Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    30-12-2012
    Περιοχή
    Κρήτη
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    28264/ 2757
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Entry 2
    Path Level
    Interleaved
    Γεια σας

    Προχθές ήρθανε οι τεχνικοί της Cosmote και μας βάλανε την καλωδίωση για την οπτική ίνα λόγο του γείτονα μου που έκανε καινούρια σύνδεση από την δράση SFBB στο σίτε φυσικά! Τώρα έχω την εξής απορία γιατί όσο και να έψαξα στο ιντερνέτ δεν βρήκα απάντηση! Εγώ έχω 50 Mbps Vdsl γραμμή για την ώρα και φυσικά θέλω να συνδεθώ με την οπτική ίνα μιας και είναι έξω από την πόρτα μου!(1ον) που πρέπει να απευθυνθώ ?Στο ίδιο σίτε όπως έκανε ο γείτονας μου? Πρέπει να κάνω νέα σύνδεση η συνδέουν και παλιούς συνδρομητές?και (2ον) και ίσως το πιο βασικό μου κομμάτι είναι ότι η σύνδεση μου είναι ΟΤΕ υπαλληλικό χάνετε η γίνεται και σε αυτό? Ευχαριστώ

  2. #2
    Εγγραφή
    05-06-2015
    Περιοχή
    Κέρκυρα/Ξάνθη
    Μηνύματα
    1.121
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10998
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΞΑΝΘΗ
    Router
    ZyXEL VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 3.7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    1ον ναι πας στο sfbb.gr και από τον έλεγχο διαθεσιμότητας εκδίδεις κουπόνι. 2ον εννοειται συνδέουν και παλιούς συνδρομητές
    3ον πιθανότατα θα κανεις νέο συμβόλαιο.

  3. #3
    Εγγραφή
    23-11-2022
    Περιοχή
    New York
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    soonsauce
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ast4napane Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας

    Προχθές ήρθανε οι τεχνικοί της Cosmote και μας βάλανε την καλωδίωση για την οπτική ίνα λόγο του γείτονα μου που έκανε καινούρια σύνδεση από την δράση SFBB στο σίτε φυσικά! Τώρα έχω την εξής απορία γιατί όσο και να έψαξα στο ιντερνέτ δεν βρήκα απάντηση! Εγώ έχω 50 Mbps Vdsl γραμμή για την ώρα και φυσικά θέλω να συνδεθώ με την οπτική ίνα μιας και είναι έξω από την πόρτα μου!(1ον) που πρέπει να απευθυνθώ ?Στο ίδιο σίτε όπως έκανε ο γείτονας μου? Πρέπει να κάνω νέα σύνδεση η συνδέουν και παλιούς συνδρομητές?και (2ον) και ίσως το πιο βασικό μου κομμάτι είναι ότι η σύνδεση μου είναι ΟΤΕ υπαλληλικό χάνετε η γίνεται και σε αυτό? Ευχαριστώ run 3
    Νομίζω ότι δεν είναι απαραίτητο να δημιουργήσετε μια νέα σύνδεση, μπορείτε να συνδέσετε παλιούς συνδρομητές. Σημαίνει ότι συνδέουν επίσης παλιούς συνδρομητές όπως εσείς.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας