕ χαζοι " "
    60% των ΣΥΡ χαζοι " "

    ε καπου εκει βγαινει
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wireless_surfer : 09-09-07 στις 23:33.

  6. #4146
    Εγγραφή
    08-09-2004
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από wireless_surfer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο κανει το 30.9 των ελληνων χαζους εννοεις?
    Δεν ξέρω τι ακριβώς εννοείς με το "χαζοί".

    Αν εννοείς χαμηλής νοημοσύνης, όχι, δεν το πιστεύω.

    Αν εννοεις παραπληροφορημένους, ή απληροφόρητους τότε θα συμφωνήσω.

  7. #4147
    Εγγραφή
    10-11-2003
    Περιοχή
    EU
    Μηνύματα
    3.808
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    1 κόμμα κάτι
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλάκα-ξεπλάκα, το γεγονός οτι κάποιοι απο αυτούς αρνούνται εκλογικά δικαιώματα σε 'Ελληνες πολίτες και παραβιάζουν τις δημοκρατικές τους ελευθερίες επιβεβαιώνει του χειρότερους φόβους των υπολοίπων
    KLG, θα πρέπει να αναιρέσω τους προ ημερών επαίνους μου. Φαίνεται ότι η γηραιά Αλβιών δεν κατάφερε να σε εμπνεύσει ώστε να ξεφύγεις από την ελληνική, μίζερη ομφαλοσκόπηση. Ίσως να είσαι άτυχος, γιατί οι μέρες μας επιτρέπουν μόνιμη και εύκολη επικονωνία σε όλα τα μήκη και πλάτη της Γης. Εάν είχες πάει στις μέρες που πήγα εγώ, χωρίς ίντερνετ, χωρις δορυφορική και με ακριβό το υπεραστικό τηλέφωνο, η αναγκαστική αποχή από τα ελληνικά, είμαι σίγουρος ότι θα σε βοηθούσε.

    Παράτα τα όλα και γύρνα πίσω, να βοηθήσεις στην πάλη της εργατιάς ενάντια στα ντόπια και ξένα συμφέροντα (σαν τα ντόπια και ξένα αρνάκια το Πάσχα μοιάζει), να αγωνιστούμε παρέα για ένα καλύτερο αύριο.

    Μην αρχίσεις μόνο και γράφεις κι εσύ για Εκοφίτες σαν τον τύπο από το Υπερπέραν. Αυτό δεν θα τ' αντέξω!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lazar : 09-09-07 στις 23:49.

  8. #4148
    Εγγραφή
    13-11-2005
    Μηνύματα
    1.209
    Downloads
    35
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    DSLAM
    Tellas - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Speedtouch 585
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 9,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bzzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω τι ακριβώς εννοείς με το "χαζοί".

    Αν εννοείς χαμηλής νοημοσύνης, όχι, δεν το πιστεύω.

    Αν εννοεις παραπληροφορημένους, ή απληροφόρητους τότε θα συμφωνήσω.
    ναι, ευχαριστω
    ευτυχως τουλαχιστον δεν πεσαμε στο all time classic "βαζω λογια στο στομα σου"
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wireless_surfer : 10-09-07 στις 00:19.

  9. #4149
    Εγγραφή
    16-08-2006
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    114
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Lannet/Telepassport
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΡ-ΠΕΛΟΠΑΣ
    Router
    LiveBox
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από EvilHawk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με απλά λόγια telePSmobile, δεν χρειάζεται να τα λες έτσι ωμά, ο Χέρι-χέρι κάνει τόσο κόπο για να τα καλύψει και πάει χαμένος ...
    Είναι αλήθεια οτι στο debate ήταν πιο κουμπωμένος προκειμένου να προσεγγίσει περισσότερο κόσμο.
    Εγω έτσι ωμά τα λέω γιατί έτσι τα πιστεύω.
    Ισως σε κάποια μου πιστεύω να είμαι αντίθετος με τις θέσεις του ΛΑΟΣ. Και τι έγινε;;; ρε παιδιά όταν ψηφίζουμε ένα κόμμα δεν σημαίνει οτι ασπαζόμαστε 100% τις ιδέες του.

    Οσοι ψηφίσουν ΝΔ σημαίνει οτι στηρίζουν το σκάνδαλο των ομολόγων;;
    Οσοι ψηφίσουν ΠΑΣΟΚ σημαίνει πως στηρίζουν το σκάνδαλο του χρηματιστηρίου;;
    Οσοι ψηφίζουν ΚΚΕ είναι όλοι άθεοι;;

    Μην προσπερνάτε αυτό που είπα: Δεν είμαι κολλημένος με κανένα κόμμα! Στις εκλογές ψηφίζω αυτό που θεωρώ καλύτερο την δεδομένη χρονική στιγμή. Απο την στιγμή λοιπον που εγω προσωπικά θελω μη-αυτοδύναμη κυβέρνηση θα ψηφίσω ΛΑΟΣ.

  10. #4150
    Εγγραφή
    06-02-2003
    Περιοχή
    Tο δοχείο του καφέ, που βρίσκεταi στο Montreal!
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    77
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10240/512
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    Vivodi - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Zyxel 660H DSL Router
    Το καλύτερο το άκουσα σήμερα απο τον Γ.Α.Π. και κυλιώμουν στο πάτωμα (μεταφορικά) όταν αναφερόμενος στα ΣΥΝ και ΚΚΕ είπε "η άλλη αριστερά". Δηλαδη το ΠΑΣΟΚ είναι η αριστερά και η υπόλοιποι το κόμματα της "άλλης αριστεράς"...

    Τουλάχιστον φαίνεται απο που θέλει να τραβήξει ψήφους...
    "If you believe in forever, then life is just a one-night stand,
    If there's a rock 'n' roll heaven, well you know they've got a hell of a band"
    ...


    Storm, by Tim Minchin

  11. #4151
    Εγγραφή
    04-11-2005
    Περιοχή
    Παρακολουθώ τα πάντα από την κορυφή του κόσμου...
    Μηνύματα
    923
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    Connex 24mbps @ 18700/980
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΤΣΕΛΙΟ
    Router
    Sagem F@st 1500wg
    SNR / Attn
    9(dB) / 20(dB)
    Καλά τα πάτε με τις ταμπελίτσες τις δεξιάς και τις αριστεράς. Wan εγώ δεν είδα κάναν δεξιό να κάνει αντι-κομμουνιστική πορεία, έχω δει αριστερούς να κάνουν "αντι-φασιστική" πορεία. Οπότε από ποιόν κινδυνεύει η ελεύθερη έκφραση ας μη το συζητήσουμε. Γιατί αν δεν καταλαβαίνουμε ότι και ο χρυσαυγήτης έχει δικαίωμα στη διαδήλωση, τότε είμαστε γιαλαντζί δημοκράτες...

    Βλέπω Σύριζα και Φ.Σ. κατά της καταναγκαστικής στράτευσης, τον εισαγγελέα να εφαρμόζει το νόμο χωρίς φόβο, και έχω φτάσει να πιστεύω ότι μπορεί ΚΑΠΟΙΑ στιγμή να γίνουμε άνθρωποι σ αυτό το φέουδο...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος skyliner34 : 10-09-07 στις 00:17.
    Intel i5 3570K / Intel Q9550 / Intel i3 / Intel Celeron G530 / Amd P-320 / AMD Sempron 2600+ / Intel Atom / AMD Athlon 2200+ / XBOX Media Center

    Using windows 7 and Debian Linux


  12. #4152
    Εγγραφή
    12-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    6.463
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Alcatel 585 v7
    Συνεχισε ,συνεχισε να βριζεις τον Αλαβανο. Με χαροποιει ιδιαιτερα γιατι σε ποναει.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος maik : 10-09-07 στις 00:17.
    Προσοχη!!!!!!!! Τα αυτια εχουν τοιχους.

    Ιστοριες καθημερινης τρελλας και παλης.
    Ημερολογιο ανεργου

  13. #4153
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lazar Εμφάνιση μηνυμάτων
    KLG, θα πρέπει να αναιρέσω τους προ ημερών επαίνους μου. Φαίνεται ότι η γηραιά Αλβιών δεν κατάφερε να σε εμπνεύσει ώστε να ξεφύγεις από την ελληνική, μίζερη ομφαλοσκόπηση. Ίσως να είσαι άτυχος, γιατί οι μέρες μας επιτρέπουν μόνιμη και εύκολη επικονωνία σε όλα τα μήκη και πλάτη της Γης. Εάν είχες πάει στις μέρες που πήγα εγώ, χωρίς ίντερνετ, χωρις δορυφορική και με ακριβό το υπεραστικό τηλέφωνο, η αναγκαστική αποχή από τα ελληνικά, είμαι σίγουρος ότι θα σε βοηθούσε.
    Eίναι το προεκλογικό κλίμα που τραβάει όλες τις απόψεις στα άκρα, και εσύ όπως και εγώ είμαστε θύματα των ημερών. Για αυτό δικαιολογώ την παραπάνω σου κρίση, αν και ομολογουμένως δεν μπορώ να δικαιολογήσω την στάση σου. Πάσχει σε πολλά σημεία και ο νικαετός σου έχει επισημάνει αρκετά στις προηγούμενες σελίδες.

    Είμαι σίγουρος οτι ο Αλαβάνος όπως εγώ όπως η συντριπτική πλειοψηφεία δεν έχει τα δικαιώματα των φυλακισμένων στις άμεσες προτεραιότητες τους. Στο κάτω κάτω της γραφής για να είναι εκεί κάτι έχουν κάνει <<τουλάχιστων οι περισσότεροι>>. Παρόλο αυτά υπάρχει έλλειψη πολιτικών και οχι μόνο δικαιωμάτων στις ελληνικές φυλακές και αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς. Το γεγονός οτι αυτό το ζήτημα απασχολεί πολιτικό σχηματισμό είναι θετικό. Το τι σκέφτεται ο καθένας όπως και τα κίνητρα πίσω απο τις πράξεις του δεν μπορούμε να τα γνωρίζουμε. Σημασία έχει οτι κάποιοι ενδιαφέρονται, μπορεί να μην είμαστε εμείς ή και ο Αλαβάνος, αλλά υπάρχουν άνθρωποι που αυτό το θέμα τους αφορά και εγώ τουλάχιστων τους στηρίζω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lazar
    Παράτα τα όλα και γύρνα πίσω, να βοηθήσεις στην πάλη της εργατιάς ενάντια στα ντόπια και ξένα συμφέροντα (σαν τα ντόπια και ξένα αρνάκια το Πάσχα μοιάζει), να αγωνιστούμε παρέα για ένα καλύτερο αύριο.
    lazar σε λίγο θα φτάσεις τον πελασγό και την ανθούλα και εσύ και θα ζητήσεις φορολογική δήλωση. Το οτι είμαι στο εξωτερικό γιατί εκεί βρήκα την ευκαιρία που ζητούσα δεν σημαίνει οτι έχασα το δικαίωμα να εκφέρω άποψη ή να ασχολούμαι με οτι συμβαίνει στην Ελλάδα.

  14. #4154
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από skyliner34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπότε από ποιόν κινδυνεύει η ελεύθερη έκφραση ας μη το συζητήσουμε. Γιατί αν δεν καταλαβαίνουμε ότι και ο χρυσαυγήτης έχει δικαίωμα στη διαδήλωση, τότε είμαστε γιαλαντζί δημοκράτες...
    Δικαίωμα βεβαίως καί έχει στη διαδήλωση.

    Αλλά να πάρει το λοστάρι που έχει δίπλα στο προσκέφαλό του, και να κατέβει στους δρόμους να κάνει πράξη αυτά στα οποία πιστεύει, δεν έχει το δικαίωμα, γιατί καταπατούν και καταστρατηγούν θεμελιώδη ανθρώπινα δικαιώματα και ελευθερίες.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος WAntilles : 10-09-07 στις 00:22.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  15. #4155
    Εγγραφή
    22-10-2002
    Περιοχή
    Aθήνα/Guildford/Bcn
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    859
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    ~15500/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    zyxel p-600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bzzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχήν

    Το 2004, ΝΔ ψήφισε το 33,9% του λαού. Να μη λέμε ότι π@@ρα μας κατέβει στο κεφάλι, ε;

    Αριθμητική τρίτης ή τετάρτης δημοτικού:

    Εγγεγραμένοι: 9.897.626
    ΝΔ: 3.359.058

    Διαίρεση 3.359.058 / 9.897.626 = 0,33938 = 33,39%

    Στοιχεία από Υπουργείο Εσωτερικών

    Δεύτερον

    Αυτούς που ψηφίζουν ΝΔ τους χαρακτηρίζουμε δεξιούς. Το σίγουρο πάντως είναι ότι το 90% από αυτούς που ψήφισαν ΝΔ, ψήφισαν εναντίον των οικονομικών τους (τουλάχιστον) συμφερόντων.

    Βέβαια και οι πασόκοι την προηγούμενη τετρατετία ψήφισαν κόμμα που εφάρμοσε ακριβώς την ίδια νεοφιλελεύθερη πολιτική. Αυτούς όμως δεν τους ονομάζουμε δεξιούς.

    Από την εμπερία μου πάντως, πιστεύω ότι είναι αναμφίβολο υπάρχει όντως διαφορά νοοτροπίας μεταξύ της βάσης του ΠΑΣΟΚ και της ΝΔ.
    Δε με ενδιαφέρουν καθόλου αυτοί που δεν ψήφισαν. Αν δε γουστάρουν να ανήκουν στην ελληνική κοινωνία, πρόβλημά τους. Γι' αυτό και είπα 45%. Το νεοφιλελεύθερη πολιτική το δέχομαι, απλά δε συμφωνώ με την καραμέλα της "δεξιάς".

Σελ. 277 από 339 ΠρώτηΠρώτη ... 257267272275276277278279282287297 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας