Σελ. 34 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 1424293233343536 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 496-510 από 575
  1. #496
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.509
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dpap76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    O Βασιλιάς επιτέλους γυμνός
    Υπάρχει κάτι που δεν γνωρίζαμε;
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  2. #497
    Εγγραφή
    06-08-2013
    Μηνύματα
    94
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Όταν μίλαγα πριν 2-3 εβδομάδες με nova για να μου δώσουν κωδικούς voip, ένα υπάλληλος (off the record) μου είχε αναφέρει ότι θα αρχίσουν κι αυτοί να δίνουν κωδικούς στα μέσα του Νοεμβρίου.
    Μου φάνηκε λίγο περίεργο το off the record και έτσι δεν το ανέφερα εδώ.
    Σήμερα όμως έλαβα απάντηση από nova (μέσω ΕΕΤΤ):
    αιτούμαστε παράταση δεκαπέντε (15) ημερών της προθεσμίας απάντησης, λόγω της ιδιάζουσας τεχνικής φύσης των υποθέσεων και της αναγκαίας συνδρομής διάφορων αρμοδίων τμημάτων της εταιρείας, τα οποία θα πρέπει να εισφέρουν την απαραίτητη πληροφορία από την οποία τελικά, συνδυαστικά θα προκύψει η επίλυση των εν λόγω θεμάτων
    οπότε, λίγο αναμονή ακόμα (αν και έχω καταφέρει να βρώ τους κωδικούς από το Η288 όπως επίσης και από το G2425 χωρίς πειραγμένα fw κτλ)

  3. #498
    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    941
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11255 D/U
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    pfsense & TG789vac rooted
    SNR / Attn
    15.4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Η nova καλεσε συναδελφο απο τη σχολη , που εχει VDSL 50 ή 100 (δε εχει σημασία η ταχύτητα) με απεριόριστα κι έκανε αίτημα μέσω της φόρμας για κωδικούς τηλεφωνάς

    Αν δεν ήμουν μπροστά να το βάλει σε ανοιχτή δε θα το πίστευα . Του είπαν πως μπορούν να τους στείλουν επιτόπου εάν δεχτεί να αφαιρεθεί κάθε δωρεάν παροχή από το συμβόλαιο του
    (απεριόριστη ομιλία , κτλ )
    οταν τους ανεφερε για τη ατελή καταγγελία σύμβασης που διαβάσαμε εδω ειπαν πως οι κωδικοι δεν ειναι λογος καταγγελία σύμβασης & ουδέποτε δόθηκε αυτο ως λυση

    Τι εγινε; προσπαθούν να ψαρώσουν κοσμο για να μη ασχοληθεί;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος finos : 31-10-23 στις 14:22.

  4. #499
    Εγγραφή
    31-07-2017
    Περιοχή
    χανια κρητη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    938
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΥΔΩΝΑΣ
    Router
    fritzbox 5530 fiber
    Δηλαδή αν θες να έχεις δικό σου ρουτερ, και έχεις nova, και θελεις τους κωδικούς, για την τηλεφωνία, δεν θα πρέπει να έχεις απεριόριστα και δωρεάν λεπτά ομιλίας, και ότι μιλάς θα πρέπει να το πληρώνεις εξτρα + το πάγιο αυτό κατάλαβα εγώ

  5. #500
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.060
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Σε τέτοιες περιπτώσεις προτείνω να ζητήσετε ευγενικά να δοθεί γραπτή απάντηση στο έγγραφο αίτημά σας. Το ζητάω, τόσο στο αρχικό γραπτό αίτημα, όσο και στο τελεφώνημα που ενδέχεται να μου κάνουν. Απαντούν πάντα, έστω και με καθυστέρηση λίγων εβδομάδων.

    Τα γραπτά αντιμετωπίζονται με μεγαλύτερη τυπικότητα και μπορούν να χρησιμοποιηθούν στο μέλλον ως αναφορές. Με έχουν βοηθήσει πολλές φόρες.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ipo : 31-10-23 στις 14:05.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  6. #501
    Εγγραφή
    29-11-2016
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    363
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    Leox -> MikroTik hAP ac²
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antonis_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξακολουθώ να θέλω να πιστεύω πως απλώς έχουν τεχνικές ανεπάρκειες
    που δεν τους επιτρέπουν άμεσα να συμμορφωθούν.
    Εγώ είμαι ακόμα 99% πεισμένος ότι αυτό είναι το θέμα. Αν -όπως έγραψε κάποιος άλλος πιο πάνω- πήρε όντως στην Voda 2 χρόνια να ενοποιήσουνε τις γραμμές της cyta, δεν μπορώ να φανταστώ πόσο θα πάρει στη Nova. Γιατί σκέψου τώρα να δώσουν κωδικούς σε αυτούς που είναι από την μεριά wind (που πεφτουν πάνω στο tellas) και μετά απο Χ χρόνο αυτό να καταργηθεί και να γυρίσει σε Nova ή κάτι άλλο. Θα έχεις πόσους νοματαίους να παίρνουν τηλέφωνα ότι δεν παίζει το δίκτυο τους.

  7. #502
    Εγγραφή
    20-02-2023
    Μηνύματα
    1.091
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    VDSL 50
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από finos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η nova καλεσε συναδελφο απο τη σχολη , που εχει VDSL 50 ή 100 (δε εχει σημασία η ταχύτητα) με απεριόριστα κι έκανε αίτημα μέσω της φόρμας για κωδικούς τηλεφωνάς

    Αν δεν ήμουν μπροστά να το βάλει σε ανοιχτή δε θα το πίστευα . Του είπαν πως μπορούν να τους στείλουν επιτόπου εάν δεχτεί να αφαιρεθεί κάθε δωρεάν παροχή από το συμβόλαιο του
    (απεριόριστη ομιλία , κτλ )
    οταν τους ανεφερε για τη ατελή καταγγελία σύμβασης που διαβάσαμε εδω ειπαν πως οι κωδικοι δεν ειναι λογος καταγγελία σύμβασης & ουδέποτε δόθηκε αυτο ως λυση

    Τι εγινε; προσπαθούν να ψαθώσουν κοσμο για να μη ασχοληθεί;
    αυτο για ακομα μια φορα αποδεικνύει οτι το θεμα δεν ειναι τεχνικο οπως βολευει καποιους να διαδίδουν για τους δικους τους λογους
    (Θα προσπαθησουν να σε βγαλουν και ψευτη κιολας)

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε τέτοιες περιπτώσεις προτείνω να ζητήσετε ευγενικά να δοθεί γραπτή απάντηση στο έγγραφο αίτημά σας. Το ζητάω, τόσο στο αρχικό γραπτό αίτημα, όσο και στο τελεφώνημα που ενδέχεται να μου κάνουν. Απαντούν πάντα, έστω και με καθυστέρηση λίγων εβδομάδων.

    Τα γραπτά αντιμετωπίζονται νε μεγαλύτερη τυπικότητα και μπορούν να χρησιμοποιηθούν στο μέλλον ως αναφορές. Με έχουν βοηθήσει πολλές φόρες.
    δυστυχώς δεν δινουν ποτε γραπτο η Νοβα γιατι μπορούν να χρησιμοποιηθούν Εχω ζητησει πολλες φορες . Παντα παίρνουν τηλεφωνο
    Δεν γνωριζω τι κανουν μετα απο κατταγγελια αλλα μετα απο 27 μερες ουτε εκει εχω λαβει απαντηση γραπτος Κανεις δεν εχει λαβει απαντηση γραπτος παρα μονο ζητουν και αλλο χρονο Απαντηση στο προβλημα οχι
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dim80 : 31-10-23 στις 12:41.

  8. #503
    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    941
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11255 D/U
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    pfsense & TG789vac rooted
    SNR / Attn
    15.4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jaisonas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είμαι ακόμα 99% πεισμένος ότι αυτό είναι το θέμα. Αν -όπως έγραψε κάποιος άλλος πιο πάνω- πήρε όντως στην Voda 2 χρόνια να ενοποιήσουνε τις γραμμές της cyta, δεν μπορώ να φανταστώ πόσο θα πάρει στη Nova. Γιατί σκέψου τώρα να δώσουν κωδικούς σε αυτούς που είναι από την μεριά wind (που πεφτουν πάνω στο tellas) και μετά απο Χ χρόνο αυτό να καταργηθεί και να γυρίσει σε Nova ή κάτι άλλο. Θα έχεις πόσους νοματαίους να παίρνουν τηλέφωνα ότι δεν παίζει το δίκτυο τους.
    Πριν τη ενωση
    o ims server της wind ηταν αν θυμαμαι καλα ο res.vobb.ims.wind.gr
    και
    ο ims server της nova ηταν ο sip-ims.forthnet.gr

    εκαστος εδειχνε στις δικες τους IP , μαλιστα της forthnet θυμαμαι ηταν και προσβασιμος (μαλλον ανεπισημα ... κατι θα τους ξεφυγε) απο το internet

    τους ειχα κοιταξει σχετικα προσφατα . Οταν τους χτυπουσα με DNS nova , κι οι 2 έδειχναν ενα Cname σε καποιο domain *.wind.gr το οποιο μου θυμησε πολυ loadBalancing συστημα οποτε οπως κι στο tr069 που δειχνει στον ιδιο server (το nokia HDM της wind) ετσι πιστευω καναν κι στο τηλεφωνο .




    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε τέτοιες περιπτώσεις προτείνω να ζητήσετε ευγενικά να δοθεί γραπτή απάντηση στο έγγραφο αίτημά σας. Το ζητάω, τόσο στο αρχικό γραπτό αίτημα, όσο και στο τελεφώνημα που ενδέχεται να μου κάνουν. Απαντούν πάντα, έστω και με καθυστέρηση λίγων εβδομάδων.

    Τα γραπτά αντιμετωπίζονται νε μεγαλύτερη τυπικότητα και μπορούν να χρησιμοποιηθούν στο μέλλον ως αναφορές. Με έχουν βοηθήσει πολλές φόρες.
    Προφανως και το ζητησαμε . αλλα οτι εμπειρια εχω απο ολα τα χρονια που μπλεχτικα με τα της wind μου λεει πως δε θα λαβω τιποτα ...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από terism69 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή αν θες να έχεις δικό σου ρουτερ, και έχεις nova, και θελεις τους κωδικούς, για την τηλεφωνία, δεν θα πρέπει να έχεις απεριόριστα και δωρεάν λεπτά ομιλίας, και ότι μιλάς θα πρέπει να το πληρώνεις εξτρα + το πάγιο αυτό κατάλαβα εγώ
    Φτου γμτο δε μας ηρθε να πουμε κατι στο στιλ "φανταζομαι με τη καταληλη μειωση του παγιου" ... δε πειραζει , next time

  9. #504
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.060
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από finos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανως και το ζητησαμε . αλλα οτι εμπειρια εχω απο ολα τα χρονια που μπλεχτικα με τα της wind μου λεει πως δε θα λαβω τιποτα ...
    Με δεδομένο ότι έχει γίνει ευγενικά και καλοπροαίρετα η πρώτη κίνηση αιτήματος προς τον πάροχο και έχεις αναμείνει μερικές εβδομάδες για απάντηση, μπορείς μετά να το κλιμακώσεις προς το αρμόδιο ρυθμιστικό όργανο, την ΕΕΤΤ. Φυσικά εξηγείς στην ΕΕΤΤ ότι έχεις κάνει τα πρώτα βήματα επικοινωνίας με τον πάροχο, αλλά απέβησαν άκαρπα.

    Τονίζω ότι έχει σημασία να προσπαθούμε να λύνουμε τα θέματα εγγράφως, πρώτα με επικοινωνία με τον πάροχο. Η κλιμάκωση προς τα θεσμικά όργανα, είναι το τελευταίο εργαλείο που πρέπει να χρησιμοποιήσουμε, εάν χρειαστεί. Όσες φορές έχω ζητήσει την αρωγή της ΕΕΤΤ, ήταν αποτελεσματικότατη, γι' αυτό προσπαθώ να μην απαξιώσω τη λειτουργία της με απλά θέματα που επιλύονται με μερικά e-mail.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  10. #505
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.318
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εμένα ρε παιδιά πάντως, το να σου πουν ότι "αν θες κωδικούς τηλεφωνίας θα σου κόψουμε όλα τα δωρεάν του πακέτου" μου ακούγεται σαν τη μεγαλύτερη παπάτζα που ξεστόμισε υπάλληλος στην ιστορία του CS..
    Βεβαια ποτέ μη λες ποτέ, αλλά σε κάθε περίπτωση νομίζω ότι τέτοιο σενάριο ΔΕΝ παίζει..
    Από το 2014 VDSL περιμένω...
    1216-4241216ΙΛΙΟΝ424FTTH-GPON2023/Q1
    2022/Q2: Για το Q1 είμαι σίγουρος.. για το 2023, από την άλλη, καθόλου..

    2024/Q2 update: Επιτέλους ξεκίνησαν το σκάψιμο... Να δούμε σε ποιο Q θα υπάρξει διαθεσιμότητα ...
    update2: Υποτιθέμενη διαθεσιμότητα από 29/05/2024...λες;

  11. #506
    Εγγραφή
    17-07-2023
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    εγω θα δεχομουν. Δεν κανω κλησεις απο σταθερο

  12. #507
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.318
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lab1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω θα δεχομουν. Δεν κανω κλησεις απο σταθερο
    Κατά την προσωπική μου γνώμη (πάντα):
    Αν έβγαζαν πακέτο μόνο για ίντερνετ χωρίς δωρεαν κλήσεις κλπ με χαμηλότερο κόστος, ΟΚ, να το πάρει κάποιος που δεν χρειάζεται τηλεφωνία. (και κατ' επεκταση μάλλον χ$στηκε και για τους κωδικούς, σιγά μην τους θέλει μόνο για να τον καλούν)
    Αλλά στο έτσι, να σου πουν δηλαδή ότι αν θες κωδικούς θα σου χρεώνουμε τις κλήσεις, δεν παίζει.. κάποιος ξεστόμισε ότι του κατέβασε εκείνη τη στιγμή για να ξεφορτωθεί την κλήση.
    Απλά ακόμη δεν είναι έτοιμοι να υποστηρίξουν το κομμάτι του πελατολογίου που θέλει κωδικούς τηλεφωνίας. Κακώς φυσικά γιατί είχε ανακοινωθεί εδώ και μήνες η αλλαγή, αλλά μάλλον το παραμέρισαν πιστεύοντας ότι είναι μια οδηγία που - όπως πολ΄λες άλλες - θα πάρει αναβολή, οπότε τώρα εκτέθηκαν. Άλλη λογική εξήγηση δεν μπορώ να βρω..
    Από το 2014 VDSL περιμένω...
    1216-4241216ΙΛΙΟΝ424FTTH-GPON2023/Q1
    2022/Q2: Για το Q1 είμαι σίγουρος.. για το 2023, από την άλλη, καθόλου..

    2024/Q2 update: Επιτέλους ξεκίνησαν το σκάψιμο... Να δούμε σε ποιο Q θα υπάρξει διαθεσιμότητα ...
    update2: Υποτιθέμενη διαθεσιμότητα από 29/05/2024...λες;

  13. #508
    Εγγραφή
    10-06-2004
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.600
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Pfsense+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ChriZ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατά την προσωπική μου γνώμη (πάντα):
    Αν έβγαζαν πακέτο μόνο για ίντερνετ χωρίς δωρεαν κλήσεις κλπ με χαμηλότερο κόστος, ΟΚ, να το πάρει κάποιος που δεν χρειάζεται τηλεφωνία. (και κατ' επεκταση μάλλον χ$στηκε και για τους κωδικούς, σιγά μην τους θέλει μόνο για να τον καλούν)
    Αλλά στο έτσι, να σου πουν δηλαδή ότι αν θες κωδικούς θα σου χρεώνουμε τις κλήσεις, δεν παίζει.. κάποιος ξεστόμισε ότι του κατέβασε εκείνη τη στιγμή για να ξεφορτωθεί την κλήση.
    Απλά ακόμη δεν είναι έτοιμοι να υποστηρίξουν το κομμάτι του πελατολογίου που θέλει κωδικούς τηλεφωνίας. Κακώς φυσικά γιατί είχε ανακοινωθεί εδώ και μήνες η αλλαγή, αλλά μάλλον το παραμέρισαν πιστεύοντας ότι είναι μια οδηγία που - όπως πολ΄λες άλλες - θα πάρει αναβολή, οπότε τώρα εκτέθηκαν. Άλλη λογική εξήγηση δεν μπορώ να βρω..
    συγνωμη , αλλα η κλήσεις δεν καταγραφονται ??

  14. #509
    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    941
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11255 D/U
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    pfsense & TG789vac rooted
    SNR / Attn
    15.4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Oav051 Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγνωμη , αλλα η κλήσεις δεν καταγραφονται ??
    Δεν εχεις δικαιωμα να τις χρησιμοποιήσεις εσυ σε καταγγελίες κτλ (ενάντιων τους δηλ)

    παρα μπονο αυτοι σε εσενα

  15. #510
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    8.121
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Δεν γινονται αυτα τα πραγματα. Προυποθέτει αλλαγή της σύμβασης σε βασικούς όρους.
    Και για τους παροχους αυτό σημαινει νέο πρόγραμμα. Δεν κανουν custom συμβολαια σε ιδιωτες/μικρες επιχειρησεις.

    Οι κλησεις καταγραφονται αλλα ειναι διαθέσιμες μόνο κατά την κριση του παρόχου.

Σελ. 34 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 1424293233343536 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας