Σελ. 11 από 29 ΠρώτηΠρώτη ... 69101112131621 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 151-165 από 432
  1. #151
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Espoo, FI
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    20.943
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/400
    ISP
    Elisa
    Router
    pfsense
    Καμιά ταινία, μπάλα, κλπ, βλέπετε ποτέ;


  2. #152
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Περιοχή
    Μύκονος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.575
    Downloads
    1
    Uploads
    6
    Ταχύτητα
    109999/10996
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΥΚΟΝΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    Μια φορά τον χρόνο το κάνεις το καλιμπράρισμα και μετά απολαμβάνεις.Εγω πασπάτευα να δω αυτές τις μέρες για να επιστρέψω όπως ήμουν ο τσολιάς.

    Παιδιά όσοι δεν καλιμπράρετε τουλάχιστον τσεκάρετε να είστε στο σωστό picture mode αν σας τρώει να βελτιώσετε λίγο την εικόνα σας.
    Διαβάστε αυτό και αυτό για picture mode και κάποια settings.

  3. #153
    Εγγραφή
    03-09-2011
    Μηνύματα
    3.279
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Όσο πιάνει
    ISP
    Cosmote-LTE
    Router
    Mikrotik Chateau LTE18
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από G.F.D Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια φορά τον χρόνο το κάνεις το καλιμπράρισμα και μετά απολαμβάνεις.Εγω πασπάτευα να δω αυτές τις μέρες για να επιστρέψω όπως ήμουν ο τσολιάς.

    Παιδιά όσοι δεν καλιμπράρετε τουλάχιστον τσεκάρετε να είστε στο σωστό picture mode αν σας τρώει να βελτιώσετε λίγο την εικόνα σας.
    Διαβάστε αυτό και αυτό για picture mode και κάποια settings.
    Aπο το πρωτο site......

    Κώδικας:
    Warmer color temperatures will make the picture look yellower, and cooler temperatures look bluer. 
    We recommend using a warm temperature – that’s what professional calibrators use 
    (it is the closest to the 6500k standard color temperature) - but you should choose whatever you like best.
    Aπο αυτο καταλαβαινεις οτι αυτος που το εγραψε δε γνωριζει και πολλα.
    Άλλα Ντάλλα....

  4. #154
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.107
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από macro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aπο το πρωτο site......

    Κώδικας:
    Warmer color temperatures will make the picture look yellower, and cooler temperatures look bluer. 
    We recommend using a warm temperature – that’s what professional calibrators use 
    (it is the closest to the 6500k standard color temperature) - but you should choose whatever you like best.
    Aπο αυτο καταλαβαινεις οτι αυτος που το εγραψε δε γνωριζει και πολλα.
    Σωστά τα λέει, στο D65 καλιμπραρουμε κανονικά. Γενικά στις oled και πλέον QDoled χρησιμοποιούμε alternative white point που είναι λίγο καλύτερο στα μάτια μας.

    - - - Updated - - -

    Για την ακρίβεια
    x0.3095 y0.3290
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  5. #155
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.691
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Πάντως και εγώ, σωστό ξε-σωστό, εγώ ενεργοποίησα την λειτουργία «μείωση μπλε φωτος» που έχει η τηλεόραση μου. Προσωπικά με ενοχλεί το μπλε φως και γενικά η ψυχρή εικόνα

  6. #156
    Εγγραφή
    03-09-2011
    Μηνύματα
    3.279
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Όσο πιάνει
    ISP
    Cosmote-LTE
    Router
    Mikrotik Chateau LTE18
    Εγω εχω kelvinmeter σα παλαιος οπερατερ και πληροφοριακα μερικα στοιχεια.

    Το φως του ηλιου ειναι 5600Κ, απο εκει και περα οσο κατεβαινουμε ειναι το πρασινο, κιτρινο, πορτοκαλι και κοκκινο στις 3000. Εχω μετρησει τηλεορασεις σε warm να ειναι 3800 εως 4200. Οτιδηποτε πανω απο το 5600 θεωρειται ψυχρο. Το 5600 ειναι το 0 στη μετρηση και αν δεν ειναι θα επρεπε να ειναι.
    Άλλα Ντάλλα....

  7. #157
    Εγγραφή
    07-02-2009
    Περιοχή
    Σταμάτα
    Μηνύματα
    982
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    2* FTTH 1000/100 Cosmote
    ISP
    Cosmote
    Router
    2* Fritz 5530 Fiber-Asus
    SNR / Attn
    -15(dB) / -15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστά τα λέει, στο D65 καλιμπραρουμε κανονικά. Γενικά στις oled και πλέον QDoled χρησιμοποιούμε alternative white point που είναι λίγο καλύτερο στα μάτια μας.

    - - - Updated - - -

    Για την ακρίβεια
    x0.3095 y0.3290
    Καλύτερα να χρησιμοποιείς 0.305 0.322 που φέρνει τις περισσότερες RGBW OLED κοντά στις Sony X300 που χρησιμοποιούν οι περισσότεροι στο mastering

  8. #158
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.107
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από macro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω εχω kelvinmeter σα παλαιος οπερατερ και πληροφοριακα μερικα στοιχεια.

    Το φως του ηλιου ειναι 5600Κ, απο εκει και περα οσο κατεβαινουμε ειναι το πρασινο, κιτρινο, πορτοκαλι και κοκκινο στις 3000. Εχω μετρησει τηλεορασεις σε warm να ειναι 3800 εως 4200. Οτιδηποτε πανω απο το 5600 θεωρειται ψυχρο. Το 5600 ειναι το 0 στη μετρηση και αν δεν ειναι θα επρεπε να ειναι.
    Συμφωνώ για όλα αλλά το standard στις tv είναι το D65. Όλοι οι calibrator εκεί στοχεύουν και αυτό σου μαθαίνουν και στο isf courses. Από εκεί και πέρα στις oled και qdoled υπάρχει ο λεγόμενος μεταμερισμος και ενώ κανείς calibration στο d65 , αν βάλεις μια λαμπατη ή plasma δίπλα και εκείνες στο d65, δεν έχει σχέση και εξου τα διαφορετικά white points.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  9. #159
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.059
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Έλαβα την LG CS OLED55CS6LA και μερικές παρατηρήσεις ερχόμενος από τηλεόραση του 2007.

    Τα αρνητικά:
    • Το webos ειναι για γέλια και αναφέρομαι στην εμπειρία χρήσης με το τηλεκοντρόλ και το χαζό airmouse. Δεν ξέρω αν το tizen ειναι αντίστοιχο χάλι αλλά κατά την γνώμη μου κάνουν πολλά πράγματα δύσκολα. Πιστεύω οι ux designer πρέπει να περάσουν μια βόλτα από το τσάμπα και δωρεάν kodi και να το αντιγράψουν ως έχει. Kodi TV και να ησυχάσουμε. Ούτε mouse ούτε τίποτα. Μόνο 4+1 κουμπιά. Άντε και άλλο ένα.
      Πχ την αλλαγή source. Την αλλαγή προρύθμισης εικόνας και ήχου. Το setup ήταν buggy και τουλάχιστον για τα μπάζα σαν εμπειρία.
    • Ακόμα ψάχνω να καταλάβω πως εγκαθιστάς εφαρμογές.
    • Η εικόνα σε sports βλέπωντας το mundial είναι πολύ χάλι. Το πράσινο είναι πολύ κακό. Πως αυτή η ρύθμθιση ειναι για αθλητικά δεν ξέρω.
    • Η βάση της τηλεόρασης ειναι τεράστια και και δύσκολα θα βρεθεί κάτι που να ειναι αρκετά μεγάλο για να την επιστρέφει. Ασχετο αλλά κάποιο vesa mount που να κουμπώνει σε έπιπλο τηλεόρασης έχει βρει κανείς; Γιατί ένα που έχω δει ειναι για συγκεκριμένο επιπλο του ΙΚΕΑ.
    • Οδηγίες σχεδόν ανύπαρκτες δεδομένων το τι γράφετε.
    • Η προβολή εικόνων από το κινητό είναι απίστευτα αργή.



    Στα θετικά.
    • Η εικόνα ειναι εξαιρετική αν και πιστεύω δεν θα μπορούσα να ξεχωρίσω από mini led panel.
    • Ο ήχος ειναι μια χαρά
    • Πήρα και ένα google tv για να αντικαταστήσω πλήρως το web os.
      Στα 950, OLED, 55" και κατηγορία C ήταν εξαιρετική τιμή



    Κάποιες ερωτήσεις:
    • Πρέπει να κάνω κάτι τώρα που την πήρα; Είχατε γράψει αρκετά πράγματα. Έχω την περίεργεια να δω τι καλύτερο κάνει ένα callibration. Όχι ότι έχω παράπονο από την εικόνα σε standard και cinema mode.
    • Αν βάλω μια ταινία σε usb θα την παίξει; Δεν έχω τώρα κάποιο σύγχρονο αρχείο και αναρωτιέμαι αν ειναι μια εναλλακτική

  10. #160
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.269
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Για την αναπαραγωγή ταινίας από USB
    Πολύ πιθανόν να έχεις πρόβλημα με τον ήχο ή να μην φαίνονται σωστά οι υπότιτλοι ή ακόμα και να είναι μικροί σε μέγεθος. Ίσως μετά από κάποια ώρα να κλειδώσει η ταινία ή να παίζει μόνο ο ήχος λόγο copyright και κλειδώματα.

  11. #161
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.059
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την αναπαραγωγή ταινίας από USB
    Πολύ πιθανόν να έχεις πρόβλημα με τον ήχο ή να μην φαίνονται σωστά οι υπότιτλοι ή ακόμα και να είναι μικροί σε μέγεθος. Ίσως μετά από κάποια ώρα να κλειδώσει η ταινία ή να παίζει μόνο ο ήχος λόγο copyright και κλειδώματα.
    Εντάξει, δεν το δοκιμάζω. Δεν έχει και νόημα καθώς δεν είναι δουλειά το στικάκι ή εξωτερικός δίσκος. Απλά το ίντερνετ μου δεν είναι αρκετό για 4k streaming και δεν έχω κάποιο nas και έτσι σκέφτηκα αυτή την οδό για περιορισμένες ταινίες. Υπάρχει περίπτωση να δει κάποιο storage από το laptop στο ίδιο WiFi?

  12. #162
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.269
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει, δεν το δοκιμάζω. Δεν έχει και νόημα καθώς δεν είναι δουλειά το στικάκι ή εξωτερικός δίσκος. Απλά το ίντερνετ μου δεν είναι αρκετό για 4k streaming και δεν έχω κάποιο nas και έτσι σκέφτηκα αυτή την οδό για περιορισμένες ταινίες. Υπάρχει περίπτωση να δει κάποιο storage από το laptop στο ίδιο WiFi?
    Δοκίμασέ το. Οι ,LG είναι πιο ανθεκτικές σε σχέση με άλλες μάρκες. Δεν παθαίνει τίποτα η τηλεόραση. Δεν έχω δοκιμάσει από storage. Έχω βάλει ένα κινεζικούτι και παίζει τα πάντα. Έχω και ένα Xiaomi android box σε άλλη τηλεόραση. Είδαν ότι οι τηλεοράσεις δεν με κάλυπταν σε τέτοιες περιπτώσεις

  13. #163
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.691
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έλαβα την LG CS OLED55CS6LA και μερικές παρατηρήσεις ερχόμενος από τηλεόραση του 2007.

    Τα αρνητικά:
    • Το webos ειναι για γέλια και αναφέρομαι στην εμπειρία χρήσης με το τηλεκοντρόλ και το χαζό airmouse. Δεν ξέρω αν το tizen ειναι αντίστοιχο χάλι αλλά κατά την γνώμη μου κάνουν πολλά πράγματα δύσκολα. Πιστεύω οι ux designer πρέπει να περάσουν μια βόλτα από το τσάμπα και δωρεάν kodi και να το αντιγράψουν ως έχει. Kodi TV και να ησυχάσουμε. Ούτε mouse ούτε τίποτα. Μόνο 4+1 κουμπιά. Άντε και άλλο ένα.
      Πχ την αλλαγή source. Την αλλαγή προρύθμισης εικόνας και ήχου. Το setup ήταν buggy και τουλάχιστον για τα μπάζα σαν εμπειρία.
    • Ακόμα ψάχνω να καταλάβω πως εγκαθιστάς εφαρμογές.
    • Η εικόνα σε sports βλέπωντας το mundial είναι πολύ χάλι. Το πράσινο είναι πολύ κακό. Πως αυτή η ρύθμθιση ειναι για αθλητικά δεν ξέρω.
    • Η βάση της τηλεόρασης ειναι τεράστια και και δύσκολα θα βρεθεί κάτι που να ειναι αρκετά μεγάλο για να την επιστρέφει. Ασχετο αλλά κάποιο vesa mount που να κουμπώνει σε έπιπλο τηλεόρασης έχει βρει κανείς; Γιατί ένα που έχω δει ειναι για συγκεκριμένο επιπλο του ΙΚΕΑ.
    • Οδηγίες σχεδόν ανύπαρκτες δεδομένων το τι γράφετε.
    • Η προβολή εικόνων από το κινητό είναι απίστευτα αργή.



    Στα θετικά.
    • Η εικόνα ειναι εξαιρετική αν και πιστεύω δεν θα μπορούσα να ξεχωρίσω από mini led panel.
    • Ο ήχος ειναι μια χαρά
    • Πήρα και ένα google tv για να αντικαταστήσω πλήρως το web os.
      Στα 950, OLED, 55" και κατηγορία C ήταν εξαιρετική τιμή



    Κάποιες ερωτήσεις:
    • Πρέπει να κάνω κάτι τώρα που την πήρα; Είχατε γράψει αρκετά πράγματα. Έχω την περίεργεια να δω τι καλύτερο κάνει ένα callibration. Όχι ότι έχω παράπονο από την εικόνα σε standard και cinema mode.
    • Αν βάλω μια ταινία σε usb θα την παίξει; Δεν έχω τώρα κάποιο σύγχρονο αρχείο και αναρωτιέμαι αν ειναι μια εναλλακτική
    Να σου πω την αλήθεια τον βραχίονα που λες του ΙΚΕΑ που κουμπώνει σε έπιπλο τον αγόρασα εγώ, και έφτιαξα ένα έπιπλο τηλεόρασης γιατί το προηγούμενο έπιπλο ήταν από γυαλί, και επειδή η καινούργια τηλεόραση είχε κέντρο βάρους στη μέση (η προηγούμενη τηλεόραση είχε ποδαράκια στις άκρες) δεν ήθελα να το ρισκάρω να σπάσει.
    Από εκεί και πέρα σε κάποια φάση είχα δει στο πλαίσιο και στο eshop αν δεν κάνω λάθος βάσεις τηλεόρασης που βιδώνουν στο vesa mount.

    Τώρα όσον αφορά το καλιμπραρίσμα, κανένας bluechris θα σου στείλει αν βρει τις ρυθμίσεις για το δικό σου μοντέλο. Εγώ θεωρώ πως μετά τις αλλαγές θα δεις άλλη εικόνα.

  14. #164
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.059
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων

    Τώρα όσον αφορά το καλιμπραρίσμα, κανένας bluechris θα σου στείλει αν βρει τις ρυθμίσεις για το δικό σου μοντέλο. Εγώ θεωρώ πως μετά τις αλλαγές θα δεις άλλη εικόνα.
    Είμαι πραγματικά περιέργος γιατί να πω την αλήθεια μέχρι τώρα έχω γράψει σαν τον απιστο θωμά .
    Πρέπει να δω το φως το αληθινό και το χριστό φαντάρο σε απόδοση OLED για να πιστώ

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σου πω την αλήθεια τον βραχίονα που λες του ΙΚΕΑ που κουμπώνει σε έπιπλο τον αγόρασα εγώ, και έφτιαξα ένα έπιπλο τηλεόρασης γιατί το προηγούμενο έπιπλο ήταν από γυαλί, και επειδή η καινούργια τηλεόραση είχε κέντρο βάρους στη μέση (η προηγούμενη τηλεόραση είχε ποδαράκια στις άκρες) δεν ήθελα να το ρισκάρω να σπάσει.
    Από εκεί και πέρα σε κάποια φάση είχα δει στο πλαίσιο και στο eshop αν δεν κάνω λάθος βάσεις τηλεόρασης που βιδώνουν στο vesa mount.
    Έψαχνα κάτι γενικό στο Βέλγιο και δεν έβρισκα σε amazon και άλλα. Έψαξα tv vesa mount cabinet furniture living room (συνδυασμό των παραπάνω). Πάντως με το στήσιμο της τηλεόραση, το πάνελ έρχεται πολύ μπροστά και αφήνει τεράστιο κενό από τον τοίχο. Δεν καταλαβαίνω τι σκέφτονται οι κατασκευαστές. Μια τεράστια πλατιά βάση και το πάνελ να κάθεται στα 2/3 μπροστά. Στην προηγούμενη τηλεόραση, το πάνελ καθόταν στο πίσω τμήμα και είχε και περιστροφή, λίγο πολύ με το ίδιο κούμπωμα στην βάση της.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δοκίμασέ το. Οι ,LG είναι πιο ανθεκτικές σε σχέση με άλλες μάρκες. Δεν παθαίνει τίποτα η τηλεόραση. Δεν έχω δοκιμάσει από storage. Έχω βάλει ένα κινεζικούτι και παίζει τα πάντα. Έχω και ένα Xiaomi android box σε άλλη τηλεόραση. Είδαν ότι οι τηλεοράσεις δεν με κάλυπταν σε τέτοιες περιπτώσεις
    Τι να πάθει η τηλεόραση από ένα βίντεο; Παίζει να μπρικάρει; Και εγώ κινεζοκουτί έχω και περιμένω το chromecast με google tv γιατί έχει παλιώσει το android tv του.

    - - - Updated - - -

    Υπάρχει κάποιος τρόπος να απενεργοποιήσεις την είσοδο της κεραίας; Στο σετάρισμα με ρώτησεσε τι mode την θέλω και διάλεξα κακώς με κεραία θεωρώντας ότι θα μπορώ να το αλλάξω. Αλλά τώρα δεν βρίσκω κάποιο τρόπο. Και μιας και σε χώρες με καλωδιακή κεραία δεν έχει, θα προτιμούσα να την απενεργοποιήσω τελείως.

    - - - Updated - - -

    Μια απορία.
    Ήρθε ένα soundbar JBL Bar 5.0 Multibeam και οι οδηγίες λένε να συνδέσεις το player στην μπάρα και μετά την μπάρα στην τηλεόραση. Έλα όμως που λόγω καλωδιακής και κάθε εξωτερικού player έχεις 5-6 συσκευές συνδεδεμένες στην τηλεόραση και μια soundbar. Αν έχω καταλάβει καλά, ουσιαστικά συνδέδεις τις video συσκευές κανονικά στην τηλεόραση και το hdmi/arc της τηλεόρασης στην soundbar. Μετά ενεργοποιείς στις ρυθμίσεις την σύνδεση για την τηλεόραση και ότι και να παίζει πάει στην soundbar. Θεωρητικά μπορεί να ελέγξει και το volume της sound bar. Καλά το έχω καταλάβει;

  15. #165
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.107
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Ήμουν πηγμένος σήμερα, θα σου πω τα βασικά settings αύριο γιατί δεν το έχω τώρα.

Σελ. 11 από 29 ΠρώτηΠρώτη ... 69101112131621 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας