Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 19
  1. #1
    Εγγραφή
    07-01-2018
    Περιοχή
    Lost Highway
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    (dB) / 12.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Desktop Η/Υ μόλις γύρισε από το service του Πλαισίου όπου έγινε αλλαγή SSD (εντος εγγύησης,βάρεσε στο 6μηνο) μετά από 3 ημέρες πατάω το κουμπί και δεν ανοίγει,καμία αντίδραση. Το μεσημέρι δούλευε κανονικά, τον έκλεισα (τερματισμό κανονικά από windows) ακαι το απόγευμα που πήγα να τον ξανάνοιξω νεκρός ...
    Τι μπορεί να φταίει και τι ενέργειες πρέπει να κάνω δεδομένου της σωρείας προβλημάτων?
    Να ζητήσω αντικατάσταση? Γίνεται?
    Ευχαριστώ...
    Windows 7 64bit-Linux Mint 19.1 Cinnamon 64bit Dual Boot
    Opera v.60

  2. #2
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    3.884
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dataloss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι μπορεί να φταίει
    Πολλά μπορεί να φταίνε,
    ειδικά αν είναι από τα οικονομικά pre-built, δεδομένου ότι είναι build to a (low) price, τυπικά τα εξαρτήματα δεν θα είναι ΑΑΑ',
    συχνότερα τροφοδοτικό/μητρική, αλλά τώρα κάνουμε υποθέσεις.
    Αν μας έλεγες *τι* pc είναι...?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dataloss Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι ενέργειες πρέπει να κάνω δεδομένου της σωρείας προβλημάτων?
    Αν είναι εντός εγγύησης να τους το πας στο service.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dataloss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ζητήσω αντικατάσταση? Γίνεται?
    Αν χαλάει κάθε μέρα (γιατί αν είσαι στην 1ή-2ή βλάβη αυτά συμβαίνουν...) θα μπορούσες να το επιδιώξεις.
    Αν θα το πετύχεις χωρίς να φτάσεις στα δικαστήρια είναι συζητήσιμο.
    Και δεν ξέρω αν θα έχει και νόημα αν είναι να σου δώσουν ένα ίδιο.
    Θεωρητικά θα μπορούσες να ζητήσεις αναστροφή της πώλησης (που είναι ακόμα πιο απίθανο να δεχτούν...).

    Να ξεκινήσουμε να δούμε τι pc είναι (config/parts = ?)?
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  3. #3
    Εγγραφή
    07-01-2018
    Περιοχή
    Lost Highway
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    (dB) / 12.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Turbo x sphere με
    AMD Ryzen™ 3 3200G, 8GB DDR4 RAM στα 2.400MHz, SSD 240GB και HDD 1TB
    Τι μάρκα είναι ο SSD και τα υπόλοιπα εξαρτήματα ο Θεός και η ψυχή τους...

    - - - Updated - - -

    Turbo x sphere με
    AMD Ryzen™ 3 3200G, 8GB DDR4 RAM στα 2.400MHz, SSD 240GB και HDD 1TB
    Τι μάρκα είναι ο SSD και τα υπόλοιπα εξαρτήματα ο Θεός και η ψυχή τους...
    Windows 7 64bit-Linux Mint 19.1 Cinnamon 64bit Dual Boot
    Opera v.60

  4. #4
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    3.884
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dataloss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Turbo x sphere με
    AMD Ryzen™ 3 3200G, 8GB DDR4 RAM στα 2.400MHz, SSD 240GB και HDD 1TB
    Τι μάρκα είναι ο SSD και τα υπόλοιπα εξαρτήματα ο Θεός και η ψυχή τους...
    Όπως το'πες, ο Θεός και η ψυχή τους.

    Εγώ τι θα έκανα:
    α) εφόσον είναι εντός εγγύησης θα το πήγαινα στο service.
    β) αφού το επιδιορθώσουν, θα έριχνα μια ματιά μέσα να δω τι psu φοράει
    (γιατί κατά πάσα πιθανότητα φοράει κάτι των 20€)
    και αναλόγως θα άλλαζα psu.
    Και θα προσπαθούσα να το έχω πάνω σε ups.

    Και μην περιμένουμε νάναι και πολύ αξιόπιστο ένα pre-built με 300€, ε?
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  5. #5
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    11.626
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Συμφωνώ ότι πρέπει να πάει στο service αφού είναι εντός εγγύησης, αλλά διαφωνώ ότι δεν πρέπει να μας εκπλήσσει ότι χαλάει. Φτηνός υπολογιστής δεν σημαίνει μάπα hardware που θα κάνει τσαφ, αν ήταν κάτι τέτοιο θα το έδιναν χωρίς εγγύηση. Απλά μην περιμένεις να έχει επιδόσεις, αλλά το ότι θα δουλεύει πρέπει να είναι δεδομένο.

  6. #6
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    1.997
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dataloss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι μάρκα είναι ο SSD και τα υπόλοιπα εξαρτήματα ο Θεός και η ψυχή τους...
    κατέβασε το hwinfo για να βρεις τι μάρκα είναι το κάθε εξάρτημα του PC.

    Όσο για το πρόβλημα δοκίμασε το burn in test

    Για τη μητρική μπορείς να αγοράσεις post card συμβατή με θύρα pci ή pci-e ανάλογα τι έχει το pc.
    Δες ένα βίντεο για το πως λειτουργεί η post card.


    Για το τροφοδοτικό (PSU) θες PSU tester.
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  7. #7
    Εγγραφή
    05-12-2008
    Μηνύματα
    2.854
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    Not for public
    Pre-built PC και εντός εγγύησης = δεν το αγγίζεις, αλλά τους το πας να το φτιάξουν

  8. #8
    Εγγραφή
    12-09-2012
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ ότι πρέπει να πάει στο service αφού είναι εντός εγγύησης, αλλά διαφωνώ ότι δεν πρέπει να μας εκπλήσσει ότι χαλάει. Φτηνός υπολογιστής δεν σημαίνει μάπα hardware που θα κάνει τσαφ, αν ήταν κάτι τέτοιο θα το έδιναν χωρίς εγγύηση. Απλά μην περιμένεις να έχει επιδόσεις, αλλά το ότι θα δουλεύει πρέπει να είναι δεδομένο.
    Δεν μπορείς να δώσεις Η/Υ χωρίς εγγύηση. Ειδικά όταν είσαι τόσο μεγάλη επιχείρηση.


    Προσωπικά θα σου έλεγα να μην το ανοίξεις καν, ούτε για να του βάλεις έξτρα θύρα pci/pci-e για να λύσεις τα προβλήματά του. Αν τους ζητήσεις αντικατάσταση σε αυτή τη φάση δεν θα δεχτούν. Όπως το βλέπω για να έχεις ελπίδες θα πρέπει να το πας 3-4 φορές στο service τους και τότε να τους πεις: "Σας το έχω φέρει 3-4 φορές, προφανώς έχει πρόβλημα από τη μάνα του. Μπορείτε να του κάνετε αντικατάσταση;"

  9. #9
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    3.884
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φτηνός υπολογιστής δεν σημαίνει μάπα hardware που θα κάνει τσαφ, αν ήταν κάτι τέτοιο θα το έδιναν χωρίς εγγύηση. Απλά μην περιμένεις να έχει επιδόσεις, αλλά το ότι θα δουλεύει πρέπει να είναι δεδομένο.
    Θεωρητικά έχεις δίκιο, θα έπρεπε να είναι δεδομένο.
    Πρακτικά δεν συμβαίνει σε αυτές τις κατηγορίες τιμής.

    Τα pre-buits, πρέπει να πετύχουν ένα στόχο (τιμή λιανικής).
    εξαρτήματα + κέρδος + φπα = τιμή.
    O ΦΠΑ είναι δεδομένος, το κέρδος της αλυσίδας είναι δεδομένο, μένουν τα εξαρτήματα.
    Στα pre-builts των 300-400€ βρίσκεις μέσα εξαρτήματα και συνδυασμούς που για να το πω ευγενικά δεν θα ήταν η 1ή επιλογή μου.
    Ο παράγων που οδηγεί τις επιλογές των εξαρτημάτων δεν είναι η αξιοπιστία/επιδόσεις, ούτε καν το value/$, μόνο το κόστος.

    Γίνονται οικονομίες, και κάποιες απ'αυτές μπορεί να είναι ok (κανείς λογικός δεν περιμένει ένα καλό κουτί σε φτηνό pc),
    κάποιες μπορεί να είναι συζητήσιμες (πχ 8Gb ram αντί για 16 για να γλυτώσουμε ~25€, ή dramless ssd),
    κάποιες είναι απλώς αναμενόμενες και λογικές (-1/2 γενεά/γενεές cpu, stock cooler, χαμηλότερης συχνότητας ram, τελείως βασική μητρική),
    κάποιες είναι απλώς ενοχλητικές (φουρφούρια που χαλάνε στο εξάμηνο για να γλυτώσουμε 5€),
    κάποιες είναι επικίνδυνες (συνήθως το τροφοδοτικό).

    Εννοείται ότι ξέρουν ότι το τροφοδοτικό των 20€ έχει failure rate >10% εντός του 1ού χρόνου,
    και ότι οι x ssd της kingston (πχ) βγήκαν προβληματικοί και έχουν επίσης 10% rate (αλλά είναι σε προσφορά απ'την διανομή),
    αλλά εφόσον καλύπτονται από εγγύηση απ'την διανομή αυτοί θα μπουν πάνω λόγω κόστους.

    Γιατί αν μπει κάτι καλύτερο, ή θα πρέπει να κόψουν το % κέρδους (που είναι no-no),
    ή θα είναι +50€ για ένα στοιχειωδώς αξιοπρεπές τροφοδοτικό, +30€ για ένα αξιοπρεπές ssd,
    στην οποία περίπτωση είμαστε +80€ στην λιανική,
    έχοντας τα *ίδια* specs να γράψουμε στην μπροσούρα = δεν θα πουληθεί ποτέ.
    Γιατί τυπικά απευθύνονται σε ένα κοινό που δεν ξέρει τι είναι το τροφοδοτικό ούτε ότι υπάρχουν πολλά είδη ssd.
    Και ο σκοπός είναι να πουλήσουν, όχι να εκπαιδεύσουν τον υποψήφιο αγοραστή

    Προσωπικά, έχω δει τόσα χαλασμένα, και πολλά απ'αυτά σύντομα (εντός εγγύησης), που έχει πάψει να με εκπλήσσει.
    Το θετικό είναι ότι αν τους αλλάξεις ένα τροφοδοτικό, αν η μητρική είναι ok συνήθως θα ζήσουν αρκετά.

    Η κατάσταση είναι *λίγο* καλύτερη στα pre-builts των μεγάλων (dell/lenovo/hp),
    που επίσης γίνονται ανάλογοι συμβιβασμοί αλλά τουλάχιστον δεν παίρνουν φωτιά τα τροφοδοτικά.

    Στα φτηνά/οικιακά/φοιτητικά/soho μηχανήματα που πωλούνται μαζικά αυτή είναι η κατάσταση.
    Και όσο πιο φτηνά, τόσο χειρότερα.
    Οπότε στα pre-builts με 3-4 κατοστάρικα να ρυθμίζουμε τις προσδοκίες/απαιτήσεις μας αναλόγως.

    Η κατάσταση μπορεί να γίνει σημαντικά καλύτερη αν ξέρουμε να κάνουμε το δικό μας build,
    καθότι γλυτώνοντας μέρος από το % κέρδους του συναρμολογητή θα διαθέσουμε τους πόρους για καλύτερα εξαρτήματα
    (που αν αρχίσουμε να διαλέγουμε τα πιο ωραία εξαρτήματα θα διαπιστώσουμε ότι ξεφεύγουμε απ'το price point...).

    Αν είναι για δουλειά, και θέλουμε εγγυήσεις ότι το x δουλεύει, και ότι δεν γίνονται γκάφες με την συμβατότητα εξαρτημάτων,
    και θέλουμε και σοβαρή εγγύηση, και δεν θέλουμε/ξέρουμε να ασχοληθούμε οι ίδιοι,
    πάμε στους μεγάλους και παραγγέλνουμε ένα workstation
    (που θα το πληρώσουμε πέτσινο βέβαια) και τα παραπάνω είναι λυμένα.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  10. #10
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    11.626
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από K1m0n Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα pre-buits, πρέπει να πετύχουν ένα στόχο (τιμή λιανικής).
    εξαρτήματα + κέρδος + φπα + επιστροφές = τιμή.
    Ξεχνάς κάτι πολύ σημαντικό στην εξίσωση, το οποίο έβαλα εγώ: το κόστος από τη χασούρα από επιστροφές λόγω ελαττωματικών κομματιών. Συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες, αλλά αυξάνει το κόστος, αλλιώς μπαίνεις μέσα. Όσο πιο σκάρτο πράμα πουλάς, τόσο πιο πολλές επιστροφές έχεις. Είναι δικό σου θέμα λοιπόν ως πωλητής να αποφασίσεις αν α) θα μπαίνεις μέσα για να είσαι ανταγωνιστικός, ή β) θα βάλεις ένα κόστος για αυτό στην τιμή λιανικής, αυξάνοντάς την.

  11. #11
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    3.884
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    το κόστος από τη χασούρα από επιστροφές λόγω ελαττωματικών κομματιών. Συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες, αλλά αυξάνει το κόστος, αλλιώς μπαίνεις μέσα.
    Σωστό, ήταν απλοποιημένο.
    Το θέμα είναι ότι το κόστος αντικατάστασης του x χαλασμένου εξαρτήματος εντός εγγύησης
    το καλύπτει η εδώ διανομή και το μετακυλύει στον παραπάνω της και τελικά φτάνει στον αρχικό vendor.
    Οπότε, δεν του είναι απαγορευτικό να πει "βάλε την psu που βάζει ο κινέζος στο κουτί"
    (και ας ξέρει ότι θα πεθάνει σε 6 μήνες) φτάνει να πετύχει το price-point.
    Γιατί αν το κάνει σωστά, αν βάλει ένα σωστό τροφοδοτικό, έχει +30-50€ bom, και σε αυτήν την κατηγορία τιμής είναι απαγορευτικό.
    Για τον συναρμολογητή μένει το κόστος σε ώρες του service
    (που σε ένα βαθμό οι επισκέψεις στο service μπορεί να είναι και επιθυμητές -> "πήγα στο x και με εξυπηρέτησαν αμέσως")
    και της παραπάνω διαδικασίας επιστροφής/αντικατάστασης,
    και ή τα έχει υπολογίσει σωστά (οπότε βγάζει ένα μικρό % κέρδους) ή όχι (οπότε αν κάνει μόνο αυτό δεν τον βλέπω καλά).

    Δεν είμαι στο λογιστήριο τους για να ξέρω, αλλά απ'ότι βλέπω όλοι συνεχίζουν αυτήν την πρακτική,
    οπότε μάλλον τους βγαίνουν τα νούμερα.

    Τεςπα, το θέμα μου ήταν να εξηγήσω τι προσδοκίες μπορεί να έχει κανείς αγοράζοντας φτηνό pre-built,
    αν το κατάφερα ok, αν όχι, κάθε διόρθωση επι της ουσίας καλοδεχούμενη.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  12. #12
    Εγγραφή
    07-01-2018
    Περιοχή
    Lost Highway
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    (dB) / 12.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Με το χαρτί του πρώτου σέρβις είδα ότι μπήκε ssd της wd.
    Τώρα για το καινούργιο πρόβλημα κανονίσαμε να έρθει να το πάρει κουριερ με δική τους χρέωση.Τους ανέφερα για πρώτη φορά χωρίς να πιέσω την αντικατάσταση, θα δούμε πως θα πάει,μόλις έχω νεότερα θα ενημερώσω.
    PSU έχω ένα αρκετά καλό από τον παλιό μου που είχα πάρει πάλι από το πλαίσιο αλλά είχα κάνει build ο ίδιος.
    Πήγα σε pre build για οικονομικούς λόγους (άτοκη χρηματοδότηση) αλλά και γιατί έπεσαν οι απαιτήσεις μου κατακόρυφα, πλέον το θέλω μόνο για browsing και ταινίες οπότε αν ήταν αξιόπιστο δεν θα είχα κανένα θέμα.
    Windows 7 64bit-Linux Mint 19.1 Cinnamon 64bit Dual Boot
    Opera v.60

  13. #13
    Εγγραφή
    19-01-2006
    Περιοχή
    Ν. Ηράκλειο
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.611
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/1Gbps
    ISP
    InaLan
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    AVM Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dataloss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Με το χαρτί του πρώτου σέρβις είδα ότι μπήκε ssd της wd.
    Τώρα για το καινούργιο πρόβλημα κανονίσαμε να έρθει να το πάρει κουριερ με δική τους χρέωση.Τους ανέφερα για πρώτη φορά χωρίς να πιέσω την αντικατάσταση, θα δούμε πως θα πάει,μόλις έχω νεότερα θα ενημερώσω.
    PSU έχω ένα αρκετά καλό από τον παλιό μου που είχα πάρει πάλι από το πλαίσιο αλλά είχα κάνει build ο ίδιος.
    Πήγα σε pre build για οικονομικούς λόγους (άτοκη χρηματοδότηση) αλλά και γιατί έπεσαν οι απαιτήσεις μου κατακόρυφα, πλέον το θέλω μόνο για browsing και ταινίες οπότε αν ήταν αξιόπιστο δεν θα είχα κανένα θέμα.
    προσεξε αν αλλαξεις κατι μονος σου μην "σπάσεις" την εγγύηση. μιλαμε για prebuild άρα ενιαία εγγύηση και οχι ανα κομμάτι. Οποτε καθε φορα που παει στο service πρέπει να παει όπως ήταν στην αγορα.

  14. #14
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    1.997
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dataloss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Με το χαρτί του πρώτου σέρβις είδα ότι μπήκε ssd της wd.
    Τώρα για το καινούργιο πρόβλημα κανονίσαμε να έρθει να το πάρει κουριερ με δική τους χρέωση.Τους ανέφερα για πρώτη φορά χωρίς να πιέσω την αντικατάσταση, θα δούμε πως θα πάει,μόλις έχω νεότερα θα ενημερώσω.
    PSU έχω ένα αρκετά καλό από τον παλιό μου που είχα πάρει πάλι από το πλαίσιο αλλά είχα κάνει build ο ίδιος.
    Πήγα σε pre build για οικονομικούς λόγους (άτοκη χρηματοδότηση) αλλά και γιατί έπεσαν οι απαιτήσεις μου κατακόρυφα, πλέον το θέλω μόνο για browsing και ταινίες οπότε αν ήταν αξιόπιστο δεν θα είχα κανένα θέμα.
    Ένα mini pc (low budget pc) για αυτή τη δουλειά πιστεύω θα ήταν αρκετό πολύ καλά λόγια έχω ακούσει για την παρακάτω μάρκα να την έχεις στα υπόψιν μελλοντικά. Υπάρχουν βέβαια και τα refurbished βέβαια δεν ξέρω αν αξίζει η αγορά τους θα σου απαντήσουν άλλοι για αυτό πιο ειδικοί.


    - - - Updated - - -

    https://www.bee-link.net/products/be...2513791647986#
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  15. #15
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    11.626
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Εγώ έχω bee link mini pc και όχι απλά είμαι ευχαριστημένος, αλλά κάνω και περισσότερα απ' ότι αρχικά σχεδίαζα, ξεπέρασε τις προσδοκίες μου!

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας