Σελ. 25 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 51520232425
Εμφάνιση 361-373 από 373
  1. #361
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.204
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oπως ολα δειχνουν,ετοιμαζεται η μεγαλη επιστροφη Ευας Καιλη στο ευρωκοινοβουλιο και ο MNP μπορει να αισθανεται απολυτα δικαιωμενος.
    Η όλη φάση με αυτό τον ανακριτή τελικά ήταν να τους στριμώξω μπας και πουν κάτι... η Ευάρα δεν μάσησε και τέλος ..
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  2. #362
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.204
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Τελείως ελεύθερο το Ευάκι... γελάγαμε αλλά ο MNP που έλεγε πως ήταν μάλλον καταχρηστική η κράτηση είχε δίκιο ..... το σκυλί το μαύρο δεν μίλησε!!!!... Πασοκάρα school ρεεε γατάκια
    https://www.tanea.gr/2023/05/26/worl...rokoinovoulio/
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #363
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.821
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αποψε τον διαβασα τον δημητρακοπουλο... δεν ηξερα τι εχει γινει... εμενα απ'τη πρωτη στιγμη μου κανει εντυπωση η ελλειψη στοιχειων. Πρωτα γινεται τηλεοπτικη δικη και μετα ψαχνουν σοβαρα στοιχεια μπας και ασκησουν καμμια σοβαρη διωξη... Τα ιδια και με τη κιβωτο του κοσμου... προσπαθουσα να καταλαβω τι εχει κανει επιτελους ο παπας που εχει την κιβωτο και ολο λεγαν του βρεθηκαν 200-300κ και κατι τετοια... ουαο... και η κουτση μαρια στην ελλαδα αμα πουλησει κανα ακινητο των γονιων εχει 300κ. Αμα εχεις ΜΚΟ που εχει διαχειριστει εκατονταδες εκατομμυρια θα πρεπε να σε πιασουν με 10εκ τουλαχιστον... εντωμεταξυ ειχαν βγαλει για εγκλημα οτι η κιβωτος ειχε πλεονασμα... αμα εκανε κακοδιαχειριση θα λεγαν εκανε κακοδιαχειριση... ειχε καλοδιαχειριση και λενε ΕΓΚΛΗΜΑ ΕΙΧΕ ΠΛΕΟΝΑΣΜΑ γιατι δεν εδινε οσα του διναν στους πτωχους... ναι φιλε ο αλλος πρεπει να προνοησει και για μελλοντικες χρησεις που οι δωρεες μπορει να ειναι λιγοτερες, δεν ειναι εγκλημα αυτο... αλλα οταν αρχισαν να λενε και κατι κουφα του στυλ "ταϊζε τα παιδια οσπρια" καπου εκει λεω τι λε ρε φιλε... οπα λεμε... τι μλκες ακουμε? Σιγα μη τα κακοποιησε κι'ολας αμα φαγαν φασολια ξερω γω. Δλδ εμεις τι τρωγαμε ολοι οταν ειμασταν μικροι? Δεν τρωγαμε φακες, φασολια, κτλ? Φυσικα και τρωγαμε... Τα ιδια και με τη πισπιριγκου... ουτε εκει ειχαν στοιχεια και ανεβοκατεβαζαν ολη μερα ηλιθιοτητες... η αλλη ειχε 3 νεκροψιες απ'τους ιατροδικαστες που λεγαν ολα οκ, αρα οι πρωτοι που επρεπε να ειναι ενοχοι ειναι οι ιατροδικαστες που τα βρηκαν ολα οκ... ειχαν βαλει τοσοι γιατροι και ιατροδικαστες υπογραφες που αυτοματως υπηρχε προβλημα με την ενοχοποιηση της... γιατι θα πρεπε να κυνηγανε πρωτα τους αλλους... μετα ειχαν πει για μια ουσια που βρεθηκε στο αιμα, μετα ειχε βγει η παγωνη νομιζω (?) λεει εμεις δε βαζουμε ποτε αυτη την ουσια, μετα ειχε βγει οτι σε καποια φαση οντως της ειχε δωθει αυτη η ουσια (καραλολ) απ'τους ιατρους και μετα ψαχνοντουσαν παλι τι γινεται και πως βρεθηκε η ουσια... Αλλη περιπτωση ο παπας που ειχε βιασει μια ανηλικη και ανταλλασαν sms και ιστοριες... βγαινει ιατροδικαστικο πορισμα λεει παρθενα η μικρη... προφυλακιστεος ο παπας... δλδ η μικρη ηταν παρθενα, αυτη ελεγε οτι τη βιασε αλλα ο ιατροδικαστης δεν εβλεπε τιποτα... παρ'ολα αυτα μεεεεσα ο παπας... wtf? Για την υποθεση ριχαρδου τα θυμομαστε τι ειχε γινει που χε φθασει μεχρι τη βουλη και κατεληξε φιασκο...

    Η σωστη λειτουργια της δικαιοσυνης σε ολες αυτες τις περιπτωσεις ειναι πρωτα στοιχειοθετουμε καλα το εγκλημα και μετα το διωκουμε... με αρπα κολλα δουλεια δε γινεται... αυτα δε μπορω... δεν ειναι θεμα καϊλη ή πισπιριγκου ή κιβωτου ή βιαστη-παπα... ειναι θεμα σωστης λειτουργιας της δικαιοσυνης...
    ====>

    https://www.naftemporiki.gr/society/...s-kataggellon/

    Με ιδιόχειρα σημειώματα, αλλά και με βίντεο προς το δικαστικό συμβούλιο, το οποίο θα αποφασίσει εάν ο ιερέας παραπεμφθεί σε δίκη για το κακούργημα της κατάχρησης ανηλίκων σε ασέλγεια, ο 15χρονος λέει ότι έχει πει ψέματα για τα περιστατικά παρενόχλησης από τον πατέρα Αντώνιο, καθώς παρασύρθηκε από σχέδιο που είχαν εξυφάνει προκειμένου να καταστραφεί η δομή.

    Ο μετανιωμένος νεαρός δηλώνει ότι παραπλανήθηκε από κάποιον που του υποσχέθηκε – όπως λέει – χρήματα, αλλά κυρίως την επιστροφή του στη μητέρα του, που τόσο πολύ επιθυμούσε.

    Το ίδιο επιβεβαιώνει και εκείνη, μέσα από επιστολή της, που έγραψε στις 17/10/23.

    Αρχικά ο ανήλικος είχε αναφέρει ότι ουδέποτε τον είχε ακουμπήσει ο ιερέας. Ωστόσο, στη δεύτερη κατάθεσή του ανακάλεσε και κατηγόρησε τον ιερέα για σεξουαλική κακοποίηση.

    Τώρα, στην ιδιόχειρη επιστολή του, που βρίσκεται στα χέρια των δικαστών του δικαστικού συμβουλίου, ο 15χρονος, αφού ζητεί συγγνώμη και δηλώνει ότι αισθάνεται τύψεις για ό,τι έχει κάνει στον ιερέα, ο οποίος, όπως λέει, του έχει φερθεί σαν πατέρας, αναφέρει ότι «με κάποιον τρόπο θέλω αυτό να πάει στα χέρια του για όλο αυτό το κακό που δημιούργησα χωρίς να το θέλω, γιατί και εγώ σαν χαζός άκουσα και έπεσα σε παγίδα του Γ**, διότι μου έταξε ότι θα πάρω λεφτά και θα πάω στη μαμά μου και θα κάνω ό,τι γουστάρω, και πάλι χίλια συγγνώμη πάτερ Αντώνιε».

    «Το παιδί μου είπε ψέματα»
    Στα χέρια των δικαστών βρίσκεται επιστολή και της μητέρας του ανήλικου, η οποία αναφέρει ότι είχε πει ψέματα και η ίδια για τον πατέρα Αντώνιο.

    «Σε μία επίσκεψη που πήγα να δω τον γιο μου στη δομή του Βόλου, μου εμπιστεύτηκε πως “ουδέποτε άπλωσε χέρι ο πάτερ Αντώνιος και όλα αυτά για βιασμούς που με βάλανε και είπα ήταν ψέμα που οργανώσανε κάτι παιδιά από την Κιβωτό… Μου είπε για ένα όνομα για κάποιον Γ** και είμαι υποχρεωμένη να τα αναφέρω όλα αυτά, γιατί δε θέλω να την πληρώσουν αθώοι άνθρωποι» (Σφραγίδα και βεβαίωση ΚΕΠ Λάρισας με ημερομηνία 17.10.2023).

    Ιδιόχειρο σημείωμα έχει γράψει και μια κοπέλα 19 ετών, φιλοξενούμενη στη δομή του Πειραιά, η οποία δηλώνει ότι την πλησίασε ο βασικός καταγγέλλων, για να καταγγείλει ψευδώς τον ιερέα και επικεφαλής της Κιβωτού του Κόσμου και λόγω της άρνησής της την έδιωξαν.
    Και καπως ετσι, με μουφα καταγγελιες, το κουλισταν πηρε τη διαχειριση της κιβωτου - αφου προηγουμενως ειχε περασει σχετικους νομους για να παιρνει τη διαχειριση απο παρομοια ιδρυματα. Συμπτωση θα ναι...

  4. #364
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.204
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ====>

    https://www.naftemporiki.gr/society/...s-kataggellon/



    Και καπως ετσι, με μουφα καταγγελιες, το κουλισταν πηρε τη διαχειριση της κιβωτου - αφου προηγουμενως ειχε περασει σχετικους νομους για να παιρνει τη διαχειριση απο παρομοια ιδρυματα. Συμπτωση θα ναι...
    Το θέμα είναι να πει ο πιτσιρικάς ποιοι τον έβαλαν να τα πει αυτά... Θα το μάθουμε ποτέ? Δεν νομίζω, πιο πιθανό είναι να δούμε τη Βλάχου επόμενη ΠτΔ

    Edit: ήθελα να γράψω Βλαχου και έγραψα Θάνου
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος BlueChris : 15-11-23 στις 09:38.

  5. #365
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.821
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Εντωμεταξυ το θεμα θα πρεπε να παιζει με ισοτιμο χρονο απ'οσο χρονο ξοδεψαν οι τηλε-δικαστες εναντιον της κιβωτου ωστε να αποκατασταθει η αληθεια στη κοινη γνωμη. Η ειδηση ειναι θαμμενη παντου.

  6. #366
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.626
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Νέα μπλεξίματα για την Εύα Καϊλή καθώς το Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο ζητάει την έγκριση της αίτησης άρσης ασυλίας της για υπόθεση που αφορά τη διαχείριση των βουλευτικών αποζημιώσεων, η οποία ωστόσο δεν συνδέεται με το σκάνδαλο Qatargate.

    Η άρση ασυλίας της ευρωβουλεύτριας αναμένεται να έρθει πιθανότητα στην επόμενη Ολομέλεια της ερχόμενης εβδομάδας, κατά την οποία αναμένεται να εγκριθεί και το ψήφισμα για την κατάσταση του Κράτους Δικαίου στην Ελλάδα.

    Όπως είναι σε θέση να γνωρίζει το NEWS 24/7, ο Ευρωπαίος Γενικός Εισαγγελέας ζήτησε την άρση της βουλευτικής ασυλίας της Εύας Καϊλή στο πλαίσιο έρευνας που βρίσκεται σε εξέλιξη σχετικά με ζητήματα εξαπάτησης των οικονομικών συμφερόντων της Ευρωπαϊκής Ένωσης, και αφορούν ποσά της τάξης των 120.000 – 150.000 ευρώ. Βάσει του ποινικού κώδικα της χώρας μας, μια υπεξαίρεση τέτοιου ποσού τιμωρείται με φυλάκιση από 5 έως 15 χρόνια.

    https://www.google.com/amp/s/paralla...-eya-kaili/amp


    Να πάρει θέση ο MNP, πάλι σκευωρία για το Ευακι?

  7. #367
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.821
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Δεν εχω ιδεα τι εχει παιξει αλλα λογικα θα εχουν χρησιμοποιησει το scheme για "διορισμο συνεργατων" που ξαναστελνει τα λεφτα πισω στους ιδιους με υποπληρωμη των μιλημενων συνεργατων.

    Καλυτερα να παρεις συγγενεις και να τους τα δινεις στο ακεραιο... τα λεφτα μενουν στο σπιτι, λες πηρα ατομο εμπιστοσυνης μου, δε μπορουν να σε κατηγορησουν για εικονικοτητα παρα μονο για ...ευνοια στους συγγενεις. Να παρεις τριτα προσωπα να τους πεις θα παρετε 4κ θα μου δινετε πισω τα 2κ κτλ, ειναι too much hassle και εγκυμονει κινδυνους οπως το να σε πιασουν να σε κανουν ρομπα σα τη σπυρακη

  8. #368
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.821
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    https://www.bankingnews.gr/politiki/...iri-i-apantisi

    Ειδικότερα, η εφημερίδα Documento που κυκλοφορεί σήμερα με τίτλο στο πρωτοσέλιδο "Κομπίνα Ανδρουλάκη με κονδύλια ευρωπαϊκά", αναφέρει πως εμφάνιζε τα έξοδα ως δαπάνες που σχετίζονται με τη δράση του ως μέλους των Ευρωσοσιαλιστών, ξόδεψε χιλιάδες ευρώ για εκδηλώσεις σε όλη τη χώρα σε βάρος των συνυποψηφίων του που πλήρωναν από την τσέπη τους, διασκέψεις με ξένα κόλλυβα high season στη Ρόδο, ενώ σημειώνει πως το αδίκημα εμπίπτει στις αρμοδιότητες έρευνας της Ευρωπαϊκής Υπηρεσίας Καταπολέμησης της Απάτης (OLAF).
    Το δημοσίευμα κάνει λόγο για τεράστιο νομικό, αλλά και ηθικό ζήτημα.
    Όπως αναφέρει το δημοσίευμα «ο Νίκος Ανδρουλάκης φαίνεται να έχει χρησιμοποιήσει χρήματα του Ευρωπαικού Κοινοβουλίου , τα οποία δίνονται σε ευρωβουλευτές για τις δράσεις τους που αφορούν αυστηρά τα καθήκοντά τους ως ευρωβουλευτών, για να διεκδικήσει την προεδρία του ΠΑΣΟΚ. Ο ίδιος ο Ν. Ανδρουλάκης έχει καταχωρήσει αυτά τα έξοδα στις δαπάνες της Προοδευτικής Συμμαχίας Σοσιαλιστών και Δημοκρατικών (S&D), αλλά, όπως προκύπτει από τα έγγραφα που έχει στην κατοχή του το Documento, αφορούν την προεκλογική του εκστρατεία για να διεκδικήσει την προεδρία του κόμματος το 2017 με αντίπαλο την Φώφη Γεννηματά και ακόμη έξι συνυποψήφιους» (Σταύρος Θεοδωράκης, Γιαννης Ραγκούσης, Γιώργος Καμίνης, Δημήτρης Τζιώτης, Γιώργος Μανιάτης, Απόστολος Πόντας, Κώστας Γάτσιος).
    Το δημοσίευμα κάνει λόγο για ηθικό θέμα, « αφού την ώρα που οι συνυποψήφιοί του διεκδικούσαν την προεδρία του ΚΙΝΑΛ ξοδεύοντας δικούς τους πόρους για εκδηλώσεις, αυτός μετέτρεψε σε χορηγό του την Ευρωπαϊκή Ένωση, εξαπατώντας μάλιστα το S&D, αφού εμφάνιζε τα έξοδα ως δαπάνες που σχετίζονται με τη δράση του ως ευρωβουλευτή των Ευρωσοσιαλιστών», αλλά και για «θέμα νομικής φύσης, αφού πρόκειται για στρεβλή χρήση ευρωπαϊκών κονδυλίων, αδίκημα που εμπίπτει στις αρμοδιότητες έρευνας της Ευρωπαϊκής Υπηρεσίας Καταπολέμησης της Απάτης (OLAF)».
    Σημειώνει ότι ο Ν. Ανδρουλάκης δικαιολογούσε έξοδα που υποτίθεται ότι έκανε ως ευρωβουλευτής και αφορούσαν ενοικιάσεις αιθουσών για εκδηλώσεις και μετακινήσεις σε όλη την Ελλάδα.
    Για αθλιότητες κάνει λόγο το κόμμα, με αφορμή το δημοσίευμα

  9. #369
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.204
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα δεν είναι τυχαίο πως ο εκβιαζομενος αντί να απαντάει τον τελευταίο καιρό την πέφτει και αυτός στους δημοσιογράφους που βγάζουν πράγματα. Δεκανικι του Κούλη έγινε και αυτός.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  10. #370
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.821
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Έρευνα εις βάρος της προέδρου της Ευρωπαϊκής Επιτροπής Ursula von der Leyen και του διευθύνοντος συμβούλου της Pfizer άνοιξαν οι εισαγγελείς της Λιέγης, προκειμένου να διερευνήσουν καταγγελίες σε σχέση με τις διαπραγματεύσεις για το εμβόλιο του Covid 19.
    Ερευνητές από την Ευρωπαϊκή Εισαγγελία (EPPO) επικουρούν τους τελευταίους μήνες Βέλγους εισαγγελείς που ερευνούν τη von der Leyen για «παρέμβαση σε δημόσιες λειτουργίες, καταστροφή SMS, διαφθορά και σύγκρουση συμφερόντων», σύμφωνα με νομικά έγγραφα που εξέτασε το POLITICO.

  11. #371
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    846
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Ναι καλά, ας βρουν στοιχεία εναντίον της Φον ντερ Λαινεν κι άμα βρουν ας φτάσουν μέχρι την επιβολή κυρώσεων και ποινών και θα τους παραδεχτώ ότι έχουν κότσια. Ειδάλλως μιλάμε απλά για ενέργειες για τα μάτια του κόσμου.

  12. #372
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.821
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Αυτη δε θα τη προφυλακισουν οπως τη καϊλη μεχρι να ομολογησει?

  13. #373
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.821
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Η Εύα Καϊλή μίλησε στην Corriere Dela Serra και δήλωσε την πρόθεσή της να μετακομίσει στην Ιταλία μετά τη λήξη της θητείας της στο Ευρωκοινοβούλιο.

    «Θα έρθω να ζήσω στην Ιταλία, μια χώρα εγγύησης. Η ΕΕ και το κόμμα μου δεν με υπερασπίστηκαν» είπε η Εύα Καϊλή και πρόσθεσε: «Εγώ βρίσκω τη σιωπή ολόκληρου του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου εξωφρενική για έναν τέτοιο αντισυνταγματικό περιορισμό του δικαιώματός μου να υπερασπιστώ τον εαυτό μου και να μιλήσω για όλα όσα έχουν διαρρεύσει και επιβουλεύονται έντεχνα εναντίον μου, η Πρόεδρος Ρομπέρτα Μέτσολα και το κόμμα μου S&D της υπεράσπισης των θεσμών, προσπάθησαν, προεκλογικά, να κρύψουν την αδυναμία τους να σεβαστούν τις αρχές της Ένωσης και να διαφυλάξουν τις ελευθερίες και τα προνόμια των βουλευτών.

    Δημιουργήθηκε ένα επικίνδυνο προηγούμενο που επιτρέπει στη δικαστική εξουσία να ανακατεύεται στην πολιτική, υπονομεύοντας ανεπανόρθωτα την ακεραιότητα του ευρωπαϊκού θεσμικού οργάνου».

    Η Εύα Καϊλή ρωτήθηκε: «Δεν υπάρχουν προϋποθέσεις για την υποψηφιότητά σας;» και έδωσε την εξής απάντηση:

    «Ήλπιζα ότι οι πολίτες της ΕΕ θα μπορούσαν να δουν την αλήθεια πριν ψηφίσουν τον Ιούνιο, αλλά η απαγόρευση να μιλήσω για αυτήν την υπόθεση καθιστά αδύνατο να είμαι καν υποψήφια».

    Η εφημερίδα τη ρώτησε αν σκοπεύει να μετακομίσει στην Ιταλία «γιατί ο σύντροφός σας είναι Ιταλός;» και η Εύα Καϊλή απάντησε:

    «Επειδή είναι μια χώρα που τη θεωρώ πατρίδα για διάφορους λόγους και επειδή στην Ιταλία υπάρχει μια όμορφη λέξη όπως «εγγύηση» που πρέπει να μεταφραστεί σε όλη την Ευρώπη. Στην Ιταλία υπάρχουν κάποια κόμματα που αντιτίθενται σε δίκες με πολιτικά κίνητρα και ζητούν σεβασμό του τεκμηρίου της αθωότητας ανεξάρτητα από το κόμμα του κατηγορουμένου».

Σελ. 25 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 51520232425

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας