Σελ. 139 από 160 ΠρώτηΠρώτη ... 119129134137138139140141144149159 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.071-2.085 από 2392
  1. #2071
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    - -



    γραφει πληρωμη με καρτα και δε υπαρχει να καταχωρησης την καρτα.... τραγικο λες και εχει κανει οργανωση ενας μαθητης μπαχαλο και για μενα δεν ειναι δικαιολογια οτι η United Grouo ειναι μικρη εταιρια γιατι αυτα ειναι μικρα θεματα που δειχνουν ελειψη οργανωσης και ικανοτητας καποιον ολιγων που επηρεάζουν το συνολο
    κριμα

    - - - Updated - - -



    εξακολουθης να διαβαζεις μονο οτι σε συμφερει.... και μιλας μονο για τους 2 τελευταιους λογαριασμους .... γιατι????? Εγω αναφερομαι σε ολους γιατι τους εχει ολους και ξαναλεω για 4η φορα οτι εχει ολα τα pdf και οταν τα κατεβαζεις ειναι κατεστραμενα αρχεια
    για του λογου το αληθες
    Συνημμένο Αρχείο 245944

    Είναι ωραίο να λες οτι δουλεουν κανονικα αλλά είναι και κάποια πράγματα που δεν λειτουργούν κανονικά και κατανοω οτι επειδη δουλευεις εκει δεν θες να λεγονται καποια πραγματα και το κατανοοω γιατι ειναι η εργασια σου (δεν το λεω για κακο). Εδω ομως λεμε για τα προβληματα ολων και γραφεις και ανωνημα οποτε δεν κινδυνευει η δουλεια σου (εκτος και αν ειναι μερος της δουλειας σου) Δεν υπαρχει κατι προσωπικο αλλα μη λεμε και οτι να ναι και ξαναλεω οτι δεν το θεωρω κακο οτι θελεις να προτατευσεις την δουλεια σου αλλα οταν μου λες οτι τα αρχεια που κατεβαζω δουλευουν ενω δεν δουλεουν και οτι λεω ψεμματα ε ειναι λιγο αστειο... εχω και καλυτερα πραγματα να κανω απ το γραφω εδω

    υγ και επειδή δουλευεις εκει ξερεις καλυτερα οτι και οι υπαλληλοι πλεον εχουν αγανακτήσει γιατι γινεται χαμος. Εισαι απ τους λιγους που ξερουν πραγματα για την Νοβα....
    Λίγο πιο πίσω έχει το μήνυμα του xdoc, προφανώς και δεν το διάβασες
    Λέει οτι έχει πρόσβαση κανονικά και τους κατεβάζει όλους

    Είναι προφανές πως υπάρχει θέμα, το όποιο δεν είναι γενικό όμως όπως λες και ξαναλες

    Χαλάρωσε λίγο

  2. #2072
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λίγο πιο πίσω έχει το μήνυμα του xdoc, προφανώς και δεν το διάβασες
    Λέει οτι έχει πρόσβαση κανονικά και τους κατεβάζει όλους

    Είναι προφανές πως υπάρχει θέμα, το όποιο δεν είναι γενικό όμως όπως λες και ξαναλες

    Χαλάρωσε λίγο
    δεν ειπα οτι ειναι γενικο να διαβαζεις καλυτερα τι γραφω Το αντιθετο οτι δε καποιους ειναι και αλλους οχι και για αυτο του ειπα να ρωτησει τους συναδερφους του γιατι εγω δεν αμφισβητο οτι στο δικο του λογαριασμο εινα οκ
    Χαλαρωσε και διαβασε τι γραφω και μην γραφεις μονο για να μου την πεις Στο εχω ξαναπει εισαι γνωστος και αν δεν σου αρεσου οσα γραφω μπορεις να με διαγραψεις ως modarator o μοναδικος με τετοια συμπεριφορα εμονικη
    Χαλαρωσε και διαβασε τι γραφω στη συζητηση και οχι σε ενα ποστ
    Για εκεινον δεν ειναι προφανες οτι υπαρχει προβλημα και ο λογος που του το ξαναλεω ειναι γιατι δουλευει εκει αλλιως προσωπικα οπως ξαναειπα δεν με νδιαφερει καθολου να βλεπω τους παλιους λογαριασμος γιατι γραφει οτι εχουν εξοφληθεί οποτε δεν ειναι και κανενα προβλημα για εμενα προσωπικα αλλος εχει προβήμα αλλα δεν απαντας σε εκεινον αλλα σε εμενα για το γωστο λογο που το κανεις παντα.... Εγω φταιω που σου απανταω ομως ... εισαι γνωστος εδω μεσα ...
    Καλημερα

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω έχω άλλο πρόβλημα, ενώ φαίνονται 6 λογαριασμοί και κατεβαίνουν κανονικά (μέχρι ένα χρόνο πίσω) δεν φαίνεται ο τελευταίος λογαριασμός που έχει εκδοθεί 13/2 και είναι -11.80 και δεν ξέρω πώς θα πάρω τα σχεδόν 12 ευρώ πίσω.
    οποιος τα ζει ξερει γιατι λεω μπαχαλο (αλλα δεν αρεσει να λεμε ασχημα σε καποιον του σιτε και λογικο γιατι ειναι σπονσορας η Νοβα, θα σε ΄μαλωσει και εσενα. Ο μοναδικος με τετοια συμπεριφορα)... ο καθενας εχει αλλο προβλημα για το ιδιο θεμα πως να βρεθει λυση.... τα ιδια τραβανε και οι υπαλληλοι...
    Νομιζω οτι εχουν δικαιωμα να τα επιστρεψουν σε διαστημα 4 μηνων οχι απαραίτητα στο επομενο λογαριασμο. Ρωτησες την εξυπετηση ?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stamka : 18-02-23 στις 14:44.

  3. #2073
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειπα οτι ειναι γενικο να διαβαζεις καλυτερα τι γραφω Το αντιθετο οτι δε καποιους ειναι και αλλους οχι και για αυτο του ειπα να ρωτησει τους συναδερφους του γιατι εγω δεν αμφισβητο οτι στο δικο του λογαριασμο εινα οκ
    Χαλαρωσε και διαβασε τι γραφω και μην γραφεις μονο για να μου την πεις Στο εχω ξαναπει εισαι γνωστος και αν δεν σου αρεσου οσα γραφω μπορεις να με διαγραψεις ως modarator o μοναδικος με τετοια συμπεριφορα εμονικη
    Χαλαρωσε και διαβασε τι γραφω στη συζητηση και οχι σε ενα ποστ
    Για εκεινον δεν ειναι προφανες οτι υπαρχει προβλημα και ο λογος που του το ξαναλεω ειναι γιατι δουλευει εκει αλλιως προσωπικα οπως ξαναειπα δεν με νδιαφερει καθολου να βλεπω τους παλιους λογαριασμος γιατι γραφει οτι εχουν εξοφληθεί οποτε δεν ειναι και κανενα προβλημα για εμενα προσωπικα αλλος εχει προβήμα αλλα δεν απαντας σε εκεινον αλλα σε εμενα για το γωστο λογο που το κανεις παντα.... Εγω φταιβω που σου απανταω ομως
    Καλημερα
    Αντέ πάλι με το είσαι Moderator
    Και μιλάς μετά για εμμονές!

    ΥΓ δες πρώτα σε ποιον απαντάς και πως δεν έχεις απαντήσει στον xdoc,

  4. #2074
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    εχεις σοβαρο θεμα ... χαχααα περαστικα

  5. #2075
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Μηνύματα
    238
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    20686 kbps / 1020 kbps
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    CISCO887VA
    SNR / Attn
    6(dB) / 9(dB)
    ...το θεμα ειναι πως σχεδον δυο(2) μηνες μετα την "ολοκληρωση της συγχωνευσης" δεν εχουν λυσει πολλα λειτουργικα θεματακια μικρα ή και ακομα αρκετα σοβαρα.... (για τα οποια τα παιδακια στο τηλ. κεντρο, προφανως επειδη δεν ειναι ενημερωμενα, σου παρουσιαζουν μια "λειτουργουσα εικονικη πραγματικοτητα").....
    ..κ βεβαια η παροιμια λεει πως "η καλη μερα απο το πρωι φαινεται" ..

  6. #2076
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxtak Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...το θεμα ειναι πως σχεδον δυο(2) μηνες μετα την "ολοκληρωση της συγχωνευσης" δεν εχουν λυσει πολλα λειτουργικα θεματακια μικρα ή και ακομα αρκετα σοβαρα.... (για τα οποια τα παιδακια στο τηλ. κεντρο, προφανως επειδη δεν ειναι ενημερωμενα, σου παρουσιαζουν μια "λειτουργουσα εικονικη πραγματικοτητα").....
    ..κ βεβαια η παροιμια λεει πως "η καλη μερα απο το πρωι φαινεται" ..
    οταν σου λενε διεγραψε λογαριασμο και κανε αλλο σημαινει οτι δεν μπορουν να "συγχωνευση" σε καποια πεδια
    και εσωτερικα εχουν σοβαρα θεματα οι wind με τους Νοβα, γενικα ενα μπαχαλο και οι πελατες και οι εργαζομενοι και αυτο φαίνεται και απ την δυσκολια εξυπηρέτησης και να θελουν δε μπορουν
    κριμα γιατι εξοπλισμος υπαρχει

    η συγχωνευση θα παρει 2 χρονια μεχρι να περασουν ολα τα συμβολαια στη νε δομη και να λυσουν το οποιο προβλημα

  7. #2077
    Εγγραφή
    01-02-2016
    Περιοχή
    ΚΟΛΩΝΟΣ
    Μηνύματα
    1.984
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200 D/20 Up
    ISP
    NOVA (ex Wind)
    Router
    ZTE H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν σου λενε διεγραψε λογαριασμο και κανε αλλο σημαινει οτι δεν μπορουν να "συγχωνευση" σε καποια πεδια
    και εσωτερικα εχουν σοβαρα θεματα οι wind με τους Νοβα, γενικα ενα μπαχαλο και οι πελατες και οι εργαζομενοι και αυτο φαίνεται και απ την δυσκολια εξυπηρέτησης και να θελουν δε μπορουν
    κριμα γιατι εξοπλισμος υπαρχει

    η συγχωνευση θα παρει 2 χρονια μεχρι να περασουν ολα τα συμβολαια στη νε δομη και να λυσουν το οποιο προβλημα
    Υπομονή......Nova είναι θα περάσει...(έστω και σε 2 χρόνια) . Το πολύ πολύ να αλλάξουμε πάροχο(λήξη συμβολαίου) και να γλιτώσουμε όλοι μας μια και καλή εαν δεν βγάλουν άκρη.

  8. #2078
    Εγγραφή
    15-01-2006
    Περιοχή
    Πολίχνη Θεσσαλονίκης
    Μηνύματα
    973
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΒΑΡΝΑΣ
    Router
    hAP ax^3-ZYXEL 8623
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    - -


    εξακολουθης να διαβαζεις μονο οτι σε συμφερει.... και μιλας μονο για τους 2 τελευταιους λογαριασμους .... γιατι????? Εγω αναφερομαι σε ολους γιατι τους εχει ολους και ξαναλεω για 4η φορα οτι εχει ολα τα pdf και οταν τα κατεβαζεις ειναι κατεστραμενα αρχεια
    για του λογου το αληθες
    Συνημμένο Αρχείο 245944


    Είναι ωραίο να λες οτι δουλεουν κανονικα αλλά είναι και κάποια πράγματα που δεν λειτουργούν κανονικά και κατανοω οτι επειδη δουλευεις εκει δεν θες να λεγονται καποια πραγματα και το κατανοοω γιατι ειναι η εργασια σου (δεν το λεω για κακο). Εδω ομως λεμε για τα προβληματα ολων και γραφεις και ανωνημα οποτε δεν κινδυνευει η δουλεια σου (εκτος και αν ειναι μερος της δουλειας σου) Δεν υπαρχει κατι προσωπικο αλλα μη λεμε και οτι να ναι και ξαναλεω οτι δεν το θεωρω κακο οτι θελεις να προτατευσεις την δουλεια σου αλλα οταν μου λες οτι τα αρχεια που κατεβαζω δουλευουν ενω δεν δουλεουν και οτι λεω ψεμματα ε ειναι λιγο αστειο... εχω και καλυτερα πραγματα να κανω απ το γραφω εδω

    υγ και επειδή δουλευεις εκει ξερεις καλυτερα οτι και οι υπαλληλοι πλεον εχουν αγανακτήσει γιατι γινεται χαμος. Εισαι απ τους λιγους που ξερουν πραγματα για την Νοβα....
    Μάλλον όλοι έχετε δίκιο. Οι λογαριασμοί μου σε pdf ανοίγουν κανονικά μέσα στον edge και με Nitro. Με adobe όμως μου βγάζει ότι το αρχείο είναι κατεστραμένο. Μάλλον κάποια ασυμβατότητα (έχω παλιά έκδοση Adobe Pro).

  9. #2079
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mormnak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπομονή......Nova είναι θα περάσει...(έστω και σε 2 χρόνια) . Το πολύ πολύ να αλλάξουμε πάροχο(λήξη συμβολαίου) και να γλιτώσουμε όλοι μας μια και καλή εαν δεν βγάλουν άκρη.
    εγω δεν εχω θεμα προς το παρών, περιμενα 25 μερες και τελικα το εφτιαξα μονος μου
    οσο δεν θες τεχνικη υποστήριξή ειναι οκ αναλογικα με τα λεφτα που δινεις Το μονο που θα ηθελα ειναι οι κωδικοι voip που δινει μονο ο cosmote αλλα θελει πολλα € παραπανω οποτε ....

  10. #2080
    Εγγραφή
    01-02-2016
    Περιοχή
    ΚΟΛΩΝΟΣ
    Μηνύματα
    1.984
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200 D/20 Up
    ISP
    NOVA (ex Wind)
    Router
    ZTE H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω δεν εχω θεμα προς το παρών, περιμενα 25 μερες και τελικα το εφτιαξα μονος μου
    οσο δεν θες τεχνικη υποστήριξή ειναι οκ αναλογικα με τα λεφτα που δινεις Το μονο που θα ηθελα ειναι οι κωδικοι voip που δινει μονο ο cosmote αλλα θελει πολλα € παραπανω οποτε ....
    +100 (γι αυτόν ακριβώς το λόγο και εγώ δεν ανανέωσα το συμβόλαιο μου στον οτε όταν έληξε+ οτι μου τα μασάγανε για την ενεργοποίση της ινας 3 μήνες σχεδόν)

  11. #2081
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.747
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Προσωπικά όλοι οι λογαριασμοί σε εμένα ανοίγουν κανονικά και κανένα pdf δεν είναι κατεστραμμένο.

  12. #2082
    Εγγραφή
    01-02-2016
    Περιοχή
    ΚΟΛΩΝΟΣ
    Μηνύματα
    1.984
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200 D/20 Up
    ISP
    NOVA (ex Wind)
    Router
    ZTE H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά όλοι οι λογαριασμοί σε εμένα ανοίγουν κανονικά και κανένα pdf δεν είναι κατεστραμμένο.
    Browser? Adobe pdf?

    (έκανα μια δοκιμή γιατι έχω μονο 1 λογαριασμο και τον κατέβασα με Internet manager και μου ανοίγει κανονικα με Adobe reader.)

  13. #2083
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.747
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    1) μέσα από την εφαρμογή της nova
    2) μεσα από το preview του κινητού (επειδή το έστειλα με email στον εαυτό μου και το άνοιξα και μέσα από το κινητό, εκτός της εφαρμογής)
    3) μέσω adobe acrobat app
    4) μέσω adobe acrobat στον υπολογιστή
    5) μέσω preview πρόγραμμα του macOS

    Ανοίγει παντού κανονικά.

  14. #2084
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Μηνύματα
    209
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    1) μέσα από την εφαρμογή της nova
    2) μεσα από το preview του κινητού (επειδή το έστειλα με email στον εαυτό μου και το άνοιξα και μέσα από το κινητό, εκτός της εφαρμογής)
    3) μέσω adobe acrobat app
    4) μέσω adobe acrobat στον υπολογιστή
    5) μέσω preview πρόγραμμα του macOS

    Ανοίγει παντού κανονικά.
    Στην εφαρμογή μου λέει ότι δεν έχω δώσει δικαιώματα αποθηκευτικού χώρου ενώ τα έχω δώσει όλα τα permissions

  15. #2085
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    6.792
    Downloads
    15
    Uploads
    5
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    384/128
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Zyxel 652-R
    SNR / Attn
    14(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω οτι εχουν δικαιωμα να τα επιστρεψουν σε διαστημα 4 μηνων οχι απαραίτητα στο επομενο λογαριασμο. Ρωτησες την εξυπετηση ?
    Δεν πρόκειται να υπάρξει επόμενος λογαριασμός, Δευτέρα είναι προγραμματισμένη η μεταφορά σε άλλο πάροχο μιας και απο τις 25/1 είμαι χωρίς τηλέφωνο και δεν μου το φτιάχνουν, δηλαδή δεν παρέχουν την υπηρεσία για την οποία έχουμε συμφωνήσει και γι'αυτό έχω -11.80€ που μου χρωστανε. Ήμουν με δίμηνο λογαριασμό, είχα προπληρώσει δυο πάγια μέχρι 12/2 και απο 25/1 μέχρι τότε δεν είχα τηλέφωνο και μου επιστρέφει μισό πάγιο.
    Πως να μετατρέψετε το Linksys WRT320N σε Linksys Ε2000

    Router Dynalink DL-WRX36 : OpenWrt 23.05.2 Shapshot
    Modem Zyxel VMG8623-T50B : Firmware Version: V5.50(ABPM.8.3)C0


Σελ. 139 από 160 ΠρώτηΠρώτη ... 119129134137138139140141144149159 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας