Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    22-11-2022
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα
    Έχω πολύ μεγάλο πρόβλημα με την Nova - Forthnet.
    Βασικά είναι δύο τα θέματα που έχω.
    1. Για πάνω από τρεις εβδομάδες δεν έχω καθόλου ίντερνετ και τηλέφωνο. Είχα ξεκινήσει την διαδικασία για αναβάθμιση, και να βάλω οπτική ίνα. Ήρθαν οι τεχνικοί, εγκατέστησαν το εξωτερικό κιβώτιο. Αποσυνδέθηκε η γραμμή που είχα. Υποτίθεται ότι θα έρθουν πάλι οι τεχνικοί, ώστε να γίνουν οι τελικές συνδέσεις. Αλλά πάνε τώρα τρεις εβδομάδες και δεν έχει έρθει κανένας.
    Έχω πάρει τηλέφωνα. Η απάντηση που παίρνω είναι: "Υπομονή παρακαλώ. Σε 2 ή 3 μέρες, ο τεχνικός θα έρθει". Όμως δεν έχει γίνει τίποτα απολύτως. Ούτε τηλέφωνο, ούτε ίντερνετ έχω.

    2. Έχει εκδοθεί ένας λογαριασμός, περίπου 10 ευρώ πιο ακριβός από το πάγιο του πακέτου σύνδεσης. Όταν τους το είπα τηλεφωνικά μου απάντησαν ότι είναι λάθος και θα βει διορθωμένο. Όταν ξαναπήρα, μου είπαν πως είναι υπό έκδοση. Αυτό περίπου 10 μέρες πριν.

    Οι απαντήσεις που μου δίνουν τηλεφωνικά είναι οι ίδιες. "Θα έρθει ο τεχνικός, θα βγει ο σωστός λογαριασμός "... αλλά τίποτα.

    Είμαι πολύ απογοητευμένος.
    Υπάρχει κάποια συμβουλή;

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.345
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα kostkar78,

    Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου προκειμένου να εξυπηρετήσουμε;

    Σάββας, Nova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας