Σελ. 119 από 160 ΠρώτηΠρώτη ... 99109114117118119120121124129139 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.771-1.785 από 2388
  1. #1771
    Εγγραφή
    01-08-2005
    Περιοχή
    Γλυφάδα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    269
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    Wind
    Router
    pfSense
    SNR / Attn
    7.1(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ektorasdj Εμφάνιση μηνυμάτων
    @comfuzio
    Καλησπέρα!
    Εχω ευχάριστα νέα.
    Μετα απο πολυ επικοινωνια με τη cosmote και AVM fritz λύθηκε το θέμα με τις πορτες 80 και 443.
    Τελικα ειχε κολλήσει το συστημα του ΟΤΕ και εδειχνε της αυξημένη προστασια κλειστή ενω δεν ήταν.
    Οποτε οι πορτες 1 εως 1024 παρεμεναν κλειστές .
    Δεν είχε κατι το fiber 5530.
    Ανοιγώκλεισε την αυξημενη προστασία στο cosmote.gr και κανε ενα restart το fritz.
    Λογικα θα σου ειναι κομπλε!
    Περιμένω νέα σου.
    Ωραίος! Σε ευχαριστώ!
    Θα το δοκιμάσω τώρα αλλά έχω synology nas στο σπίτι και έχει ένα menu όπου του περνάς το router και του είχα βάλει εκεί το fritz, ανοίγει μόνο του θύρες όποτε θέλει κτλ και έχω την εντύπωση ότι έχει τραβήξει την 80 και την 443 το synology.
    Και δεν βλέπω επιλογή να το βγάλω το router μέσα από το Synology και το λέω γιατί το ίδιο το synology μου φτιάχνει κανονικά SSL Certs που παίζουν μπάλα και σε subdomains πχ plex.
    Θα δω μήπως και βγάλω άκρη και με την Synology για το πως το βγάζω το router από εκεί. Απλά το παράξενο είναι ότι έχω περάσει σε docker στο Synology, NPM και προσπαθώ να κάνω reverse proxy και δεν παίζει....που ΑΝ όντως είχε την 80+443 το synology, θα έπρεπε να έπαιζε και το NPM που είναι πάνω στο ίδιο host...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ais Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλύτερο ρούτερ σε αυτό το σπίτι δεν χρειάζομαι απαραίτητα σίγουρα όμως χρειάζομαι δυνατότερο/καλύτερο wifi. Πίστεύω ότι το fritz έχει καλύτερο wifi από το speedport απλά δεν ξέρω αν θα είναι αρκετό.
    Δεν ξέρω πως είναι το wifi του router σου αλλά του fritz δεν είναι καλό. Ακόμα και όταν δίνει τέρμα σήμα, έχει μεγάλες απώλειες στην ταχύτητα και όχι μόνο από/προς το internet αλλά και local πχ με το oculus quest 2 που έχω και ήθελα να παίξω το Alyx, ευτυχώς έχω και ένα Asus router που το έχω κάνει AP και παίζω μέσω αυτού γιατί αλλιώς δεν.
    ΚΑΙ βασικό αυτό, αν το πάρεις, πάρε ανεμιστήρες ή βάση από laptop για να το βάλεις επάνω. Το router αυτό ζεματάει και κάνει reboot/boot loops από την ζέστη.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να τα δίνει ο OTE λογικά δεν πήρε την απόφαση για πλάκα πιστεύω..

    Γενικά οι πάροχοι και στο εξωτερικό πλέον στρέφονται στην λύση Fiber ρούτερ,
    παρά 2 ξεχωριστές συσκευές.

    Ιδίως για τα νέα δίκτυα XGS-PON.
    Εγώ νομίζω ότι πήρε την απόφαση για πλάκα. Δεν γίνεται να δίνουν ένα router που μπορείς να το χρησιμοποιήσεις και για μαγείρεμα από την ζέστη που παράγει, σε μια χώρα με το κλίμα της Ελλάδας.
    Αν δεν ήταν απόφαση για πλάκα, δεν δοκιμάστικε τότε όπως θα έπρεπε
    E-Arena.gr Gaming portal!
    https://e-arena.gr
    Εναλλακτική μηχανή αναζήτησης https://whoogle.gr
    "Get Google search results, but without any ads, javascript, AMP links, cookies, or IP address tracking."
    File transfer between all your devices https://snapdrop.gr
    Dockerized solutions VirtualMachine

  2. #1772
    Εγγραφή
    01-08-2005
    Περιοχή
    Γλυφάδα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    269
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    Wind
    Router
    pfSense
    SNR / Attn
    7.1(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ektorasdj Εμφάνιση μηνυμάτων
    @comfuzio
    Καλησπέρα!
    Εχω ευχάριστα νέα.
    Μετα απο πολυ επικοινωνια με τη cosmote και AVM fritz λύθηκε το θέμα με τις πορτες 80 και 443.
    Τελικα ειχε κολλήσει το συστημα του ΟΤΕ και εδειχνε της αυξημένη προστασια κλειστή ενω δεν ήταν.
    Οποτε οι πορτες 1 εως 1024 παρεμεναν κλειστές .
    Δεν είχε κατι το fiber 5530.
    Ανοιγώκλεισε την αυξημενη προστασία στο cosmote.gr και κανε ενα restart το fritz.
    Λογικα θα σου ειναι κομπλε!
    Περιμένω νέα σου.
    Καλημέρα και πάλι,
    όχι σε μένα πάλι δεν παίζει.
    Πήρα ένα νέο ITX pc (ASRock Deskmeet B660), του πέρασα unraid με στατική IP, του κάνω ΝΑΤ από το router τις 80 και 443 αλλά και πάλι δεν μπορεί να κάνει create SSL cert για τον εαυτό του αλλά ούτε και το NPM για reverse proxy.
    Έχω κάνει αυτό με την αυξημένη προστασία, on και αποθήκευση, αλλαγή σελίδας και πάλι πίσω για να δω ότι το έχει κρατήσει. Μετά πάλι off και αποθήκευση σελίδας και πάλι επιστροφή για να δω ότι έμεινε off.
    Έκανα και reboot το fritz
    update A records -αν και τα κάνει μόνο του με cloudflare και duckdns- και πάλι όμως δεν.
    Το κοιτάω όμως λίγο με την Synology καθώς νομίζω ότι αυτό μπορεί να παίρνει on-demand την 80 μιας που του είχα περάσει το router μέσα στο menu του. Δεν βλέπω να έχει πουθενά όμως επιλογή να το σβήσω.
    Θα κάνω αλλαγή password όμως να δω τι παίζει.
    Κάτι άλλο, σήμερα έβαλα να κατεβάσω το RDRII (125GB), κατέβαζα με 128MB/s αλλά όταν έφτασε στο 90%, ξαφνικά δεν είχα internet σε καμία συσκευή!
    Το router ήταν ανοιχτό και online κανονικά, μπήκα στο menu του και έδειχνε να είναι όλα καλά, αλλά δεν έδινε internet ούτε σε Wifi ούτε σε ethernet. Του έκανα ένα απλό reconnect και έστρωσε.
    Το κάνει και σε άλλους αυτό;

    - - - Updated - - -

    Λοιπόν τώρα κάνω port checking 80 + 443 και λέει open!
    Δεν ξέρω τι άλλαξε σήμερα μετά το κόλλημα του router αλλά επιτέλους άνοιξαν οι πόρτες!
    Απλά πάλι δεν μου κάνει SSL Certs...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος comfuzio : 30-08-23 στις 11:55.
    E-Arena.gr Gaming portal!
    https://e-arena.gr
    Εναλλακτική μηχανή αναζήτησης https://whoogle.gr
    "Get Google search results, but without any ads, javascript, AMP links, cookies, or IP address tracking."
    File transfer between all your devices https://snapdrop.gr
    Dockerized solutions VirtualMachine

  3. #1773
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.671
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από comfuzio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα και πάλι,
    όχι σε μένα πάλι δεν παίζει.
    Πήρα ένα νέο ITX pc (ASRock Deskmeet B660), του πέρασα unraid με στατική IP, του κάνω ΝΑΤ από το router τις 80 και 443 αλλά και πάλι δεν μπορεί να κάνει create SSL cert για τον εαυτό του αλλά ούτε και το NPM για reverse proxy.
    Έχω κάνει αυτό με την αυξημένη προστασία, on και αποθήκευση, αλλαγή σελίδας και πάλι πίσω για να δω ότι το έχει κρατήσει. Μετά πάλι off και αποθήκευση σελίδας και πάλι επιστροφή για να δω ότι έμεινε off.
    Έκανα και reboot το fritz
    update A records -αν και τα κάνει μόνο του με cloudflare και duckdns- και πάλι όμως δεν.
    Το κοιτάω όμως λίγο με την Synology καθώς νομίζω ότι αυτό μπορεί να παίρνει on-demand την 80 μιας που του είχα περάσει το router μέσα στο menu του. Δεν βλέπω να έχει πουθενά όμως επιλογή να το σβήσω.
    Θα κάνω αλλαγή password όμως να δω τι παίζει.
    Κάτι άλλο, σήμερα έβαλα να κατεβάσω το RDRII (125GB), κατέβαζα με 128MB/s αλλά όταν έφτασε στο 90%, ξαφνικά δεν είχα internet σε καμία συσκευή!
    Το router ήταν ανοιχτό και online κανονικά, μπήκα στο menu του και έδειχνε να είναι όλα καλά, αλλά δεν έδινε internet ούτε σε Wifi ούτε σε ethernet. Του έκανα ένα απλό reconnect και έστρωσε.
    Το κάνει και σε άλλους αυτό;

    - - - Updated - - -

    Λοιπόν τώρα κάνω port checking 80 + 443 και λέει open!
    Δεν ξέρω τι άλλαξε σήμερα μετά το κόλλημα του router αλλά επιτέλους άνοιξαν οι πόρτες!
    Απλά πάλι δεν μου κάνει SSL Certs...
    Για τα ssl, αν μιλάμε για let's encrypt, πρέπει το A record του domain να κατευθύνεται στην σωστή ip. Αλλιώς δεν θα εγκατασταθεί ποτέ. Το ίδιο ισχύει και για την ανανέωση ενός let's encrypt πιστοποιητικού είτε την κάνεις αυτόματα, είτε χειροκίνητα.

  4. #1774
    Εγγραφή
    01-08-2005
    Περιοχή
    Γλυφάδα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    269
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    Wind
    Router
    pfSense
    SNR / Attn
    7.1(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τα ssl, αν μιλάμε για let's encrypt, πρέπει το A record του domain να κατευθύνεται στην σωστή ip. Αλλιώς δεν θα εγκατασταθεί ποτέ. Το ίδιο ισχύει και για την ανανέωση ενός let's encrypt πιστοποιητικού είτε την κάνεις αυτόματα, είτε χειροκίνητα.
    Ναι για let's encrypt λέω και είναι σωστά τα Α records
    E-Arena.gr Gaming portal!
    https://e-arena.gr
    Εναλλακτική μηχανή αναζήτησης https://whoogle.gr
    "Get Google search results, but without any ads, javascript, AMP links, cookies, or IP address tracking."
    File transfer between all your devices https://snapdrop.gr
    Dockerized solutions VirtualMachine

  5. #1775
    Εγγραφή
    24-01-2005
    Μηνύματα
    106
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/200Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΡΕΑΤΤΥΔΑ
    Router
    Fritzbox- 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από comfuzio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτι άλλο, σήμερα έβαλα να κατεβάσω το RDRII (125GB), κατέβαζα με 128MB/s αλλά όταν έφτασε στο 90%, ξαφνικά δεν είχα internet σε καμία συσκευή!
    Το router ήταν ανοιχτό και online κανονικά, μπήκα στο menu του και έδειχνε να είναι όλα καλά, αλλά δεν έδινε internet ούτε σε Wifi ούτε σε ethernet. Του έκανα ένα απλό reconnect και έστρωσε.
    Το κάνει και σε άλλους αυτό;
    Και σε εμενα το ιδιο κανει ακριβως σε πολυ μεγαλα αρχεια !!

  6. #1776
    Εγγραφή
    16-06-2008
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    50
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από comfuzio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω πως είναι το wifi του router σου αλλά του fritz δεν είναι καλό. Ακόμα και όταν δίνει τέρμα σήμα, έχει μεγάλες απώλειες στην ταχύτητα και όχι μόνο από/προς το internet αλλά και local πχ με το oculus quest 2 που έχω και ήθελα να παίξω το Alyx, ευτυχώς έχω και ένα Asus router που το έχω κάνει AP και παίζω μέσω αυτού γιατί αλλιώς δεν.
    ΚΑΙ βασικό αυτό, αν το πάρεις, πάρε ανεμιστήρες ή βάση από laptop για να το βάλεις επάνω. Το router αυτό ζεματάει και κάνει reboot/boot loops από την ζέστη.
    Το wifi του speedport είναι απλά άθλιο. Το έχω δει σε 2 από αυτά, ίσως στο ZTE να είναι καλύτερο.
    Έχω και το fritz στο σπίτι στο εξωτερικό αλλά το σπίτι είναι σαφέστατα μικρότερο οπότε δεν μπορώ να το κρίνω.
    Το ρούτερ εγώ το έχω όρθιο

  7. #1777
    Εγγραφή
    01-08-2005
    Περιοχή
    Γλυφάδα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    269
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    Wind
    Router
    pfSense
    SNR / Attn
    7.1(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ντάξει...έβαλα να κατέβει το starfield και έκανε πάλι το ίδιο, έχασε internet σε κάθε συσκευή, το έκανα reboot και δεν λέει να επανέλθει.
    Υπάρχει διαδικασία που να μπορώ να κάνω για να μου το αλλάξουν με κάτι άλλο; fritz χειρότερο και από τα καθαρτικά παγωτά του lidl

    - - - Updated - - -

    Κάλεσα 13788 να το δώσω βλάβη, ο τυπάς δεν ξέρω αν ήταν καινούριος, ούτε καν σαν βλάβη δεν το είδε, με ρώταγε για το ΟΝΤ και ΟΝΤ δεν έχω, μου λέει πάρε 13888 και δες το με το εμπορικό για να δουν τι παίζει με τον εξοπλισμό και μετά πάρε να δώσεις βλάβη....
    meanwhile το fritz είναι εδώ και πόση ώρα σε bootloop, τι και αν το άφησα εκτός ρεύματος τι και αν έκανα τάματα δεν! Ευτυχώς έχω unlimited data στο κινητό
    E-Arena.gr Gaming portal!
    https://e-arena.gr
    Εναλλακτική μηχανή αναζήτησης https://whoogle.gr
    "Get Google search results, but without any ads, javascript, AMP links, cookies, or IP address tracking."
    File transfer between all your devices https://snapdrop.gr
    Dockerized solutions VirtualMachine

  8. #1778
    Εγγραφή
    31-07-2017
    Περιοχή
    χανια κρητη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    937
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΥΔΩΝΑΣ
    Router
    fritzbox 5530 fiber
    Μήπως του έκανες reset,και έχασε την σύνδεση εγράφη με το olt και πρέπει να περάσει,τεχνικός να το ξανά δηλωσει

  9. #1779
    Εγγραφή
    14-01-2004
    Περιοχή
    Deutschland
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.199
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250000/42460
    ISP
    Telekom.de
    Router
    Fritz7530/ASUS RT-AC86U
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Το πιθανότερο να έχει πάθει υπερθέρμανση. Άστο για αρκετή ώρα εκτός να κρυώσει. Αν και πάλι δεν, έπαθε βλάβη και θέλει αλλαγή.

  10. #1780
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.147
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Νομιζω ο φιλος ειχε κανει καλη πατεντα για να μην ζεσταινεται το fritz
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  11. #1781
    Εγγραφή
    01-08-2005
    Περιοχή
    Γλυφάδα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    269
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    Wind
    Router
    pfSense
    SNR / Attn
    7.1(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    όχι απλό reboot του έκανα, τώρα επανήλθε βέβαια αλλά πήρε πάρα πολύ ώρα.
    και από ζέστη είναι οκ πάνω σε 2x120fans στο τέρμα 43c.
    μπορεί και να μην είναι καν του router αλλά από την καμπίνα κάποιο σκάλωμα
    E-Arena.gr Gaming portal!
    https://e-arena.gr
    Εναλλακτική μηχανή αναζήτησης https://whoogle.gr
    "Get Google search results, but without any ads, javascript, AMP links, cookies, or IP address tracking."
    File transfer between all your devices https://snapdrop.gr
    Dockerized solutions VirtualMachine

  12. #1782
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.359
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από comfuzio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάλεσα 13788 να το δώσω βλάβη, ο τυπάς δεν ξέρω αν ήταν καινούριος, ούτε καν σαν βλάβη δεν το είδε, με ρώταγε για το ΟΝΤ και ΟΝΤ δεν έχω, μου λέει πάρε 13888 και δες το με το εμπορικό για να δουν τι παίζει με τον εξοπλισμό και μετά πάρε να δώσεις βλάβη....
    Κλασική περίπτωση ηλιθιότητας.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  13. #1783
    Εγγραφή
    06-07-2012
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Undecided
    Νέα έκδοση διαθέσιμη 7.57:

    https://download.avm.de/fritzbox/fri...ther/fritz.os/

    Διορθώνει κάποιο κενό ασφαλείας (δεν αναφέρει ποιο).
    Την έβαλα, όλα καλά.

  14. #1784
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.764
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  15. #1785
    Εγγραφή
    02-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    134
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Μιας και επέστρεψα από τις διακοπές μου είπα να ασχοληθώ με αυτά που είχα αφήσει σε εκρεμότητα μέχρι να φύγω...
    Σε χιλιάρα γραμμμή λοιπόν και με καινούργιο κινητό (από samsung a52s σε a54) η καλύτερη μέτρηση είναι στα 770 -103 στο μισό μέτρο από το ρούτερ.
    Στο δωμάτιο,σε σπίτι 50 τμ,αντε κάτι πάνω από 220 και όλα αυτά με τον ενισχυτή ενεργό... Το λάπτοπ βγάζει καλύτερες μετρήσεις βέβαια αλλά και πάλι είναι εμφανές ότι το wifi είναι κακό... Καμιά πατέντα όπως πχ απόσταση ρουτερ με ενισχυτή?
    επίσης έχει βρεί κάποιος ακριβή σς μεγεθος βάση με ανεμιστήρα ? δεν θέλω να το βάλω πάνω σε κάνα τέρας...

    Όσο για τις αποσυνδέσεις που γράφουν κάποιοι πιο πάνω μετά από κατέβασμα μεγάλων αρχείων μόνο αφού βγει από το ρεύμα και βγοούν και όλα τα ερθενετ από πάνω στρώνει σε μένα που το χω πάθει 2-3 φορές

Σελ. 119 από 160 ΠρώτηΠρώτη ... 99109114117118119120121124129139 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας