Σελ. 124 από 159 ΠρώτηΠρώτη ... 104114119122123124125126129134144 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.846-1.860 από 2382
  1. #1846
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.978
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από matrix1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι σιγουρος γι αυτο που λες;

    "Περιοχές Διαθεσιμότητας Wind" γραφει σε μια δοκιμη μου σε περιοχη που ξερω οτι εχει πολυ κοντα καμπινα wind FTTC. Γραφει για διαθεσιμοτητα μεχρι 100 FTTC
    Παρερμηνεία εξ αιτίας μου. Ισχύει μόνο όταν υπάρχει FTTH. Αν λέει FTTC τότε δεν υπάρχει κάτι διαφορετικό και μπορεί να βάλει μόνο 100mbps VDSL

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην περίπτωση ενός γνωστού που έχει κάλυψη από FTTH (Cosmote), γράφει:

    Διαθεσιμότητα μέσω ιδιόκτητου δικτύου
    Διαθεσιμότητα ADSL LLU
    Διαθεσιμότητα VLU FTTH έως 200Mbps

    Για την ADSL? Μετράει αυτό σαν ιδιόκτητο?
    Ιδιόκτητο στο ADSL. Αν δεν εχει την ένδειξη περιοχή διαθεσιμότητας τάδε κάτω από τα στοιχεία καμπίνας τότε είναι Cosmote αν έχει FTTH στο αποτέλεσμα ελέγχου

  2. #1847
    Εγγραφή
    14-10-2008
    Μηνύματα
    185
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΥΣΙΔΑ
    στην ελεύθερη τηλεόραση τωρα πέρα απο τον Alpha μπαίνει και το αδερφό κανάλι Star

    https://www.reader.gr/lifestyle/tv-m...r-kai-nova-nea

  3. #1848
    Εγγραφή
    25-08-2022
    Μηνύματα
    167
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    26991/2696
    ISP
    COSMOTE
    Router
    SpeedPort Smart
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγχαρητηρια στο CEO και την United Group

    12η μερα με προβλημα και απ το τμημα τεχνικης υποστηριξης αφου με πασαραν σε 3 ατομα ο τελευταιος με πηρε τηλεφωνο και μολις ειπε οτι ειχε να πει το εκλεισε !!!!! μετα εστειλε στο chat "Σας ευχαριστώ πολύ για την επικοινωνία" και εκλεισε και το chat !!!!!!
    μπηκα και εγω στο κλαμπ αυτων που τους εκλεισαν το τηλεφωνο και chat στα μουτρα (ειναι και αλλοι)

    Θανασης το ονομα του "κυριου που εκλεισε τηλεφωνο και chat μπορει να ειναι σε ολους ο ιδιος που το κλεινει για αυτο το αναφέρω

    επαγγελματισμός Πληρωνω το μισθο του και μου το εκλεισε

    ΞΕΦΤΙΛΕΣ (και εγω μαζι που ειμαι σε εσας)

    περιμενω την 20η μερα για καταγγελια και περιέλαβα ολη την συνομιλία και ονομα
    Τον συγκεκριμένο τον είχα πετύχει και εγώ, λίγο καιρό πριν την ενοποίηση wind/nova, την προηγούμενη χρονιά, μετά από επικοινωνία που άνοιξα, με το chat της παλιάς ιστοσελίδας της wind και αφού προηγουμένος, είχα συνδεθεί με κάποιον άλλο κύριο, της τεχνικής τους υποστήριξης, για αλλαγή της ip της γραμμής, από cdn σε dynamic, κάτι το οποίο μου το είχε ρυθμίσει ένας Βασίλης, από τους πιο εξυπηρετικούς της τεχνικής υποστήριξης πρώην wind, στο chat, λίγες ημέρες νωρίτερα, αλλά μετά έπιανα πάλι ip, από 100 και άνω στο πρώτο μέρος και αφού επικοινώνησα ξανά, όπως προανέφερα και αφού δεν πέτυχα τον προαναφερθέντα και συνδέθηκα με κάποιον που δεν μπορούσε να με βοηθήσει στο συγκεκριμένο θέμα, με σύνδεσε με την σειρά του στον "Θανάση", ο οποίος ήταν το ίδιο αγενής και με εμένα, λέγοντάς μου, ότι αυτοί το έχουν ήδη σε dynamic και ότι πρέπει να ρυθμίσω από πλευράς μου, τον εξοπλισμό της δεύτερης γραμμής μας (zyxel), για να πάει κάτω από 100 η ip της και ότι οι ίδιοι δεν μπορούν να αλλάξουν την ip κανενός, μου το έκλεισε στη μούρη (chat). Την άλλη μέρα αφού επικοινώνησα και πάλι, μην τυχόν κι πετύχω τον Βασίλη, βγήκε πάλι κάποιος άλλος, ο οποίος πάλι με παρέπεμψε σε δήθεν πιο εξειδικευμένο συνάδελφό του, βγήκε ξανά ο ίδιος και μόλις τον είδα τερμάτισα τη συνομιλία, αλλά εκείνος κάλεσε στο σταθερό και με έντονο και ειρωνικό ύφος, μου ανέφερε με θράσος, να μην επικοινωνήσω ξανά μαζί τους, για το ίδιο θέμα. Αφού δεν τον "στόλισα", τυχερός ήταν! Πρόλαβε και το έκλεισε ως συνήθως. Μάλλον, τον είχαν βάλει για δήθεν υπεύθυνο βάρδιας και δεν ήξερε που "του παν τα τέσσερα".
    Υ.Γ Με τη νέα Nova, δεν τον ξανά πέτυχα στο chat ή να παραπέμψει κάποιος τη συνομιλία μου με αυτόν, αλλά να μου πεις, απαντά πλέον κανένας στο chat ;

  4. #1849
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.689
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dtnan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον συγκεκριμένο τον είχα πετύχει και εγώ, λίγο καιρό πριν την ενοποίηση wind/nova, την προηγούμενη χρονιά, μετά από επικοινωνία που άνοιξα, με το chat της παλιάς ιστοσελίδας της wind και αφού προηγουμένος, είχα συνδεθεί με κάποιον άλλο κύριο, της τεχνικής τους υποστήριξης, για αλλαγή της ip της γραμμής, από cdn σε dynamic, κάτι το οποίο μου το είχε ρυθμίσει ένας Βασίλης, από τους πιο εξυπηρετικούς της τεχνικής υποστήριξης πρώην wind, στο chat, λίγες ημέρες νωρίτερα, αλλά μετά έπιανα πάλι ip, από 100 και άνω στο πρώτο μέρος και αφού επικοινώνησα ξανά, όπως προανέφερα και αφού δεν πέτυχα τον προαναφερθέντα και συνδέθηκα με κάποιον που δεν μπορούσε να με βοηθήσει στο συγκεκριμένο θέμα, με σύνδεσε με την σειρά του στον "Θανάση", ο οποίος ήταν το ίδιο αγενής και με εμένα, λέγοντάς μου, ότι αυτοί το έχουν ήδη σε dynamic και ότι πρέπει να ρυθμίσω από πλευράς μου, τον εξοπλισμό της δεύτερης γραμμής μας (zyxel), για να πάει κάτω από 100 η ip της και ότι οι ίδιοι δεν μπορούν να αλλάξουν την ip κανενός, μου το έκλεισε στη μούρη (chat). Την άλλη μέρα αφού επικοινώνησα και πάλι, μην τυχόν κι πετύχω τον Βασίλη, βγήκε πάλι κάποιος άλλος, ο οποίος πάλι με παρέπεμψε σε δήθεν πιο εξειδικευμένο συνάδελφό του, βγήκε ξανά ο ίδιος και μόλις τον είδα τερμάτισα τη συνομιλία, αλλά εκείνος κάλεσε στο σταθερό και με έντονο και ειρωνικό ύφος, μου ανέφερε με θράσος, να μην επικοινωνήσω ξανά μαζί τους, για το ίδιο θέμα. Αφού δεν τον "στόλισα", τυχερός ήταν! Πρόλαβε και το έκλεισε ως συνήθως. Μάλλον, τον είχαν βάλει για δήθεν υπεύθυνο βάρδιας και δεν ήξερε που "του παν τα τέσσερα".
    Υ.Γ Με τη νέα Nova, δεν τον ξανά πέτυχα στο chat ή να παραπέμψει κάποιος τη συνομιλία μου με αυτόν, αλλά να μου πεις, απαντά πλέον κανένας στο chat ;
    Εγώ πάντως που είμαι καμήλα, όταν θα έληγε το συμβόλαιο και εάν έφευγα ή εάν τέλος πάντων με έπαιρναν για ανανέωση, θα τους έλεγα για τον Θανάση. Προσωπικά θα τους έλεγα «φεύγω λόγω του Θανάση»

  5. #1850
    Εγγραφή
    25-08-2022
    Μηνύματα
    167
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    26991/2696
    ISP
    COSMOTE
    Router
    SpeedPort Smart
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως που είμαι καμήλα, όταν θα έληγε το συμβόλαιο και εάν έφευγα ή εάν τέλος πάντων με έπαιρναν για ανανέωση, θα τους έλεγα για τον Θανάση. Προσωπικά θα τους έλεγα «φεύγω λόγω του Θανάση»
    Θα το έχω υπόψιν μου, όταν έρθει εκείνη η ώρα!

    Υ.Γ Πέρα από τη πλάκα, κάτι τέτοιοι, θέλουν φουλ αναφορά, με οποιαδήποτε τρόπο, παράπονο, ΕΕΤΤ κλπ, να δούμε θα ξανά φερθούν έτσι άλλη φορά (;, αλλά έπεσαν σε περίπτωση ανθρώπου, που λυπάται τον άλλον, να μην χάσει τη δουλειά του, μιας και οι εποχές είναι πολύ δύσκολες πλέον οικονομικά.

  6. #1851
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.689
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dtnan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα το έχω υπόψιν μου, όταν έρθει εκείνη η ώρα!

    Υ.Γ Πέρα από τη πλάκα, κάτι τέτοιοι, θέλουν φουλ αναφορά, με οποιαδήποτε τρόπο, παράπονο, ΕΕΤΤ κλπ, να δούμε θα ξανά φερθούν έτσι άλλη φορά (;, αλλά έπεσαν σε περίπτωση ανθρώπου, που λυπάται τον άλλον, να μην χάσει τη δουλειά του, μιας και οι εποχές είναι πολύ δύσκολες πλέον οικονομικά.
    Fool me once shame on me, fool me twice shame on you.
    Σκέψου μέσα σε 1-2 μέρες αναφερθήκατε 2 άνθρωποι για έναν συγκεκριμένο εκπρόσωπο, ο οποίος σε πήρε τηλέφωνο να σου πει και ολας να μην τους ξαναπείς για αυτό το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις. Αν ο ίδιος δεν εκτιμάει τη δουλειά του, μάντεψε πιάνου πρόβλημα είναι..

  7. #1852
    Εγγραφή
    12-12-2014
    Περιοχή
    Κολωνός
    Μηνύματα
    294
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    Wind - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Router
    Ubiquiti Dream Machine SE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Fool me once shame on me, fool me twice shame on you.
    Σκέψου μέσα σε 1-2 μέρες αναφερθήκατε 2 άνθρωποι για έναν συγκεκριμένο εκπρόσωπο, ο οποίος σε πήρε τηλέφωνο να σου πει και ολας να μην τους ξαναπείς για αυτό το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις. Αν ο ίδιος δεν εκτιμάει τη δουλειά του, μάντεψε πιάνου πρόβλημα είναι..
    Offtopic: Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me. Ανάποδα

    Στην Cosmote που μίλησα με κάποια κυρία στο chat πάντως, όχι απλά με εξυπηρέτησε, μου έλυσε και απορίες που δεν ήξερα ότι είχα. Ήθελα να ξέρω τι τους εκπαιδεύουν να λένε στη Nova και ποιο το σκεπτικό πίσω από αυτό.

  8. #1853
    Εγγραφή
    12-06-2013
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    58
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    48850/5496
    ISP
    COSMOTE
    Router
    SpeedPort Plus 2
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 23.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλημερα.Εχω nova δορυφορική τηλεόραση με συμβόλαιο που τελειώνει σε 6 μήνες

    Το θέμα είναι οτι κανονικά χθες και σήμερα έπρεπε να βγεί ο νεος λογαριασμος να τον πληρώσω online αλλά μου εμφανίζει απο το νέο site οτι όλοι οι λογαριασμοι εχουν πληρωθεί,οπως βλεπετε και στην εικονα.ενω δεν τον εχω πληρώσει
    Κάνω κάτι λάθος ? Σε ποιο site πρεπει να πληρώσω την nova δορυφορική τηλεόραση?


  9. #1854
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.978
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Ακόμα δεν έχει εκδοθεί λογαριασμός, περιμένεις

  10. #1855
    Εγγραφή
    12-06-2013
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    58
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    48850/5496
    ISP
    COSMOTE
    Router
    SpeedPort Plus 2
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 23.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    καταλαβα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος BLuE_PaNtHeR : 30-01-23 στις 10:31. Αιτία: ακυρο

  11. #1856
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.689
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Codehack Εμφάνιση μηνυμάτων
    Offtopic: Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me. Ανάποδα

    Στην Cosmote που μίλησα με κάποια κυρία στο chat πάντως, όχι απλά με εξυπηρέτησε, μου έλυσε και απορίες που δεν ήξερα ότι είχα. Ήθελα να ξέρω τι τους εκπαιδεύουν να λένε στη Nova και ποιο το σκεπτικό πίσω από αυτό.
    χαχα! Ο Μορφέας είχε κάνει ήδη τη δουλειά του! Σόρυ για το λάθος!

  12. #1857
    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    887
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11255 D/U
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    pfsense & TG789vac rooted
    SNR / Attn
    15.4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από finos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε ξερω κατα ποσο ειναι εγκυρο ειναι αυτο που θα μεταφερω τωρα , καθως προερχεται απο παρατηρησεις που μπορω να κανω απομακρησμενα και μονο , καθως δε ειμαι στον χωρο των γραμμων .

    Spoiler:
    Σε γραμμη "επαγγελματικη" πρωην Wind 24αρα που περναν τηλεφωνια με POTS που ειχα βαλει ενα TP-LINK TD-W8980 φλασαρισμενο με openWRT , μου αναφερουν πως απο το πρωι δε εχουν τηλεφωνο (ουτε τονο και μαλλον ουτε ταση καθως μου ειπαν πως "δε αναβει το σταθερο ", ειχαν μια συσκευη που επερνε ρευμα απο τα +50v της POTS) και δε δουλευουν οι εισερχομενες (βγαζει τονο κατελειμενου αν το καλεσεις)
    Στο δε router πλεον , απo ADSL2+ συνχρονιζει ως VDSL2 με 17a και συνχρονισμο που θυμηζει 24/1 (16/0.9) (ναι το σηνκερκιμενο TP link παρολο που το πουλανε ως ADSL εχει το Lantiq VRX208 που ειναι VDSL modem και μεσω του openWRT "ξεκλειδωνεις" τη VDSL λειτουργια του.)

    παρομοια σημπεριφορα στο τηλεφωνο μου αναφεραν συγγενεις που (πρεπει) να ειναι συνδεμενοι στο ιδιο ΑΚ , με εξοπλησμο ADSL provied απο τη wind . Ετσι κ αυτοι , Χωρις τηλεφωνο . Αλλα εχουν Internet
    ( κατι που δε θα ηταν εφικτο εαν τους "γυρισαν και αυτους σε VDSL , καθως ο ADSL εξοπλησμος δε θα συνχρονιζε )


    Μηπως η nova/wind εγκαταλυπει πλεον το POTS και τις adsl Και γυρναει συνδρομητες σε καμπηνες & Voip ; αν ναι .. το κανουν καπως αδοξα ... (τον εξοπλησμο πρωτα ρε παιδια...)
    Έχουμε "νέα" απο τη βλάβη .

    Απ ότι έμαθα , ηρθε τεχνικός ΟΤΕ , κατευθείαν στον χώρο του γραφείου, χωρις να προηγηθεί ραντεβού απο τεχνικο wind ,πλεον,nova. και τελικά επιλύθηκε το προβλημα με συνοπτικές διαδικασίες συνδεοντας μας στο παλιο μας ,σωστο οριο .

    Από τύχη , ο τεχνικός ήταν και γνωστος μου οπότε μπόρεσα να επικοινωνήσω μαζί του κατευθείαν και να μάθω τι έγινε .

    Η αγαπητή Nova , μάλλον γιατί κάποιοι πελάτες της στη περιοχή αναβαθμίσαν σε fttc γραμμές , ζήτησε από τον ότε να κάνει τις αναβαθμίσεις στο last mile γιατι οι καμπίνες και τα AK στη περιοχη ειναι του οτε, aka να τους μεταφέρει απο ΑΚ σε KV κτλ .
    Όμως οπως μου έδωσε να καταλάβω το παλικάρι, τους δώσαν αλλά ντι άλλων στοιχεία συνδρομητών (αριθμούς βρόχου & ορίων ή ότι άλλο χρειάζεται ) με αποτέλεσμα να επικρατήσει το απολυτό μπάχαλο . "Οι εντολές που πήραμε λέγαν να συνδέσουμε τους συνδρομητές με Αρ.βροχου ταδε και το κάναμε , δε μπορούμε να ξέρουμε ,μονο με τον αριθμο βροχου, ποιος είναι αυτός ο συνδρομητής στη άλλη άκρη σε ποια εταιρία είναι , τι πακέτο εχει κτλ για να επιβεβαιώσουμε πως είναι σωστό το οριο . Ειδικά ότι έρχεται απο άλλο παρόχου . " μου ειπε

    Και το γραφείο είχε συνδεθεί σε κάποιο VDSL dislam ,πρακτικά επερνα τη γραμμη κάποιου αλλου...
    Για οτι δε δουλεύαν οι εισερχόμενες πιθανότατά πέσαμε πανω στη διαδικασια υλοποίησης εκτροπης κλησεων .


    Ο δε λόγος που είδα αυτον τον συγχρονισμό στο tp link ,εχει λιγο ενδιαφερον τεχνικα. Μπορεί η intel/Lantiq να έδωσε Foss driver ή ότι αλλά στοιχεία χρειαζόταν η ομάδα του openwrt για να το κάνουν λειτουργικό ως Modem . αλλά το Vectoring δεν είναι "open" ως standard , έτσι δε επιτρέπετε να το διαμοιράζει το openwrt, πρέπει να του περάσεις ξεχωριστά το λεγομενο Vectoring Firmware κάτι που εγώ δεν είχα κανει καθώς θα δούλευε ως adsl Modem, που δεν ήταν απαραίτητη ολη αυτη η διαδικασία. Απ ότι φαίνεται το dislam ήταν ρυθμισμένο , όταν ο "απέναντι" δε εχει δυνατότητα vectoring , να κάνει fallBack σε αυτο το προφιλ .

  13. #1858
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.880
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine
    Path Level
    Fastpath
    Χάνει η μάνα το παιδί φάση...χάλι.

  14. #1859
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.445
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Θα πρότεινα κι μια καταγγελία στην ΕΕΤΤ για τα λάθος όρια που έδωσε ο πΟΤΕ...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακόμα δεν έχει εκδοθεί λογαριασμός, περιμένεις
    Λόγω ενοποίησης των συστημάτων....

  15. #1860
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Λιγότερο σημαντικό, αλλά... Φτιάξανε τις IP, τουλάχιστον στο speedtest. Γράφουν Nova Greece. Οπουδήποτε αλλού φαίνονται ακόμα ως Wind Hellas.

    Για σταθερή τουλάχιστον. Όσες έχω πάρει από χθες από το bunch 176.58.x.x και 37.6.x.x.

Σελ. 124 από 159 ΠρώτηΠρώτη ... 104114119122123124125126129134144 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας