Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    19-11-2020
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps / 1 Gbps
    ISP
    INALAN
    Router
    ΖΤΕ ZXHN F6600P
    Καλησπέρα σας, είμαι παλιός συνδρομητής και είχα λογαριασμό να μπαίνω στο παλιό myacccount (πριν την συγχώνευση με wind) χωρίς πρόβλημα. Από τότε που ενεργοποιήθηκε το νέο ενοποιημένο, δεν μπορώ να το ενεργοποιήσω. Μπαίνω στο myaccount, βάζω το νούμερο του τηλεφώνου μου, μου στέλνει στο κινητό OTP, το καταχωρώ, αλλά με γυρίζει πάλι στην καταχώρηση του τηλεφώνου. Από το chat δεν υπήρξε ανταπόκριση. Ελπίζω από εδώ.

    Να σημειώσω ότι το δοκίμασα και σε διαφορετικούς υπολογιστές και από το κινητό στην εφαρμογή Nova, και σε διαφορετικούς browers. Το αποτέλεσμα ήταν πάντα το ίδιο.

    Ευχαριστώ.

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.344
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα christpap.

    Ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας

    Για είσοδο στο my account θα χρειαστεί να επισκεφτείς τη σελίδα https://www.wind.gr/gr/mywind/cauthnp/msisdn/ και να επιλέξεις την επιλογή
    "Αν έχεις μόνο υπηρεσία EON τηλεόρασης, μπες στο Nova account εδώ με το Όνομα Χρήστη και τον Κωδικό σου"

    Αυτό θα σε οδηγήσει στο: https://www.wind.gr/gr/mywind/cauthnp/credentials/ όπου θα κάνεις είσοδο με τα στοιχεία του my account σου.
    Εάν δεν θυμάσαι τα στοιχεία σύνδεσης, έχεις τη δυνατότητα επαναφοράς του κωδικού, επιλέγοντας "Έχω ξεχάσει το όνομα ή/και τον κωδικό χρήστη".

    Αν με αυτό το τρόπο δε μπορέσεις να πραγματοποιήσεις είσοδο παρακαλούμε ενημέρωσε μας με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου με προσωπικό μήνυμα ώστε να προχωρήσουμε σε επιπλέον ελέγχους από πλευράς μας.

    Παραμένουμε στη διάθεσή σου.

    Γαρυφαλιά, Nova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας