Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 29
  1. #1
    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    891
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11255 D/U
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    pfsense & TG789vac rooted
    SNR / Attn
    15.4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπερα ,

    τις τελευταίες ημέρες σκευτομαι να βαλω το entry pack 12μηνης δεσμευσης , και εχω καποιες ερωτήσεις που το 13888 δε μπορεσε να απαντησει .

    Αρχικά , box σου στέλνουν αυτοί ή το αγοράζεις εξτρά (γιατι και στο κατάστημα αλλα και στο τηλέφωνο είπαν και ξανα είπαν "αν εχετε smart tv παίζει" ..που δε εχω )
    2. κατι που μου τα μάσαγαν στο τηλέφωνο και στο κατάστημα δε γνώριζαν. Σε πάσες συσκευές ΠΕΡΑ απο το box (αν στέλνουν) μπορώ να συνδεθώ(απο το app ή το site ) και σε ποσες απο αυτες μπορει να υπαρξει ταυτόχρονη θέαση.
    Το παραπάνω δίνετε by default ή ειναι εξτρα χρεωση οπως ηταν στο δορυφορικο αν δε κανω λαθος;
    3. Τo box που δινουν ειναι android TV, G Apps ,chromecast εχει;
    4. υπαρχει καπου το πινακάκι πρόωρης υπαναχώρησης πρώτου ετοιμάσουμε συμβόλαιο προς υπογραφή, (να τους δωσω δηλ ΑΦΜ ονομα κτλ να ανοιξουν τα στοιχεια μ στη καρτέλα) , καθώς το κατάστημα αρνήθηκε να μου το δείξει .
    5. Ξερω πως οι εφαρμογές τους σε κινητά δε θέλουν root, πισω απο magisk hide παιζουν;
    6. Η τιμή που λέει το site , θαρρώ πως είναι τελικη και περιλαμβάνει
    ΦΠΑ 24% και Τέλος Συνδρομητικής Τηλεόρασης 10% ?

    Ευχαριστω.

    - - - Updated - - -

    Κανεις;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος finos : 07-10-22 στις 00:24.

  2. #2
    Εγγραφή
    27-06-2002
    Περιοχή
    ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    751
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    90972 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Vivodi - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    SPEEDPORT
    SNR / Attn
    10.2(dB) / 10.4(dB)
    Απαντηση μπορω να σου δωσω σιγουρα για
    1.ΔΩΡΕΑΝ μεχρι το τελος του συμβολαιου σου
    2.καμια αλλη..Πρεπει να παρεις extra συνδεση
    3..Ναι τα εχει ολα αυτα που αναφερεις
    6.Ναι
    Βρε ουστ......και οι 300 της Βουλης

  3. #3
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από finos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα ,

    τις τελευταίες ημέρες σκευτομαι να βαλω το entry pack 12μηνης δεσμευσης , και εχω καποιες ερωτήσεις που το 13888 δε μπορεσε να απαντησει .

    Αρχικά , box σου στέλνουν αυτοί ή το αγοράζεις εξτρά (γιατι και στο κατάστημα αλλα και στο τηλέφωνο είπαν και ξανα είπαν "αν εχετε smart tv παίζει" ..που δε εχω )
    2. κατι που μου τα μάσαγαν στο τηλέφωνο και στο κατάστημα δε γνώριζαν. Σε πάσες συσκευές ΠΕΡΑ απο το box (αν στέλνουν) μπορώ να συνδεθώ(απο το app ή το site ) και σε ποσες απο αυτες μπορει να υπαρξει ταυτόχρονη θέαση.
    Το παραπάνω δίνετε by default ή ειναι εξτρα χρεωση οπως ηταν στο δορυφορικο αν δε κανω λαθος;
    3. Τo box που δινουν ειναι android TV, G Apps ,chromecast εχει;
    4. υπαρχει καπου το πινακάκι πρόωρης υπαναχώρησης πρώτου ετοιμάσουμε συμβόλαιο προς υπογραφή, (να τους δωσω δηλ ΑΦΜ ονομα κτλ να ανοιξουν τα στοιχεια μ στη καρτέλα) , καθώς το κατάστημα αρνήθηκε να μου το δείξει .
    5. Ξερω πως οι εφαρμογές τους σε κινητά δε θέλουν root, πισω απο magisk hide παιζουν;
    6. Η τιμή που λέει το site , θαρρώ πως είναι τελικη και περιλαμβάνει
    ΦΠΑ 24% και Τέλος Συνδρομητικής Τηλεόρασης 10% ?

    Ευχαριστω.

    - - - Updated - - -

    Κανεις;
    4. Ναι σου στέλνουν το συμβόλαιο μέσω μειλ για να το δεις και έχεις τον πίνακα πρόωρης αποχώρησης
    5. Ναι σε πολλούς παίζει με hide
    Θαυμάζετε αλλά δεν αγγίζετε

  4. #4
    Εγγραφή
    09-02-2006
    Μηνύματα
    2.946
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OPNsense
    Με το Xiaomi Box S συνεργάζεται άψογα η εφαρμογή και μπορείς να βάλεις ότι άλλο θες (YouTube, Disney+, chromecast)

  5. #5
    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    891
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11255 D/U
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    pfsense & TG789vac rooted
    SNR / Attn
    15.4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KostakisK Εμφάνιση μηνυμάτων
    4. Ναι σου στέλνουν το συμβόλαιο μέσω μειλ για να το δεις και έχεις τον πίνακα πρόωρης αποχώρησης
    5. Ναι σε πολλούς παίζει με hide
    Το ζητησα, επεμεναν να δωσω το αφμ να "ανοιξουν τη καρτελα" μου ... Μια τυπική ερωτιση δε μπορει να κανει δηλ ενας υποψηφιος πελατης;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από coftaras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απαντηση μπορω να σου δωσω σιγουρα για
    1.ΔΩΡΕΑΝ μεχρι το τελος του συμβολαιου σου
    2.καμια αλλη..Πρεπει να παρεις extra συνδεση
    3..Ναι τα εχει ολα αυτα που αναφερεις
    6.Ναι
    Μαλιστα , ευχαριστω για τις πληροφοριες ...

    με 2 ατομα που μηλησα στο 13888 ειπαν πως με το πακετο των 9€ (και για αυτο λεω πως τα μασαγαν ) ο ενας πως θα μπορω να συνδεθω στη εφαρμογη μεχρι και σε 3 συσκευες και ταυτοχρονη θεαση σε 2, σημπεριλαμβανομενου το box , ενας αλλος ειπε πως μπορω να συνθεδω σε 4 +1 το Box χωρις ταυτοχρονη θεαση , πρεπει να επιλεγω που θα δω καθε φορα και στο καταστημα ειπαν πως ειναι εξτρα υπηρεσια με εξτρα κοστος αν θελω να συνδεσω τη εφαρμογη...

  6. #6
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Ε δώσε βρε άνθρωπε το ΑΦΜ ούτως ή άλλως στο 13888 πήρες.
    Θαυμάζετε αλλά δεν αγγίζετε

  7. #7
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από finos Εμφάνιση μηνυμάτων
    με 2 ατομα που μηλησα στο 13888 ειπαν πως με το πακετο των 9€ (και για αυτο λεω πως τα μασαγαν ) ο ενας πως θα μπορω να συνδεθω στη εφαρμογη μεχρι και σε 3 συσκευες και ταυτοχρονη θεαση σε 2, σημπεριλαμβανομενου το box , ενας αλλος ειπε πως μπορω να συνθεδω σε 4 +1 το Box χωρις ταυτοχρονη θεαση , πρεπει να επιλεγω που θα δω καθε φορα και στο καταστημα ειπαν πως ειναι εξτρα υπηρεσια με εξτρα κοστος αν θελω να συνδεσω τη εφαρμογη...
    Σε ΟΤΤ καταρχήν η εφαρμογή μπορεί να εγκατασταθεί σε 5 συσκευές και αναπαραγωγή του περιεχομένου να γίνεται σε 1.
    Με την προσθήκη του πακέτου επιπλέον συσκευών*, δίνεται η δυνατότητα εγκατάστασης σε έως 7 συσκευές και η ταυτόχρονη θέαση επιτρέπεται σε 2 για όλο το περιεχόμενο πλην του αθλητικού σε ΟΤΤ, που είναι διαθέσιμο σε μία (σε δορυφορικό γίνεται και στις 2 θέαση). Η διαφορά με την δορυφορική υπηρεσία είναι ότι αν είναι ενεργή η hybrid λειτουργία έχουμε 2 ταυτόχρονες θεάσεις (1 από τον δέκτη και η άλλη από την εφαρμογή) και χωρίς τον περιορισμό των αθλητικών καναλιών.

    Αλλαγή συσκευών για θέαση γίνεται μία φορά κάθε μήνα. Ωστόσο ατύπως μπορεί να γίνει με τηλεφωνική κλήση, αρκεί να έχει περάσει 10ήμερο από την τελευταία αλλαγή.

    * Το πακέτο δίδεται δωρεάν υπό προϋποθέσεις σε κάποια πακέτα συνδέσεων και όχι σε όλα.

  8. #8
    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    891
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11255 D/U
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    pfsense & TG789vac rooted
    SNR / Attn
    15.4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KostakisK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε δώσε βρε άνθρωπε το ΑΦΜ ούτως ή άλλως στο 13888 πήρες.
    η αλήθεια είναι πως έχω κάποια war Flashbacks από τη παραλαβή φοιτητικού πασο απο κατάστημα VF , και έφυγα με συμβόλαιο κινητής .... οπότε από τότε δε δίνω κανένα στοιχείο εκτός αν θέλω 101% να προχωρήσω σε συμβόλαιο σε συμφωνία κτλ....
    Λίγο πολύ ο υπάλληλος στο κατάστημα είχε όλα τα στοιχεία μου , όνομα επίθετο ΑΔΤ από το σύστημα του academicID , ζήτησε από εμένα ΑΦΜ δικαιολογώντας το πως το ζητάει πλέον το υπουργείο , και με έβαλε να υπογράψω με ψηφιακή , προφανώς κοίταξα στη οθόνη που υπέγραφα (γιατί θυμόμουν από τράπεζες , άλλες εταιρίες κινητής ότι έπρεπε να εχουν ανοιχτο το προς υπογραφή έγγραφο , ηξερα πως δε γινόταν να κρατηθεί κάπου ως temp και να μπει σε 2η φάση . μου δίνουν τη sim , τη ταυτότητα και ένα καρό χαρτιά , πάω στο μάθημα και το απόγευμα κοιτάω τα χαρτιά για να τα βάλω σε φακέλους και βλεπω πως ήταν συμβόλαιο κινητής …Μετα από πολύ πέρα δώθε σε συνήγορο καταναλωτή και ΕΕΤΤ (που η 2η ήταν πολύ δυσκοίλια) κατάφερα να λύσω το συμβόλαιο ατελώς αλλά δε το προχώρησα , με πρόλαβε η 1η καραντίνα …




    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ΟΤΤ καταρχήν η εφαρμογή μπορεί να εγκατασταθεί σε 5 συσκευές και αναπαραγωγή του περιεχομένου να γίνεται σε 1.
    Με την προσθήκη του πακέτου επιπλέον συσκευών*, δίνεται η δυνατότητα εγκατάστασης σε έως 7 συσκευές και η ταυτόχρονη θέαση επιτρέπεται σε 2 για όλο το περιεχόμενο πλην του αθλητικού σε ΟΤΤ, που είναι διαθέσιμο σε μία (σε δορυφορικό γίνεται και στις 2 θέαση). Η διαφορά με την δορυφορική υπηρεσία είναι ότι αν είναι ενεργή η hybrid λειτουργία έχουμε 2 ταυτόχρονες θεάσεις (1 από τον δέκτη και η άλλη από την εφαρμογή) και χωρίς τον περιορισμό των αθλητικών καναλιών.

    Αλλαγή συσκευών για θέαση γίνεται μία φορά κάθε μήνα. Ωστόσο ατύπως μπορεί να γίνει με τηλεφωνική κλήση, αρκεί να έχει περάσει 10ήμερο από την τελευταία αλλαγή.

    * Το πακέτο δίδεται δωρεάν υπό προϋποθέσεις σε κάποια πακέτα συνδέσεων και όχι σε όλα.
    Τωρα για αυτο το πακετο , με τι κριτηριο το δηνουν δωρεαν , δηλ το γραφουν στο site τους δωρεαν εαν βαλω το πακετο με τα 9€/μηνα , θα μου το δωσουν αραγε αν το ζητησω;

  9. #9
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από finos Εμφάνιση μηνυμάτων
    η αλήθεια είναι πως έχω κάποια war Flashbacks από τη παραλαβή φοιτητικού πασο απο κατάστημα VF , και έφυγα με συμβόλαιο κινητής .... οπότε από τότε δε δίνω κανένα στοιχείο εκτός αν θέλω 101% να προχωρήσω σε συμβόλαιο σε συμφωνία κτλ....
    Λίγο πολύ ο υπάλληλος στο κατάστημα είχε όλα τα στοιχεία μου , όνομα επίθετο ΑΔΤ από το σύστημα του academicID , ζήτησε από εμένα ΑΦΜ δικαιολογώντας το πως το ζητάει πλέον το υπουργείο , και με έβαλε να υπογράψω με ψηφιακή , προφανώς κοίταξα στη οθόνη που υπέγραφα (γιατί θυμόμουν από τράπεζες , άλλες εταιρίες κινητής ότι έπρεπε να εχουν ανοιχτο το προς υπογραφή έγγραφο , ηξερα πως δε γινόταν να κρατηθεί κάπου ως temp και να μπει σε 2η φάση . μου δίνουν τη sim , τη ταυτότητα και ένα καρό χαρτιά , πάω στο μάθημα και το απόγευμα κοιτάω τα χαρτιά για να τα βάλω σε φακέλους και βλεπω πως ήταν συμβόλαιο κινητής …Μετα από πολύ πέρα δώθε σε συνήγορο καταναλωτή και ΕΕΤΤ (που η 2η ήταν πολύ δυσκοίλια) κατάφερα να λύσω το συμβόλαιο ατελώς αλλά δε το προχώρησα , με πρόλαβε η 1η καραντίνα …






    Τωρα για αυτο το πακετο , με τι κριτηριο το δηνουν δωρεαν , δηλ το γραφουν στο site τους δωρεαν εαν βαλω το πακετο με τα 9€/μηνα , θα μου το δωσουν αραγε αν το ζητησω;
    Ναι επειδή κατάλαβα τι έγινε. Κάτι λογικά υπέγραψες, δεν σου πέρασαν συμβόλαιο χωρίς να έχεις υπογράψει εκτυπωμενη σύμβαση. Πραγματικά όταν ακούω α δε δίνω το αφμ μου σε κανένα 13888 13830 κλπ η μόνη απάντηση είναι σκίσε την ταυτότητα σου πες στους συγγενείς ότι πέθανες και πήγαινε στα βουνά. Στο λέω ως υπάλληλος έτσι. Και πως έγινες πελάτης μιας εταιρείας χωρίς να δώσεις αφμ? Στο κατάστημα δεν έδωσες ΑΦΜ? Ρε παιδιά ξεκολλήστε λίγο. Πάμε να σας εξυπηρετήσουμε και μας βγάζετε την πίστη ανάποδα στην εξυπηρέτηση πελατών. Και έχω περάσει και από τις 2 εταιρείες. Ήμαρτον πια. Αν δεν πιστοποιήσει ο υπάλληλος ότι είσαι εσύ δεν πανα χτυπιέσαι η δουλειά σου δεν θα γίνει

    - - - Updated - - -

    Δεν είμαστε στο 1821 με άρπα κόλα διαδικασίες η θα γίνει ταυτοποίηση να ξέρω σαν υπάλληλος με ποιον μιλάω η τέλος. Και αυτό ισχύει για πάσης φύσεως οργανισμό με δεδομένα πελατών και τηλεφωνικά κέντρα
    Θαυμάζετε αλλά δεν αγγίζετε

  10. #10
    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    891
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11255 D/U
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    pfsense & TG789vac rooted
    SNR / Attn
    15.4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KostakisK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι επειδή κατάλαβα τι έγινε. Κάτι λογικά υπέγραψες, δεν σου πέρασαν συμβόλαιο χωρίς να έχεις υπογράψει εκτυπωμενη σύμβαση. Πραγματικά όταν ακούω α δε δίνω το αφμ μου σε κανένα 13888 13830 κλπ η μόνη απάντηση είναι σκίσε την ταυτότητα σου πες στους συγγενείς ότι πέθανες και πήγαινε στα βουνά. Στο λέω ως υπάλληλος έτσι. Και πως έγινες πελάτης μιας εταιρείας χωρίς να δώσεις αφμ? Στο κατάστημα δεν έδωσες ΑΦΜ? Ρε παιδιά ξεκολλήστε λίγο. Πάμε να σας εξυπηρετήσουμε και μας βγάζετε την πίστη ανάποδα στην εξυπηρέτηση πελατών. Και έχω περάσει και από τις 2 εταιρείες. Ήμαρτον πια. Αν δεν πιστοποιήσει ο υπάλληλος ότι είσαι εσύ δεν πανα χτυπιέσαι η δουλειά σου δεν θα γίνει

    - - - Updated - - -

    Δεν είμαστε στο 1821 με άρπα κόλα διαδικασίες η θα γίνει ταυτοποίηση να ξέρω σαν υπάλληλος με ποιον μιλάω η τέλος. Και αυτό ισχύει για πάσης φύσεως οργανισμό με δεδομένα πελατών και τηλεφωνικά κέντρα
    Δε λεμε για υποθεση λογαριασμου , ή κατι αλλο προσωποποιημένου που προφανως θα δωσεις οτι ζητηθει , οπως λετε για ταυτοποιηση . οταν παω να ρωτησω ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ , σε κατάστημα κατι περιμενω να παρω απαντηση ανωνυμα ,

    μπορει ο υπαληλος εξηπηρετησης να μη ειχε κλεισει τα Bonus του εκεινου του μηνα και ειπε να τα "πατσισει" με μερικους φοιτητες ... (οπως κι εγινε στη υποθεση που ανεφερα)

  11. #11
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από finos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε λεμε για υποθεση λογαριασμου , ή κατι αλλο προσωποποιημένου που προφανως θα δωσεις οτι ζητηθει , οπως λετε για ταυτοποιηση . οταν παω να ρωτησω ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ , σε κατάστημα κατι περιμενω να παρω απαντηση ανωνυμα ,

    μπορει ο υπαληλος εξηπηρετησης να μη ειχε κλεισει τα Bonus του εκεινου του μηνα και ειπε να τα "πατσισει" με μερικους φοιτητες ... (οπως κι εγινε στη υποθεση που ανεφερα)
    Ο υπάλληλος δεν έκανε μόνος του το συμβόλαιο. Κάποιος υπέγραψε για να γίνει. Μου θυμίζει το...α μου πήραν λεφτά από τον λογαριασμό επειδή τους έδωσα τον Iban (όχι επειδή τους έδωσες ότι έχεις και δεν έχεις σε προσωπικά δεδομένα!!!)
    Θαυμάζετε αλλά δεν αγγίζετε

  12. #12
    Εγγραφή
    05-01-2014
    Περιοχή
    Area 51
    Μηνύματα
    362
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    Path Level
    Interleaved
    Θα πω σε λίγες μέρες σίγουρα για τις extra συσκευές και ταυτόχρονη θέαση προγραμμάτων / καναλιών, μόλις έρθει ο λογαριασμός για το cinema pack. Έγινε ενεργοποίηση της υπηρεσίας ( δεν ζήτησα κάτι τέτοιο αλλά μπορεί να είναι δωρεάν σε αυτό το πακέτο ) αφού συνδέθηκε το Skyworth box που έχουν στείλει με οθόνη 24" και το xiaomi tv stick που έχω στην τηλεόραση. Τσεκαρα το ίδιο κανάλι αλλά και διαφορετικά προγράμματα ( εκτός αθλητικών ).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Brainmorf : 25-12-22 στις 20:15.

  13. #13
    Εγγραφή
    06-09-2008
    Περιοχή
    Ιωαννινα
    Μηνύματα
    1.808
    Downloads
    51
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    150000/22000(KV)
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
    Router
    Speedport Smart 3
    SNR / Attn
    7(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Brainmorf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα πω σε λίγες μέρες σίγουρα για τις extra συσκευές και ταυτόχρονη θέαση προγραμμάτων / καναλιών, μόλις έρθει ο λογαριασμός για το cinema pack. Έγινε ενεργοποίηση της υπηρεσίας ( δεν ζήτησα κάτι τέτοιο αλλά μπορεί να είναι δωρεάν σε αυτό το πακέτο ) αφού συνδέθηκε το Skyworth box που έχουν στείλει με οθόνη 24" και το xiaomi tv stick που έχω στην τηλεόραση. Τσεκαρα το ίδιο κανάλι αλλά και διαφορετικά προγράμματα ( εκτός αθλητικών ).
    Οι extra συσκευές δεν χρεώνονται
    Eπιτελους VDSL

  14. #14
    Εγγραφή
    05-01-2014
    Περιοχή
    Area 51
    Μηνύματα
    362
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alex24 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι extra συσκευές δεν χρεώνονται
    Βλέπω ότι έχει ενεργοποιηθεί το πακέτο των έξτρα 2 συσκευών για ένα μήνα. Ταυτόχρονη θέαση λέει σε δύο συσκευές και δυνατότητα προσθήκης άλλων δύο συσκευών. Το προαιρετικό πακέτο διατίθεται με επιπλέον χρέωση και έχει δέσμευση για ένα μήνα , θα δω σίγουρα σε λίγες μέρες για το εάν υπάρχει όντως χρέωση.

  15. #15
    Εγγραφή
    05-01-2014
    Περιοχή
    Area 51
    Μηνύματα
    362
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    Path Level
    Interleaved
    Βγήκε λογαριασμός με μηδενική χρέωση , είναι δωρεάν για ένα μήνα ή μέχρι να ολοκληρωθεί το συμβόλαιο το πακέτο των δύο συσκευών;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Brainmorf : 27-12-22 στις 09:37.

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας