Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 34
  1. #16
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.164
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ouch 200€ ... Και νόμιζα το Bluetooth kit της Nolan που έχω στο κράνος ήταν ακριβό...
    Ωπ, δικός μας. Tα Nolan είναι νομίζω τα κορυφαία VFM κράνη οπότε τα N-Com και πάλι αξίζουν την επένδυση. Έχω το Nolan N87 και πολλές φορές προτιμώ να το φοράω αντί για το Shoei NXR ή το Scorpion 1400 Exo Carbon Air

    Όσο για τα WF-1000XM4, τα έχω ακριβώς ένα χρόνο, και τότε είχαν 250 λίρες Αγγλίας, πίκρα, αλλά άξιζαν τα λεφτά τους με το παραπάνω.

  2. #17
    Εγγραφή
    03-05-2013
    Μηνύματα
    565
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    παιδια ανατρεξετε στα 00s και 90s και θα καταλαβετε με ποια εννοια το λεω.και εξαιρετικο design τα xperia δεν εχουν πλεον που ακολουοθουν το ιδιο μοτιβο απο το 2013 (τετραφωνισμενα συμπαγη) αρεσει δεν σας αρεσει.εχει σταματησει να ειναι innovative η sony σε πολλους τομεις πλεον και δη στα xperia .ολη η μελετη πεφτει πλεον στο playstation και φαινεται.και κονομαει χοντρα ως προμηθευτης αισθητηρων κτλ.τωρα οκ με τις Bravia και τις επαγγελματικες λυσεις αλλα δεν νομιζω οτι περιμενει να εχει πολλα κερδη στο συγκεκριμενο τμημα.μαλλον στον consumer επρεπε να επενδυε το οποιο δεν κανει πλεον εδω και πολλα χρονια για να μην μπω δεκαετια

  3. #18
    Εγγραφή
    23-01-2005
    Μηνύματα
    3.810
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    95500/10996
    ISP
    Cosmote
    Router
    FritxBox 530
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alexisnik199111 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια ανατρεξετε στα 00s και 90s και θα καταλαβετε με ποια εννοια το λεω.και εξαιρετικο design τα xperia δεν εχουν πλεον που ακολουοθουν το ιδιο μοτιβο απο το 2013 (τετραφωνισμενα συμπαγη) αρεσει δεν σας αρεσει.εχει σταματησει να ειναι innovative η sony σε πολλους τομεις πλεον και δη στα xperia .ολη η μελετη πεφτει πλεον στο playstation και φαινεται.και κονομαει χοντρα ως προμηθευτης αισθητηρων κτλ.τωρα οκ με τις Bravia και τις επαγγελματικες λυσεις αλλα δεν νομιζω οτι περιμενει να εχει πολλα κερδη στο συγκεκριμενο τμημα.μαλλον στον consumer επρεπε να επενδυε το οποιο δεν κανει πλεον εδω και πολλα χρονια για να μην μπω δεκαετια
    Συμφωνώ και διαφωνώ ..
    σχεδόν πάντα καινοτόμα είναι ..
    αλλά το marketing της τραγικό ..
    όπως το γράφεις μάλλον έχει επικεντρωθεί στο ps ..
    Phanteks P600S -Corsair RM850x -MPG X570S EDGE MAX Wifi -Ryzen 5700X -Kingston Fury Renegade 32Gb@3600@cl16 -XFX RX6600 -Samsung 980Pro & 970Evo 2*500gb

  4. #19
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.697
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alexisnik199111 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια ανατρεξετε στα 00s και 90s και θα καταλαβετε με ποια εννοια το λεω.και εξαιρετικο design τα xperia δεν εχουν πλεον που ακολουοθουν το ιδιο μοτιβο απο το 2013 (τετραφωνισμενα συμπαγη) αρεσει δεν σας αρεσει.εχει σταματησει να ειναι innovative η sony σε πολλους τομεις πλεον και δη στα xperia .ολη η μελετη πεφτει πλεον στο playstation και φαινεται.και κονομαει χοντρα ως προμηθευτης αισθητηρων κτλ.τωρα οκ με τις Bravia και τις επαγγελματικες λυσεις αλλα δεν νομιζω οτι περιμενει να εχει πολλα κερδη στο συγκεκριμενο τμημα.μαλλον στον consumer επρεπε να επενδυε το οποιο δεν κανει πλεον εδω και πολλα χρονια για να μην μπω δεκαετια
    Πιο τηλέφωνο ποια έχει design? Όλα έχουν γίνει σαν τηλεκοντρόλ και αλλάζουν μόνο την θέση των καμερών, ποιο design? Ίσως το flip της Samsung να ξεχωρίζει αλλά τόσα που ζητάνε επειδή κλείνει στη μέση να δω πόσοι θα το πάρουν.

  5. #20
    Εγγραφή
    23-01-2005
    Μηνύματα
    3.810
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    95500/10996
    ISP
    Cosmote
    Router
    FritxBox 530
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιο τηλέφωνο ποια έχει design? Όλα έχουν γίνει σαν τηλεκοντρόλ και αλλάζουν μόνο την θέση των καμερών, ποιο design? Ίσως το flip της Samsung να ξεχωρίζει αλλά τόσα που ζητάνε επειδή κλείνει στη μέση να δω πόσοι θα το πάρουν.
    Samsung & Design no go ..

    https://myphone.gr/unboxing-kai-hand...eno-7-lite-5g/

    ??
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος NiKapa : 03-09-22 στις 13:15.
    Phanteks P600S -Corsair RM850x -MPG X570S EDGE MAX Wifi -Ryzen 5700X -Kingston Fury Renegade 32Gb@3600@cl16 -XFX RX6600 -Samsung 980Pro & 970Evo 2*500gb

  6. #21
    Εγγραφή
    09-02-2006
    Μηνύματα
    2.910
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OPNsense
    Συμφωνώ ότι τα Sony αυτή τη στιγμή είναι κορυφαία στο -μικρό σχετικά- κοινό που απευθύνεται δηλ στους φωτογράφους, creators, YouTubers, Instagramera επαγγελματίες και ερασιτέχνες.

  7. #22
    Εγγραφή
    22-08-2015
    Μηνύματα
    392
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Hol
    Ακόμα δεν έχω ξεπεράσει τα δύο αγαπημένα μου παλιά sony - ericsson w810i και c 905, τα θυμάμαι με νοσταλγία. Αλλά αυτή η εποχή πέρασε και κάπου όπως είπαν και άλλοι εδώ η sony το άφησε ολίγον το άθλημα νομίζω, ίσως την ενδιαφέρει "ειδικό κοινό" όσων ασχολούνται με την φωτογραφία κλπ...

  8. #23
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.731
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Μιας και λέμε τα καλά της mobile division της Sony, ακόμα κι εγώ που καθόλου δεν ενθουσιάζομαι με τα κινητά της, αναπολώ τις εκπληκτικές ταμπλέτες που έκανε κάποτε. Οι μόνες android ταμπλέτες που ίσως θα προτιμούσα από iPad. Πραγματικά κρίμα που βγήκε από εκείνη την αγορά …

  9. #24
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Ενδιαφέρον. Επειδή η 1+ έχει αρχίσει να κάνει νερά, στη Samsung δεν θέλω να επιστρέψω και μηλοτηλέφωνο έχω κάνει τάμα να μην πάρω μπαίνει στα υπόψιν όταν έρθει η ώρα.

    Από android είναι σχετικά καθαρό ή έχει κάνει πολλά δικά της; Επίσης από μπαταρία; Κάμερες δεν ρωτάω Σόνυ είναι.

    Υποπτεύομαι επίσης ότι από root, mods κτλ δεν θα ασχολείται πολύ η κοινότητα.


  10. #25
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.697
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενδιαφέρον. Επειδή η 1+ έχει αρχίσει να κάνει νερά, στη Samsung δεν θέλω να επιστρέψω και μηλοτηλέφωνο έχω κάνει τάμα να μην πάρω μπαίνει στα υπόψιν όταν έρθει η ώρα.

    Από android είναι σχετικά καθαρό ή έχει κάνει πολλά δικά της; Επίσης από μπαταρία; Κάμερες δεν ρωτάω Σόνυ είναι.

    Υποπτεύομαι επίσης ότι από root, mods κτλ δεν θα ασχολείται πολύ η κοινότητα.
    Εγώ προσωπικά μόνο με ότι ρουταρεται και ασχολούνται στο XDA προχωράω και νομίζω πως στα Sony γίνεται root.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  11. #26
    Εγγραφή
    23-01-2005
    Μηνύματα
    3.810
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    95500/10996
    ISP
    Cosmote
    Router
    FritxBox 530
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από android είναι σχετικά καθαρό ή έχει κάνει πολλά δικά της; Επίσης από μπαταρία; Κάμερες δεν ρωτάω Σόνυ είναι.
    Almost pure android ..πολύ καλή διαχείριση ενέργειας ..στην κάμερα μπορεί να σου κακοφανεί αν είχες πριν τηλέφωνο με πολύ καλή ,διότι ναι μεν Sony είναι αλλά στο παρελθόν δεν συνήθιζε να βάζει στα δικά της τηλέφωνα τους φακούς που πουλάει στους ανταγωνιστές της..πιστεύω ότι αυτό θα έχει αλλάξει τώρα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος NiKapa : 04-09-22 στις 02:40.
    Phanteks P600S -Corsair RM850x -MPG X570S EDGE MAX Wifi -Ryzen 5700X -Kingston Fury Renegade 32Gb@3600@cl16 -XFX RX6600 -Samsung 980Pro & 970Evo 2*500gb

  12. #27
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.644
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Καμένο κινητό.
    Xiaomi 12 50% της τιμής.
    Του χρόνου παίρνεις το επόμενο Xiaomi 13 και πάλι θα έχεις δώσει λιγότερα.
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  13. #28
    Εγγραφή
    09-02-2006
    Μηνύματα
    2.910
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OPNsense
    Με αυτό το κινητό που έχει καλές κάμερες, καλό software και 5G μαζί με ένα DJ Osmo (200€) μπορείς να κάνεις live streaming ενός event χωρίς να χρειαστείς τίποτε άλλο!

    Έχετε δει πόσα παίρνουν οι φωτογράφοι για live streaming? Πάνω από 700€ για ένα event.

  14. #29
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.644
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fadasma Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με αυτό το κινητό που έχει καλές κάμερες, καλό software και 5G μαζί με ένα DJ Osmo (200€) μπορείς να κάνεις live streaming ενός event χωρίς να χρειαστείς τίποτε άλλο!

    Έχετε δει πόσα παίρνουν οι φωτογράφοι για live streaming? Πάνω από 700€ για ένα event.
    Ναι live streaming, yeah ...
    Some features are disabled to prevent increase of device temprature...

    https://www.youtube.com/watch?v=Q-qqtS-tqbI
    https://www.gsmarena.com/piccmp.php3...idPhone2=11285
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  15. #30
    Εγγραφή
    12-12-2021
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Ηλικία
    23
    Μηνύματα
    73
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54999/5495
    ISP
    Cosmote
    Router
    Asus DSL-AC55U
    SNR / Attn
    12.8(dB) / 6.8(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εγώ σκέφτομαι να πάω στο xperia 5 III τώρα έχω ένα xiaomi mi A2 Lite με σπασμένη οθόνη μου έχει σπάσει τα νεύρα

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας