Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Τι σκοπεύετε να ψηφίσετε στις Εκλογές στις 25 Ιουνίου

Ψήφισαν
83. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • ΝΔ

    22 26,51%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    19 22,89%
  • ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ

    3 3,61%
  • ΚΚΕ

    5 6,02%
  • Βελόπουλο

    0 0%
  • ΜΕΡΑ 25

    11 13,25%
  • Πλεύση Ελευθερίας

    9 10,84%
  • ΝΙΚΗ

    2 2,41%
  • ΑΝΤΑΡΣΥΑ

    1 1,20%
  • 'Αλλο Ακροδεξιό

    1 1,20%
  • Άλλο Ακροαριστερό

    0 0%
  • Λευκό

    0 0%
  • Κασιδιάρη αν κατέβει

    1 1,20%
  • Δεν έχω αποφασίσει

    4 4,82%
  • Δεν θα ψηφίσω

    3 3,61%
  • Άλλο

    2 2,41%
Σελ. 254 από 496 ΠρώτηΠρώτη ... 234244249252253254255256259264274 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.796-3.810 από 7437
  1. #3796
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Εννοείς δεν θα ψηφίσουν Τζήμερο/Χρυσή Αυγή;
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  2. #3797
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοείς δεν θα ψηφίσουν Τζήμερο/Χρυσή Αυγή;
    I see what you did there
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #3798
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα (Αττική)
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    7.854
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοείς δεν θα ψηφίσουν Τζήμερο/Χρυσή Αυγή;
    Καμία σχέση ο Τζήμερος με τη ΧΑ, καμία όμως.

    Pc Specs: Ryzen 5800X3D, 32Gb Trident Z @3600Ghz Ram, RTX 4090

  4. #3799
    Εγγραφή
    14-07-2003
    Περιοχή
    @ SNR Land
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    12.399
    Downloads
    19
    Uploads
    1
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ermis333 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καμία σχέση ο Τζήμερος με τη ΧΑ, καμία όμως.
    Ναι εκφράζει τη λεγόμενη "σοβαρη" ΧΑ ο Τζήμερος
    Socii stamus Cadimus dividui

  5. #3800
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα (Αττική)
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    7.854
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από apok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι εκφράζει τη λεγόμενη "σοβαρη" ΧΑ ο Τζήμερος
    Πάλι καμία σχέση, ο Τζήμερος είναι φιλελεύθερος. Σοβαρή ΧΑ δεν υπάρχει. Ο Τζήμερος θεωρεί πως όλα τα κόμματα σαν τη ΧΑ έχουν αριστερά οικονομικά προγράμματα.

    Pc Specs: Ryzen 5800X3D, 32Gb Trident Z @3600Ghz Ram, RTX 4090

  6. #3801
    Εγγραφή
    20-05-2004
    Περιοχή
    Amsterdam, NL
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.632
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbit/1Gbit
    ISP
    T-Mobile
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Javascript_Developer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από την οικογένειά μου θα φύγουν τριπλάσιοι ψήφοι προς ΝΔ σε σχέση με προηγούμενες εκλογικές αναμετρήσεις.
    Τα θέλει λοιπόν ο κ#λος σας.
    Μου αρέσει που το διαλαλείς κιόλας.
    Στην παρούσα φάση, η Ελλάδα δε διαφέρει και πολύ από χώρες όπως η Τουρκία (ελεγχόμενα ΜΜΕ κλπ). Είσαι περήφανος γι'αυτό;

    Μάλλον πρέπει να αποδεχθούμε πως ζούμε σε περίοδο οπισθοδρόμησης σε πολιτισμικό επίπεδο, ελπίζοντας μόνο οι νέες γενιές να είναι κάπως καλύτερες.

  7. #3802
    Εγγραφή
    14-07-2003
    Περιοχή
    @ SNR Land
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    12.399
    Downloads
    19
    Uploads
    1
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ermis333 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάλι καμία σχέση, ο Τζήμερος είναι φιλελεύθερος. Σοβαρή ΧΑ δεν υπάρχει. Ο Τζήμερος θεωρεί πως όλα τα κόμματα σαν τη ΧΑ έχουν αριστερά οικονομικά προγράμματα.
    Ναι σωστά.
    Για αυτό έχε συμπράξει με τον άλλον "φιλελέ" τον Κρανηδιώτη...
    Socii stamus Cadimus dividui

  8. #3803
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pan.nl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα θέλει λοιπόν ο κ#λος σας.
    Μου αρέσει που το διαλαλείς κιόλας.
    Στην παρούσα φάση, η Ελλάδα δε διαφέρει και πολύ από χώρες όπως η Τουρκία (ελεγχόμενα ΜΜΕ κλπ). Είσαι περήφανος γι'αυτό;

    Μάλλον πρέπει να αποδεχθούμε πως ζούμε σε περίοδο οπισθοχώρησης σε πολιτισμικό επίπεδο, ελπίζοντας μόνο οι νέες γενιές να είναι κάπως καλύτερες.
    Μα νομίζω αυτοί είναι οπαδοί του «οικονομικού θαύματος» της δεκαετίας του 60, με άλλα λόγια δε θέλουν δημοκρατία, ελευθερία του τύπου, προοδευτική κοινωνία, παρά μόνο λεφτά να μπαίνουν στις τσέπες (κατά προτίμηση ευρώ ).
    Άρα τι ακριβώς προσπαθείς να του πεις τώρα;

  9. #3804
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Μιλωντας για Τζημερο (το κομμα που πλευριζει τη ΝΔ απο τα δεξια), η διακαναλικη του προβληθη στη 1 τα μεσανυχτα σε μαγνητοσκοπηση.
    Της Ενωσης Κεντρωων προβληθη ζωντανα.

    (Νομιζω ακομα και του ΑΝΤΑΡΣΥΑ προβληθη ζωντανα).

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pan.nl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα θέλει λοιπόν ο κ#λος σας.
    Μου αρέσει που το διαλαλείς κιόλας.
    Στην παρούσα φάση, η Ελλάδα δε διαφέρει και πολύ από χώρες όπως η Τουρκία (ελεγχόμενα ΜΜΕ κλπ). Είσαι περήφανος γι'αυτό;

    Μάλλον πρέπει να αποδεχθούμε πως ζούμε σε περίοδο οπισθοδρόμησης σε πολιτισμικό επίπεδο, ελπίζοντας μόνο οι νέες γενιές να είναι κάπως καλύτερες.
    Εγω το εχω πει στο παρελθον, θα το ξαναπω αλλη μια φορα.
    Φταιει κυριως η χειροτερη αντιπολιτευση (που εγω προσωπικα θυμαμαι απο το 2008 και μετα), ΣΥΡΙΖΑ και ΠΑΣΟΚ.
    Δεν θα σοβαρευτει ποτε η ΝΔ αν δεν εχει ισχυρη αντιπολιτευση

    Μαζι με τους οπαδους της ΠΦΑ λουζομαστε κι εμεις οι υπολοιποι τις συνεπειες αυτης της αντιπολιτευσης-κωμωδιας.

  10. #3805
    Εγγραφή
    10-02-2020
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    554
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    93000/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Fritzbox-7530
    SNR / Attn
    9(dB) / 5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εντωμεταξύ αν σε thread που είναι από τα αριστερότερα που υπάρχουν στο internet έχει πάρει και εδώ κεφάλι στη δημοσκόπηση η ΝΔ τότε η διαφορά είναι διψήφια.

  11. #3806
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.461
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω το εχω πει στο παρελθον, θα το ξαναπω αλλη μια φορα. Φταιει κυριως η χειροτερη αντιπολιτευση (που εγω προσωπικα θυμαμαι απο το 2008 και μετα), ΣΥΡΙΖΑ και ΠΑΣΟΚ. Δεν θα σοβαρευτει ποτε η ΝΔ αν δεν εχει ισχυρη αντιπολιτευση Μαζι με τους οπαδους της ΠΦΑ λουζομαστε κι εμεις οι υπολοιποι τις συνεπειες αυτης της αντιπολιτευσης-κωμωδιας.
    Η αντιπολίτευση της νδ το 15-18 ποια ήταν; Το "γιατί γελάτε κύριοι" με τον πολιτικό κρατούμενο 6μηνών στο Παρίσι; Ή τους μαμεδονομάχους; Ο αρκάς έκανε καλύτερη αντιπολίτευση τότε. Στην πραγματικότητα, η αντιπολίτευση δεν έχει σχεδόν καμία δύναμη να αλλάξει καταστάσεις, όταν υπάρχει αυτοδύναμη κυβέρνηση. Το μόνο που μπορεί να κάνει επί της ουσίας, είναι να συναινεί σε ψηφοφορίες ώστε να περνάνε νομοσχέδια με διευρυμένη πλειοψηφία. Το να θίγει τα κακώς κείμενα της κυβέρνησης, δεν έχει και πολύ σημασία, όταν η κυβέρνηση έχει όλα τα ΜΜΕ με το μέρος της. Ακόμη και τώρα ο σύριζα φταίει, όχι ο κούλης που μας έχει αλλάξει τα φώτα 4 χρόνια τώρα... - - - Updated - - -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Javascript_Developer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντωμεταξύ αν σε thread που είναι από τα αριστερότερα που υπάρχουν στο internet έχει πάρει και εδώ κεφάλι στη δημοσκόπηση η ΝΔ τότε η διαφορά είναι διψήφια.
    Εμένα μου μυρίζει ντου από καινούργια accounts. Πήρε κεφάλι πολύ απότομα τις τελευταίες μέρες, γιατί το παρακολουθώ. Η διαφορά είναι στις 2-3 μονάδες υπέρ νδ μάλλον. Αν πάρει διψήφια διαφορά σ'αυτές τις εκλογές, μετά απ΄όσα έχουν συμβεί, απλώς δεν θα ξανασχοληθώ με εκλογές. Θα πίνω το καφεδάκι μου την ημέρα των εκλογών, όσο οι ερντογανκούληδεςς βγαίνουν ξανά και ξανά, ως πουλέν των ψηφοφόρων
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  12. #3807
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω το εχω πει στο παρελθον, θα το ξαναπω αλλη μια φορα.
    Φταιει κυριως η χειροτερη αντιπολιτευση (που εγω προσωπικα θυμαμαι απο το 2008 και μετα), ΣΥΡΙΖΑ και ΠΑΣΟΚ.
    Δεν θα σοβαρευτει ποτε η ΝΔ αν δεν εχει ισχυρη αντιπολιτευση
    Ρε φίλε σόρρυ αλλά δεν ισχύει αυτό. Όταν έχεις στήσει ένα παρακράτος παρακολουθήσεων και πιθανών εκβιασμών και έχεις και όλα τα Μέσα μαζί σου είτε για δικά σου οφέλη είτε επειδή τους χρωστάς ή για οποιοδήποτε λόγο, πως η αντιπολίτευση θα φανεί? Μιλάμε πως στην Τουρκία που γελάμε και καλά μαζί τους, παίζει να είναι καλύτερα τα πράγματα ειδικά στο θέμα των παρακολουθήσεων.

    Μην πάμε μακρυά, βγήκε ο ΠΘ της χώρας πριν λίγες μέρες και είπε πρίμα βίστα πως ΔΕΝ υπήρχε εθνικός λόγος παρακολούθησης του αντιπάλου του και δεν ήταν Εθνικός Κίνδυνος. Τι έγινε μετά? ο ίδιος έβγαλε τον εαυτό του ψεύτη και πέταξε στη σέντρα την δικαστικό της ΕΥΠ που είχε την την τελική υπογραφή. Ακόμα αυτήν δεν την έχει ακουμπήσει κανείς αλλά δεν έχει κυνηγηθεί και κανείς γενικά. Που είδες εσύ να συζητιέται αυτό στην TV? ή πιστεύεις ο κόσμος πως ενημερώνεται με κάτι πεθαμένα κόντρα channel κλπ? Όλος μα όλος ο δημοσιογραφικός κόσμος που ελέγχει την χώρα το έπνιξε το θέμα.
    Υπάρχει ελπίδα δηλαδή να ξαναβγεί η ΝΔ και να προχωρήσει το θέμα ή να κουκουλωθεί περισσότερο? από τον Αύγουστο πέρυσι το θέμα κουκουλώνεται, τώρα θα έρθει η θεία φώτιση στον Κούλη και θα τους αφήσει να αποκαλυφθεί?

    Αυτό και μόνο φτάνει για να τελειώνει οποιαδήποτε συζήτηση για τα πάντα σε ότι αφορά τη δικαστική εξουσία (που κυνηγάει όποιον αποκαλύπτει), την ελευθερία των ΜΜΕ και εν γένει την δημοκρατία στη χώρα μας. Είναι τόσο απλό όσο το λέω.

    Διοικούμαστε σαν χώρα από ένα παρακράτος που όποιον θέλει τον στηρίζει και τον εμφανίζει καταλληλότερο οπότε finito la musica, passato la fiesta.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  13. #3808
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην πραγματικότητα, η αντιπολίτευση δεν έχει σχεδόν καμία δύναμη να αλλάξει καταστάσεις, όταν υπάρχει αυτοδύναμη κυβέρνηση.

    Το μόνο που μπορεί να κάνει επί της ουσίας, είναι να συναινεί σε ψηφοφορίες ώστε να περνάνε νομοσχέδια με διευρυμένη πλειοψηφία.

    Το να θίγει τα κακώς κείμενα της κυβέρνησης, δεν έχει και πολύ σημασία, όταν η κυβέρνηση έχει όλα τα ΜΜΕ με το μέρος της.

    Ακόμη και τώρα ο σύριζα φταίει, όχι ο κούλης που μας έχει αλλάξει τα φώτα 4 χρόνια τώρα...
    Αξιακα και πρακτικα διαφωνω με αυτο στο bold.
    Οταν η αντιπολιτευση δεν εμπνεει εμπιστοσυνη για την επομενη μερα μην περιμενετε θαυματα, ειδικα δε οταν οι μνημες του 2015-2019 ειναι νοπες.
    Αν ειχαν αλλαξει τα προσωπα οταν επρεπε, τοτε θα ειχαν τη δυναμη.
    Ειχε την ευκαιρια η αντιπολιτευση να βαλει σοβαρα προσωπα στις πρωτες γραμμες (ΣΥΡΙΖΑ και ΠΑΣΟΚ) και δεν το εκανε.

    Το μονο που εχει να κανει ο Μητσοτακης ειναι να υπενθυμιζει αυτες τις μνημες (και μερικα κολπακια με τις διακαναλικες, φυσικα οπως προειπα).

    Εγω παντως μαζι σου, θελω οσο τιποτε αλλο κομματα που θρεφουν κομματικους στρατους κι αρμεγουν χρηματα απο την φορολογια (εμενα κι εσενα) για να τους χρηματοδοτουν να εξαφανιστουν. Φετος κιολας αν γινεται.
    Ο τροπος ομως για να γινει δεν ειναι αυτος που γινομαστε μαρτυρες στην προεκλογικη εκστρατεια.

    ΥΓ: Ποσο πιο απλα να το πω, το ειπε ο Σροϊτερ στο debate (μας παρουσιαζετε το προγραμμα του 2015).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Hetfield : 15-05-23 στις 11:02.

  14. #3809
    Εγγραφή
    10-02-2020
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    554
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    93000/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Fritzbox-7530
    SNR / Attn
    9(dB) / 5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αντιπολίτευση της νδ το 15-18 ποια ήταν; Το "γιατί γελάτε κύριοι" με τον πολιτικό κρατούμενο 6μηνών στο Παρίσι; Ή τους μαμεδονομάχους; Ο αρκάς έκανε καλύτερη αντιπολίτευση τότε. Στην πραγματικότητα, η αντιπολίτευση δεν έχει σχεδόν καμία δύναμη να αλλάξει καταστάσεις, όταν υπάρχει αυτοδύναμη κυβέρνηση. Το μόνο που μπορεί να κάνει επί της ουσίας, είναι να συναινεί σε ψηφοφορίες ώστε να περνάνε νομοσχέδια με διευρυμένη πλειοψηφία. Το να θίγει τα κακώς κείμενα της κυβέρνησης, δεν έχει και πολύ σημασία, όταν η κυβέρνηση έχει όλα τα ΜΜΕ με το μέρος της. Ακόμη και τώρα ο σύριζα φταίει, όχι ο κούλης που μας έχει αλλάξει τα φώτα 4 χρόνια τώρα... - - - Updated - - - Εμένα μου μυρίζει ντου από καινούργια accounts. Πήρε κεφάλι πολύ απότομα τις τελευταίες μέρες, γιατί το παρακολουθώ. Η διαφορά είναι στις 2-3 μονάδες υπέρ νδ μάλλον. Αν πάρει διψήφια διαφορά σ'αυτές τις εκλογές, μετά απ΄όσα έχουν συμβεί, απλώς δεν θα ξανασχοληθώ με εκλογές. Θα πίνω το καφεδάκι μου την ημέρα των εκλογών, όσο οι ερντογανκούληδεςς βγαίνουν ξανά και ξανά, ως πουλέν των ψηφοφόρων
    Ειδικά στα social κυριαρχούν πάντως τα 10 άτομα της Κουμουνδούρου με 100 accounts το καθένα που καθορίζουν καθημερινά τις τάσεις.

  15. #3810
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε φίλε σόρρυ αλλά δεν ισχύει αυτό. Όταν έχεις στήσει ένα παρακράτος παρακολουθήσεων και πιθανών εκβιασμών και έχεις και όλα τα Μέσα μαζί σου είτε για δικά σου οφέλη είτε επειδή τους χρωστάς ή για οποιοδήποτε λόγο, πως η αντιπολίτευση θα φανεί? Μιλάμε πως στην Τουρκία που γελάμε και καλά μαζί τους, παίζει να είναι καλύτερα τα πράγματα ειδικά στο θέμα των παρακολουθήσεων.
    Η Τουρκια ειναι σε αλλο επιπεδο, δεν ειμαστε Τουρκια πλην ομως να παιρνουμε μαθηματα.
    Ο σουλτανος εχει διαλυσει την μεσαια ταξη στην Τουρκια τα τελευταια 6 χρονια, και βγαινει ξανα και ξανα, εναντι σε εναν συνασπισμο "ολα μεσα" (ακροδεξια, αριστερα, φιλελευθεροι).
    (Τωρα αν υπηρξε και νοθεια - πολυ πιθανον αν κρινουμε απο τα περιστατικα με τους παρατηρητες - σιγουρα θα παιζει κι αυτο το ρολο του).

Σελ. 254 από 496 ΠρώτηΠρώτη ... 234244249252253254255256259264274 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας