Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    19-11-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    28
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπερα σας.

    Είμαι συνδρομητής σας παραπάνω παρά πολλά χρόνια και ήμουν πολύ ευχαριστημένος μέχρι που μπήκε στην ζωή μου το vdsl. Ειδικά τα τελευταία δυο χρόνια έχω απογοητευτεί παρά πολύ από τις υπηρεσίες σας και ειδικα το τεχνικό τμήμα. Πολλαπλές αποσυνδέσεις (το τεχνικό τμήμα δεν βλέπει αποσυνδέσεις αλλά εγώ δεν έχω Ίντερνετ), και το ρουτερ το οποίο το έχουμε πληρώσει δεν μπορούμε να το αξιοποιήσουμε 100%.

    Η απάντηση στο θέμα του Ίντερνετ ήταν να φύγω από την εταιρία και να διαλέξω έναν διαφορετικό πάροχο. Δλδ δεν λύνετε το πρόβλημα αλλά διώχνουμε τον πελάτη. Η πιο εύκολη λύση για εσας είναι αυτή.

    Δευτερον. Το ρουτερ το οποίο έχω αγοράσει από εσας, δεν μπορώ να το αξιοποιήσω 100% διότι δεν γίνεται. Η γιγαβιτ θύρα δεν είναι ανοιχτή στην ονομαστική της ταχύτητα, η θύρα usb δεν μπορεί να αξιοποιηθεί έστω και για έναν απλό λόγο: να συνδέσεις έναν οικιακό εκτυπωτή. Σκέφτηκα να αλλάξω ρουτερ εφόσον εσείς έχετε κλειδώσει αυτές της δυνατότητες και ζήτησα τους κωδικούς voip για να ακούσω ξανά: δεν γίνεται. Εντέλει πληρώνουμε μια εταιρία για κάποιες υπηρεσίες τις οποίες δεν γουστάρει να της προσφέρει στον πελάτη που την ΠΛΗΡΩΝΕΙ. Για να μην πω για τους άσχετους που έχετε στο τεχνικό τμήμα οι οποίοι παίζουν με την νοημοσύνη σου και δεν είναι καν καταρτισμένοι για την θέση αυτή.

    Υπάρχει λύση;
    3) μη προσεχε φαυλη γυναικι μελι γαρ αποσταζει απο χειλεων γυναικος πορνης η προς καιρον λιπαινει σον φαρυγγα
    4) υστερον μεντοι πικροτερον χολης ευρησεις και ηκονημενον μαλλον μαχαιρας διστομου


    Παροιμίαι

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.344
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλημέρα Peniel ,

    Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου προκειμένου να εξυπηρετήσουμε;

    Γιώργος, Nova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας