Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Τι σκοπεύετε να ψηφίσετε στις Εκλογές στις 25 Ιουνίου

Ψήφισαν
83. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • ΝΔ

    22 26,51%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    19 22,89%
  • ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ

    3 3,61%
  • ΚΚΕ

    5 6,02%
  • Βελόπουλο

    0 0%
  • ΜΕΡΑ 25

    11 13,25%
  • Πλεύση Ελευθερίας

    9 10,84%
  • ΝΙΚΗ

    2 2,41%
  • ΑΝΤΑΡΣΥΑ

    1 1,20%
  • 'Αλλο Ακροδεξιό

    1 1,20%
  • Άλλο Ακροαριστερό

    0 0%
  • Λευκό

    0 0%
  • Κασιδιάρη αν κατέβει

    1 1,20%
  • Δεν έχω αποφασίσει

    4 4,82%
  • Δεν θα ψηφίσω

    3 3,61%
  • Άλλο

    2 2,41%
Σελ. 111 από 496 ΠρώτηΠρώτη ... 91101106109110111112113116121131 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.651-1.665 από 7437
  1. #1651
    Εγγραφή
    16-01-2008
    Περιοχή
    Dublin
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    948
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    ISP
    UPC
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω εβαλα στο τραπεζι ενα απλο προβλημα - εστω οτι ο κολλητος σου δουλευει στον τουριστικο τομεα και ειναι απελπισμενος οικονομικα.

    Τι θα τον συμβουλευες
    1. Να απεργησει
    2. Να συνδικαλιστει
    3. Middle finger και να αλλαξει κλαδο

    Εγω λοιπον θα εκανα το #3, παντα κανω το #3 κι επειδη αναγνωριζω οτι μονο το #3 δουλευει ο φιλος με χαρακτηριζει ακροδεξιο.
    Η τραγικη ειρωνια ειναι οτι εχει location στο Δουβλινο, που σημαινει οτι κι αυτος το #3 διαλεξε.
    Η μόνη τραγική ειρωνία που βλέπω εγώ είναι το να αναφερθείς στο location μου (για να περάσεις στα μουλωχτά τις παπάτζες που έχεις πετάξει για συνδικάτα και μπας και σώσεις λίγο face από το πολύ κοκκίνισμα του σβέρκου που ακολούθησε). FYI λοιπόν, εγώ είμαι Δουβλίνο γιατί είναι η πρωτεύουσα της Ευρώπης στον κλάδο μου. Btw, αν και σούπερ καπιταλιστική χώρα η Ιρλανδία, τα συνδικάτα δουλεύουν μια χαρά.

    "Αναγνωρίζεις ότι μόνο το 3 δουλεύει" ενώ υπάρχουν πολλαπλά παραδείγμτα για το αντίθετο, ένα εκ των οποίων ήταν στο προηγούμενο post μου. Κάτσε να δεις πως λέγεται αυτό...
    Υπογραφή

  2. #1652
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Crosswind Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η μόνη τραγική ειρωνία που βλέπω εγώ είναι το να αναφερθείς στο location μου (για να περάσεις στα μουλωχτά τις παπάτζες που έχεις πετάξει για συνδικάτα και μπας και σώσεις λίγο face από το πολύ κοκκίνισμα του σβέρκου που ακολούθησε). FYI λοιπόν, εγώ είμαι Δουβλίνο γιατί είναι η πρωτεύουσα της Ευρώπης στον κλάδο μου. Btw, αν και σούπερ καπιταλιστική χώρα η Ιρλανδία, τα συνδικάτα δουλεύουν μια χαρά.

    "Αναγνωρίζεις ότι μόνο το 3 δουλεύει" ενώ υπάρχουν πολλαπλά παραδείγμτα για το αντίθετο, ένα εκ των οποίων ήταν στο προηγούμενο post μου. Κάτσε να δεις πως λέγεται αυτό...
    Καντε μια απεργια να γινει πρωτευουσα του κλαδου σου η Αθηνα. Αν γινει μαζικα και στρατηγικα θα πετυχει
    Οχι;

    Το middle finger διαλεξες λοιπον κι εσυ, αν εγω ειμαι ακροδεξιος επειδη θα συμβουλευα καποιον αυτο, τοτε εσυ εισαι υποκριτης.

  3. #1653
    Εγγραφή
    16-01-2008
    Περιοχή
    Dublin
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    948
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    ISP
    UPC
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καντε μια απεργια να γινει πρωτευουσα του κλαδου σου η Αθηνα. Αν γινει μαζικα και στρατηγικα θα πετυχει
    Οχι;

    Το middle finger διαλεξες λοιπον κι εσυ, αν εγω ειμαι ακροδεξιος εσυ εισαι υποκριτης.
    Μπάλα στην κερκίδα ως συνήθως με επιχείρημα επιπέδου "αν θέλετε μετανάστες να τους πάρετε σπίτι σας". Ενυδατική στο σβέρκο και καλό απόγευμα
    Υπογραφή

  4. #1654
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Crosswind Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπάλα στην κερκίδα ως συνήθως με επιχείρημα επιπέδου "αν θέλετε μετανάστες να τους πάρετε σπίτι σας". Ενυδατική στο σβέρκο και καλό απόγευμα
    Εσυ ριχνεις την μπαλα στην εξεδρα, πρωτα με χαρακτηριζεις ακροδεξιο τωρα υποννοεις οτι ειμαι και ρατσιστης.

    Αν ηξερα οτι ενα απλο επιχειρημα του στυλ "να κανουμε μια απεργια στην Ελλαδα να γινει η πρωτευουσα του κλαδου σου" θα σε εκανε να χανεις τα λογια σου, θα το ειχα κανει νωριτερα.

  5. #1655
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Η απεργία είναι το τελευταίο μέσο που θα ήθελε να καταφύγει οποιοσδήποτε εργαζόμενος και συνδικάτο. Αν το αποτέλεσμα που επιθυμούν έρχεται μετά από σοβαρές διαπραγματεύσεις που ικανοποιούν και τις δύο πλευρές, για ποιο λόγο να γίνει απεργία, για το γούστο και μόνο;
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  6. #1656
    Εγγραφή
    16-01-2008
    Περιοχή
    Dublin
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    948
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    ISP
    UPC
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσυ ριχνεις την μπαλα στην εξεδρα, πρωτα με χαρακτηριζεις ακροδεξιο τωρα υποννοεις οτι ειμαι και ρατσιστης.

    Αν ηξερα οτι ενα απλο επιχειρημα του στυλ "να κανουμε μια απεργια στην Ελλαδα να γινει η πρωτευουσα του κλαδου σου" θα σε εκανε να χανεις τα λογια σου, θα το ειχα κανει νωριτερα.
    Για να τελειώνουμε με το σύνδρομο καταδίωξης που έχεις. Δε σε θεωρώ ακροδεξιό, κυρ-παντελής είσαι. Από αυτούς που αφήνουν άλλους να αγωνιζονται για δικαιώματα τα οποία τύποι σαν εσένα δε διστάζουν να θεωρούν δεδομένα χωρίς να έχουν κουνήσει το δαχτυλάκι τους και έχουν και το θράσος να βγάζουν και γλώσσα. Ελπίζω να ήμουν κατανοητός.

    Στο διά ταύτα τώρα. Έχεις ποστάρει μπόλικες φορές την παπάτζα περί συνδικάτων και εδώ και σε διπλανό νήμα. Σου έφερα παραδείγματα πως δεν ισχύει και η απάντηση σου ήταν το location μου αντί να παραδεχτείς ότι ψεύδεσαι ή έστω να λουφάξεις. Μου έκανες τα μούτρα κρέας μιλάμε
    Καμιά απάντηση στα παραδείγματα του τι μπορείς να κερδίσεις με συντονισμένες απεργιακές κινητοποιήσεις ακόμη και εν έτει 2023 έχεις ή θα ψάξεις να βρεις και τι ISP έχω για να μου την πεις?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η απεργία είναι το τελευταίο μέσο που θα ήθελε να καταφύγει οποιοσδήποτε εργαζόμενος και συνδικάτο. Αν το αποτέλεσμα που επιθυμούν έρχεται μετά από σοβαρές διαπραγματεύσεις που ικανοποιούν και τις δύο πλευρές, για ποιο λόγο να γίνει απεργία, για το γούστο και μόνο;
    Εννοείται. Απλά δε συνηθίζεται να ικανοποιούνται και οι δύο πλευρές στις διαπραγματεύσεις.
    Υπογραφή

  7. #1657
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Το έγραψα για αυτό που είπε πιο πάνω ο Het, να κάνουν απεργία στην Ιρλανδία. Αν χρειαστεί προφανώς θα κάνουν, αλλά αν με τις διαπραγματεύσεις πετυχαίνει ο στόχος, ποιος ο λόγος για απεργία εκεί..
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  8. #1658
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έγραψα για αυτό που είπε πιο πάνω ο Het, να κάνουν απεργία στην Ιρλανδία. Αν χρειαστεί προφανώς θα κάνουν, αλλά αν με τις διαπραγματεύσεις πετυχαίνει ο στόχος, ποιος ο λόγος για απεργία εκεί..
    Έχουν κάνει επανειλημένα, έδωσα και σχετικό link από πρόσφατη και μάλιστα τομέα υπηρεσιών / τουρισμού. Παντού κάνουν, εδώ στο ΗΒ θυμήθηκαν τα παλιά τα χρόνια και έχουν πλαντάξει την κυβέρνηση σε απεργίες
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  9. #1659
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Crosswind Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να τελειώνουμε με το σύνδρομο καταδίωξης που έχεις. Δε σε θεωρώ ακροδεξιό, κυρ-παντελής είσαι. Από αυτούς που αφήνουν άλλους να αγωνιζονται για δικαιώματα τα οποία τύποι σαν εσένα δε διστάζουν να θεωρούν δεδομένα χωρίς να έχουν κουνήσει το δαχτυλάκι τους και έχουν και το θράσος να βγάζουν και γλώσσα. Ελπίζω να ήμουν κατανοητός.

    Στο διά ταύτα τώρα. Έχεις ποστάρει μπόλικες φορές την παπάτζα περί συνδικάτων και εδώ και σε διπλανό νήμα. Σου έφερα παραδείγματα πως δεν ισχύει και η απάντηση σου ήταν το location μου αντί να παραδεχτείς ότι ψεύδεσαι ή έστω να λουφάξεις. Μου έκανες τα μούτρα κρέας μιλάμε
    Καμιά απάντηση στα παραδείγματα του τι μπορείς να κερδίσεις με συντονισμένες απεργιακές κινητοποιήσεις ακόμη και εν έτει 2023 έχεις ή θα ψάξεις να βρεις και τι ISP έχω για να μου την πεις?
    Δεν εχω κανενα συνδρομο καταδιωξης συντροφε, σου λεω ορθα κοφτα οτι καμια απεργια δεν θα κανει την Αθηνα πρωτευουσα του κλαδου σου.
    Αυτα που λες παντως δεν τα πιστευεις ουτε κι εσυ, αν τα πιστευες θα τα εφαρμοζες πρωτα εσυ ο ιδιος.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχουν κάνει επανειλημένα, έδωσα και σχετικό link από πρόσφατη και μάλιστα τομέα υπηρεσιών / τουρισμού. Παντού κάνουν, εδώ στο ΗΒ θυμήθηκαν τα παλιά τα χρόνια και έχουν πλαντάξει την κυβέρνηση σε απεργίες
    Μα φυσικα, ειναι γνωστο οτι οι απεργιες στο ΗΒ θα αντιστρεψουν τα αποτελεσματα του Brexit. #ΝΟΤ
    Three Years On, Brexit Casts a Long Shadow Over the UK Economy

  10. #1660
    Εγγραφή
    16-01-2008
    Περιοχή
    Dublin
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    948
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    ISP
    UPC
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχω κανενα συνδρομο καταδιωξης συντροφε, σου λεω ορθα κοφτα οτι καμια απεργια δεν θα κανει την Αθηνα πρωτευουσα του κλαδου σου.
    Αυτα που λες παντως δεν τα πιστευεις ουτε κι εσυ, αν τα πιστευες θα τα εφαρμοζες πρωτα εσυ ο ιδιος.
    Δυο πραγματάκια καμεράντ
    1) Σου έχει περάσει ποτέ από το μυαλό πως είμαι μια χαρά εδώ που είμαι και δε θέλω να επιστρέψω Ελλάδα?
    2) Για το διά ταύτα τίποτα? Έφυγε ο πεθερός και συνεχίζει την παράδοση της μπάλας στην κερκίδα ο γαμπρός?
    Υπογραφή

  11. #1661
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Καταλάβατε; Επειδή οι απεργίες δεν είναι πανάκεια, δεν τα κάνουν όλα τέλεια, δεν έχει νόημα να διεκδικείτε έστω μια μικρή βελτίωση.
    Θα τα φτιάξει όλα η λειτουργία της αγοράς και αν έχετε και κανέναν να πει μια κουβέντα για σας, ακόμη καλύτερα.
    Οι πολλοί αν δεν έχουν τρόπο, ας κόψουν το λαιμό τους.
    Αυτό είναι το πραγματιστικό άλλωστε.

  12. #1662
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.088
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταλάβατε; Επειδή οι απεργίες δεν είναι πανάκεια, δεν τα κάνουν όλα τέλεια, δεν έχει νόημα να διεκδικείτε έστω μια μικρή βελτίωση.
    Θα τα φτιάξει όλα η λειτουργία της αγοράς και αν έχετε και κανέναν να πει μια κουβέντα για σας, ακόμη καλύτερα.
    Οι πολλοί αν δεν έχουν τρόπο, ας κόψουν το λαιμό τους.
    Αυτό είναι το πραγματιστικό άλλωστε.
    Όποιος δεν προσαρμόζεται πεθαίνει. Κι όπως είπε σήμερα, απλά θα αποτελούν θυσία σε γενικότερο καλό.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  13. #1663
    Εγγραφή
    24-11-2014
    Περιοχή
    Αμφίπολη
    Μηνύματα
    287
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Εντομεταξύ, ο μοναδικός λόγος που η εκάστοτε κυβέρνηση, ανοιγει τους σάκους και μοιράζει χρημα, ειναι οι αντιδράσεις του κόσμου, που μεταφραζονται σε απεργίες.
    Ο φιλτατος @Hetfield πιστεύει οτι αν ο εργαζόμενος αντιδράσει με θυμωμένες φατσουλες απο τα social θα πετυχει κάτι.

    Εδω ρε έστελναν τα επισημα εργατικά σωματεία, υπομνηματα, πριν καν κάνουν απεργείες και αυτοι τα πέταγαν στα σκουπίδια.
    Κατάλαβες γιατι χρειάζονται οι απεργείες τωρα? Και οχι απλά απεργιες αλλά να παραλύει το συμπαν.
    Ακόμα μια ημέρα πέρασε χωρις να δουμε τα link :-P

  14. #1664
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Crosswind Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυο πραγματάκια καμεράντ
    1) Σου έχει περάσει ποτέ από το μυαλό πως είμαι μια χαρά εδώ που είμαι και δε θέλω να επιστρέψω Ελλάδα?
    2) Για το διά ταύτα τίποτα? Έφυγε ο πεθερός και συνεχίζει την παράδοση της μπάλας στην κερκίδα ο γαμπρός?
    1. Φυσικα, ωντας κι εγω (κατα το ημισυ πλεον) expat, σε αυτο το κομματι συμπασχω. Γιατι ομως εγινα expat και δεν καθισα εδω με μια απεργια, ενα νομο κι ενα αρθρο να τα αλλαξω ολα; Εγω απλα θεωρω υποκριτικη και ψευτικη την σταση σου, για τον εξης λογο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Crosswind Εμφάνιση μηνυμάτων
    κυρ-παντελής είσαι. Από αυτούς που αφήνουν άλλους να αγωνιζονται για δικαιώματα
    γιατι τεχνικα μιλωντας, κανεις ακριβως το ιδιο.

    Και για να κλεισουμε το παραμυθι εδω, το οτι εσυ παθαινεις ονειρωξη απο τις απεργιες δεν σημαινει οτι εσυ ενδιαφερεσαι περισσοτερο. Εγω στον κολλητο μου προτεινα το middle finger (οτι εκανες κι εσυ που νιωθεις ωραια εκει που εισαι), γιατι ετσι θεωρησα οτι η συμβουλη μου θα του ηταν περισσοτερο χρησιμη παρα ηλιθια/ματαιη. Και τελικα βγηκε σωστη.

    2. Βλεπω νιωθετε και περηφανοι που διωξατε τον πεθερο. Ηθος πανω απ' ολα

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Cassander Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο φιλτατος @Hetfield πιστεύει οτι αν ο εργαζόμενος αντιδράσει με θυμωμένες φατσουλες απο τα social θα πετυχει κάτι.
    Οχι δεν πιστευω αυτο, πιστευω οτι η συλλογικη αλλαγη που χρειαζεται η κοινωνια ερχεται
    1. Μεσα απο την καλπη
    2. Τον προσωπικο αγωνα του καθενος
    3. Την συνειδητοποιηση των προβληματων

    Επειδη αναφερθηκε το ΗΒ, περνω πασα και σε ρωταω το εξης.
    Ποσες απεργιες πιστευεις χρειαζονται για να αρθουν οι συνεπειες του Brexit; Και προκειται για μια περιπτωση οπου οι Αγγλοι μπορουσαν στο παρα-πεντε να αλλαξουν την αποφαση και δεν το κανανε.

  15. #1665
    Εγγραφή
    16-01-2008
    Περιοχή
    Dublin
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    948
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    ISP
    UPC
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Φυσικα, ωντας κι εγω (κατα το ημισυ πλεον) expat, σε αυτο το κομματι συμπασχω. Γιατι ομως εγινα expat και δεν καθισα εδω με μια απεργια, ενα νομο κι ενα αρθρο να τα αλλαξω ολα; Εγω απλα θεωρω υποκριτικη και ψευτικη την σταση σου, για τον εξης λογο

    γιατι τεχνικα μιλωντας, κανεις ακριβως το ιδιο.

    Και για να κλεισουμε το παραμυθι εδω, το οτι εσυ παθαινεις ονειρωξη απο τις απεργιες δεν σημαινει οτι εσυ ενδιαφερεσαι περισσοτερο. Εγω στον κολλητο μου προτεινα το middle finger (οτι εκανες κι εσυ που νιωθεις ωραια εκει που εισαι), γιατι ετσι θεωρησα οτι η συμβουλη μου θα του ηταν περισσοτερο χρησιμη παρα ηλιθια/ματαιη. Και τελικα βγηκε σωστη.

    2. Βλεπω νιωθετε και περηφανοι που διωξατε τον πεθερο. Ηθος πανω απ' ολα
    Καλό το παραμύθι, αλλά δεν έχει δράκο.
    1) Κατ'αρχάς δεν υπάρχει "κατα το ήμισυ" expat (αν και ο σωστός ορισμός είναι οικονομικός μετανάστης, αλλά δε μας βολέυει φαντάζομαι), όπως δεν υπάρχει "κατά το ήμισυ έγκυος".
    2) Καιρός να σταματήσεις αυτή τη νέα παπάτζα του "γιατί δεν έκανες απεργία και έφυγες έξω". Προσωπικά μιλώντας, η αγορά στην Ελλάδα γι'αυτό που κάνω είναι πολύ μικρή, οπότε η ιδέα της απεργίας (και τα προαπαιτούμενα αυτής) είναι τουλάχιστον αστείο. Το ίδιο φαντάζομαι ισχύει και γι'αυτούς που ασχολούνται με π.χ. αεροναυπηγηκή ή biochemistry. Η απεργία προϋποθέτει κάποια πράγματα. Όταν δεν υπάρχει καν ο κλάδος πώς θα γίνουν οι διεκδικήσεις?
    3) Καμία ονείρωξη δεν έχω με απεργίες. Απλά, η ιστορία, ακόμα και "εν έτει 2023", δείχνει πως όταν είναι οργανωμένες, δουλεύουν σε αντίθεση με ό,τι έγραψες. Simple as that.
    4) Φανταστική συμβουλή το middle finger. Να επενδύεις χρόνο, κόπο και χρήμα να αποκτήσεις γνώσεις σε έναν κλάδο και όταν τα βρεις σκούρα....να αλλάξεις καριέρα και να ξεκινήσεις από το μηδέν. Χαραμίζεσαι εδώ ρε αγόρι μου
    5) Κανείς δεν έδιωξε κανέναν, οπότε τα περί ήθους αλλού.
    Υπογραφή

Σελ. 111 από 496 ΠρώτηΠρώτη ... 91101106109110111112113116121131 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας