Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    08-02-2020
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    271
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    24mbps
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Technicolor TD5136v2
    SNR / Attn
    9.4(dB) / 20(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καλησπερα,

    Ενας φιλος μου επειδη ερχοταν η ημερα να ανανεωσei το συμβολαιο στην nova επελεξε να το σπασει και να μεταβει στην cosmote. Οταν ομως πηγε στην cosmote και εκανε τα χαρτια, η nova δεν εδινε την γραμμη, και το καφαο της περιοχης ειναι γεματο με αποτελεσμα η cosmote να τον βαλει σε λιστα αναμονης. Καποια στιγμη η cosmote του ειπε για να παρει πισω την γραμμη πρεπει να παρει εναν proxy αριθμο απο την nova

    Eμενα η ερωτηση ειναι τι πρεπει να κανει ο φιλος μου. Εγω ηξερα πως η γραμμες ολες ειναι του οτε και απλα τις δανειζει στους αλλους.

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chrislamp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα,

    Ενας φιλος μου επειδη ερχοταν η ημερα να ανανεωσei το συμβολαιο στην nova επελεξε να το σπασει και να μεταβει στην cosmote. Οταν ομως πηγε στην cosmote και εκανε τα χαρτια, η nova δεν εδινε την γραμμη, και το καφαο της περιοχης ειναι γεματο με αποτελεσμα η cosmote να τον βαλει σε λιστα αναμονης. Καποια στιγμη η cosmote του ειπε για να παρει πισω την γραμμη πρεπει να παρει εναν proxy αριθμο απο την nova

    Eμενα η ερωτηση ειναι τι πρεπει να κανει ο φιλος μου. Εγω ηξερα πως η γραμμες ολες ειναι του οτε και απλα τις δανειζει στους αλλους.
    Ο πάροχος όταν νοικιάζει μια γραμμή την νοικιάζει με τον χρόνο, αρκετές φορές ανάλογα την περιοχή ο πάροχος κρατάει την γραμμή μήπως βρει μετά άλλον συνδρομητή να βάλει πάνω.
    Δεν μπορεί να κάνει κάτι

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας