Σελ. 3 από 172 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 2579
  1. #31
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    The Menu

    Δεν ξέρω τί είδα. Ήταν μαυρη κωμωδία; Ήταν μαύρη μαλακία; Δεν ξέρω.

    Το πρώτο κομμάτι και αρκετό μέρος, γενικά, της ταινίας είναι σφαλιάρα στους απάλευτους ποζεράδες foodies/γκουρου της γκουρμέ μαγειρικής.

    Αν ειστε φαν, έχετε ενδιαφέρον για τον χώρο της μαγειρικής, θα βρείτε κάποια ενδιαφέρονται πράγματα στην ταινία - επί του συνόλου οι υπόλοιποι δε θα χάσετε κάτι αν δεν τη δείτε, μάλλον.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  2. #32
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.067
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Η αλήθεια είναι ότι η ταινία έχει πολύ μπλε λόγω σεναρίου. Δεν μπορώ να σχολιάσω την απόδοση σε 3d γιατί το αποφεύγω σαν το διάολο. Το πρώτο ήταν τίγκα στο πράσινο και το δεύτερο τίγκα στο μπλε. Προσωπικά έχω μια προσωπική πορώση με το μπλε χρώμα και για μένα ήταν σούπερ.

    - - - Updated - - -

    George δες το τρέιλερ μήπως δείς την διαφορά αντί να πληρώνεις ολόκληρη ταινία.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Avatar The Way of Water. Ok, 3ωρο (φλύαρο) οπτικό υπερθέαμα. Απίστευτος κόσμος, χρώματα, ήχος και τεχνική.

    must see σε αίθουσα.
    Πάντως αν και είχε μεγάλες σε διάρκεια μάχες, δεν τις ένιωσα υπερβολικές όπως σε άλλες ταινίες γιατί άλλαζαν σκηνικό πιστεύω.

    Πάντως το σενάριο και η εξέλιξη, κακη. Το πρώτο πιστεύω ήταν ανώτερο και σίγουρα όχι τόσο κακό. Πάντως θα πάει για επανάληψη το οπτικό υπερθέαμα.

  3. #33
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.167
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GRGeorge Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω ξαναγράψει στο συγκεκριμένο thread (αν και το παρακολουθώ αρκετά), αλλά πρέπει αν εκτονωθώ κάπως και να ενημερώσω άλλους να μην την πατήσουν σαν εμένα. Μαζευτήκαμε λοιπόν μια (ώριμη) παρέα και πήγαμε να δούμε το Avatar (παλιοί φανς του Cameron κλπ. κλπ) στο x-Ster στο Ίλιο. Πάμε λέμε για καλύτερα (ωιμέ) να το δούμε σε 3d. Ήταν από τα μεγαλύτερες Π_Α_Τ_Α_Τ_Ε_Σ που έχουμε καταπιεί. Μιλάω ειδικά για το εικαστικό κομμάτι. Όλη (μα όλη) η ταινία είχε ένα μπλε-γκρί υπόβαθρο (λες και είχε μπει κάποιο ειδικό φίλτρο) και τα άλλα χρώματα/τόνοι ήταν ανύπαρκτα. Με όση λαχτάρα πήγαμε να ευχαριστηθούμε τον κόσμο που είχε φτιάξει ο Cameron τόση απογοήτευση είχαμε. Αφού γύρισα σπίτι και πήγα κατευθείαν να δω τα trailers της ταινίας μήπως κι είχα καταλάβει κάτι λάθος (που δεν είχα). Θα πηγαίναμε στο καπάκι να τη δούμε σε κανονική έκδοση (μιλάμε για τόσο χάλια αίσθηση), αν δεν συγκρατιόμαστε (ακόμα τουλάχιστον) από το άθλιο σενάριο/διαλόγους (προσωπική άποψη βέβαια). Δεν ξέρω αν άλλες 3d αίθουσες είχαν τέτοια αίσθηση (περιμένω να ακούσω ίσως κι άλλο συνφορουμίτη) αλλιώς θα ξεφτιλίσω τα Odeon-Escape. Aκόμα δεν μπορώ να το χωνέψω τέτοιο επικό fail.
    Σορρυ που θα στο πω αλλά δεν πας για 3D εκεί και μένω στο χλμ από το Ster. Στο Mall πήγα εγώ και ήταν μια χαρά.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  4. #34
    Εγγραφή
    06-12-2017
    Περιοχή
    web
    Μηνύματα
    157
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    124517/61603 max
    ISP
    ote_vdsl
    Router
    tp_link
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 0.7(dB)
    χμμμ, παμε πολλυ παλια, σε βουβο κινηματογραφο
    to film λεγεται intolerance του 1916
    προσπαθηστε να κανετε catch το σεναριο,
    καπως ενοη οτι , απλος η ιστορια επαναλαμβανεται..

  5. #35
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.632
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    καλη χρονια και καλοριζικη η ανακαινιση .
    αφου ειδα το superman 3 και με κρατησε περισσοτερο απο πιο συνχρονες παραγωγες (χρειαστηκε μονο 3 φορες να το βαλω να παιξει για να το παρακολουθησω) αρχισα να σκεφτομαι οτι πλεον λιγες ταινιες με ευχαριστουν , και πανω σε αυτο , χαζευα τον καταλογο με τις επιλογες ανα ετος που εχω .
    2022 1 ταινια ,2021 3 ταινιες , 2020 2 ταινιες , 2019 12 ταινιες .
    εχω εντοπισει οτι υπαρχει ενα διαστημα που μπορει να ειναι και 3 χρονια και παραπανω για να ξεχωρισουν καποιες ταινιες απο τον σωρο με τις νεες κυκλοφοριες .

    το σουπερμαν τρια , εχει ενα σεναριο οτι να 'ναι που θυμιζει εντονα παραγωγη για παιδακια .ακριβουτσικη παραγωγη θα ελεγα , φτωχη δε .με αρκετους κομπαρσους , εφε green screen και μια ελαφρυτητα . κολαζ μου θυμησε η συνοχη των σκηνων για να φτασουν να παραγουν την ιστορια . οπου ενας κακος θελει να μονοπωλησει την αγορα για να γινει ακομη χειροτερος . α! θελει και τον σουπερμαν να βγαλει απο την μεση και ολα αυτα με μια συμμορια απο 2 αδερφες (μπορει και να μην ειναι αδερφες αλλα ετσι μου καθησε και ας μην μοιαζουν καθολου) και εναν προγραμματιστη .
    δεν ηθελα να καταληξω στο σουπερμαν , εισαγωγη ηταν αυτο , μετα εβαλα να δω το trading places , παλι με δεσποτικες τασεις επι της αγορας και πως το χρημα/συμφερον/στατους "φτιαχνει" και "χαλαει" τον ανθρωπο , και ολα αυτα για ενα στοιχημα .
    θυμιζουν λιγο το κλιμα και αλλων εποχων που στοιχεία τους (στοιχειά) επαναλαμβανονται .

    αφου γυρισα πισω στα χρονια μηπως δω κατι ετσι ενδιαφερον , γυρισα και στο 2018 και ξαναειδα το upgrade το οποιο μου φανηκε ακομη πιο εντυπωσιακο απο τοτε που το ειχα δει (αυτη ειναι και η ταινια που μου εδωσε το εναυσμα να προσθεσω το σχολιο αυτο )

    στην λιστα ειχα βαλει και το vice ,παλι του 2018, το οποιο δεν θυμαμαι να μου ειχε κανει καλη εντυπωση , παρα αυτο , το βρηκα στην λιστα με ταινιες που εχω ξεχωρισει . βαζοντας το δεν μου προκαλεσε το ενδιαφερον να το δω αυτην την στιγμη αλλα θυμηθηκα το W. του 2008 , μια ταινια απο τον ολιβερ στοουν με την πορεια του george bush junior .
    συνεχιζοντας το ταξιδι στους συνειρμους , λεω , τι να κανει αυτο το παλικαρι (ο ολιβερ στοουν ) ; και χαζευα στο imdb την εξελιξη του τα τελευταια χρονια .
    βλεπω οτι το εχει ριξει αρκετα στην αμερικανικη ιστορια, με ντοκυμαντερ και αλλα ,και το οτι "ειδα" πως πλεον το εχει ριξει σε αμερικανικη ιστορια, δεν σημαινει οτι και προηγουμενως δεν ειχε παρεμφερη πορεια , ασχετα αμα δεν το θυμαμαι ή δεν το εχω προσεξει εγω .

    τον τελευταιο καιρο μου φαινονται πιο ενδιαφερουσες μπι-μουβις των '80ς και '90ς παρα συνχρονες πιο διαφημισμενες παραγωγες . αν και απο αυτες σκοπευω να δω το shazam! του 2019 και μερικες παραγωγες του σκηνοθετη του upgrade (mule 2014 και crash 2013) και κανα δυο παραγωγες του ολιβερ στοουν .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  6. #36
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αλήθεια είναι ότι η ταινία έχει πολύ μπλε λόγω σεναρίου. Δεν μπορώ να σχολιάσω την απόδοση σε 3d γιατί το αποφεύγω σαν το διάολο. Το πρώτο ήταν τίγκα στο πράσινο και το δεύτερο τίγκα στο μπλε. Προσωπικά έχω μια προσωπική πορώση με το μπλε χρώμα και για μένα ήταν σούπερ.

    - - - Updated - - -

    George δες το τρέιλερ μήπως δείς την διαφορά αντί να πληρώνεις ολόκληρη ταινία.

    - - - Updated - - -



    Πάντως αν και είχε μεγάλες σε διάρκεια μάχες, δεν τις ένιωσα υπερβολικές όπως σε άλλες ταινίες γιατί άλλαζαν σκηνικό πιστεύω.

    Πάντως το σενάριο και η εξέλιξη, κακη. Το πρώτο πιστεύω ήταν ανώτερο και σίγουρα όχι τόσο κακό. Πάντως θα πάει για επανάληψη το οπτικό υπερθέαμα.
    Καλά μετά από τόσες βδομάδες ακόμα συζητάμε αν αξίζει σε 3D ή αν έχει σενάριο το Avatar 2;
    Έχει αναφερθεί τόσες φορές ότι η ταινία είναι οπτικό υπερθέαμα, θέλει καλή αίθουσα για να τη χαρείς στο 100%.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  7. #37
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.632
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    ειδα και το shazam! , με κρατησε να το παρακολουθησω, αλλα δεν το ειδα μεχρι το τελος .
    ειχε τοσο πολλα κλισε και ηταν τοσο γελοια σε καποια σημεια που την βαρεθηκα .
    υποθετω ηταν φτιαγμενη για παιδια . κατι με οικογενεια ηθελε να εμπνευσει που πιστευω θα ηταν και το φιναλε . υποθετω η δραση με κρατησε να δω οσο ειδα που ειχε μια καλη ροη .
    ειμαι σιγουρος και 9χρονος να ημουν , δεν θα ηταν κατι που θα αναγνωριζα ως κατι ενδιαφερον και σημειο αναφορας .
    φαε εναν shazam
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  8. #38
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.067
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά μετά από τόσες βδομάδες ακόμα συζητάμε αν αξίζει σε 3D ή αν έχει σενάριο το Avatar 2;
    Έχει αναφερθεί τόσες φορές ότι η ταινία είναι οπτικό υπερθέαμα, θέλει καλή αίθουσα για να τη χαρείς στο 100%.
    Μερικοί το είδαν πρόσφατα στο οποίο και απάντησα το μήνυμα. Και αν το δει κάποιος αύριο ή σε ένα μήνα, θα το συζητήσουμε γιατί τότε θα μπορέσει να εκφράσει γνώμη.

  9. #39
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.632
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    bellow ,2002
    στον β παγκοσμιο πολεμο ενα αμερικανικο υποβρυχιο περισυλλεγει τρεις ναυαγους, μια γυναικα και δυο αντρες ο πλοιαρχος ειναι αντικαταστατης του πλοιαρχου που σκοτωθηκε σε καποιο προσφατο ατυχημα , στην αποπειρα του υποβρυχιου να αποφυγει τα γερμανικα θαλασσια μεσα ,ξετυλιγεται μια ιστορια που στοιχειωνει το υποβρυχιο αυτο .

    καλουτσικο , οχι κατι το εξαιρετικο , ουτε και ενιωσα να με παρασυρει στο περιβαλον του , καλα τραβηγμενο παντως χωρις κενα στο σεναριο και ενοχλητικες υπερβολες
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  10. #40
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.632
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    hush 2016 ,
    μια κωφαλαλη συγγραφεας ζει απομονωμενη σε ενα δασος οπου ενας φονιας με μασκα μιμου (μιμης - μαιμου ) εμφανιζεται με μοναδικο σκοπο της ζωης του να την σκοτωσει (και γιατι οχι ? )
    καλα τραβηγμενη μεν , κραταει το ενδιαφερον , αλλα πασχει απο ουσια ,και η πλοκη ξεχειλωνεται σε τετοιον βαθμο ωστε να υπαρξει το καθιερωμενο τελος .

    next
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  11. #41
    Εγγραφή
    06-12-2017
    Περιοχή
    web
    Μηνύματα
    157
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    124517/61603 max
    ISP
    ote_vdsl
    Router
    tp_link
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 0.7(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μερικοί το είδαν πρόσφατα στο οποίο και απάντησα το μήνυμα. Και αν το δει κάποιος αύριο ή σε ένα μήνα, θα το συζητήσουμε γιατί τότε θα μπορέσει να εκφράσει γνώμη.
    το δυο, δεν το εχω δει, μονο λιγο trailer, αλλα οπως ειδα το film (αν το πης film) δεν εχει πολλυ θεμα, ισως λιγο υπερθεαμα, αλλα πολλυ animation........

  12. #42
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Περιοχή
    Μύκονος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.575
    Downloads
    1
    Uploads
    6
    Ταχύτητα
    109999/10996
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΥΚΟΝΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    Dual 6,5/10

    Είχα λίγες μέρες να δω ταινία και την είδα με όρεξη.Δεν είναι καμιά εργάρα και είναι κυνική ταινία αλλά κάτι είχε το story που μου άρεσε.

    Triangle of Sadness 6,7/10

    Είναι να την δείς για να μπείς λίγο στην κουλτούρα μερικών ανθρώπων που είναι ανάμεσα μας.Θέλει λίγο τον χρόνο της και μου άρεσε αλλά είναι λίγο ιδιότροπη ταινία.

    Clerks III 6,5/10

    Συναίσθημα και νοσταλγία αλλά για αυτούς που ο τίτλος Clerks δεν είναι άγνωστος.Οι υπόλοιποι μπορούν να βρούν κάτι καλύτερο.

  13. #43
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    AVATAR 2 σε ΙΜΑΧ 3D!

    Μετά την πρώτη μούφα προβολή σε ψευτο3d αίθουσα στην Κύπρο, αποφάσισα να το ξαναδώ σε σωστή αίθουσα στην Πολωνία που βρίσκομαι.

    Και εκεί πραγματικά είδα άλλη ταινία.. Δεν μπορείτε να καταλάβετε τι λεπτομέρεια, τα χρώματα και τι ποιότητα υπάρχει μέσα σε αυτή την ταινία όταν προβληθεί στην κατάλληλη αίθουσα.

    Μιλάμε έβλεπες τη ζαρα του δέρματος του κάθε πλάσματος. Την τρίχα να πετάει από το ραστα μαλλί του Jake, το βάθος του ωκεανού και γενικά όλο το περιβάλλον.
    Πραγματικά μοναδική εμπειρία σαν να βρίσκεσαι μέσα στην ταινία.
    Για αυτό έχω πει τόσες φορές ότι η ταινία αυτή αδικείται σε απλές αίθουσες.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  14. #44
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.604
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    AVATAR 2 σε ΙΜΑΧ 3D!

    Μετά την πρώτη μούφα προβολή σε ψευτο3d αίθουσα στην Κύπρο, αποφάσισα να το ξαναδώ σε σωστή αίθουσα στην Πολωνία που βρίσκομαι.

    Και εκεί πραγματικά είδα άλλη ταινία.. Δεν μπορείτε να καταλάβετε τι λεπτομέρεια, τα χρώματα και τι ποιότητα υπάρχει μέσα σε αυτή την ταινία όταν προβληθεί στην κατάλληλη αίθουσα.

    Μιλάμε έβλεπες τη ζαρα του δέρματος του κάθε πλάσματος. Την τρίχα να πετάει από το ραστα μαλλί του Jake, το βάθος του ωκεανού και γενικά όλο το περιβάλλον.
    Πραγματικά μοναδική εμπειρία σαν να βρίσκεσαι μέσα στην ταινία.
    Για αυτό έχω πει τόσες φορές ότι η ταινία αυτή αδικείται σε απλές αίθουσες.
    την είδα και εγώ το Σάββατο cineplex Θεσσαλονίκη. Απλά απερίγραπτη γενικά η εμπειρία. Φανταστικό από κάθε άποψη σε σχέση με τον κόσμο και την θάλασσα του πλανήτη.

    Σεναριακά ήταν απλά οκ. Θα μπορούσε και καλύτερα.

    Spoiler:
    Επίσης τόσες ώρες ταινία και με τα νερά να τα βλέπεις μπροστά σου λες και είσαι σε κάποιο νησί στην Καραιβική... από την πρώτη ώρα ήθελα να πάω προς νερού μου.

  15. #45
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.067
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από adiS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Spoiler:
    Επίσης τόσες ώρες ταινία και με τα νερά να τα βλέπεις μπροστά σου λες και είσαι σε κάποιο νησί στην Καραιβική... από την πρώτη ώρα ήθελα να πάω προς νερού μου.
    Δεν είπες κάτι που δεν είναι στο τρέιλερ. Από τότε που έφυγα Βέλγιο, βλέπω θάλασσα σε ταινία ή παιχνίδι και ψήνομαι. Βέβαια και πριν φύγω από Αθήνα έβλεπα βίντεο από πχ Κεφαλονιά και σκεφτόμουν άλλη χώρα.

    Αν αρέσει η θάλασσα είναι φανταστικό το έργο.

Σελ. 3 από 172 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας