Σελ. 14 από 117 ΠρώτηΠρώτη ... 491213141516192434 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 196-210 από 1743
  1. #196
    Εγγραφή
    22-11-2005
    Περιοχή
    Περισσός
    Μηνύματα
    52
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΕΡΙΓΙΑΛΙ
    Router
    Fritz!Box 7140
    SNR / Attn
    11(dB) / 23(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν, για να το κλείνουμε το ζήτημα, γιατί βγαίνουμε και offtopic.

    Εγώ γνωρίζω τους λόγους που χρειάζομαι root, όπως είχα και jailbreak για όσο χρησιμοποιούσα iOS.

    Γνωρίζω τους κινδύνους που μπορούν να προκύψουν από το root, αλλά γνωρίζω επίσης και πως λειτουργεί το root.

    Αν δεν γνωρίζεις, να σε ενημερώσω πως τη διαχείριση για το ποιά εφαρμογή θα πάρει root δικαιώματα, την έχει το magisk.

    Μπορείς να ορίσεις να δώσεις έγκριση root ή μη, ακόμα και μέσω fingerpint.

    Οπότε όχι, δεν είναι κ@λοχανείο η φάση του root. Εσύ επιλέγεις ποια εφαρμογή θα αποκτήσει root rights, εσύ επιλέγεις αν θα κάνεις revoking τα root rights, κλπ, κλπ.

    Οπότε δεν κινούμαι στα κουτουρού, ούτε κάνω τρύπιο το σύστημα.

    Όπως ακριβώς και στο linux παίρνεις root rights κατά το δοκούν, έτσι και στο android.

    Αν τώρα, δεν γνωρίζεις ούτε από GNU/linux, δεν πειράζει, απλώς μην προδικάζεις τη φάση, αν δεν γνωρίζεις.

    Από 'κει και πέρα, ο καθένας είναι ελεύθερος να δουλεύει όπως θέλει τα συστήματά του.

    Άλλος έχει χρέπι κινητό 6ετίας, ανενημέρωτο, άλλος έχει αποκλειστικά iOS γιατί κόπτεται για τα updates, άλλος έχει custom ROMS με τα latest security patches από google, με root ή μη, κλπ, κλπ.

    Και απ'τη στιγμή που οι εφαρμογές μπορούν να λειτουργήσουν αψεγάδιαστα με root, χάρη στο εργαλείο του zygisk και της denylist, ναι, θα το δουλέψω έτσι. And I'm not even sorry.
    Εσύ το ξέρεις και το δουλεύεις σωστά.
    Αυτός που φτιάχνει την εφαρμογή όμως δεν ξέρει σε ποιον απευθύνεται. Οπότε καθαρά για θέμα ασφάλειας και για να μη βγεί ο Μήτσος και πει "εμένα με χακέψανε", αποκλείει την πρόσβαση σε rooted συσκευές.
    Εσύ κάνεις την επιλογή σου, και ο δημιουργός του app τη δική του.

  2. #197
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.461
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KTed Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσύ το ξέρεις και το δουλεύεις σωστά.
    Αυτός που φτιάχνει την εφαρμογή όμως δεν ξέρει σε ποιον απευθύνεται. Οπότε καθαρά για θέμα ασφάλειας και για να μη βγεί ο Μήτσος και πει "εμένα με χακέψανε", αποκλείει την πρόσβαση σε rooted συσκευές.
    Εσύ κάνεις την επιλογή σου, και ο δημιουργός του app τη δική του.
    Συμφωνούμε.

    Το θέμα εδώ όμως είναι άλλο.

    Το root ΔΕΝ μπορεί να το ανιχνεύσει η εφαρμογή, γιατί το root συμβαίνει on fly σε πεδίο της μνήμης που τρέχει πρώτο (zygote), πριν τρέξει οποιαδήποτε άλλη εφαρμογή.

    Οπότε, όχι, καμία εφαρμογή δεν μπορεί να κρίνει αν είμαι rooted ή όχι, γιατί ΔΕΝ μπορεί να το ανιχνεύσει.

    Εμένα η εφαρμογή δεν ανοίγει καν, δεν είναι ότι μου πετάει μήνυμα σφάλματος λόγω root.

    Και όπως είπα παραπάνω, ήδη σε άλλη rooted συσκευή, τρέχει κανονικά και με τη βούλα!

    Οπότε τα περί root, δεν έχουν θέση στο πρόβλημα μου. Απλά τα πράγματα.

  3. #198
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    2.980
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    AVM FRITZ 7590
    SNR / Attn
    9,1(dB) / 6,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μετά από πολλές προσπάθειες τελικά επιβεβαίωσα ό,τι κίνηση και αν κάνεις μετά από λίγο σε πετάει στην αρχική οθόνη και δεν μπαίνει με τίποτα
    είτε βάλεις κωδικούς είτε βάλεις face id
    δοκίμασα ακόμα και να μην βάλλω ταυτότητα και δίπλωμα στο wallet
    αν απεγκαταστησεις την εφαρμογή και την ξαναβάλεις ολοκληρώνει κανονικά μετα αν την ξανακαλέσεις την εφαρμογή σε πετάει στην αρχική σελίδα
    και ενώ βαζεις κωδικούς ή face id και τους δέχεται δεν προχωράει για να δεις το δίπλωμα και την ταυτότητας

  4. #199
    Εγγραφή
    05-06-2017
    Μηνύματα
    1.077
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    HOL - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    Router
    TP-Link Archer VR600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από matrix1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επιχειρημα ή χιουμορ; Αν ειναι το πρωτο, ριξε και συ μια ματια στο πληκτρολογιο σου για να μαθεις την νεα ΑλφαΒητα, με την οποια συμφωνα με σενα, θα γινονται απο εδω και περα οι ορισμοι προτεραιοτητας με βαση το πρωτο γραμμα του επωνυμου μας. Και εις ανωτερα.

    Και για να παμε με την λογικη σου, δες το αριθμητικο πληκτρολογιο που ειναι αριθμητικο αρα "ειδικο" και οχι qwerty και θα καταλαβεις οτι το μηδεν ειναι κατω, πριν, απο το 1.
    Χιούμορ είναι καθώς πρόκειται για ένα μηδαμινό πρόβλημα που δουλειά έχει μόνο να υπάρχει λιγοστό traffic με περιορισμό πρόσβασης, και εγώ το 9 εχω για τελευταίο ψηφίο στο ΑΦΜ, τι θα πώ; γιατί δεν ξεκινάει απο το 9 και φτάνει στο 0;
    Την επόμενη φορά θα μπορούσαν να το κάνουν και με τυχαία σειρά, να έχει και λίγο σασπένς...
    Scuderia Ferrari

  5. #200
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Black3539 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χιούμορ είναι καθώς πρόκειται για ένα μηδαμινό πρόβλημα που δουλειά έχει μόνο να υπάρχει λιγοστό traffic με περιορισμό πρόσβασης, και εγώ το 9 εχω για τελευταίο ψηφίο στο ΑΦΜ, τι θα πώ; γιατί δεν ξεκινάει απο το 9 και φτάνει στο 0;
    Την επόμενη φορά θα μπορούσαν να το κάνουν και με τυχαία σειρά, να έχει και λίγο σασπένς...



    Έτσι όχι πάντα οι ίδιοι και οι ίδιο να γκρινιάζουν!!

  6. #201
    Εγγραφή
    07-01-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16214/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    Fritz!Box 7330
    SNR / Attn
    9(dB) / 3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ariusbb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειρωνεία που θέλει κάποιος να περάσει ευαίσθητα δεδομένα σε συσκευή με root;
    Μα τι πιο φυσιολογικό θα έλεγε κανείς….
    Εξαρτάται γενικά και αν ξέρεις τι σου γίνεται... Επίσης για να πάρει κάποια εφαρμογή root priviledges πρέπει να την αφήσεις...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν πρέπει να φταίει το root. Η εφαρμογή δεν ανοίγει καν.

    Και συν τοις άλλοις, στη συσκευή που άνοιξε εντέλει, φοράει ίδια ROM, ίδια έκδοση android, ίδιο magisk , επομένως δεν πρέπει να φταίει το root στην προκειμένη.
    Σε εμένα πριν το κρύψω στην deny list δεν άνοιγε επίσης....

  7. #202
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.180
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων

    Έτσι όχι πάντα οι ίδιοι και οι ίδιο να γκρινιάζουν!!
    Τελικά στο εξωτερικό παίζει?
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  8. #203
    Εγγραφή
    07-01-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16214/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    Fritz!Box 7330
    SNR / Attn
    9(dB) / 3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνούμε.

    Το θέμα εδώ όμως είναι άλλο.

    Το root ΔΕΝ μπορεί να το ανιχνεύσει η εφαρμογή, γιατί το root συμβαίνει on fly σε πεδίο της μνήμης που τρέχει πρώτο (zygote), πριν τρέξει οποιαδήποτε άλλη εφαρμογή.

    Οπότε, όχι, καμία εφαρμογή δεν μπορεί να κρίνει αν είμαι rooted ή όχι, γιατί ΔΕΝ μπορεί να το ανιχνεύσει.

    Εμένα η εφαρμογή δεν ανοίγει καν, δεν είναι ότι μου πετάει μήνυμα σφάλματος λόγω root.

    Και όπως είπα παραπάνω, ήδη σε άλλη rooted συσκευή, τρέχει κανονικά και με τη βούλα!

    Οπότε τα περί root, δεν έχουν θέση στο πρόβλημα μου. Απλά τα πράγματα.
    Εμένα δεν μου πέταγε μήνυμα για root. Επίσης κάποιες εφαρμογές "ειδοποιούν" ποιο είναι το πρόβλημα κάποιες όχι. Την έχεις βάλει σε deny list? Καλά επίσης υπάρχουν εφαρμογές που ανιχνέουν root με διάφορους τρόπους. ΓΙα αυτό είναι cat and mouse game

  9. #204
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.359
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Black3539 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χιούμορ είναι καθώς πρόκειται για ένα μηδαμινό πρόβλημα που δουλειά έχει μόνο να υπάρχει λιγοστό traffic με περιορισμό πρόσβασης, και εγώ το 9 εχω για τελευταίο ψηφίο στο ΑΦΜ, τι θα πώ; γιατί δεν ξεκινάει απο το 9 και φτάνει στο 0;
    Την επόμενη φορά θα μπορούσαν να το κάνουν και με τυχαία σειρά, να έχει και λίγο σασπένς...
    Ένα ακόμα συμπέρασμα που βγαίνει από τις έως τώρα σελίδες, ειναι ότι όσοι γράφουμε εδώ μέσα έχουμε αφμ που τελειώνει σε 9.
    Και βέβαια πολύ σωστά τίθεται το ερώτημα γιατί να ξεκινάμε από το 1 προς το 9 και όχι το αντίθετο.
    Και λογικό είναι να δημιουργούνται πολιτικά ερωτήματα του τύπου από αριστερά προς τα δεξιά ή το αντίθετο.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  10. #205
    Εγγραφή
    07-01-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16214/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    Fritz!Box 7330
    SNR / Attn
    9(dB) / 3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά στο εξωτερικό παίζει?
    Λογικά το θέμα είναι με το αφμ όχι με το Location...

    Funny story νομίζω για τα vouchers κοιτούσαν IP...

  11. #206
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.461
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε εμένα πριν το κρύψω στην deny list δεν άνοιγε επίσης....
    Χθες το απόγευμα αργά, έπεσε ένα update, όπου μετά απ'αυτό το update κατάφερε και άνοιξε σε μία απ'τις 3 συσκευές μου.

    Ίσως έπαιξε ρόλο αυτό, θυμάσαι αν είχε κάνει αυτό το update με τα bug fixes?

    Εγώ θα περιμένω το επόμενο update. Πιστεύω θα στρώσει.

    Ούτως ή άλλως εμένα το ΑΦΜ λήγει σε 5 οπότε θα περιμένω όπως και να 'χει

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα δεν μου πέταγε μήνυμα για root. Επίσης κάποιες εφαρμογές "ειδοποιούν" ποιο είναι το πρόβλημα κάποιες όχι. Την έχεις βάλει σε deny list? Καλά επίσης υπάρχουν εφαρμογές που ανιχνέουν root με διάφορους τρόπους. ΓΙα αυτό είναι cat and mouse game
    Εννοείται πως την έχω στη denylist. Είπαμε πως γνωρίζω από root. Δεν ρωτάμε τα αυτονόητα...

    Όταν οι ίδιες οι εφαρμογές της google δεν ανιχνεύουν το root, χλωμό να το κάνει το gov.gr.

    Συν τοις άλλοις, όλες οι υπόλοιπες εφαρμογές σχετικές με gov.gr, λειτουργούν σωστά.

    Γενικώς, δεν βρέθηκε ακόμα εφαρμογή που να πήρε χαμπάρι το root, απ'όσες τραπεζικές εφαρμογές έχω, από wallet, από cosmote, κλπ, κλπ.

  12. #207
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.180
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παίζει να μην ανοίγει γιατί βλέπει κάποιο module που έχετε στο Magisk, να το έχετε και αυτό στο νου σας.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικώς, δεν βρέθηκε ακόμα εφαρμογή που να πήρε χαμπάρι το root, απ'όσες τραπεζικές εφαρμογές έχω, από wallet, από cosmote, κλπ, κλπ.
    Καλά είμαστε ένα αποιροελάχιστο ποσοστό οι δενγουστάρουμεναβλέπουμεδιαφημίσειςκαιναμαςκάνουνtracking και δεν ασχολούνται και τόσο πολύ. Αν γιγαντωθεί που δεν το βλέπω θα τα κόψουν όλα.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  13. #208
    Εγγραφή
    07-01-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16214/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    Fritz!Box 7330
    SNR / Attn
    9(dB) / 3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χθες το απόγευμα αργά, έπεσε ένα update, όπου μετά απ'αυτό το update κατάφερε και άνοιξε σε μία απ'τις 3 συσκευές μου.

    Ίσως έπαιξε ρόλο αυτό, θυμάσαι αν είχε κάνει αυτό το update με τα bug fixes?

    Εγώ θα περιμένω το επόμενο update. Πιστεύω θα στρώσει.

    Ούτως ή άλλως εμένα το ΑΦΜ λήγει σε 5 οπότε θα περιμένω όπως και να 'χει

    - - - Updated - - -



    Εννοείται πως την έχω στη denylist. Είπαμε πως γνωρίζω από root. Δεν ρωτάμε τα αυτονόητα...

    Όταν οι ίδιες οι εφαρμογές της google δεν ανιχνεύουν το root, χλωμό να το κάνει το gov.gr.

    Συν τοις άλλοις, όλες οι υπόλοιπες εφαρμογές σχετικές με gov.gr, λειτουργούν σωστά.

    Γενικώς, δεν βρέθηκε ακόμα εφαρμογή που να πήρε χαμπάρι το root, απ'όσες τραπεζικές εφαρμογές έχω, από wallet, από cosmote, κλπ, κλπ.
    Καλά μην έχεις attitude... Εγώ μια χαρά έχω εφαρμογές που κάνουν discover το root ενώ της google τρέχουν μια χαρά. Κάποιες χρειάζονται rename το magisk manager ΚΑΙ freeze/uninstall τον manager. Άλλες ψάχνουν και για γνωστές root εφαρμογές τύπου Titianium... Άλλες και για γνωστά folders τύπου TWRP. Συνήθως οι εφαρμογές της google είναι οι πιο εύκολες να τρέξουν. Αν καταφέρεις να περάσεις το safetynet that's it

  14. #209
    Εγγραφή
    23-09-2007
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    1.137
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    250/250
    ISP
    INALAN
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από την 1η σελίδα το έγραψες, δεν έπαιζες κανένα τζοκερ καλύτερα...
    Αφού η κοινωνία μας πάει προς τον μεσαίωνα και την κοινή γνώμη διαμορφώνουν πλέον απόγονοι γραικών λοστρόμων και απόφοιτοι δημοτικού …
    Είναι τραγικός πλέον ο ψηφιακός αναλφαβητισμός στην εποχή μας σε όλες τις χώρες
    Resistance is futile
    You will be accumulated by the Borg
    Apple will prevail

  15. #210
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.461
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίζει να μην ανοίγει γιατί βλέπει κάποιο module που έχετε στο Magisk, να το έχετε και αυτό στο νου σας.
    Το 'χω σκεφτεί κι αυτό. Πάλι τζίφος.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά είμαστε ένα αποιροελάχιστο ποσοστό οι δενγουστάρουμεναβλέπουμεδιαφημίσειςκαιναμαςκάνουνtracking και δεν ασχολούνται και τόσο πολύ. Αν γιγαντωθεί που δεν το βλέπω θα τα κόψουν όλα.
    Δεν θα γιγαντωθεί. Ο μέσος χρήστης δεν έχει την υπομονή να εκτελέσει έτοιμα, μασημένα βήματα για το οτιδήποτε. Οπότε μην αγχώνεσαι ως προς αυτό



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά μην έχεις attitude... Εγώ μια χαρά έχω εφαρμογές που κάνουν discover το root ενώ της google τρέχουν μια χαρά. Κάποιες χρειάζονται rename το magisk manager ΚΑΙ freeze/uninstall τον manager. Άλλες ψάχνουν και για γνωστές root εφαρμογές τύπου Titianium... Άλλες και για γνωστά folders τύπου TWRP. Συνήθως οι εφαρμογές της google είναι οι πιο εύκολες να τρέξουν. Αν καταφέρεις να περάσεις το safetynet that's it

    Δεν έχω attitude. Απλώς δεν μου αρέσει όταν μου υποδεικνύουν τετριμμένα πράγματα περί root. Δεν ανακάλυψα σήμερα το root. Ξέρω τι μου γίνεται γύρω απ'αυτό. Απλώς προσπάθησα να γίνω σαφής για να μη διαιωνίζουμε τα ίδια και τα ίδια περί root.

    Έχω hide το magisk, προφανώς. Για δώσε παράδειγμα εφαρμογής που ανιχνεύει το root, έτσι από περιέργεια, να την τσεκάρω.

Σελ. 14 από 117 ΠρώτηΠρώτη ... 491213141516192434 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας