Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    28-03-2007
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παιδιά καλησπέρα, προτού ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε, θα ήθελα την βοήθεια σας. Έχω ενα microsoft bluetooth mouse και ενα laptop dell inspiron 3542. Μεχρι τωρα και εδώ και 1 χρόνο περίπου το ποντίκι συνδέεται με το laptop κανονικα. To Σαββατοκύριακο χρειάσθηκε να αλλάξω τον ssd δισκο με έναν μεγαλύτερο. Προτίμησα να κάνω μια καθαρή εγκατάσταση και να στήσω τα windows 11, που είχα και πριν, από την αρχή. Όλα καλά εκτός από το ποντίκι. Ενώ όλα τα άλλα bluetooth mouse που έχω συνδεόνται κανονικά (mi silent mouse, logitech 557), αυτό της microsoft, ενω το βλέπει στην αναζήτηση bluetooth για την προσθήκη συσκευής, δεν συνδέεται με τίποτα. Σε άλλους υπολογιστές και συσκευές συνδέτεαι κανονικά εκτός από το laptop. H καρτα bluetooth που έχω είναι η intel ac7260. Να προσθέσω επίσης ότι έχω κάνει τις αναβαθμίσεις καθώς και τους τελαυταίους driver που βρήκα για την κάρτα.
    Όποιος έχει καμιά ιδέα του τι μπορεί να γίνεται, ας βοήθησει.

  2. #2
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.652
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Δοκίμασε να απεγκαταστήσεις τους drivers που έχει όταν το συνδέεις, και να αφήσεις τα windows να βάλει μόνο του τους drivers ξανά.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας