Εμφάνιση 1-5 από 5
  1. #1
    Εγγραφή
    15-07-2006
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ- Λαμια-πηγαινε ελα...
    Ηλικία
    72
    Μηνύματα
    697
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΟΣ
    Router
    SpeedTouch 585i v.6
    Καλημερα φιλοι μου....Σημερα,λοιπον,που ανοιξε η πλατφορμα,προσπαθω να μπω στο Συστημα,αλλα αδυνατον...γινεται ενας χαμος φανταζομαι....το ιδιο θα συμβαινει & με ολους οπου προσπαθουν να μπουν να βαλουν τα στοιχεια τους....υπομονη. τι αλλο ?

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ.jpg 
Εμφανίσεις:  25 
Μέγεθος:  125,6 KB 
ID: 238761

  2. #2
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.337
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Δεν ανοιξε ακομα. Στο γραφει «δεν ειναι διαθεσιμη»

  3. #3
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Νομίζω τις πρώτες μέρες μπαίνουν με βάση το τελευταίο ψηφίο του ΑΦΜ ή κάτι τέτοιο.

  4. #4
    Εγγραφή
    15-07-2006
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ- Λαμια-πηγαινε ελα...
    Ηλικία
    72
    Μηνύματα
    697
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΟΣ
    Router
    SpeedTouch 585i v.6
    Δοκιμασα να μπω πριν κανα 2ωρο....και επειδη ειπαν οτι σημερα ανοιγει η πλατφορμα....Ομως, δεν ακουσα αν ισχυει το ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ψηφιο, του ΑΦΜ....Αυτο που υποψιαζομαι εγω, ειναι οτι ολοι θα προσπαθουν να μπουν & εχει μπλοκαρει το Συστημα....για να δουμε & αργοτερα....

    - - - Updated - - -

    Διαβαζω τωρα αυτο:
    <<Ώρα «μηδέν» για την επιδότηση ρεύματος, την επιστροφή, δηλαδή, έως 600 ευρώ για την ρήτρα αναπροσαρμογής που πληρώθηκε στους λογαριασμούς του ηλεκτρικού ρεύματος τους προηγούμενους μήνες.

    Σύμφωνα με πληροφορίες, από το μεσημέρι και μετά θα μπορεί κανείς να έχει πρόσβαση στην πλατφόρμα, με τις αιτήσεις να γίνονται με βάση το τελευταίο ψηφίο του ΑΦΜ. «Όλα είναι έτοιμα, ωστόσο περιμένουμε κάποιες ενέργειες της ΑΑΔΕ για να μπορεί να τεθεί σε εφαρμογή το Power Pass», τόνισαν πηγές του Υπουργείου Ψηφιακής Διακυβέρνησης>>.....Μαλιστα.....αναμενουμε λοιπον.

    - - - Updated - - -

    Η Πλατφορμα ανοιξε....Αιτηση για σημερα μπορουν να κανουν, οσων το ΑΦΜ ληγει σε 1...Μαλιστα...αρα ας περιμενουμε τις επομενες μερες...το δικο μου ληγει σε 5.....

  5. #5
    Εγγραφή
    19-09-2017
    Μηνύματα
    183
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    θελω να κανω αίτηση στο power pass αλλα εχει λήξει η δωρεαν παραχώρηση στις 12/2021 αν κανω αίτηση στην αλλη πλατφορμα της ΑΑΔΕ για βεβαιωση κατοικίας καλυπτομαι?
    μηπως πρεπει να δηλώσω στο ε1 το φετινό την πρωτη κατοικια μαζι με αιτηση παραχώρησης? δεν προλαβενω νομίζω..

    αν δεν ταυτοποιούνται θα ενημερωθώ αμεσα για να κανω νεα αίτηση στο powerpass ? λεω να δοκιμάσω με βεβαίωση πρωτης κατοικίας απο την πλατφορμα του ΑΑΔΕ ..

    τι προτείνεται εσεις?

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας