Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Για να το παρω απ την αρχή είχα 50αρα σύνδεση για 2 χρόνια περίπου κανένα θέμα απ όταν πήγα σε 3play πέρσι το Νοέμβριο (προσθεσα εον τηλεόραση) άρχισαν οι τρελές αποσυνδέσεις τεχνικός ήρθε 2 φορές άλλαξε ρουτερ έλεγξε γραμμές όλα τέλεια μου ειπε οι αποσυνδέσεις συνεχίζονταν κανονικά άκρη δεν έβγαζα τσακωνομουν σχεδόν κάθε μέρα. Χρειάστηκε εκείνο τον καιρό να μετακομίσω οπότε έφυγα ένα χρόνο απ το σπίτι. Επέστρεψα πριν 2 βδομάδες όλα καλά καμία αποσύνδεση λέω θα παω σε 100αρα. Με το που άλλαξε την ίδια μέρα ξεκίνησε με 35 αποσυνδέσεις μέχρι το βράδυ. Έστειλαν τεχνικό όλα καλά είπε. Αύριο θα παει οτε να ελέγξει το κουτί εξω. Η ερώτηση μου είναι η εξής. Αν δε διορθωθεί το πρόβλημα μπορώ να κάνω καταγγελια σύμβασης να παω σε άλλο παροχο? Κι αν ναι ποια η διαδικασία. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

  2. #2
    Εγγραφή
    05-07-2012
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Nova
    Πρόσεξε μόνο τι θα σου κάνουν γιατί εγώ καλεσα τεχνικό για χαμηλή ταχύτητα και μου το έκοψαν εντελώς το ίντερνετ. Τουλάχιστον 18 μέρες θα μείνω χωρίς υπηρεσίες. Να είσαι από πάνω του μπαστακας και θα τον αφήσεις να φύγει αφού βεβαιωθεις ότι έχεις ίντερνετ.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας