Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    Εγγραφή
    05-12-2022
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Γεια σας έχω wind one 24αρι συμβόλαιο κινητού και σταθερού μαζί δίνω 50 ευρώ/μήνα λήγει 20 Ιανουαρίου με το νέο έτος .
    Θέλω να αλλάξω πάροχο και να πάω αλλού, εμένα με ενδιαφέρει μόνο για ίντερνετ και σταθερο πλέον θα πληρώσω κάποιο πρόστιμο πριν ή μετά την ημερομηνία αυτή για να παω αλλού τι γίνεται ?

    Για το κινητό μην μου απαντήσετε.
    Η ημερομηνία με ενδιαφέρει τι γίνεται εαν περάσει αν ανανεώνεται αυτόματα ή αν εχω κάποιο περιθώριο εξηγήστε μου αναλυτικά παρακαλώ.

  2. #2
    Εγγραφή
    06-09-2008
    Περιοχή
    Ιωαννινα
    Μηνύματα
    1.808
    Downloads
    51
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    150000/22000(KV)
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
    Router
    Speedport Smart 3
    SNR / Attn
    7(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Giota22GR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας έχω wind one 24αρι συμβόλαιο κινητού και σταθερού μαζί δίνω 50 ευρώ/μήνα λήγει 20 Ιανουαρίου με το νέο έτος .
    Θέλω να αλλάξω πάροχο και να πάω αλλού, εμένα με ενδιαφέρει μόνο για ίντερνετ και σταθερο πλέον θα πληρώσω κάποιο πρόστιμο πριν ή μετά την ημερομηνία αυτή για να παω αλλού τι γίνεται ?

    Για το κινητό μην μου απαντήσετε.
    Η ημερομηνία με ενδιαφέρει τι γίνεται εαν περάσει αν ανανεώνεται αυτόματα ή αν εχω κάποιο περιθώριο εξηγήστε μου αναλυτικά παρακαλώ.
    Μετά από την ημερομηνία το συμβόλαιο γίνεται αορίστου διακόπτεις οπότε θέλεις και δεν πληρώνεις τίποτα για την διακοπή. Το μόνο που πρέπει να προσέξεις είναι αν υπάρχει αύξηση της τιμής μετά την ημερομηνία λήξης οπότε και πρέπει να είσαι σύντομος στο να ακυρώσεις ή να πας σε κάποια άλλη εταιρεία.
    Eπιτελους VDSL

  3. #3
    Εγγραφή
    05-12-2022
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Σε ευχαριστώ που μου απαντησες!
    Δηλαδη την τελευταια μερα θα παω στη nova πληρωνω τα τελευταία χρηματα και παω να αλλάξω παροχο τοτε την ημερα που της ληξης εννοω συμβολαιου?

  4. #4
    Εγγραφή
    06-09-2008
    Περιοχή
    Ιωαννινα
    Μηνύματα
    1.808
    Downloads
    51
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    150000/22000(KV)
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
    Router
    Speedport Smart 3
    SNR / Attn
    7(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Giota22GR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ που μου απαντησες!
    Δηλαδη την τελευταια μερα θα παω στη nova πληρωνω τα τελευταία χρηματα και παω να αλλάξω παροχο τοτε την ημερα που της ληξης εννοω συμβολαιου?
    Ότι κίνηση για αλλαγή παρόχου την κάνεις στην λήξη του συμβολαίου για να μην σε χρεώσουν ρήτρα αποδέσμευσης. Πληρώνεις τον λογαριασμό που έχεις λάβει και θα λάβεις έναν ακόμη εκκαθαριστικό μπορεί να σου χρωστάνε κάτι κλπ
    Eπιτελους VDSL

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας