Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    21-11-2022
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Σας παρακαλώ χριαζουμε βοήθεια απο σας εχω φεμα με το ρουτερ βγάζει πολλα errors ο τεχνικός απο το Vodafone που ηρθε σε μας ειπε τα παλια καλώδια φταίει γι'αυτό δεν εχεις καλο ίντερνετ μετα έφυγε, τους καλεσαμε ξανα και ηρθαν αλλοι τεχνική εχουν αποσυνδεση τα παλια καλωδια που βρίσκονται στο τοίχο και πέρασαν το καινούριο fiber καλώδια που ειχα παλια συνδεμένα έτοιμα,, δυστυχώς πάλι έχω το ιδιο προβλημα με το μόντεμ ρουτερ vdsl με voip ( ZXHN H267A V1.0 V1.0.2_VDFT21 )και τωρα περιμένω να ξανα έρθουν και με αγνοούν τους πηρα πολλες φορες τηλ και λενε θα με καλέσουν στα αλήθεια δεν με καλέσουν, ειπαν οτι δευτερα θα σε καλέσουν με κάλεσε και ειπε οτι θα έρθει ο τεχνικός η δευτερα η τριτη ουτε δευτερα ουτε τριτη και μετα τους καλεσαμε ξανα και λενε οτι θα σε καλέσουν ολα ψεματα ειναι δυστυχώς, το προχωράνε το ραντεβού και δεν καλουν εχω μηνες το φεμα, το ξερω οτι το πρωχωρανε το ραντεβού λενε παντα θα σε παρι τηλ και τα βλεπω στο app Vodafone οτι ο μαυροειδης θα με καλέσει δεν με καλέσει όμως ποτες μια λεει 21/10 14/11/2022 μετα 16, 18, 21 τωρα λεει Παρασκευή 25/11 καλά με δουλεύουν???!! παιδιά πρεπει να με βοηθήσετε εαν γίνεται να τα πουμε στο τηλ μαζι μας γιατι ηρθα σαυτο το forum είμαι πολύ στενοχωρημένος υπάρχουν στιγμές οτι δεν εχω δυνατοτητα να κανω με αυτα που κανουν το Vodafone ???? εαν εσείς εχετε την δυνατότητα νε με βοηθήσετε η να με πείτε τι μοτεμ ρουτερ να αγορασω και κτλ

    Sorry με τα ορθογραφικά λαθη γράφω με το κινητό μου ????
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitris5000 : 22-11-22 στις 16:17. Αιτία: Vodafone με αγνοουν

  2. #2
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109023/11255
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΓ. ΑΡΤΕΜΙΟΣ
    Path Level
    Fastpath
    αλλοι τεχνική εχουν αποσυνδεση τα παλια καλωδια που βρίσκονται στο τοίχο και πέρασαν το καινούριο fiber καλώδια -- Τι Εννοείς εδώ??- σε ποια περιοχη είσαι ?

  3. #3
    Εγγραφή
    21-11-2022
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παιδια εχω zte zxhn h267a modem router και πηρα σήμερα το fritz!box 7530 μπήκα ίντερνετ όμως δυστυχώς δεν μπορώ να να πάρω τηλ εχω γραμμη vdsl voip τους πηρα τηλ στο Vodafone ενας και λεει οτι δεν δίνουν κωδικόυς του voip, εχω κατεβάσει την εφαρμογή routerpassview που εχω κανει και ενα Backup απο το zte και με έβγαλε config.bin για να δω τους κωδικούς τους voip εαν γίνεται ετσι?? Αλλιώς τι να κανω? Άνοιξα το routerpassview
    file
    open router config file
    Εβαλα το config αλλα δεν δουλεύει βλεπω ολα κενα ξέρετε τι λαθος κανω??
    Και ξερετε πως βάζουμε στο fritz!box 7530 το τηλ πρεπει να παω telephone number?
    Θα χαρω εαν να με βοηθήσετε

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας