Σελ. 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 86
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.746
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    COSMOTE
    Δελτίο Τύπου:
    Ανακοινώνεται ότι:
    A) από 19/12/2022 έως και 1/1/2023 η COSMOTE παρέχει σε όλους τους συνδρομητές της (οικιακούς και εταιρικούς) δωρεάν Απεριόριστα Data για 15 ημέρες είτε για να τα χρησιμοποιήσουν οι ίδιοι, είτε να τα προσφέρουν στους αγαπημένους τους. Η ενεργοποίηση της δωρεάν προσφοράς γίνεται μέσω των εφαρμογών My COSMOTE App και What’s Up App.

    B) από 15/11/22 διατίθεται η νέα υπηρεσία Δωρεάν Data στο Πανεπιστήμιο, που προσφέρει στους συνδρομητές What’s Up Student Καρτοκινητού και What’s Up Student Καρτοσυμβολαίου, δωρεάν 5GB την ημέρα, κάθε μέρα, σε χώρους δημόσιων Πανεπιστημίων σε όλη την Ελλάδα. Η εγγραφή στην δωρεάν υπηρεσία γίνεται αποκλειστικά μέσω της εφαρμογής του What’s Up. Τα δωρεάν data ενεργοποιούνται με την είσοδο των συνδρομητών σε κάποιον από τους πανεπιστημιακούς χώρους στους οποίους είναι διαθέσιμη η υπηρεσία και απενεργοποιούνται με την απομάκρυνσή τους από αυτούς, καθώς η υπηρεσία λειτουργεί μέσω της τεχνολογίας GPS. Τα σημεία στα οποία είναι διαθέσιμη η υπηρεσία αναγράφονται στο σχετικό χάρτη που υπάρχει στην εφαρμογή του What’s Up.

    Γ) από την 05/02/2023:
    -Αυξάνεται κατά 1GB η ενσωματωμένη χρήση δεδομένων στα μηνιαία πακέτα i) UNLIMITED CALLS για συνδρομητές What’s Up και ii) COSMOKAPTA COMBO UNLIMITED για συνδρομητές COSMOKAPTA, χωρίς καμία επιπλέον χρέωση, με την τιμή να παραμένει στα 13,50€. Τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά των πακέτων παραμένουν ως έχουν.

    -Με κάθε ενεργοποίηση των πακέτων UNLIMITED CALLS για συνδρομητές What’s Up και COSMOKAPTA COMBO UNLIMITED για συνδρομητές COSMOKAPTA έως και 30/03/23, θα αποδίδεται ως προσφορά επιπλέον δώρο 10GB για 30 ημέρες. Τα 10GB του δώρου είναι διαθέσιμα σε περιαγωγή εντός ΕΕ/ΕΟΧ και μεταφέρονται μόνο αν ενεργοποιηθεί το ίδιο πακέτο προσφοράς πριν την ημερομηνία λήξης του. Σε περίπτωση που οι συνδρομητές έχουν διαθέσιμα δεδομένα από άλλα πακέτα, τότε καταναλώνονται πρώτα τα ΜΒ του πακέτου με την πλησιέστερη ημερομηνία λήξης.

    -Το ελάχιστο ποσό ανανέωσης χρηματικού υπολοίπου για συνδρομητές καρτοκινητής What’s Up και COSMOΚΑΡΤΑ μέσω των MyCOSMOTE app, WHAT’S UP app, cosmote.gr, whatsup.gr διαμορφώνεται στα 12€ και το ελάχιστο ποσό ανανέωσης χρηματικού υπολοίπου μέσω των καταστημάτων COSMOTE, GERMANOS, καθώς και των υπόλοιπων σημείων λιανικής πώλησης διαμορφώνεται στα 15€.

    -Μειώνεται από 0,7440€/λεπτό σε 0,5952€/λεπτό (κατά 20%), για συνδρομητές καρτοκινητής COSMOTE (What’s Up, COSMOKAPTA, FROG), η χρέωση των κλήσεων & βιντεοκλήσεων εντός Ελλάδος προς όλα τα εθνικά δίκτυα σταθερής και κινητής τηλεφωνίας, μετά την κατανάλωση ή λήξη των διαθέσιμων λεπτών ομιλίας από πακέτα. Η χρέωση αφορά γεωγραφικούς αριθμούς και αριθμούς κινητής τηλεφωνίας εξαιρουμένων των σύντομων κωδικών και σύντομων κωδικών δικτύου.

    -Μειώνεται από 0,2€/ΜΒ σε 0,0050€/ΜΒ η χρέωση χρήσης δεδομένων για τους εναπομείναντες συνδρομητές καρτοκινητής COSMOTE (What’s Up, COSMOKAPTA, FROG), που δεν έχουν ενεργοποιημένη τη δωρεάν υπηρεσία COSMOTE My Internet, σε περίπτωση που ο διαθέσιμος όγκος δεδομένων (MB) τους καταναλωθεί νωρίτερα από τη λήξη του ή παρέλθει η διάρκειά του και δεν υπάρχουν διαθέσιμα MB από άλλο ενεργό πακέτο δεδομένων. Η μέγιστη ημερήσια χρέωση παραμένει στα 2€.

    Οι συνδρομητές What’s Up και COSMOΚΑΡΤΑ καρτοκινητής COSMOTE έχουν δικαίωμα να καταγγείλουν τη σύμβασή τους εντός 30 ημερών από τη θέση σε ισχύ των ανωτέρω τροποποιήσεων, υπό την προϋπόθεση ότι τα αποτελέσματα της καταγγελίας επέρχονται όχι νωρίτερα από την προηγούμενη ημέρα από την ημέρα ενεργοποίησης των ανωτέρω τροποποιήσεων. Οι συνδρομητές που θα καταγγείλουν τη σύμβασή τους σύμφωνα με τα ανωτέρω, μπορούν να αιτηθούν την επιστροφή του χρηματικού τους υπολοίπου το οποίο θα τους επιστραφεί, υπό την προϋπόθεση ότι θα έχουν προβεί σε ανανέωση χρηματικού υπολοίπου μέχρι την ημερομηνία δημοσίευσης της παρούσας ανακοίνωσης, εντός τριάντα (30) ημερών από την αίτησή τους.

    Στους συνδρομητές καρτοκινητής τηλεφωνίας από το χρηματικό ποσό της ανανέωσης αφαιρείται τέλος καρτοκινητής τηλεφωνίας 10%. Εφαρμόζεται μηδενικό τέλος (0%) για φυσικά πρόσωπα δεκαπέντε (15) έως και είκοσι εννέα (29) ετών, αφού εγγραφούν σε ειδική εφαρμογή του gov.gr., για ένα αριθμό ανά δικαιούχο, στην πρώτη τιμολόγηση στα συμβόλαια ή στην επόμενη ανανέωση στη καρτοκινητή . Πληροφορίες σχετικά με το Τέλος Συνδρομητών Κινητής τηλεφωνίας στο www.cosmote.gr/fk.

    Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε από κινητό την Εξυπηρέτηση Πελατών της COSMOTE στο 13888 (χρέωση 0,19€/κλήση) ή επισκεφτείτε τη σελίδα www.cosmote.gr ή την ιστοσελίδα whatsup.gr. Η καρτοκινητή FROG είναι προϊόν COSMOTE. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών FROG στο 1299 από κινητό FROG (χρέωση 0,19€/κλήση) ή στο (+30) 697 100 1299 από σταθερό ή άλλο κινητό τηλέφωνο ή επισκεφτείτε την ιστοσελίδα frogmobile.gr.

    Οι παραπάνω τιμές συμπεριλαμβάνουν Φ.Π.Α. 24%.

    Πηγή : COSMOTE

  2. #2
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.728
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μικρό το κακό..
    πήγε και η Cosmote από τα 10 στα 12 ευρώ..

    Εντάξει δίνει και η Cosmote δωράκια,
    και αξίζουν πιο πολύ εδώ, λόγω του δικτύου της..

    Πάντως σαν την Vodafone.. (να 'ναι καλά..)
    μου έχει δώσει πίσω αρκετά λεφτά από ανανεώσεις, σε επιταγές για Super Market!
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  3. #3
    Εγγραφή
    09-02-2006
    Μηνύματα
    2.941
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OPNsense
    24% ΦΠΑ στις τηλεπικοινωνίες που είναι είδος βασικής ανάγκης.

  4. #4
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.692
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fadasma Εμφάνιση μηνυμάτων
    24% ΦΠΑ στις τηλεπικοινωνίες που είναι είδος βασικής ανάγκης.
    Mην γκρινιάζεις φάντασμα.
    24 % και στο πετρέλαιο θέρμανσης.

    Κατά τα άλλα μειώσανε την φορολογία αλλά αυξήσανε τα έσοδα κατά 5-7 δις.
    Θαύμα.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  5. #5
    Εγγραφή
    01-08-2021
    Μηνύματα
    188
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Mobile
    Για την Frog Mobile δεν φαίνεται να έχει αυξηση για online ανανέωση.

  6. #6
    Εγγραφή
    06-08-2003
    Περιοχή
    Sofia, BG
    Μηνύματα
    3.313
    Downloads
    30
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000MBPS
    ISP
    Mtel BG
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΜΝΗΝΩΝ
    Router
    Huawei
    Path Level
    Fastpath
    15 euroη κάρτα.... Καλή φάση

  7. #7
    Εγγραφή
    01-08-2021
    Μηνύματα
    188
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Mobile
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από balander Εμφάνιση μηνυμάτων
    15 euroη κάρτα.... Καλή φάση
    Από καταστήμα ή ψιλικατζίδικο.

  8. #8
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.670
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Άρα βάζεις 15 ευρώ κάθε μήνα (συμβόλαιο) και θα έχεις
    - Απεριόριστη ομιλία.
    - 12,5 GB Data με rollover
    - 600 SMS

    Not bad
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  9. #9
    Εγγραφή
    24-07-2003
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5 Mbps
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    -Το ελάχιστο ποσό ανανέωσης χρηματικού υπολοίπου για συνδρομητές καρτοκινητής [...] διαμορφώνεται στα 12€ (από 10€, και 5€ πρωτύτερα) και το ελάχιστο ποσό ανανέωσης χρηματικού υπολοίπου μέσω των καταστημάτων λιανικής πώλησης διαμορφώνεται στα 15€ (από 12€).
    Όταν δεν τους -μπιπ- εμείς, θα μας -μπιπ- αυτοί.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι συνδρομητές καρτοκινητής έχουν δικαίωμα να καταγγείλουν τη σύμβασή τους εντός 30 ημερών από τη θέση σε ισχύ των ανωτέρω τροποποιήσεων, υπό την προϋπόθεση ότι τα αποτελέσματα της καταγγελίας επέρχονται όχι νωρίτερα από την προηγούμενη ημέρα από την ημέρα ενεργοποίησης των ανωτέρω τροποποιήσεων. Οι συνδρομητές που θα καταγγείλουν τη σύμβασή τους σύμφωνα με τα ανωτέρω, μπορούν να αιτηθούν την επιστροφή του χρηματικού τους υπολοίπου το οποίο θα τους επιστραφεί, υπό την προϋπόθεση ότι θα έχουν προβεί σε ανανέωση χρηματικού υπολοίπου μέχρι την ημερομηνία δημοσίευσης της παρούσας ανακοίνωσης, εντός τριάντα (30) ημερών από την αίτησή τους.
    Κάποιος που μιλάει καλά τα ελληνικά, να μας μεταφράσει το κειμενάκι παρακαλώ.

    ΥΓ: Η «προϋπόθεση» εις το τετράγωνο αποτελεί μνημείο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Prokman : 27-12-22 στις 21:30.

  10. #10
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.338
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Ήθελα να κάνω φορητότητα αριθμού από voda σε cosmote.

    Πάω σε Γερμάνο.
    Μου λέει: Δεν κάνουμε συνδέσεις καρτοκινητών γιατί έχουμε έλλειψη από sim
    τις οποίες κρατάμε για τα συμβόλαια.
    Και με στέλνουν στα κεντρικά στην ΕΡΜΟΥ.

    Πάω στην ΕΡΜΟΥ.
    Μου λένε τα ίδια ακριβώς.
    Τους ρωτάω πώς μπορώ να έρθω στην cosmote με δικό μου αριθμό
    και μου λένε δεν ξέρω.
    Επίσης μου είπαν ότι δεν έχουν καμία πληροφόρηση για το εάν και πότε θα έχουν ξανά κάρτες sim.

    Παίρνω 13888 και μου λένε ότι ισχύουν όλα τα παραπάνω
    αλλά μπορούμε να κάνουμε τηλεφωνικά την αίτηση και να μου στείλουν με ΕΛΤΑ την sim.
    Κάνω την αίτηση και μου έρχεται η sim από Γερμανό Αθήνα.

    Μετά από δύο ημέρες παραλαμβάνω την sim.
    Μετά από δύο ημέρες μου έρχεται μήνυμα από cosmote ότι πήραν την αίτηση.
    Την ίδια μέρα μου στέλνουν μήνυμα ότι την στείλανε στην voda.
    Την ίδια μέρα μου έρχεται μήνυμα από την voda ότι θα επεξεργαστούν το αίτημα και θα επικοινωνήσουν μαζί μου.

    Περνάνε οι μέρες... τίποτε.
    Παίρνω στην voda και μου λένε ότι ακυρώθηκε το αίτημα γιατί είχαν την παλιά μου ταυτότητα.
    Μου λένε να πάω σε ένα κατάστημα να δηλώσω την νέα
    και να επικοινωνήσω ξανά με cosmote για επαναποστολή της αίτησης.

    Πάω σε ένα κατάστημα και δηλώνω την νέα ταυτότητα.

    Παίρνω 13888... δύο ώρες αναμονής.
    Με καλούν πίσω και μου λένε ότι θα πρέπει να μου στείλουν νέα sim την οποία και πρέπει να χρεωθώ ξανά 5ε.
    Την ρωτάω πώς γίνεται να μην έχουν sim και να μου λένε να πετάξω αυτή που μου έστειλαν.
    Επίσης την ρωτάω γιατί θα πρέπει να χρεωθώ ξανά το ποσό των 5ε.
    Μετά από μία πτώση της γραμμής και ξανά επικοινωνία
    μου λέει να κρατήσω την κάρτα, να μην την πετάξω, ότι το πέρασε στο σύστημα να μην υπάρξει χρέωση και αν υπάρχει να θα γίνει αποχρέωση.

    Και ρωτάω εγώ τώρα...
    Πόσο δύσκολο είναι κάποιος να έρθει από άλλο δίκτυο στην cosmote;
    Στην αίτηση που μου έστειλαν διαπίστωσα και άλλα λάθη. Κάθε φορά που απορρίπτει η voda το αίτημα θα χρεώνεται ο πελάτης;
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  11. #11
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Espoo, FI
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    20.943
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/400
    ISP
    Elisa
    Router
    pfsense
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ήθελα να κάνω φορητότητα αριθμού από voda σε cosmote.

    Πάω σε Γερμάνο.
    Μου λέει: Δεν κάνουμε συνδέσεις καρτοκινητών γιατί έχουμε έλλειψη από sim
    τις οποίες κρατάμε για τα συμβόλαια.
    Και με στέλνουν στα κεντρικά στην ΕΡΜΟΥ.

    Πάω στην ΕΡΜΟΥ.
    Μου λένε τα ίδια ακριβώς.
    Τους ρωτάω πώς μπορώ να έρθω στην cosmote με δικό μου αριθμό
    και μου λένε δεν ξέρω.
    Επίσης μου είπαν ότι δεν έχουν καμία πληροφόρηση για το εάν και πότε θα έχουν ξανά κάρτες sim.

    Παίρνω 13888 και μου λένε ότι ισχύουν όλα τα παραπάνω
    αλλά μπορούμε να κάνουμε τηλεφωνικά την αίτηση και να μου στείλουν με ΕΛΤΑ την sim.
    Κάνω την αίτηση και μου έρχεται η sim από Γερμανό Αθήνα.

    Μετά από δύο ημέρες παραλαμβάνω την sim.
    Μετά από δύο ημέρες μου έρχεται μήνυμα από cosmote ότι πήραν την αίτηση.
    Την ίδια μέρα μου στέλνουν μήνυμα ότι την στείλανε στην voda.
    Την ίδια μέρα μου έρχεται μήνυμα από την voda ότι θα επεξεργαστούν το αίτημα και θα επικοινωνήσουν μαζί μου.

    Περνάνε οι μέρες... τίποτε.
    Παίρνω στην voda και μου λένε ότι ακυρώθηκε το αίτημα γιατί είχαν την παλιά μου ταυτότητα.
    Μου λένε να πάω σε ένα κατάστημα να δηλώσω την νέα
    και να επικοινωνήσω ξανά με cosmote για επαναποστολή της αίτησης.

    Πάω σε ένα κατάστημα και δηλώνω την νέα ταυτότητα.

    Παίρνω 13888... δύο ώρες αναμονής.
    Με καλούν πίσω και μου λένε ότι θα πρέπει να μου στείλουν νέα sim την οποία και πρέπει να χρεωθώ ξανά 5ε.
    Την ρωτάω πώς γίνεται να μην έχουν sim και να μου λένε να πετάξω αυτή που μου έστειλαν.
    Επίσης την ρωτάω γιατί θα πρέπει να χρεωθώ ξανά το ποσό των 5ε.
    Μετά από μία πτώση της γραμμής και ξανά επικοινωνία
    μου λέει να κρατήσω την κάρτα, να μην την πετάξω, ότι το πέρασε στο σύστημα να μην υπάρξει χρέωση και αν υπάρχει να θα γίνει αποχρέωση.

    Και ρωτάω εγώ τώρα...
    Πόσο δύσκολο είναι κάποιος να έρθει από άλλο δίκτυο στην cosmote;
    Στην αίτηση που μου έστειλαν διαπίστωσα και άλλα λάθη. Κάθε φορά που απορρίπτει η voda το αίτημα θα χρεώνεται ο πελάτης;
    Γερμανός στην Τσιμισκή 10 έχει κάρτες SIM για καρτοκινητά. Έκανα αίτηση φορητότητας για τους γονείς μου την παραμονή των Χριστουγέννων και τώρα περιμένουμε τη μετάβαση (έχουν έρθει τα μηνύματα από Vodafone και Cosmote). Υπόθεση 15 λεπτών για δύο συνδέσεις.
    Ανυπόγραφος

  12. #12
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.728
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εγώ γενικά προτιμώ αυτές τις δουλειές μου να τις κάνω με τις επίσημες φόρμες..
    https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr...lity_form.html

    ώστε να εμπλέκονται το δυνατόν λιγότερα άτομα σε online εξυπηρέτηση..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  13. #13
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.338
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από euri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γερμανός στην Τσιμισκή 10 έχει κάρτες SIM για καρτοκινητά. Έκανα αίτηση φορητότητας για τους γονείς μου την παραμονή των Χριστουγέννων και τώρα περιμένουμε τη μετάβαση (έχουν έρθει τα μηνύματα από Vodafone και Cosmote). Υπόθεση 15 λεπτών για δύο συνδέσεις.
    Αν την ακυρώσουν θα πάω από εκεί.
    Ευχαριστώ.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ γενικά προτιμώ αυτές τις δουλειές μου να τις κάνω με τις επίσημες φόρμες..
    https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr...lity_form.html

    ώστε να εμπλέκονται το δυνατόν λιγότερα άτομα σε online εξυπηρέτηση..
    Αυτό δυστυχώς το είδα μόλις εχθές.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  14. #14
    Εγγραφή
    01-08-2021
    Μηνύματα
    188
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Mobile
    Ολα τα καταστήματα και των τριών εταιρειών προσπαθούν να αποφυγουν τις φορητοτητες σε καρτοκινητα γιατι πιστεύουν οτι δεν εχουν κερδος. Ισως τα καταστήματα δεν έχουν μηνιαίους στοχους σε αριθμους καρτοκινητης. Γνωμη μου, καλυτερα να εχεις νεους πελατες εστω και σε καρτοκινητη (που μπορει μελλοντικά να τους εχεις σε συμβόλαιο) παρά να μην τους έχεις καθόλου.

  15. #15
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.728
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Cosmote:

    Λειτουργικά στοιχεία: Γ’ τρίμηνο 2022 Γ’ τρίμηνο 2021 Ετήσιο % Ετήσιο +/- Γ’ τρίμηνο 2022 +/-
    Πελάτες Κινητής 7.411.445 7.040.252 +5,3% 371.193 89.022
    Πελάτες Συμβολαίου 2.924.312 2.790.102 +4,8% 134.210 25.783
    Πελάτες Καρτοκινητής 4.487.133 4.250.150 +5,6% 236.983 63.239
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

Σελ. 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας