Σελ. 53 από 80 ΠρώτηΠρώτη ... 3343485152535455586373 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 781-795 από 1200
  1. #781
    Εγγραφή
    06-10-2012
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ότι υπάρχουν φανατικοί υποστηρικτές του Musk και του συναφιού του δείχνει το πόσο χαμηλά έχουμε φτάσε ως κοινωνία. Απλά ούτε στη φαντασία μου δε χωράνε μερικά από τα σχόλια που διαβάζω εδώ μέσα.
    Φαντάσου πόσο χαμηλά μπορεί να φτάσει κάποιος για να υπερασπίζεται ένα giga corporation που φιμώνει χέρι χέρι με τις μυστικές υπηρεσίες και την κυβέρνηση, εκατομμύρια κόσμου. Μπορείς;

    Ή έχετε πάθει ξαφνικά όλοι παράκρουση ( μερικοί έως και ονείρωξη ) με το ότι βλέπετε από την κλειδαρότρυπα τον Musk να κάνει ό,τι κάνει;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι ανοησίες, είτε είναι πρωτογενείς είτε όταν επαναλαμβάνονται από διάφορους σφουγγοκωλάριους.
    Έχει μεγάλη διαφορά η φίμωση με απώτερο σκοπό το να εξυπηρετήσει συμφέροντα φαρμακευτικών και άλλων εταιριών, μυστικών υπηρεσιών, κυβερνήσεων που δεν λογοδοτούν πουθενά, με τα καραγκιοζιλίκια στα οποία επιδίδεται ο Musk. Τεράστια.

  2. #782
    Εγγραφή
    16-01-2008
    Περιοχή
    Dublin
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    948
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    ISP
    UPC
    Ας το ξαναγράψω αφού μάλλον δεν το κατάλαβες τις δυο προηγούμενες φορές. Εσένα σου φαίνεται λογικό κάποιος που έχει στόχο να φτιάξει τσιπάκια για τον εγκέφαλο (με ό,τι αυτό συνεπάγεται) να πασάρεται ως υπέρμαχος του free speech? Σα να μου λες ότι θα στείλεις για peace negotiator τον Τζένγκις Χαν
    Για το υπόλοιπο παραλήρημα δεν έχω κάτι να πω. Ούτε χάνω τον ύπνο μου για το Twitter, το Parler και το Facebook, ούτε γίνομαι ρόμπα κάνοντας την τσιρλίντερ ενός "ηγέτη"
    Υπογραφή

  3. #783
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.661
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Brainstorm389 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φαντάσου πόσο χαμηλά μπορεί να φτάσει κάποιος για να υπερασπίζεται ένα giga corporation που φιμώνει χέρι χέρι με τις μυστικές υπηρεσίες και την κυβέρνηση, εκατομμύρια κόσμου. Μπορείς;
    Ότι πεις.

  4. #784
    Εγγραφή
    06-10-2012
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Crosswind Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας το ξαναγράψω αφού μάλλον δεν το κατάλαβες τις δυο προηγούμενες φορές. Εσένα σου φαίνεται λογικό κάποιος που έχει στόχο να φτιάξει τσιπάκια για τον εγκέφαλο (με ό,τι αυτό συνεπάγεται) να πασάρεται ως υπέρμαχος του free speech? Σα να μου λες ότι θα στείλεις για peace negotiator τον Τζένγκις Χαν
    Για το υπόλοιπο παραλήρημα δεν έχω κάτι να πω. Ούτε χάνω τον ύπνο μου για το Twitter, το Parler και το Facebook, ούτε γίνομαι ρόμπα κάνοντας την τσιρλίντερ ενός "ηγέτη"
    Σου έχω απαντήσει στα περί τσιπακίου αλλά σου ξέφυγε μάλλον.

    Πες ότι προτιμάς μία οντότητα που έχει σκιώδη λειτουργία να κάνει το κουμάντο και σε ενοχλεί ο Musk επειδή είναι καραγκιόζης να το κλείσουμε. Εγώ αναγνωρίζω ότι ο Musk, παρόλο που του αναγνωρίζω πως έχει συνεισφέρει στους κλάδους που δραστηριοποιείται, είναι καραγκιόζης.

    Εσύ δέχεσαι ότι όλη αυτή η κουβέντα γίνεται γιατί κάποιοι βολεμένοι, είτε σε υψηλές θέσεις, είτε ο πασοκοζαίος της διπλανής πόρτας που θεωρεί το twitter αυλή του ( αντίστοιχα με έναν οπαδό ομάδας, έναν κάγκουρα με το αμάξι του κλπ ), έχουν τσινίσει επειδή ο καθένας από αυτούς χάνει το βόλεμα του; Ο ένας μπορεί να χάνει εκατομμύρια και επιρροή σε οτιδήποτε θέλει να απλώσει το χέρι του, ο άλλος στο matrix με το οποίο επιλέγει να περιστοιχίζει τη ζωή του. Μικρή διαφορά μας κάνει στο τέλος της ημέρας.

    Γιατί καταλήγουμε να κράζουμε τον Musk που θέλει να βάλει τσιπάκι στον εγκέφαλο ενώ ταυτόχρονα ευαγγελίζεται το free speech, αλλά μάλλον μας διαφεύγει πως το ίδιο το κινητό, με τις εφαρμογές και τον τρόπο που αυτές αναγκαστικά χρησιμοποιούνται, κατ'επέκταση και το Twitter λειτουργεί ως τσιπάκι εδώ και μία δεκαπενταετία.

    Πως γίνεται να μένει στο απυρόβλητο ένα giga corporation και όλα τα παρακλάδια του γύρω γύρω που λειτουργεί σκιωδώς και με κακόβουλες πρακτικές, επειδή ξαφνικά αγοράστηκε το social media που διαχειριζόταν, από έναν τύπο σαν τον Musk;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ότι πεις.
    Κάτσε εσύ να βλέπεις από την κλειδαρότρυπα τη ζωή του Musk. Ό,τι έγραψα και πιο πάνω. Εσείς που τον κράζετε, ( θέλετε να ) ξέρετε μέχρι και πότε χ@ζει.

    Για την ξεφτίλα στην οποία περιήλθε το αγαπημένο σας σκουπιδο-social media με όλα αυτά που συνέβαιναν τόσα χρόνια, τσιμουδιά.

  5. #785
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.452
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Εγώ πάντως ειμαι βιγκαν αναρχικια λεσβία και ζηλεύω τον Μασκ που τρώει παϊδακια και έχει τσουτσου ενώ εγώ δεν έχω. Το παραδέχομαι
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  6. #786
    Εγγραφή
    16-01-2008
    Περιοχή
    Dublin
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    948
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    ISP
    UPC
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως ειμαι βιγκαν αναρχικια λεσβία και ζηλεύω τον Μασκ που τρώει παϊδακια και έχει τσουτσου ενώ εγώ δεν έχω. Το παραδέχομαι
    Κοίτα, οφείλω να ομολογήσω ότι έχω αρχίσει να κοιτάω τις γόβες της γυναίκας μου με άλλο μάτι

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Brainstorm389 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου έχω απαντήσει στα περί τσιπακίου αλλά σου ξέφυγε μάλλον.

    Πες ότι προτιμάς μία οντότητα που έχει σκιώδη λειτουργία να κάνει το κουμάντο και σε ενοχλεί ο Musk επειδή είναι καραγκιόζης να το κλείσουμε. Εγώ αναγνωρίζω ότι ο Musk, παρόλο που του αναγνωρίζω πως έχει συνεισφέρει στους κλάδους που δραστηριοποιείται, είναι καραγκιόζης.

    Εσύ δέχεσαι ότι όλη αυτή η κουβέντα γίνεται γιατί κάποιοι βολεμένοι, είτε σε υψηλές θέσεις, είτε ο πασοκοζαίος της διπλανής πόρτας που θεωρεί το twitter αυλή του ( αντίστοιχα με έναν οπαδό ομάδας, έναν κάγκουρα με το αμάξι του κλπ ), έχουν τσινίσει επειδή ο καθένας από αυτούς χάνει το βόλεμα του; Ο ένας μπορεί να χάνει εκατομμύρια και επιρροή σε οτιδήποτε θέλει να απλώσει το χέρι του, ο άλλος στο matrix με το οποίο επιλέγει να περιστοιχίζει τη ζωή του. Μικρή διαφορά μας κάνει στο τέλος της ημέρας.

    Γιατί καταλήγουμε να κράζουμε τον Musk που θέλει να βάλει τσιπάκι στον εγκέφαλο ενώ ταυτόχρονα ευαγγελίζεται το free speech, αλλά μάλλον μας διαφεύγει πως το ίδιο το κινητό, με τις εφαρμογές και τον τρόπο που αυτές αναγκαστικά χρησιμοποιούνται, κατ'επέκταση και το Twitter λειτουργεί ως τσιπάκι εδώ και μία δεκαπενταετία.

    Πως γίνεται να μένει στο απυρόβλητο ένα giga corporation και όλα τα παρακλάδια του γύρω γύρω που λειτουργεί σκιωδώς και με κακόβουλες πρακτικές, επειδή ξαφνικά αγοράστηκε το social media που διαχειριζόταν, από έναν τύπο σαν τον Musk;
    Αν βρεις έστω κι ένα ποστ μου που να υποστηρίζω αυτά απου γράφεις σε αυτό το παραλήρημα, θα φάω το καπέλο μου. Αν δε βρεις, μήπως να ζητήσεις μια συγγνώμη?
    Υπογραφή

  7. #787
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.813
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Crosswind Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή κάποιος που θέλει τσιπάκια στον εγκέφαλο ώστε να επηρεάζει το free will είναι υπέρμαχος του free speech. Τα mental gymnastics που κάνετε και οι δύο με ξεπερνούν ρε παιδιά
    Αν καποιος θελει να βαλει τσιπακια στο χερι του, στον εγκεφαλο του ή στον πωπο του, ας τα βαλει. Τι μας νοιαζει εμας τι κανει στο σωμα του εφοσον δεν πειραζει τριτους?

    Αν παλι θελει καποιος να ελεγξει τα σωματα τριτων και να τους επιβαλλει implants, εκει ναι υπαρχει θεμα.

    Μιας που δεν υπήρχε peer review ως τώρα. Επιτέλους η δικαίωση της κυρα-Κατίνας που κάνει "ρεσερτς" 30 λεπτα στο ντερνέτι και έγινε εξπερτ
    Καλα ουτε τα peer reviewed studies φαινεται να λενε κατι... βλεπε την εναντιωση στην ιβερμεκτινη σε δυτικες χωρες παρα τα studies: https://c19ivm.org/meta.html

    Εδω ο αλλος ετρωγε ban επειδη εγραψε οτι με βαση τα στοιχεια του CDC το covid ΔΕΝ ειναι leading cause of death στα παιδια... οτι να ναι.

  8. #788
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.450
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως ειμαι βιγκαν αναρχικια λεσβία και ζηλεύω τον Μασκ που τρώει παϊδακια και έχει τσουτσου ενώ εγώ δεν έχω. Το παραδέχομαι
    Εγώ είμαι άνδρας αλλά θα ήθελα να δηλωθώ ως person with penus that loves persons with uterus
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  9. #789
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.452
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είμαι άνδρας αλλά θα ήθελα να δηλωθώ ως person with penus that loves persons with uterus
    Πάρε κι εσύ τότε αντιδιαβητικα φάρμακα χωρίς να έχεις διαβήτη για να σου κοπούν αυτά τα νεοταξικα γκεουλιστικα
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  10. #790
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ότι υπάρχουν φανατικοί υποστηρικτές του Musk και του συναφιού του δείχνει το πόσο χαμηλά έχουμε φτάσε ως κοινωνία. Απλά ούτε στη φαντασία μου δε χωράνε μερικά από τα σχόλια που διαβάζω εδώ μέσα.
    Νομίζω ότι το ερώτημα που πρέπει να τίθεται είναι όχι αν γουστάρουμε Μάσκ η όχι αλλά αν προτιμούμε το Twitter με την προγενέστερη του έκδοση (έχοντας πλέον βέβαια αρκετές πληροφορίες για τι γινότανε από πίσω) και με την "πιο ελεύθερη" τωρινή έκδοση.

    Προσωπικά προτιμώ το δεύτερο, ακόμα και αν ο CEO ήταν ο George Soros. Και χρησιμοποιώντας την παρατήρηση σου, το να υπάρχουν φανατικοί υποστηρικτές της (ανεξέλεγκτης) λογοκρισίας οποιασδήποτε μορφής δείχνει και σε εμένα πόσο χαμηλά έχουμε φτάσει ως κοινωνία.

  11. #791
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.580
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Brainstorm389 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ αναγνωρίζω ότι ο Musk, παρόλο που του αναγνωρίζω πως έχει συνεισφέρει στους κλάδους που δραστηριοποιείται, είναι καραγκιόζης.
    Και εγώ αναγνωρίζω ότι παρόλο που είναι γελοίος έχει συνεισφέρει αρκετά σε σημαντικούς κλάδους.
    Ορίστε τα βρήκαμε.

    - - - Updated - - -

    Τι ζούμε στο Twitter αυτές τις μέρες.
    Συνέλαβαν ένα ακτιβιστή υπέρ των δικαιωμάτων των αντρών στη Ρουμανία επειδή τον εκνεύρισε η Greta Thunberg και έβγαλε βίντεο και από αυτό τον έπιασαν οι Ρουμάνοι.

    Που κολλάει αυτό με το thread;
    Γιατί ο κακομοίρης υποστήριξε ότι ο μόνος λόγος που τον έκανε own η Greta ήταν επειδή τα liberal bots έκαναν like και retweet.
    Τι ζούμε;

  12. #792
    Εγγραφή
    06-10-2012
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ζούμε στο Twitter αυτές τις μέρες.
    Συνέλαβαν ένα ακτιβιστή υπέρ των δικαιωμάτων των αντρών στη Ρουμανία επειδή τον εκνεύρισε η Greta Thunberg και έβγαλε βίντεο και από αυτό τον έπιασαν οι Ρουμάνοι.

    Που κολλάει αυτό με το thread;
    Γιατί ο κακομοίρης υποστήριξε ότι ο μόνος λόγος που τον έκανε own η Greta ήταν επειδή τα liberal bots έκαναν like και retweet.
    Τι ζούμε;
    Τι ζείτε και εσείς τα NPCs στο Twitter ε; Οδυρμός, κλάμα.
    Μιλάμε για το 5608ό επεισόδιο στο αγαπημένο σας σήριαλ " Οι ζωές των άλλων ", τις οποίες ζείτε με απόλυτη αφοσίωση.

    Μιλάμε δεν μπορεί να το συλλάβει ο νους μου τέτοιο δράμα.

  13. #793
    Εγγραφή
    16-01-2008
    Περιοχή
    Dublin
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    948
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    ISP
    UPC
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν καποιος θελει να βαλει τσιπακια στο χερι του, στον εγκεφαλο του ή στον πωπο του, ας τα βαλει. Τι μας νοιαζει εμας τι κανει στο σωμα του εφοσον δεν πειραζει τριτους?

    Αν παλι θελει καποιος να ελεγξει τα σωματα τριτων και να τους επιβαλλει implants, εκει ναι υπαρχει θεμα.
    Μην πετάς τη μπάλα στην κερκίδα. Γράφω συγκεκριμένα για τον Musk και γιατί δεν είναι η "κολώνα" του free speech.



    Καλα ουτε τα peer reviewed studies φαινεται να λενε κατι... βλεπε την εναντιωση στην ιβερμεκτινη σε δυτικες χωρες παρα τα studies: https://c19ivm.org/meta.html

    Εδω ο αλλος ετρωγε ban επειδη εγραψε οτι με βαση τα στοιχεια του CDC το covid ΔΕΝ ειναι leading cause of death στα παιδια... οτι να ναι.
    Ε μα και τώρα peer reviewing θα γίνεται. Απλά όλοι θα γίνουν peers κάνοντας google "research".
    Btw, εσύ έκανες εμβόλιο ή πηρες ιβερμεκτίνη?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ζούμε στο Twitter αυτές τις μέρες.
    Συνέλαβαν ένα ακτιβιστή υπέρ των δικαιωμάτων των αντρών στη Ρουμανία επειδή τον εκνεύρισε η Greta Thunberg και έβγαλε βίντεο και από αυτό τον έπιασαν οι Ρουμάνοι.

    Που κολλάει αυτό με το thread;
    Γιατί ο κακομοίρης υποστήριξε ότι ο μόνος λόγος που τον έκανε own η Greta ήταν επειδή τα liberal bots έκαναν like και retweet.
    Τι ζούμε;
    Καλά, ο συγκεκριμένος είναι τόσο ηλίθιος, που είχε παραδεχτεί ότι μετακόμισε Ρουμανία γιατί εκεί τα underage sex crimes έχουν μικρότερες ποινές και είναι πιο εύκολο να λαδώσεις τους μπάτσους.
    Υπογραφή

  14. #794
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.452
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ αναγνωρίζω ότι παρόλο που είναι γελοίος έχει συνεισφέρει αρκετά σε σημαντικούς κλάδους.
    Ορίστε τα βρήκαμε.

    - - - Updated - - -

    Τι ζούμε στο Twitter αυτές τις μέρες.
    Συνέλαβαν ένα ακτιβιστή υπέρ των δικαιωμάτων των αντρών στη Ρουμανία επειδή τον εκνεύρισε η Greta Thunberg και έβγαλε βίντεο και από αυτό τον έπιασαν οι Ρουμάνοι.

    Που κολλάει αυτό με το thread;
    Γιατί ο κακομοίρης υποστήριξε ότι ο μόνος λόγος που τον έκανε own η Greta ήταν επειδή τα liberal bots έκαναν like και retweet.
    Τι ζούμε;
    BTW κι εγώ κάπως έτσι θα απαντούσα σε κάποιον που θα ήθελε και καλα να προσβάλλει τον ανδρισμό μου - άσχετο αν οι Gretιτσες δεν το πήραν χαμπάρι.
    Anyway, μεγάλος μπετοβλακας που πιάστηκε έτσι. Αλλά φυσικά από ζήλια το λέω γιατί θα ήθελα πολύ να έχω τα λεφτά του εκπορνευοντας κορίτσια και λαδωνοντας τους μπάτσοι.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  15. #795
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.580
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλά φυσικά από ζήλια το λέω γιατί θα ήθελα πολύ να έχω τα λεφτά του εκπορνευοντας κορίτσια και λαδωνοντας τους μπάτσοι.
    Εννοείται ότι τα λες από ζήλεια.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Brainstorm389 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ζείτε και εσείς τα NPCs στο Twitter ε; Οδυρμός, κλάμα.
    Μιλάμε για το 5608ό επεισόδιο στο αγαπημένο σας σήριαλ " Οι ζωές των άλλων ", τις οποίες ζείτε με απόλυτη αφοσίωση.

    Μιλάμε δεν μπορεί να το συλλάβει ο νους μου τέτοιο δράμα.
    Εσύ είσαι μόνιμα θυμωμένος;

Σελ. 53 από 80 ΠρώτηΠρώτη ... 3343485152535455586373 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας