Σελ. 8 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 106-120 από 174
  1. #106
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επιμένεις για τα μακρινά σουτ. Πάλι να εξηγώ τα του σύγχρονου μπάσκετ που χρειάζεται να έχεις καλούς σουτέρ και πως ακόμα και οι ψηλοί πρέπει να μπορούν να σουτάρουν από μέσες και μακρινές αποστάσεις (βλέπε Αγραβάνης, βλέπε Κόμπρας που θα μπει θα σου παίξει αμυνάρα και θα σου μπουμπουνίσει και δύο τρίποντα);; Και στην πραγματικότητα αυτό δεν είναι κάτι καινούργιο. Μια και αναφέρθηκα στη γενιά του '87: Γιαννάκης ΤΡΟΜΕΡΟΣ σουτέρ, Φάνης το ίδιο, αργότερα Γαλακτερός, Αλβέρτης, κτλ. Δες κι αυτό το άρθρο:

    https://www.contra.gr/stiles/giati-t...r.7443640.html
    Αυτό που λέει ο Λημνιάτης είναι πολύ σωστό (βασικά όλα όσα λένε είναι σωστά αλλά αυτό με βρίσκει ακόμα πιο σύμφωνο.
    Ίσως επειδή, ακόμη και στις κατηγορίες, όπου δεν έχει σημασία τόσο η νίκη μας, οι προπονητές υποχρεώνονται να κυνηγάνε το αποτέλεσμα, οπότε αντί να μάθουν τα παιδιά να σουτάρουν, προτιμούν ... τα λέι-απ, που είναι και ο πιο σίγουρος τρόπος για να πετύχουν καλάθι.

    Η εκμάθηση του μπάσκετ έχει ένα στρεβλό τρόπο, όταν μπαίνει η επιτακτική ανάγκη της νίκης. Μου έχει τύχει και μένα, όταν έρχονταν οι γονείς και ρωτούσαν, γιατί δεν νικήσαμε. Κάποιες νίκες, άλλωστε, είναι πολύ σημαντικές, δίνουν μόρια στις πανελλήνιες εξετάσεις, εξασφαλίζουν κατά κάποιον τρόπο το μέλλον”.
    Δεν νικήσαμε γιατί είστε βόδια, γι'αυτό δεν νικήσαμε.

    Πάντως δεν θα έλεγα πως είμαστε κακοί στο σουτ, κάθε άλλο. Είδαμε τι μπορεί να κάνει ο Ντόρσι, ξέρουμε πως το ίδιο μπορεί να κάνει και ο Σλούκας, ενώ και οι υπόλοιποι στις θέσεις 1-3 μπορούν να σουτάρουν άνετα με 35%-40%.
    Ο Καλάθης από την άλλη είναι πολύ διστακτικός στο σουτ, αφήνει τουλάχιστον 3-4 αμαρκάριστα σε κάθε ματς με αποτέλεσμα να χάνει και την ευκαιρία να σκάσει μια προσποίηση και να κάνει drive αφού κανείς δεν τρέχει να τον μαρκάρει Μπορεί να είναι και εντολή Ιτούδη, δεν ξέρω.

    Στο δια ταύτα, αν σου δίνει ο αντίπαλος ελεύθερα τρίποντα, θα τα κάνεις. Δεν έχει νόημα να πας σε διείσδυση μέσα στη ζώνη. Αν κάναμε βεβιασμένα τρίποντα με τον αντίπαλο κρεμασμένο πάνω, τότε θα είχαμε πρόβλημα.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  2. #107
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τουλάχιστον το ένα από τα δύο ήταν αμυντικό. Ο αμυνόμενος οριακά δεν στήθηκε τη στιγμή που έπρεπε για να πάρει το επιθετικό. Όπως και να έχει αυτές είναι δύσκολες φάσεις (πάντα ήταν). Ανάποδα σφυρίγματα πήραν όμως και οι Τσέχοι σε 1-2 περιπτώσεις. Αυτά συμβαίνουν ιδιαίτερα όταν οι ρυθμοί στο σύγχρονο μπάσκετ είναι απίστευτα γρήγοροι.

    Να πω όμως κάτι άλλο: Αφού όπως λέτε ο Γιάννης πάιρνει σφυρίγματα υπερ του, γιατί οι διαιτητές άφηναν τους Ουκρανούς να τον παίζουν συνεχώς κυριολεκτικά ξύλο μη δίνοντας αντιαθλητικά;;; Έπρεπε η κατάσταση να φτάσει στο απροχώρητο για να δεήσουν να δώσουν αντιαθλητικό! Και μάλιστα τα αντιαθλητικά φάουλ των Ουκρανών ήταν αντισυναδελφικά και επικίνδυνα για τραυματισμό τουλάχιστον σε δύο περιπτώσεις Αν είναι να τα λέμε όλα, όχι μισά
    Το έγραψα ήδη ότι δεν είμαι απόλυτος ως προς το ότι ήταν, χαίρομαι που δεν χρειάζεται καν να εξηγήσω σε ποια αναφέρομαι...όλοι "προβληματιστήκαμε". Ξεκάθαρα είναι δύσκολες φάσεις, ξεκάθαρα και απόλυτα δεν έχουν δώσει άλλα φάουλ υπέρ του όπως θα έπρεπε (ναι, και αντιαθλητικά). Το Point μου δεν ήταν στο αν πήρε το σφύριγμα ή όχι...είναι στο τί γίνεται αν φορτωθεί με 2-3 στο ημίχρονο ο Γιάννης, επειδή ο απέναντι είναι λίγο πιο τυχερός/γρήγορος (στο να στηθεί) κι αν θες ο ανεπαρκής κόραξ δεν "θαμπώνεται" από το όνομα. Ο εκάστοτε αντίπαλος έχει 3 και 4 παίκτες να φορτώσει με φάουλ για να τον εξουδετερώσει...ο Γιάννης πόσα μπορεί να φορτωθεί πριν βγει ουσιαστικά εκτός μάχης?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό εναπόκειται στη σοβαρότητα της νέας διοικησης της ΕΟΚ.
    Συμφωνούμε, εκεί και μόνο εκεί πήγε το "εδάφιο".

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επιμένεις για τα μακρινά σουτ. Πάλι να εξηγώ τα του σύγχρονου μπάσκετ που χρειάζεται να έχεις καλούς σουτέρ και πως ακόμα και οι ψηλοί πρέπει να μπορούν να σουτάρουν από μέσες και μακρινές αποστάσεις (βλέπε Αγραβάνης, βλέπε Κόμπρας που θα μπει θα σου παίξει αμυνάρα και θα σου μπουμπουνίσει και δύο τρίποντα);; Και στην πραγματικότητα αυτό δεν είναι κάτι καινούργιο. Μια και αναφέρθηκα στη γενιά του '87: Γιαννάκης ΤΡΟΜΕΡΟΣ σουτέρ, Φάνης το ίδιο, αργότερα Γαλακτερός, Αλβέρτης, κτλ.
    Βρε δεν με πειράζουν τα σουτ (αυτό έλειπε κιόλας), ούτε καν τα "βάλτο αγόρι μου"...με πειράζει το να στηριζόμαστε (εγώ, αυστηρά εγώ, έτσι το βλέπω) σε αυτά. Προχτές δεν μπήκαν, μας έφυγε η μαγκιά και ξέρουμε πώς/γιατί κερδίσαμε. Δεν είναι "σύστημα" αυτό για μεγάλα πράγματα...θέλεις μόνιμα τον "Θεό της Ελλάδας 2004" από πάνω σου.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το βλέπουμε πως όλες οι ομάδες σουτάρουν ΠΟΛΛΑ τρίποντα. Οι Λιθουανοί πχ που έσπαγαν τα στεφάνια έξω από τη γραμμή των 6,75μ πήγαν για ακόμα μια φορά άκλαυτοι.
    Οπότε, με επιβεβαιώνεις?
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  3. #108
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπότε, με επιβεβαιώνεις?
    Ξεκάθαρα ΟΧΙ!! Εσύ λες ότι δεν υπάρχει σύστημα και ότι στηριζομαστε μόνο στο Γιάννη και στο να μπουν τα μακρινά σουτ. Εγώ σου λέω πως και σύστημα υπάρχει και πως τα μακρινά σουτ εινσι μέρος του παιχνιδιού.

    Για πες μου πως σπας την αμυνα ζώνης (οι Τσεχοι κάποια στιγμή το εκαναν); Πως ανοίγεις μια άμυνα που ολοι κλείνουν τη ρακέτα ή πέφτουν 3 κ 4 στο τερας;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    θέλεις μόνιμα τον "Θεό της Ελλάδας 2004" από πάνω σου.
    Αυτό είναι που δεν εννοείς να καταλάβεις: Το θέμα (μακρινό) σουτ, δεν είναι θέμα τύχης. Είναι καθαρά θέμα προετοιμασίας, εξάσκησης, προπόνησης. Δες για παράδειγμα τις βολές που παραδοσιακά οι εθνικές μας δεν ήταν καλές (και το φώναζα και στους αγώνες προετοιμασίας). Σε αυτό το τουρνουά και ιδιαίτερα στους τελευταίους αγώνες έχουμε βελτιωθεί δραματικά! Όπως και στα αμυντικά ριμπάουντ. Ε, πως έγινε αυτό;; Από τύχη;; Δε νομίζω. Αν δεν το έχεις δει, δες σε παρακαλώ το άρθρο από το contra που έβαλα πριν. Αν το είδες, ξαναδές το
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος megahead13 : 13-09-22 στις 11:55.
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  4. #109
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεκάθαρα ΟΧΙ!! Εσύ λες ότι δεν υπάρχει σύστημα και ότι στηριζομαστε μόνο στο Γιάννη και στο να μπουν τα μακρινά σουτ. Εγώ σου λέω πως και σύστημα υπάρχει και πως τα μακρινά σουτ εινσι μέρος του παιχνιδιού.

    Για πες μου πως σπας την αμυνα ζώνης (οι Τσεχοι κάποια στιγμή το εκαναν); Πως ανοίγεις μια άμυνα που ολοι κλείνουν τη ρακέτα ή πέφτουν 3 κ 4 στο τερας;
    Απαντάς σε κάτι άλλο, όχι σε αυτό που γράφω. Εγώ από την αρχή ρωτάω "τί κάνουμε αν/όταν δεν πιάσουν αυτά τα σουτ" (όπως και έγινε με την Τσεχία)? Θα μπορέσουμε να βγάλουμε άλλο σχήμα/σύστημα/λαγό ή θα την πατήσουμε όπως οι Λιθουανοί που αναφέρεις? Προχτές, ίσα που τα καταφέραμε.

    Προφανώς με μεγάλα σουτ σπας τη ζώνη, σπας την άμυνα...μόνο που πάνω στο Γιάννη, τουλάχιστον, ζώνη δεν υφίσταται.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό είναι που δεν εννοείς να καταλάβεις: Το θέμα (μακρινό) σουτ, δεν είναι θέμα τύχης. Είναι καθαρά θέμα προετοιμασίας, εξάσκησης, προπόνησης. Δες για παράδειγμα τις βολές που παραδοσιακά οι εθνικές μας δεν ήταν καλές (και το φώναζα και στους αγώνες προετοιμασίας). Σε αυτό το τουρνουά και ιδιαίτερα στους τελευταίους αγώνες έχουμε βελτιωθεί δραματικά! Όπως και στα αμυντικά ριμπάουντ. Ε, πως έγινε αυτό;; Από τύχη;; Δε νομίζω. Αν δεν το έχεις δει, δες σε παρακαλώ το άρθρο από το contra που έβαλα πριν. Αν το είδες, ξαναδές το
    Η εξάσκηση και η προπόνηση θα σε φτάσουν μέχρι κάποιο σημείο (στα μακρινά, για τις βολές είμαι κάθετος ότι όποιος είναι κάτω από 8/10 δεν λογίζεται για επαγγελματίας και δεν έχει θέση σε ομάδα), ειδικά όταν παίζεις με κάποιον μπροστά στα μούτρα σου.

    Όπως και στο ριμπάουντ, χρειάζεται να δουλέψει όλη η ομάδα για να βγει το σουτ με τις καλύτερες συνθήκες (πέρα προφανώς από την ατομική ικανότητα). Για πολλοστή φορά, λέω πως αυτό δεν βλέπω. Είναι δική μου εκτίμηση με βάση το πως παίζουμε. Σαφώς μπορεί να κάνω λάθος (ελπίζω να κάνω, βασικά).
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  5. #110
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Γιατρέ μου φαίνεται απαντάς για να απαντάς. Πιστεύω πως ήμουν σαφής.

    Για να προχωρήσουμε την κουβέντα, το σημερινό είναι πολύ δύσκολο. Όσο την έχω δει η Γερμανία είναι μια ομαδα που της αρέσει ο γρήγορος ρυθμός και το παιχνίδι στο ανοιχτό γήπεδο, όπως και σε μας, και ιδιαίτερα διεισδυτική με τους Σρεντερ κσι Λο που ειναι εξαιρετικοί χειριστές της μπάλας και βγάζουν πολλούς πόντους με ασσιστ και περιφερειακά σουτ. Νομίζω Παπανικολάου και Λαρεντζακης θα είναι σε ειδική αποστολή για να τους σταματήσουν τοσο στο κομματι της δημιουργίας, οσο και σε αυτό του σκοραρισματος. Ο επίσης επικίνδυνος Βάγκνερ διαβαζω πως έχει κάποιο πρόβλημα.
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  6. #111
    Εγγραφή
    29-03-2005
    Μηνύματα
    2.328
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...

    Καλά άστο αδερφέ. Εσύ είδες φως (Γιάννης Α.) και μπήκες.
    Υπάρχει και Γιάννης Λ.
    Πέρα από την πλάκα τι δεν κατάλαβες ;
    Το νήμα είναι της Εθνικής (όχι του Γιάννη) και για αυτό μπήκα.
    Όσο για το φως που είδα, άστο καλύτερα.
    Την τελευταία φορά που είδα φως ήταν με Καζλάουσκας (όσο τον άφησαν δηλαδή οι γνωστοί) και φυσικά πιο πριν (Γιαννάκης).
    Είχαμε και παικταράδες τότε.
    Αν εσύ βλέπεις φως τώρα ... πάσο



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mzaf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσο δίκιο έχεις...δεν έχεις ιδέα από το άθλημα.
    Εννοείς τον εαυτό σου.
    Ναι δεν έχεις ιδέα από το άθλημα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    .....

    Αυτό είναι που δεν εννοείς να καταλάβεις: Το θέμα (μακρινό) σουτ, δεν είναι θέμα τύχης. Είναι καθαρά θέμα προετοιμασίας, εξάσκησης, προπόνησης. Δες για παράδειγμα τις βολές που παραδοσιακά οι εθνικές μας δεν ήταν καλές (και το φώναζα και στους αγώνες προετοιμασίας). Σε αυτό το τουρνουά και ιδιαίτερα στους τελευταίους αγώνες έχουμε βελτιωθεί δραματικά! Όπως και στα αμυντικά ριμπάουντ. Ε, πως έγινε αυτό;; Από τύχη;; Δε νομίζω. Αν δεν το έχεις δει, δες σε παρακαλώ το άρθρο από το contra που έβαλα πριν. Αν το είδες, ξαναδές το
    Συγκρίσεις ανόμοια πράγματα.
    Στις βολές όντως είναι αυτό που λες θέμα εξάσκησης, προπόνησης.
    Στο μακρινό σουτ πρέπει και να το έχεις (ταλέντο), καλή "μηχανική" και τα υπόλοιπα που αναφέρεις.
    Φυσικά χρειάζεται και η τύχη (στα σουτ υπό πίεση).

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατρέ μου φαίνεται απαντάς για να απαντάς. Πιστεύω πως ήμουν σαφής.

    Για να προχωρήσουμε την κουβέντα, το σημερινό είναι πολύ δύσκολο. Όσο την έχω δει η Γερμανία είναι μια ομαδα που της αρέσει ο γρήγορος ρυθμός και το παιχνίδι στο ανοιχτό γήπεδο, όπως και σε μας, και ιδιαίτερα διεισδυτική με τους Σρεντερ κσι Λο που ειναι εξαιρετικοί χειριστές της μπάλας και βγάζουν πολλούς πόντους με ασσιστ και περιφερειακά σουτ. Νομίζω Παπανικολάου και Λαρεντζακης θα είναι σε ειδική αποστολή για να τους σταματήσουν τοσο στο κομματι της δημιουργίας, οσο και σε αυτό του σκοραρισματος. Ο επίσης επικίνδυνος Βάγκνερ διαβαζω πως έχει κάποιο πρόβλημα.

    Ναι φυσικά και είναι.
    Τώρα όλα τα παιχνίδια είναι τελικοί.
    Εκτός από αυτά που αναφέρεις είναι και διοργανώτρια.
    Θα πάρει (λογικά) και τα σπόρια.

  7. #112
    Εγγραφή
    31-10-2008
    Μηνύματα
    2.595
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefkon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοείς τον εαυτό σου.
    Ναι δεν έχεις ιδέα από το άθλημα.

    Φίλε μου, ξεκίνησα να παίζω μπάσκετ (Νηαρ Ηστ) την εποχή που μεσουρανούσαν Κόντος, Γιατζόγλου, Καστρινάκης, Κοκκολάκης, Διάκουλας, Ντέηβιντ Νέλσον ("Στεργάκος") για να θυμηθώ μερικούς....έχεις ιδέα ποιοί ήταν αυτοί;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατρέ μου φαίνεται απαντάς για να απαντάς. Πιστεύω πως ήμουν σαφής.
    Χαρά στο κουράγιο σου.
    Το μεγάλο πρόβλημα είναι πως το κοινό-στην συντριπτική του πλειοψηφία-είναι ποδοσφαιρικό.
    Πικραμένοι "γκολάκηδες" που, μιας και το αγαπημένο τους σπορ είναι σε επίπεδο καφενείου, το έριξαν στο μπάσκετάκι...

    Έτσι διαβάζουμε (και ακούμε) απίθανα πράγματα, για την ομάδα που "δεν έχει παίκτες", για τον Γιάννη που "είναι μόνο κορμί...ο Ντόνσιτς είναι δύο κλάσεις επάνω",
    για τον "υπερτιμημένο Καλάθη", τον "λίγο" Σλούκα (που δεν είναι ηγέτης) και λοιπές ομορφιές.
    Είναι το ίδιο κοινό που φωνάζει..."Γκοοοολ" όταν μπαίνει τρίποντο, που δεν έχει ιδέα για το πως και πότε έχουμε αμυντικό ή επιθετικό φάουλ κλπ.
    Τι να κάνουμε; Το thread είναι ελεύθερο κι ο καθένας μπορεί να γράφει ότι του κατέβει ή ότι καταλαβαίνει τέλοσπάντων.

  8. #113
    Εγγραφή
    29-03-2005
    Μηνύματα
    2.328
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    [QUOTE=mzaf;7316139]
    Φίλε μου, ξεκίνησα να παίζω μπάσκετ (Νηαρ Ηστ) την εποχή που μεσουρανούσαν Κόντος, Γιατζόγλου, Καστρινάκης, Κοκκολάκης, Διάκουλας, Ντέηβιντ Νέλσον ("Στεργάκος") για να θυμηθώ μερικούς....έχεις ιδέα ποιοί ήταν αυτοί;

    Φυσικά, παρακολουθούσα και εγώ (όπως και έπαιξα μπάσκετ αργότερα σε ομάδα).
    Είμαι πιο μικρός από εσένα αν είναι σωστή η ηλικία που αναφέρεις.


    - - - Updated - - -

    Ισπανία η πιο βαριά φανέλα της Ευρώπης (και ας είναι "γερασμένη" ομάδα).
    Καλή επιτυχία στην Εθνική μας με τους "οικοδεσπότες".

  9. #114
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    αι καλα

  10. #115
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Αν δεν παίξουμε άμυνα κάπου εδώ το λήγουμε
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  11. #116
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Και μόνο που μείναμε μαζί στο σκορ μετά απο τέτοιο ξεκίνημα, σημαίνει πως τους έχουμε.

  12. #117
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.761
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    31 πόντοι στο 10λεπτο, tragic.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  13. #118
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    τι αμυνα ρε οτι βαρανε μπαινει ελεος

  14. #119
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μόνο που μείναμε μαζί στο σκορ μετά απο τέτοιο ξεκίνημα, σημαίνει πως τους έχουμε.
    Δεν αντιλέγω αλλά και πάλι αν δεν παίξουμε άμυνα, απόψε επιστροφή

    Τους έχουμε και τους έχουμε καλά πάντως!
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  15. #120
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.761
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Κλασικός Ντόρσει για 2ο παιχνίδι σερί. Τα ίδια με τον Ολυμπιακό φέτος που ήταν ανύπαρκτος σε ορισμένα κρίσιμα παιχνίδια.

    - - - Updated - - -

    Λαρετζάκης τα δίνει όλα.

    - - - Updated - - -

    Θέλει να μας τα πρήζει και με Γερμανική προφορά ο στόκος
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

Σελ. 8 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας