Σελ. 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση 76-85 από 85
  1. #76
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Ο μηδενισμός στο συγκεκριμένο νήμα είναι απίστευτος.

    Μάθαμε ότι φταίνε (και) οι κηφήνες του ΟΤΕ για τα μνημόνια. Ποτέ, ποτέ, δεν είναι ευθυνη του υπάλληλου. Ποτέ. Ευθύνη είναι των προιστάμενών του, άμεσων και έμμεσων, πολλοί από αυτούς ήταν κομματικά κομματόσκυλα, φυτευτοί, κτλ.

    Αν εγώ παίρνω στην τωινή μου δουλειά 800€ και πάω αλλού με τα διπλά, με παροχές, με εταιρικό αυτοκίνητο, με με με, θα πώ όχι; Ή θα πρέπει πρώτα να κάνω οικονομοτεχνική ανάλυση, να διαβάσω δημοσιευμένους ισολογισμούς, να συμβουλευθώ λογιστές ξερωγω για να συμπεράνω αν η εταιρεία είναι βιώσιμη και μπορώ να πάω; Μήπως να κάνω απεργία, γιατί έχω πολύ λίγη δουλειά και είμαστε υπεράριθμοι ως υπάλληλοι;

    Μήπως καταλογίζετε ευθύνες με λάθος τρόπο και με λάθος βαρύτητα;
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  2. #77
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.703
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο μηδενισμός στο συγκεκριμένο νήμα είναι απίστευτος.

    Μάθαμε ότι φταίνε (και) οι κηφήνες του ΟΤΕ για τα μνημόνια. Ποτέ, ποτέ, δεν είναι ευθυνη του υπάλληλου. Ποτέ. Ευθύνη είναι των προιστάμενών του, άμεσων και έμμεσων, πολλοί από αυτούς ήταν κομματικά κομματόσκυλα, φυτευτοί, κτλ.

    Αν εγώ παίρνω στην τωινή μου δουλειά 800€ και πάω αλλού με τα διπλά, με παροχές, με εταιρικό αυτοκίνητο, με με με, θα πώ όχι; Ή θα πρέπει πρώτα να κάνω οικονομοτεχνική ανάλυση, να διαβάσω δημοσιευμένους ισολογισμούς, να συμβουλευθώ λογιστές ξερωγω για να συμπεράνω αν η εταιρεία είναι βιώσιμη και μπορώ να πάω; Μήπως να κάνω απεργία, γιατί έχω πολύ λίγη δουλειά και είμαστε υπεράριθμοι ως υπάλληλοι;

    Μήπως καταλογίζετε ευθύνες με λάθος τρόπο και με λάθος βαρύτητα;
    Πολλά λες.

    Πάντα και παντού η ευθύνη βαρύνει την διοίκηση.
    Τον πλανητάρχη, τον πρωθυπουργό κλπ

    Το ψάρι συνήθως βρωμάει από το κεφάλι.

    Αν ο μαέστρος είναι σκ@τάς, πως να παίξει η ορχήστρα?

    Εσύ μόνο θα χορεύεις ανάλογα με την μουσική που παίζουνε.
    Εκτός κι αν βγεις στο δρόμο.
    Οπου μετά πάλι θα χορεύεις, με άλλη μουσική.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  3. #78
    Εγγραφή
    07-09-2020
    Μηνύματα
    68
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pipinos1976 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το 1ο που ανέφερες ήταν ένα είδος προίκας. Κρατούσαν ένα ποσόν από τον μισθό και, όταν κάποιο παιδί έφτανε σε μια συγκεκριμένη ηλικία, του έδιναν εφάπαξ αυτό το ποσό που είχε κρατήσει ο γονιός. Ο πατέρας μου, που ήταν στα σώματα ασφαλείας, έδινε από τον μισθό του και η αδελφή μου, όταν έφτασε σε κάποια ηλικία (δεν θυμάμαι αν ήταν τα 18), πήρε ένα πολύ σεβαστό ποσό (κάπου 25.000€). Δυστυχώς, τότε, δεν είχαν για τα αγόρια τέτοια πρόνοια, οπότε εγώ δεν πήρα τίποτα. Και όχι μόνον αυτό, αλλά για τα αγόρια σταματούσαν και την ασφαλιστική κάλυψη μόλις έφταναν 22 ετών (18 + 4 έτη σπουδές), ακόμη κι αν σπούδαζαν, οπότε εγώ από 22 ετών μέχρι που έπιασα κανονική δουλειά στα 28 (εννοώ πλήρες ωράριο) είχα μερική ή και καθόλου ασφαλιστική κάλυψη.

    Για το 2ο τώρα. Υπάρχει μια λεπτή γραμμή μεταξύ του δίνω παροχές και κάνω ζημιά στο δημόσιο. Οι υπερωρίες π.χ. θα πρέπει να πληρώνονται, ασχέτως δημοσίου* ή ιδιωτικού τομέα. Από την άλλη, οι ψεύτικες υπερωρίες που έβαζαν (ή κάτι άλλα κόλπα με οδοιπορικά ή εκτός έδρας), είναι προκλητικές και δημιουργούν ζημιά στο κοινωνικό σύνολο. Για τις συντάξεις υπάρχει άλλο θέμα που χωράει συζήτηση. Π.χ. σύνταξη στα 45 με 1 ανήλικο τέκνο είναι απαράδεκτο. Από την άλλη, σύνταξη στα 50 με 3+ παιδιά, θα το έλεγα κοινωνική πολιτική, που θα έπρεπε να ισχύει και στον ιδιωτικό τομέα. Ίσως ένα άλλο μέτρο να ήταν πιο λογικό: π.χ. σύνταξη στα 60 και για κάθε παιδί που κάνει μια γυναίκα να αφαιρούνται 5 χρόνια. Το δημογραφικό είναι εξαιρετικά μεγάλο πρόβλημα και η Ελλάδα καταρρέει με ρυθμό τέτοιο, που σε 50 χρόνια θα ψάχνεις να βρεις καθαρό Έλληνα στην χώρα.

    Ευχαριστώ.

    *Αν δεις τι απλήρωτες υπερωρίες κάνω ή πόσα χρήματα από την τσέπη μου πληρώνω για να κάνω σωστό μάθημα ή για να φτιάξω αυτά που με βάζουν εκβιαστικά να φτιάξω, θα τρελαθείς. Σκέψου ότι, λόγω ειδικότητας (δικαιολογία είναι αυτό), με βάζουν να φτιάχνω βρύσες, καλοριφέρ, να κλαδεύω δέντρα κ.ο.κ. πληρώνοντας από την τσέπη μου αναλώσιμα και φέρνοντας τα εργαλεία μου από το σπίτι. Ο λόγος είναι απλός: αν καλέσουν τον Δήμο αφενός θα αργήσει να έρθει, αν δεν τους γράψει τελείως, αφετέρου θα χρειαστεί να γράψουν και να ανταλλάξουν χαρτούρα. Βρίσκουν, λοιπόν, έναν που ξέρει και έχει εργαλεία, του τα φορτώνουν και καθαρίζουν. Και στην αξιολόγηση, γιατί ξέρω από το παρελθόν τι έχει γράψει για άλλους στα μυστικά τετράδια, θα πάρω κάτω από την βάση γιατί αρνήθηκα να του φτιάξω την αποχέτευση της τουαλέτας (και γιατί φοβάται μην του πάρω την θέση).

    Φίλε εβδομηνταεξάρη η αδικία που έκανε η κοινωνία εναντίον σου έχει διορθωθεί, πλέον το 25χίλιαρο το τσιμπάνε και άρρενες γόνοι της κάστας των σωμάτων ασφαλείας.
    Επιπλέον αποκαταστάθηκε σταδιακά η άλλη αδικία του μνημονίου που έπαιρναν οι σκληρά εργαζόμενοι αυτοί άνθρωποι 100.000 μάρκα με πλήρη συνταξιοδότηση όταν γίνονται 50κάτι και 80.000 μάρκα οι 40κάτι.

    Ας πάμε και στις συντάξεις όμως που οι συνάδελφοι του πατέρα σου τις παίρνουν νωρίς στο πι και φι ΆΜΕΣΑ, όταν άλλοι κρατικοί λειτουργοί ζούνε με τα έναντι του χατζηδάκη για 2-3 χρόνια ακόμα κι αν έφυγαν λόγω ηλικίας στα 67 λόγω υποχρεωτικής συνταξιοδότησης.
    Για τους ανθρώπους που βιοπορίζονται στην αγορά ούτε λόγος που περιμένουν 3 χρόνια και βάλε.


    Ξέρω είναι δράμα που οι φορολογούμενοι δεν σου πλήρωσαν 25.000 για τσάμπα μεταπτυχιακό-διαβίωση στην προ-βρεχιτ αγγλία.


    ΥΓ: ΔΕΚΟ εναντίον ΣΣ (ακα σώματα ασφαλείας)

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχουν μεινει πολλοι παλιοι ΟΤΕτζηδες μεσα οπως πριν απο καποια χρονια. Και οσοι εχουν μεινει ειναι προστατευμενοι. Πιο πιθανο ειναι οσοι εχουν μεινει αν θελουν να τους διωξουν να τους πληρωθουν παχυλοτατες εθελουσιες να φυγουν αρα παλι ενα Χ κοστος που θα φαει ο οργανισμος και αυτοι θα βγουν ζαχαρη.
    Με το κανονικο προσωπικο τι θα γινει που ο Μιχαλακης το εχει σπασει "εξυπνα" σε διαφορετικες εταιρειες με αστειους μισθους?

    - - - Updated - - -

    Παντως αν και Ολυμπιακος η ανακοινωση θα μπορουσε να θυμιζει ανακοινωση της ΠΑΕ Ολυμπιακος

    "Οι φημες ειναι ανυποστατες και προερχονται απο εμπαθεις που κοιτανε την πλατη μας στα πρωταθληματα με τα κυαλια. Η Διοικηση και ο Πολυχρονεμενος μας ιδιοκτητης και Προεδρος Βαγγελης Μαρινακης, έχουν εμπιστοσυνη στο τεχνικο επιτελειο και στηριζουν τον Μιτσελ/Λεμονη/Μαρτινς/Σιλβα."

    Λιγες ωρες/μερες μετα ο εν λογω προπονητης εχει αποχωρησει ή/και ακομα την ωρα της ανακοινωσης μαζευει ηδη βαλιτσες.

    Αρα καποιοι πιστευουν οτι ο Μισελ ή η DT δεν θα κανουν παρελαση 25ης???
    Όσοι μείνανε 40άρηδες συνήθως είναι τακτοποιημένοι με αορίστου χρόνου.
    Έχω την ατυχία να έχω συγγενή (ντρέπομαι γι'αυτόν) που τον πληρώνω εγώ και η οικογένειά μου μέσω φορολογίας και υπηρεσιών χονδρικ΄ής παρότι ήμουν/είμαι γουίνδ-βόδα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εδώ είναι το δεύτερο θέμα.
    Θα μπορούσαν να θεωρηθούν ως κρατήσεις από τον μισθό αν τους έλεγαν πχ ο μισθός σου είναι 1000ε και θα παίρνεις 800 γιατί τα υπόλοιπα θα πάνε εκεί.
    Αυτοί όμως δεν έκαναν αυτό.
    Αν ο μισθός που έπρεπε να πάρει κάποιος ήταν 1000ε του έλεγαν ότι στην πραγματικότητα ήταν 1200 και τα 200 πήγαινα εκεί.
    Αν δει κάποιος πόσα θα "έπρεπε" να πάρουν χωρίς αυτές τις "κρατήσεις" θα τρελαθεί.
    Τα είπες όλα.

    Καλημέρα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από peragialos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μέχρι πριν 10 περίπου χρόνια να πω όλοι οι εργαζόμενοι σε ΔΕΚΟ ήταν πολύ προνομιούχοι. Τώρα πια η πολύ μεγάλη πλειοψηφία(και όλοι οι καινούργιοι από δεκαετίας) απλώς έχει μία μεγαλύτερη σιγουριά σε σχέση με τους αμιγώς ιδιωτικούς υπαλλήλους βασικά γιατί εργάζονται σε πολύ μεγάλες εταιρίες που δεν πρόκειται να πέσουν έξω. Επίσης επειδή υπάρχει και κάποιος συνδικαλισμός ακόμα προστατεύονται με τις συμβάσεις κατά μεγάλο ποσοστό από ξαφνική απόλυση. Πέραν αυτού δεν υπάρχει διαφορά από το να εργάζονται σε μία μεγάλη ιδιωτική επιχείρηση σε κάποιες περιπτώσεις μπορεί να είναι και χειρότερα.
    Το 2000 είχε γίνει διαγωνισμός μέσω ΑΣΕΠ για προσλήψεις στον ΟΤΕ. Τότε είχα φτάσει να είμαι στους πρώτους 10 επιλαχόντες για τις θέσεις τεχνικού. Ήταν σχεδόν σίγουρο ότι θα με έπαιρναν. Έσκασε μύτη όμως ο τότε υπουργός Αιγαίου νομίζω και έβαλε κάποιους άλλους και βρέθηκα 60ος κάτι ξαφνικά. Προφανώς δεν διορίστηκα. Πιστεύω ότι τώρα αυτό δεν θα μπορούσε να συμβεί , τουλάχιστον όχι σε αυτή την κλίμακα. Είχα περάσει και από συνέντευξη πριν τους εμβόλιμους και στο μέγαρο από ένα συμβούλιο επιλογής που είχε και συνδικαλιστή μέσα, ωραίες εποχές.
    Τουλάχιστον διατήρησες την προσωπική σου αξιοπρέπεια, κάτι ανεκτίμητο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nakata Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχουν πλέον πολλοί οτετζήδες με ΚΑΤΣΙΚΕΣ αυτήν την στιγμή, οι περισσότεροι είναι υπάλληλοι των 850 ευρώ με GPS Trackers στα οχήματα τους για να ελέγχονται ( τόπος και χρόνος ) ανά πάσα στιγμή.
    Βόλεμά/Πρόβλημά τους.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο μηδενισμός στο συγκεκριμένο νήμα είναι απίστευτος.

    Μάθαμε ότι φταίνε (και) οι κηφήνες του ΟΤΕ για τα μνημόνια. Ποτέ, ποτέ, δεν είναι ευθυνη του υπάλληλου. Ποτέ. Ευθύνη είναι των προιστάμενών του, άμεσων και έμμεσων, πολλοί από αυτούς ήταν κομματικά κομματόσκυλα, φυτευτοί, κτλ.

    Αν εγώ παίρνω στην τωινή μου δουλειά 800€ και πάω αλλού με τα διπλά, με παροχές, με εταιρικό αυτοκίνητο, με με με, θα πώ όχι; Ή θα πρέπει πρώτα να κάνω οικονομοτεχνική ανάλυση, να διαβάσω δημοσιευμένους ισολογισμούς, να συμβουλευθώ λογιστές ξερωγω για να συμπεράνω αν η εταιρεία είναι βιώσιμη και μπορώ να πάω; Μήπως να κάνω απεργία, γιατί έχω πολύ λίγη δουλειά και είμαστε υπεράριθμοι ως υπάλληλοι;

    Μήπως καταλογίζετε ευθύνες με λάθος τρόπο και με λάθος βαρύτητα;
    Μια χαρά άνθρωποι είναι όλοι αυτοί,φτάνει να τείνει στο 0 ότι πληρώνω γι'αυτούς είτε επειδή δεν το θέλω είτε επειδή δε γίνεται διαφορετικά.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολλά λες.

    Πάντα και παντού η ευθύνη βαρύνει την διοίκηση.
    Τον πλανητάρχη, τον πρωθυπουργό κλπ

    Το ψάρι συνήθως βρωμάει από το κεφάλι.

    Αν ο μαέστρος είναι σκ@τάς, πως να παίξει η ορχήστρα?

    Εσύ μόνο θα χορεύεις ανάλογα με την μουσική που παίζουνε.
    Εκτός κι αν βγεις στο δρόμο.
    Οπου μετά πάλι θα χορεύεις, με άλλη μουσική.
    Αυτά φαληρέα ότι ο λαός δεν ευθύνεται τα λέγανε στον υπαρκτό σοσιαλισμό στο μικρό διάστημα που κρτησε στην υγιή του μορφή.

    Επειδή όμως λίγο δύσκολο να είσαι έστω "σοσιλιστής" εκεί που μένεις, θα σου ότι ο λαός είν'υπεύθυνος.

  4. #79
    Εγγραφή
    14-11-2021
    Μηνύματα
    1.622
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100Mbps↓ 10Mbps↑
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13.3(dB) / 18.0(dB)
    Εγώ συμφωνώ με το Δημήτρη πάντως.

    Και το διαίρει και βασίλευε, εσύ ο σοσιαλιστής και εσύ ο φασίστας είναι μέσο παραπλάνησης και αποποίησης ευθυνών από το κεφάλι.
    Η ευθύνη του κεφαλιού είναι απείρως μεγαλύτερη, η πλέμπα ακολουθεί.

  5. #80
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.703
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Edmond Dantès Εμφάνιση μηνυμάτων

    COLOR="silver"]- - - Updated - - -[/COLOR]



    Αυτά φαληρέα ότι ο λαός δεν ευθύνεται τα λέγανε στον υπαρκτό σοσιαλισμό στο μικρό διάστημα που κρτησε στην υγιή του μορφή.

    Επειδή όμως λίγο δύσκολο να είσαι έστω "σοσιλιστής" εκεί που μένεις, θα σου ότι ο λαός είν'υπεύθυνος.
    Αυτά τα λέγανε και τα λένε κάτι πολιτικοί του κ@λου.
    Πάντα κάποιος άλλος ευθύνεται για τις μ@λακίες που κάνω εγώ.

    ΥΓ
    Ψάχνεις ακόμα για σοσιαλιστές και για ταμπέλες ?
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  6. #81
    Εγγραφή
    01-08-2021
    Μηνύματα
    188
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Mobile
    Εγω βλεπω οτι η Δεξιά έχει καταντήσει τον κόσμο να τρώγεται μεταξύ του. Ο καθένας σας να ψηφίσει υπεύθυνα και να σταματήσουμε να τρωγωμαστε μεταξύ μας. Εαν ειστε ικανοποιημένοι από την τωρινή κυβέρνηση, ξαναψηφίστε την.

  7. #82
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.703
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dslsub Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ συμφωνώ με το Δημήτρη πάντως.

    Και το διαίρει και βασίλευε, εσύ ο σοσιαλιστής και εσύ ο φασίστας είναι μέσο παραπλάνησης και αποποίησης ευθυνών από το κεφάλι.
    Η ευθύνη του κεφαλιού είναι απείρως μεγαλύτερη, η πλέμπα ακολουθεί.
    Η πλέμπα κατευθύνεται.
    Διαμόρφωση της κοινής γνώμης το λένε.
    Εκτός κι αν πιστεύεις ότ δεν υπάρχει.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Boomshaq Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω βλεπω οτι η Δεξιά έχει καταντήσει τον κόσμο να τρώγεται μεταξύ του. Ο καθένας σας να ψηφίσει υπεύθυνα και να σταματήσουμε να τρωγωμαστε μεταξύ μας. Εαν ειστε ικανοποιημένοι από την τωρινή κυβέρνηση, ξαναψηφίστε την.
    Εσύ πιστεύεις ότι επειδή ψηφίζεις κάτι, κατευθύνεις και τα πράγματα ?
    Αλλος θα κάνει την δουλειά για σένα ?

    ΥΓ
    Αυτό το δεξιά-αριστερά καταντάει κουραστικό.
    Κάποτε πιστεύανε στον Χριστιανισμό και στις σταυροφορίες, τώρα βολεύει να πιστεύουνε στην "δημοκρατία"
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  8. #83
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Κάπου εδώ φτάνει παιδια

  9. #84
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.752
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    O Μιχάλης Τσαμάζ Επίτιμος Διδάκτορας του Πανεπιστημίου Πειραιώς

    https://www.euro2day.gr/news/enterpr...panepisth.html

    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  10. #85
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.752
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Deutsche Telekom: Fake news ότι πουλάμε ποσοστό του ΟΤΕ

    «Δεν γνωρίζω από πού προήλθε αυτή η φημολογία», υποστηρίζει η Ντομινίκ Λερουά, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου της Deutsche Telekom.
    Προγραμματίζονται επενδύσεις 3 δισ. ευρώ.


    https://www.euro2day.gr/news/enterpr...sosto-toy.html
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

Σελ. 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας