Εμφάνιση 1-1 από 1
  1. #1
    Εγγραφή
    18-03-2019
    Μηνύματα
    9
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Γεια σας παιδιά,

    μια γειτόνισσα μεγάλης ηλικίας έβαζε στο κινητό της μια κάρτα των 15 ευρώ κάθε μήνα και έμπαινε αυτόματα το πρόγραμμα CU Combo L, ενώ περίσσευαν γύρω στα 2 ευρώ.

    Αυτή τη φορά τα 15 ευρώ καταναλώθηκαν όλα (1.5 ευρώ φόρος + 13.5 το πακέτο) και πιθανότατα της ενεργοποιήθηκε το CU Unlimited.

    Δεν έχει smartphone και στο 1252 δεν αναφέρει πουθενά για απεριόριστα λεπτά ομιλίας, ενώ και με το sms ενημέρωσης πάλι δεν βγαίνει άκρη για το τι ακριβώς έχει. Πιθανότατα έκαναν αλλαγή στο πρόγραμμα, αλλά δεν μπορώ να βγάλω άκρη.

    Γνωρίζει κάποιος αν όντως έγινε κάτι τέτοιο; Δεν έχει κατάστημα vodafone στην περιοχή για να βγάλει άκρη και εγώ δεν είμαι συνδρομητής CU για να ξέρω καλά τι ισχύει και τι όχι.



    Ενημέρωση:


    Τελικά υπάρχει ανακοίνωση από την Vodafone που αναφέρει το παρακάτω:

    Το Vodafone CU καταργεί τα εμπορικά διαθέσιμα πακέτα CU Combo και Combo L. Για τους Vodafone CU συνδρομητές που έχουν το πακέτο CU Combo με αυτόματη ενεργοποίηση, θα ενεργοποιείται πλέον αυτόματα το πακέτο CU Combo M με 10,9€. Για τους συνδρομητές που έχουν το πακέτο CU Combo L με αυτόματη ενεργοποίηση, θα ενεργοποιείται πλέον αυτόματα το πακέτο CU Unlimited με 13,50€.

    https://www.vodafone.gr/vodafone-ell...-kartokinitis/
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος rafinos : 06-07-22 στις 21:16.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας