Σελ. 8 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 106-120 από 185
  1. #106
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.457
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την φουκαριάρα την μάνα τους ένα πράγμα!
    Πάντα δικαιολογίες.
    Άλλος λέει αφού κλέβει ο άλλος, πρέπει να κλέψω και εγώ για να βγω
    Άλλος θα πει εγώ δεν βγαίνω

    Και ενα σωρό άλλα ωραία.
    Μέτα μάλιστα επειδή δεν κόβουν αποδείξεις, δηλώνουν και λιγότερα παίρνουν και επιδοτήσεις και επιδόματα

    Τα μόνα κορόιδα που δεν ξεφεύγουν είναι οι μισθωτοί που τώρα καθόμαστε εδώ και λέμε τους καημένους που δεν κόβουν απόδειξη για την φουκαριάρα την μάνα τους.
    Οι ίδιοι που μετά θα φωνάζουμε γιατί ανεβαίνουν οι φόροι για να μπορούν να παίρνουν επιδόματα αυτοί που δεν κόβουν αποδείξεις
    Μωρέ κάν'τε ότι γουστάρετε. Θέλετε να κυνηγάτε τις αποδείξεις, να βγάλετε και το κατιτίς σας; Μια χαρά.

    Εγώ είπα τη δική μου άποψη, δεν αλλάζει, όσο θα μας κυβερνούν λαμόγια κλέφτες.

    Ναι, κάποιοι είναι φουκαριάρηδες που έχουν μαγαζιά, τι να κάνουμε. Ξέρω πολλούς τέτοιους.

    Εγώ θέλω να δω να κλείνουν λαμόγια μεγαλομαγαζάτορες, μπορούν; Τα νάμος και τα τύπου νάμος θα συμμορφωθούν ποτέ; Όχι, οπότε, τι συζητάμε;

  2. #107
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.632
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    παρε ενα καθρεφτακι να κοιτας πισω σου και τον εαυτο σου και να μην βλεπεις μπροστα σου ποιος σου ζηταει τελη και φορο 24% και ποσο πετυχημενη ανταποδοτικοτητα εχει
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  3. #108
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μωρέ κάν'τε ότι γουστάρετε. Θέλετε να κυνηγάτε τις αποδείξεις, να βγάλετε και το κατιτίς σας; Μια χαρά.

    Εγώ είπα τη δική μου άποψη, δεν αλλάζει, όσο θα μας κυβερνούν λαμόγια κλέφτες.

    Ναι, κάποιοι είναι φουκαριάρηδες που έχουν μαγαζιά, τι να κάνουμε. Ξέρω πολλούς τέτοιους.

    Εγώ θέλω να δω να κλείνουν λαμόγια μεγαλομαγαζάτορες, μπορούν; Τα νάμος και τα τύπου νάμος θα συμμορφωθούν ποτέ; Όχι, οπότε, τι συζητάμε;
    Και αυτός του Ναμος θα λέει αφού οι άλλοι κλέβουν γιατί να μην κλέψω και εγώ και συνεχίζει ο φαύλος κύκλος
    Μην φωνάξει όμως όταν αυξήσουν την δικιά σου φορολογία.

  4. #109
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.457
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και αυτός του Ναμος θα λέει αφού οι άλλοι κλέβουν γιατί να μην κλέψω και εγώ και συνεχίζει ο φαύλος κύκλος
    Μην φωνάξει όμως όταν αυξήσουν την δικιά σου φορολογία.
    Κοιτα να δεις πάντως, πάντα ξεκινούν από τους αδύναμους, για να μην έχουν να λένε οι μεγαλύτεροι

    Ας αυξήσουν ότι θέλουν, ξέρουν αυτοί να τα παίρνουν, δεν τους φοβάμαι

  5. #110
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.165
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Δεν ξέρω τι λέτε, αυτό που στηρίζετε πάντως πως είναι λάθος ο έλεγχος τα ακούω από ελεύθερους επαγγελματίες μόνο ή εμπόρους πάσης φύσεως και οποιονδήποτε με κατάστημα.
    Αν τους κάνεις κουβέντα ακούς ένα ααααα μας σκίζουν μας ρανουν κλπ και όλοι έχουμε φτιάξει πολυκατοικίες με μαύρα.
    Έναν μισθωτό να το βλέπει λάθος δεν έχω δει και δεν μιλάω για το συγκεκριμένο τώρα αλλά γενικά για τον φορολογικό έλεγχο.

    Εμένα προσωπικά να με λέτε BlueArtemi.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  6. #111
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.700
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και αυτός του Ναμος θα λέει αφού οι άλλοι κλέβουν γιατί να μην κλέψω και εγώ και συνεχίζει ο φαύλος κύκλος
    Μην φωνάξει όμως όταν αυξήσουν την δικιά σου φορολογία.
    Ποιός θα την αυξ-σει και γιατί?
    Τι δουλειά έκανε η οικογένεια Μητσοτάκη και πλούτισε?
    Εκτός κι αν κάνω λάθος και δεν πλούτισε.

    Δεν κλέβω γιατί δεν μπορώ.
    Άλλωστε δεν είναι κλοπή να κλέβεις τους πολιτικούς που σε κατα-κλέβουνε.

    ΥΓ
    Την φορολογία θα την αυξήσουνε γιατί τα λεφτάκια που μαζεύουνε είναι λίγα, δεν φτάνουνε. Το πολύ πολύ να δανειστούν και να σου στείλουν τον λογαριασμό
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  7. #112
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιός θα την αυξ-σει και γιατί?
    Τι δουλειά έκανε η οικογένεια Μητσοτάκη και πλούτισε?
    Εκτός κι αν κάνω λάθος και δεν πλούτισε.

    Δεν κλέβω γιατί δεν μπορώ.
    Άλλωστε δεν είναι κλοπή να κλέβεις τους πολιτικούς που σε κατα-κλέβουνε.

    ΥΓ
    Την φορολογία θα την αυξήσουνε γιατί τα λεφτάκια που μαζεύουνε είναι λίγα, δεν φτάνουνε. Το πολύ πολύ να δανειστούν και να σου στείλουν τον λογαριασμό
    Ναι απο κάπου θα πρέπει να τα βρούνε τα λεφτα, αν δεν τα βρούνε απο αυτούς που δεν κόβουν αποδείξεις θα τα βρούνε απο αυτούς που μπορούν, αυτοί που δεν κόβουν αποδείξεις συμφωνούν με αυτά που λες

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτα να δεις πάντως, πάντα ξεκινούν από τους αδύναμους, για να μην έχουν να λένε οι μεγαλύτεροι

    Ας αυξήσουν ότι θέλουν, ξέρουν αυτοί να τα παίρνουν, δεν τους φοβάμαι
    Θυμάμαι παλιά συζητήσεις με τον anon, να λέει πως αυτός δεν μπορεί να στείλει το παιδί του στα νήπια ή πως δεν λαμβάνει επιδόματα, βλέπεις ήταν απο αυτούς που παίρνανε καλούς μισθούς, απο την άλλη γείτονες ΕΛ.ΕΠ με αμάξια μεγάλου κυβισμού να λαμβάνουν μέχρι και ΚΟΤ Α

  8. #113
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    4.755
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14400/1022
    ISP
    Wind
    DSLAM
    On Telecoms - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Asus DSL-N10_C1
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 16,7(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θέλω να δω να κλείνουν λαμόγια μεγαλομαγαζάτορες, μπορούν; Τα νάμος και τα τύπου νάμος θα συμμορφωθούν ποτέ; Όχι, οπότε, τι συζητάμε;
    Γιατί είναι λαμόγια το Νάμος ? Επειδή δεν εχουμε λεφτά να πάμε εμείς?
    Μεσω τραπεζικου συστηματος γινονται ολες οι πληρωμες στο Ναμος. Και αν οχι ολες, τοτε η συντριπτικη πλειοψηφια. Οσα εσοδα ΦΠΑ και φορου εισοδηματος φερνει το Ναμος παιζει να μην φερνουν αλλα νησια ολοκληρα που λεει ο λόγος.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άλλωστε δεν είναι κλοπή να κλέβεις τους πολιτικούς που σε κατα-κλέβουνε.
    Δεν κλεβεις τους πολιτικους, μη κοβωντας αποδειξη. Εμένα κλέβεις.

  9. #114
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.266
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων

    Θυμάμαι παλιά συζητήσεις με τον anon, να λέει πως αυτός δεν μπορεί να στείλει το παιδί του στα νήπια ή πως δεν λαμβάνει επιδόματα, βλέπεις ήταν απο αυτούς που παίρνανε καλούς μισθούς, απο την άλλη γείτονες ΕΛ.ΕΠ με αμάξια μεγάλου κυβισμού να λαμβάνουν μέχρι και ΚΟΤ Α
    Αυτό... προσωπικά έχω απηυδήσει να εξαιρούμαι από επιδόματα που ειναι για τους οικονομικά αδύναμους, όταν είναι κοινό μυστικό ότι ένα -πολυ- μεγάλο ποσοστό αυτών των οικονομικά αδυναμων βγάζουν στην πραγματικότητα περισσότερα από μένα...

  10. #115
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.457
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από andreasp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί είναι λαμόγια το Νάμος ? Επειδή δεν εχουμε λεφτά να πάμε εμείς?
    Μεσω τραπεζικου συστηματος γινονται ολες οι πληρωμες στο Ναμος. Και αν οχι ολες, τοτε η συντριπτικη πλειοψηφια. Οσα εσοδα ΦΠΑ και φορου εισοδηματος φερνει το Ναμος παιζει να μην φερνουν αλλα νησια ολοκληρα που λεει ο λόγος.
    Ωραίο ανέκδοτο!

    «Λουκέτο» στο Nammos για φοροδιαφυγή 73.000 ευρώ

    Από 'κει και πέρα, δεν είναι στην κουλτούρα μου να πηγαίνω σε τέτοια μέρη, ασχέτως χρημάτων.

    Ούτως ή άλλως υπάρχουν πολλοί "πλεμπαίοι" που κάνουν το σκ@τό τους παξιμάδι για να πάνε σε τέτοια μαγαζιά, μία φορά στη ζωή τους, να έχουν να το λένε.

  11. #116
    Εγγραφή
    30-10-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    700
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29(dB) / 4,7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλη κινηση αλλα...
    Τα φορολογικα εσοδα ανεβαινουν, τα επιδοματα ανεβαινουν, οι φοροι δεν πεφτουν
    το είπες μόνος σου τα επιδόματα ανεβαίνουν Οπότε πώς θα πέσουν οι φόροι Από που θα πληρωθούν?
    VARAJOHN

  12. #117
    Εγγραφή
    23-11-2006
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.233
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Vodafone H300s
    Path Level
    Interleaved
    Η φορολογία της ατομικής επιχείρησης είναι πλέον 9%. Αν έχεις εισόδημα μέχρι 10.000 ευρώ μπορείς να εξαιρεθείς και από την καταβολή ΦΠΑ, οπότε θετικό και αυτό. Εγώ προσωπικά έχω ατομική επιχείρηση και γουστάρω να κόβω τα πάντα, ακόμη και τις αποδείξεις των 20 και των 30 ευρώ. Γνωρίζω συναδέλφους αρκετούς αλλά και άλλων κλάδων επιστήμονες που δεν κόβουν τίποτα, όχι γιατί δεν "βγαίνουν", αλλά γιατί, με την καραμέλα της φτηνότερης τιμής και καλά για τον πελάτη, "εκβιάζουν" ουσιαστικά τον πελάτη, προκειμένου να βγάλουν μαύρα. Εννοείται όλοι αυτοί μπορούν άνετα να πάρουν και επιδόματα. Μέχρι το 2011, που υπήρχε και το αφορολόγητο, οι περισσότεροι συνάδελφοι και παρά τα πολλά χρήματα που κυκλοφορούσαν τότε, όλως παραδόξως δήλωναν 11.999 ευρώ ετήσιο εισόδημα. Επομένως τα κλασικά και χιλιοπαιγμένα επιχειρήματα περί επιβίωσης κλπ για εμένα έχουν μικρή αξία, ειδικά όταν προέρχονται από επαγγελματίες που απλώς έχουν μάθει και θεωρούν δεδομένο να κλέβουν το κράτος. Όπως και το τετριμμένο περί κλεφτών πολιτικών ή ότι αφού το κράτος με κλέβει θα το κλέβω και εγώ κλπ. Συγκαλύπτουν απλώς την, κατ' εμέ, νοοτροπία ανατολίτικη και αντικοινωνική που επικρατεί σε μεγάλο μέρος του πληθυσμού, συνεπικουρούμενη βέβαια και από διάφορα "επιχειρήματα" περί ισότητας κλπ, λες και είναι λογική η ισότητα στην παρανομία.



    Στα της εφαρμογής. Την δοκίμασα και φαίνεται λειτουργική. Μέχρι στιγμής δεν είχα κάπου θέμα. Δεν έχω καταλάβει, όμως, για ποιο λόγο δε σκανάρει τις αποδείξεις τις δικές μου, που εκδίδω μέσω mydata. Έχουν κανονικά qrcode, αλλά δεν το διαβάζει η εφαρμογή. Έχω αποστείλει ερώτημα στην ΑΑΔΕ και περιμένω να δω αν απαντήσουν.
    Κινητό: Samsung Galaxy A52s



    Νίκος Χανδόλιας

  13. #118
    Εγγραφή
    22-04-2002
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.816
    Downloads
    40
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ FTTH
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από andreasp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κλεβεις τους πολιτικους, μη κοβωντας αποδειξη. Εμένα κλέβεις.
    Ακριβώς.-

  14. #119
    Εγγραφή
    22-04-2002
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.816
    Downloads
    40
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ FTTH
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikosmelt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η φορολογία της ατομικής επιχείρησης είναι πλέον 9%. Αν έχεις εισόδημα μέχρι 10.000 ευρώ μπορείς να εξαιρεθείς και από την καταβολή ΦΠΑ, οπότε θετικό και αυτό. Εγώ προσωπικά έχω ατομική επιχείρηση και γουστάρω να κόβω τα πάντα, ακόμη και τις αποδείξεις των 20 και των 30 ευρώ. Γνωρίζω συναδέλφους αρκετούς αλλά και άλλων κλάδων επιστήμονες που δεν κόβουν τίποτα, όχι γιατί δεν "βγαίνουν", αλλά γιατί, με την καραμέλα της φτηνότερης τιμής και καλά για τον πελάτη, "εκβιάζουν" ουσιαστικά τον πελάτη, προκειμένου να βγάλουν μαύρα. Εννοείται όλοι αυτοί μπορούν άνετα να πάρουν και επιδόματα. Μέχρι το 2011, που υπήρχε και το αφορολόγητο, οι περισσότεροι συνάδελφοι και παρά τα πολλά χρήματα που κυκλοφορούσαν τότε, όλως παραδόξως δήλωναν 11.999 ευρώ ετήσιο εισόδημα. Επομένως τα κλασικά και χιλιοπαιγμένα επιχειρήματα περί επιβίωσης κλπ για εμένα έχουν μικρή αξία, ειδικά όταν προέρχονται από επαγγελματίες που απλώς έχουν μάθει και θεωρούν δεδομένο να κλέβουν το κράτος. Όπως και το τετριμμένο περί κλεφτών πολιτικών ή ότι αφού το κράτος με κλέβει θα το κλέβω και εγώ κλπ. Συγκαλύπτουν απλώς την, κατ' εμέ, νοοτροπία ανατολίτικη και αντικοινωνική που επικρατεί σε μεγάλο μέρος του πληθυσμού, συνεπικουρούμενη βέβαια και από διάφορα "επιχειρήματα" περί ισότητας κλπ, λες και είναι λογική η ισότητα στην παρανομία.
    δεν υπαρχει ελπιδα ποτε αυτος ο κοσμος να αλλαξει. Το μονο διλλημα ειναι αν θα γινουμε σαν αυτους ή θα παραμεινουμε "επαναστατες". Εγω εχω αρχισει και κουραζομαι, για είμαι ειλικρινης.

    Το μονο που ζητω, ειναι οταν καταστραφει το συστημα να παρει μονο αυτους. Αλλα ξερω πολυ καλα οτι θα παρει και μενα...

  15. #120
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikosmelt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η φορολογία της ατομικής επιχείρησης είναι πλέον 9%. Αν έχεις εισόδημα μέχρι 10.000 ευρώ μπορείς να εξαιρεθείς και από την καταβολή ΦΠΑ, οπότε θετικό και αυτό. Εγώ προσωπικά έχω ατομική επιχείρηση και γουστάρω να κόβω τα πάντα, ακόμη και τις αποδείξεις των 20 και των 30 ευρώ. Γνωρίζω συναδέλφους αρκετούς αλλά και άλλων κλάδων επιστήμονες που δεν κόβουν τίποτα, όχι γιατί δεν "βγαίνουν", αλλά γιατί, με την καραμέλα της φτηνότερης τιμής και καλά για τον πελάτη, "εκβιάζουν" ουσιαστικά τον πελάτη, προκειμένου να βγάλουν μαύρα. Εννοείται όλοι αυτοί μπορούν άνετα να πάρουν και επιδόματα. Μέχρι το 2011, που υπήρχε και το αφορολόγητο, οι περισσότεροι συνάδελφοι και παρά τα πολλά χρήματα που κυκλοφορούσαν τότε, όλως παραδόξως δήλωναν 11.999 ευρώ ετήσιο εισόδημα. Επομένως τα κλασικά και χιλιοπαιγμένα επιχειρήματα περί επιβίωσης κλπ για εμένα έχουν μικρή αξία, ειδικά όταν προέρχονται από επαγγελματίες που απλώς έχουν μάθει και θεωρούν δεδομένο να κλέβουν το κράτος. Όπως και το τετριμμένο περί κλεφτών πολιτικών ή ότι αφού το κράτος με κλέβει θα το κλέβω και εγώ κλπ. Συγκαλύπτουν απλώς την, κατ' εμέ, νοοτροπία ανατολίτικη και αντικοινωνική που επικρατεί σε μεγάλο μέρος του πληθυσμού, συνεπικουρούμενη βέβαια και από διάφορα "επιχειρήματα" περί ισότητας κλπ, λες και είναι λογική η ισότητα στην παρανομία.



    Στα της εφαρμογής. Την δοκίμασα και φαίνεται λειτουργική. Μέχρι στιγμής δεν είχα κάπου θέμα. Δεν έχω καταλάβει, όμως, για ποιο λόγο δε σκανάρει τις αποδείξεις τις δικές μου, που εκδίδω μέσω mydata. Έχουν κανονικά qrcode, αλλά δεν το διαβάζει η εφαρμογή. Έχω αποστείλει ερώτημα στην ΑΑΔΕ και περιμένω να δω αν απαντήσουν.
    Μα είναι και αθέμιτος ανταγωνισμός σε εσένα που επιλέγεις να τηρήσεις τον νόμο.

    Αυτό που εσύ θα πουλήσεις 124 και θα μπεις μέσα, αυτός θα το πουλήσει 95 και θα βγάλει και κέρδος

Σελ. 8 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας