Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    Εγγραφή
    27-07-2009
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    H288A
    Καλημερα σε ολους
    υπαρχει καποιος που να εχει ασχοληθει με cisco call manager express
    εχω το ρουτερ uc540w το οποιο μετα πονου και βασανων απο τον call manager express 7.0 το εκανα αναβαθμιση σε 8.6 το τελευταιο που υπαρχει , η cisco δεν το υποστηριζει δεν υπαρχει documentation οποτε οτι κανει καποιος το κανει σε οτι βρει στο ιντερνετ , πιστευω οτι ειναι κατι ποιο σταθερο απο asterisk και δεν με ενδιαφερει τοσο να χρησιμοποιο τα τηλεφωνα σαν συσκευες αλλα να κανω sip registration με τηλεφωνα android αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα ξερω οτι γινεται και θα το κανω ομως εχω το εξεις προβλημα
    εχω μια γραμμη sip απο intertelecom 210χχχχχχχ την εχω κανει register Κανονικα στο uc540w κανω κλησεις κανονικα αλλα δεν μπορω να λαβω εισερχομενες το οποιο ψαχνοντας ειναι ενα κοινο θεμα για διαφορους στο ιντερνετ
    πιστευω οτι καποιος που εχει ασχοληθει με call manager express θα μπορει να με βοηθησει
    να ενημερωσο οτι εχω δωσει το ιντερνετ απο την wan θυρα του uc540w και κανω pppoe στον παροχο μου κατευθειαν απο το cisco οποτε δεν μεσολαβει καποιο firewall

  2. #2
    Εγγραφή
    27-12-2019
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    223
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    Router
    Draytek Vigor 2865Vac
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antonismor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα σε ολους
    υπαρχει καποιος που να εχει ασχοληθει με cisco call manager express
    εχω το ρουτερ uc540w το οποιο μετα πονου και βασανων απο τον call manager express 7.0 το εκανα αναβαθμιση σε 8.6 το τελευταιο που υπαρχει , η cisco δεν το υποστηριζει δεν υπαρχει documentation οποτε οτι κανει καποιος το κανει σε οτι βρει στο ιντερνετ , πιστευω οτι ειναι κατι ποιο σταθερο απο asterisk και δεν με ενδιαφερει τοσο να χρησιμοποιο τα τηλεφωνα σαν συσκευες αλλα να κανω sip registration με τηλεφωνα android αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα ξερω οτι γινεται και θα το κανω ομως εχω το εξεις προβλημα
    εχω μια γραμμη sip απο intertelecom 210χχχχχχχ την εχω κανει register Κανονικα στο uc540w κανω κλησεις κανονικα αλλα δεν μπορω να λαβω εισερχομενες το οποιο ψαχνοντας ειναι ενα κοινο θεμα για διαφορους στο ιντερνετ
    πιστευω οτι καποιος που εχει ασχοληθει με call manager express θα μπορει να με βοηθησει
    να ενημερωσο οτι εχω δωσει το ιντερνετ απο την wan θυρα του uc540w και κανω pppoe στον παροχο μου κατευθειαν απο το cisco οποτε δεν μεσολαβει καποιο firewall
    Enjoy

    https://community.cisco.com/t5/small...0/ta-p/3292772
    But who are ye in rags and rotten shoes,
    You dirty-bearded, blocking up the way?
    We are the Pilgrims, master; we shall go
    Always a little further: it may be
    Beyond the last blue mountain barred with snow,
    Across that angry or that glimmering sea,

  3. #3
    Εγγραφή
    27-07-2009
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    H288A
    Καποιος αλλος φιλος μηπως ξερει κατι αλλο να βοηθησει ?

  4. #4
    Εγγραφή
    26-04-2022
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Αν θέλεις πόσταρε το configuration (εννοείται χωρίς κωδικούς κλτ.) να το ρίξουμε μια ματιά.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας